Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Έτσι.....
Είσαι τεράστιος!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Αφού φτάσαμε στο σημείο να πανυγηρίζουμε για κάθε μία που είναι έστω αληθινή κατά 50% με τις φωτό και τις κάνουμε θεές....
....με τις μούφες 100% θα έχουμε πρόβλημα και μάλιστα όταν το ξέρουμε κιόλας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και εγώ την προτείνω παιδιά.....είναι 100% μούφα...μην διστάσετε!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Κάτσε να γράψω και μια 100% μούφα κριτική!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όλοι θα μείνουν ευχαριστημένοι!!!!

Μόνο 50% κουμπάρε κράτα με θα πάω  :grin: :grin:

Την καλησπέρα μου  ;)
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
:2funny: :2funny: :2funny:
Eγώ τις πήρα ήδη  :rockon: :rockon: :rockon:

μόνο μην κάνω λάθος και πάρω απο κείνα τα χρυσαφιά χαπάκια που αρχίζουν με c και τελειώνου με s...  :o
και ποιός[α] με πιάνει μετά... θα τρέχω στα εξωτερικά ιατρεία...  :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
μόνο μην κάνω λάθος και πάρω απο κείνα τα χρυσαφιά χαπάκια που αρχίζουν με c και τελειώνου με s...  :o
και ποιός[α] με πιάνει μετά... θα τρέχω στα εξωτερικά ιατρεία...  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί μετά θα τρέχεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Tyrael εχω κατι καλα χαπια απο την συνεργασια Ιακωβου/Τσεκος περισσεψαν απο τους Ολυμπιακους του 2004 να σου δωσω κανα κουτι να εχεις? ;) :grin: ;)
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
:2funny: :2funny: :2funny: Γιατί μετά θα τρέχεις  :2funny: :2funny: :2funny:

και δύσκολο να βρω κάτι της αρεσκείας μου...  ;)

Tyrael εχω κατι καλα χαπια απο την συνεργασια Ιακωβου/Τσεκος περισσεψαν απο τους Ολυμπιακους του 2004 να σου δωσω κανα κουτι να εχεις? ;) :grin: ;)

να ου πω, έχω μια γνωστή μου στις εγκαταστάσεις στον Αγ. Κοσμά...
Θα την πάρω ένα τηλ. να δω τι παίζει...
πάντως για dopping δεν πρόκειται να με πιάσουν...
~πολύ απλά η "παθούσα", μια χαρά θα περάσει, οπότε δε θα με "δώσει"...~  :grin:
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6

Λοιπόν μάγκες τα ρίξαμε τα 2 καπέλα μας στην κορασίδα εντός μιας ώρας με το ζόρι...


Εντυπώσεις τώρα...χμμμ 

Τα θετικά είναι πως οι φωτό είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα, ας πούμε κατά 80 %
Καλή πίπα , αλλά μου έχουν κάνει και καλύτερες !
Σιλικονάτο στήθος όμορφο οπτικά , αλλά οι ουλές απο την εγχείριση έβγαζαν μάτια..
Απο εκεί και πέρα..
Διάθεση στο σέξ , με προσανατολισμό για ξεπέτα περισσότερο , δείχνοντας σε αρκετές στιγμές πως δεν γούσταρε ιδιαίτερα...
Μάλλον θα πρέπει να προσανατολιστεί προς φωτομοντέλο μόνο γιατί το άθλημα δεν το πολυκατέχει για να την πείς Citytour υψηλού επιπέδου..

Απο εκεί και πέρα όλα είναι θέμα και προσωπικού γούστου του καθένα.Αν κάποιος θέλει να δοκιμάσει ας το κάνει..

Η κορασίδα δεν είναι ούτε μπάζο ούτε κομοδίνο ...Απλά μια μέτρια περίπτωση για μένα!
 

Partal1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι.....
Είσαι τεράστιος!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Αφού φτάσαμε στο σημείο να πανυγηρίζουμε για κάθε μία που είναι έστω αληθινή κατά 50% με τις φωτό και τις κάνουμε θεές....
....με τις μούφες 100% θα έχουμε πρόβλημα και μάλιστα όταν το ξέρουμε κιόλας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και εγώ την προτείνω παιδιά.....είναι 100% μούφα...μην διστάσετε!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ. Κάτσε να γράψω και μια 100% μούφα κριτική!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όλοι θα μείνουν ευχαριστημένοι!!!!

Λοιπον συναθλητες εχουμε πραγματικη εικονα για τη Vera? Οι photos ειναι τελειως off η εχουν παρεμβαση απο το photoshop?
 

dum spiro spero

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Επειδή δεν γνωρίζω για ποιο λόγο δεν έχει ανέβει η κριτική μου για την Carolina τη μεταφέρω εδώ

ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΜΑΛΑΚΑΣ

Βαθμολογίες
Εμφάνιση (πρόσωπο)* 8

Εμφάνιση (σώμα)* 8

Γενική συμπεριφορά* 6

Επικοινωνία* 6

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 7

Σχέση απόδοσης/τιμής* 4

Πληροφορίες Συνάντησης
Ημερ/νία συνάντησης 
Διάρκεια συνάντησης* 1.5 ώρα
Κόστος συνάντησης
Incall-Outcall*
  Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης* Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου* Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:* Ακριβέστατες
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών* Δεν τηρήθηκαν οι αναγραφόμενες στο site υπηρεσίες
Φιλί Βαθύ με γλώσσα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;* Ίσως

Είχα διαβάσει τόσα για την Carolina που τελικά τη συνάντησα 2 φορές από 1,5 ώρα το Νοέμβριο και τον Αύγουστο του 2010 αν θυμάμαι καλά. Η κριτική καθυστέρησε γιατί από τη μια ενώ με έτρωγε να γράψω ταυτόχρονα δεν ήθελα να γίνω και μέλος του site. Δεν μπορείς να έχεις όμως και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο.
Γι’αυτό συγνώμη για την καθυστέρηση.
Η Carolina είναι γυναικάρα με τα όλα της, είναι η γυναίκα των φωτογραφιών. Ξέρει πώς να βαφτεί, πώς να στηθεί, πώς να σε κάνει να νοιώσεις άρχοντας.
Αυτό που με ώθησε να γράψω όμως είναι η άρνηση της και τις 2 φορές στο να παρέχει κάποιες από τις υπηρεσίες που γράφει στο site της.
Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο, κουβεντούλα, μπανάκι (τα κλασσικά δηλαδή) και ξεκινάμε. Εκεί που της ξέσκιζα το μουνί, της λέω ότι ήρθε ώρα για κώλο και τρώω το ξενέρωμα. Μου απαντάει ότι είχε πάρει τη δόση της για κώλο στη διάρκεια του tour και δεν ήθελε άλλο. Αφελέστατα απαντάω και εγώ εντάξει και συνεχίζω. Για να μην τα πολυλογώ κάναμε 2 γύρους με τελείωμα στο στόμα (τα έφτυσε) και στο πρόσωπο την επόμενη (πνιγόταν είπε).
Σκέφτηκα ότι μπορεί να ήταν κουρασμένη. Δεν πειράζει, αρκεί που πέρασα καλά.
Στη δεύτερη συνάντηση τα ίδια με τη διαφορά ότι δεν είχε διάθεση για να δώσει κώλο (όπως είπε) και τελείωμα μόνο στο πρόσωπο.
Χωρίς κώλο και κατάποση δεν αξίζει τόσα λεφτά. Πάω και σε studio.
Κρίμα που δεν θα ξανάρθει για tour γιατί ήθελα να την συναντήσω και στο τέλος της συνάντησης να της πω NO ANAL, NO MONEY.

warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ενταξει [size=16pt]κλωνε[/size] , ικανοποιηθηκε τωρα ο εγωισμος σου  ?  :2funny: :2funny:


Ρε συ ,  αφου κανεις μπαμ απο μακρια ... πηγαινε στο περιπτερο για τσιγαρα  ;)
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον φιλοι Αθηναιοι θελω να μου κανεται μια εξυπηρετηση.Οποιος επισκεφτει την ενλογω κορασις να μου πει αν ειναι η Μαντλεν που ηρθε στα μεροι μας πριν απο μερικες βδομαδες.Διοτι το προφιλ της σαν Γκλορια δεν εχει verified και με προβληματιζει καπως
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Μετά από ενδελεχές σκάουτινγκ στα local και στα citytours ,κατα την διάρκεια του πσκ,αποφάσισα απλά να απέχω απο τα citytours μέχρι να σκάσει κάτι αξιόλογο επιτέλους και σε καλή τιμή.Ακολουθούν κριτικές σε λίγο.
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Αργησες ere !!!
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Αυτό να λέγετε..αλλά τουλάχιστον δεν έκλαψα χρήμα μέχρι τώρα. Για να δούμε απο εδώ και πέρα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εγώ αυτή κάπου την ξέρω.....

Σίγουρα είναι Ρωσσίδα....
Και σίγουρα πάνω από 65 κιλά!!!!

ΡΕ ΝΙΤΡΟ κοίτα ρε ποια έβγαλαν για ct-τουρίστριααααααα.....
ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν με άφηναν οι κανόνες του site θα σας έβαζα μια πραγματική φωτό της και μετά θα χορεύαμε όλοι μαζί τον χορό του Ζαλόγγου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
geo...κάτι μου θύμισε όταν την είδα ..αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ..αν και χωρίς να το χω ψάξει είμαι σίγουρος οτι έχει κριτικες εδω μέσα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
geo...κάτι μου θύμισε όταν την είδα ..αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ..αν και χωρίς να το χω ψάξει είμαι σίγουρος οτι έχει κριτικες εδω μέσα.
Λες να έχει και κριτικές εδώ? :think:
Μπαααα.....δεν νομίζω!!!
Newcomer είναι.....αλλιώς εκεί που πίναμε καφέ με τον ξάδερφο, θα την αναγνώριζε!!!
Μπορεί και να κάνω λάθος.....για τις κριτικές!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ Ρε ere.....μήπως την αναγνώρισες στο mamba? :dancing: :dancing: :dancing:
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Λές;..Αν και δεν ασχολούμε πολυ με το mamba,ασχολειτε ένα φιλαράκι που ξέρει και την γλωσσα και σερφάρουμε παρέα καμιά φορά.Επιμενω ότι πρέπει να έχει κρτικη εδω μέσα..αλλα δεν θυμάμαι :-
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Αnyway.. για να προλαβω ερωτήσεις άλλω φίλων ..όπως και να χει, είναι προς αποφυγή. :ak: :ak: :ak: :ak:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom