Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (2 μέλη και 63 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
"Κορυφαία" η τελευταία κριτική για Αουρόρα!!!!
Μπράβο άγνωστε παίχτη που την έγραψες!!!!
Μας δίνεις απίστευτα στοιχεία της προσωπικότητάς της!!!!!
Έσκασες 550 ευρώ για να κάνεις τσατ και κουβεντούλα με μια "αριστοκράτισσα" των ct όπως μας την περιγράφεις!!!
Τώρα το γεγονός ότι δεν ξέρει η μικρή ούτε μέχρι το 10 να μετρήσει στα αγγλικά, είναι μόνο 22 χρονών και άρα δεν ξέρει ακόμα που πάνε τα τέσσερα για να μπορεί να "ακολουθήσει" σε μιά κουβέντα....για σένα δεν παίζει ρόλο!!!
Τα έκανες όλα με ......νοήματα!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και το γαμήσι με νοήματα το έκανες? :think:
Και επειδή είναι και η 1η σου κριτική εδώ, μπορείς να μας πεις και με ποιες άλλες κοκκαλιάρες και "δήθεν" ct-τούρες έχεις πάει, για να ξέρουμε με ποιες την συγκρίνεις στην κριτική σου? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Τα συγχαρητήρια μου πάντως....έγραψες πολλά "χιλιόμετρα" σήμερα!!!! :sunglasses:


Υ.Γ. Τυχαίο που ενώ όπως γράφει πήγε από τους πρώτους, την έγραψε τελευταίος?......δεν νομίζω!!!! ;)

Εγραψε τελευταίος γιατί δεν μπορούσε να συνέλθει!!!   :2funny: :2funny: Ετρεμε ολόκληρος   :rockon: :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γέωπα θα συμφωνήσω και εγω με τον προλαλήσαντα...πριν πατήσει το πόδι της Αθήνα την έχεις πάρει με στραβό μάτι . Και παίρνει η μπάλλα και όποιους μιλάνε θετικά για αυτή . Η κριτική εμένα μου φαίνεται μια χαρά .
Ρε Ουκρανίδι τι έγραψα για την μικρή?
Θα με συγχήσετε μεσημεριάτικα?
Τι μπερδέυεται την πούτσα με την βούρτσα?
Θα μάθετε να διαβάζεται τα ποστ προσεκτικά?
Ή θα συνεχίσεται να βγάζεται αυθαίρετα συμπεράσματα?
Αμφιβάλλω αν έχετε διαβάσει την κριτική του παίχτη.....
Της ρίξατε μια γρήγορη ματιά και γεια σας...συγνώμη που τις διαβάζω προσεκτικά γιατί έχω περισσότερο χρόνο από εσάς!!!!
Όποτε θέλετε να την αναλύσουμε γραμμή γραμμή.....μέχρι τότε σταματήστε να μου την λέτε διότι ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ καθόλου στην κοπέλα!!!!!
Αν ο παίχτης άλλα ήθελε να γράψει και άλλα εννοεί, τότε να μάθει να γράφει ότι εννοεί!!!!
Τέλος....
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Eσυ το ξερω οτι κανεις πλακα !!

    http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/74961394492601133626.jpg[/img[/URL]]


Για τον αλλο σκαφτια τα γραφω !! ;)
[/quote]

:o  Ποιά είναι αυτή Τρες?   :helpplea:

Η Αβρόρα μετά την γνώρισα  :jerking:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θυμισε μου Σκαφτια να σου παρω μια σχαρα να το εχεις παντα μαζι σου !! :grin: :grin: :grin:

         
URL]]
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μ' έχεις αφήσει με την απορία αν καβατζάρει το 1.70!  :think:
Βλέπεις βάζω τον πήχη λίγο χαμηλώτερ' απο σένα!  ;)

Είναι κάτω από 1.75 σίγουρα (έχω ειδικό τρόπο μέτρησης), το 1.70 το καβατζάρει πάντως.

Εμφανισιακά είναι μία χαρά, όταν ανοίγει πόρτα, σηκώνει σημαία, δεν το αμφισβητεί κανένας αυτό.

Και σε υπηρεσίες, το έχει το άθλημα.

Απλά, όπως είπα και πριν, πολύ σύντομα δεν θα θυμάσαι και πολλά από την φάση.

Περαστική και έτσι. Λείπει το αλάτι, το πιπέρι κλπ.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Είναι κάτω από 1.75 σίγουρα (έχω ειδικό τρόπο μέτρησης), το 1.70 το καβατζάρει πάντως.

Εμφανισιακά είναι μία χαρά, όταν ανοίγει πόρτα, σηκώνει σημαία, δεν το αμφισβητεί κανένας αυτό.

Και σε υπηρεσίες, το έχει το άθλημα.

Απλά, όπως είπα και πριν, πολύ σύντομα δεν θα θυμάσαι και πολλά από την φάση.

Περαστική και έτσι. Λείπει το αλάτι, το πιπέρι κλπ.

Ακριβώς όπως τα λες είναι!!! Δεν σου βγάζει την νοσταλγία να ξαναγυρίσεις να την ξεκωλιάσεις  :sunglasses:
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Είναι κάτω από 1.75 σίγουρα (έχω ειδικό τρόπο μέτρησης), το 1.70 το καβατζάρει πάντως.

Εμφανισιακά είναι μία χαρά, όταν ανοίγει πόρτα, σηκώνει σημαία, δεν το αμφισβητεί κανένας αυτό.

Και σε υπηρεσίες, το έχει το άθλημα.

Απλά, όπως είπα και πριν, πολύ σύντομα δεν θα θυμάσαι και πολλά από την φάση.

Περαστική και έτσι. Λείπει το αλάτι, το πιπέρι κλπ.

Πέρασε κάποιος από μέτρια έως χάλια ? Κλαίει κάποιος τα λεφτά του ? Αν Όχι , τότε τι θέλουμε , αυτό δεν είναι το ζητούμενο ? Οι περ/ροι από αυτούς που πήγαν δεν πρόκειται να ξαναπάνε , γιατί τα γούστα τους είναι εντελώς διαφορετικά από αυτό που προσφέρει η Aurora , πχ εγώ , αλλά από την άλλη περάσανε μια ευχάριστη ώρα μαζί της . Πόσες το καταφέρνουν αυτό ?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Πέρασε κάποιος από μέτρια έως χάλια ? Κλαίει κάποιος τα λεφτά του ? Αν Όχι , τότε τι θέλουμε , αυτό δεν είναι το ζητούμενο ? Οι περ/ροι από αυτούς που πήγαν δεν πρόκειται να ξαναπάνε , γιατί τα γούστα τους είναι εντελώς διαφορετικά από αυτό που προσφέρει η Aurora , πχ εγώ , αλλά από την άλλη περάσανε μια ευχάριστη ώρα μαζί της . Πόσες το καταφέρνουν αυτό ?

Από τέλος Δεκεμβρίου και μέχρι τώρα καμία  :-

Γιαυτό λοιπόν πήρε λίγη δόξα  :boobies:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πέρασε κάποιος από μέτρια έως χάλια ? Κλαίει κάποιος τα λεφτά του ? Αν Όχι , τότε τι θέλουμε , αυτό δεν είναι το ζητούμενο ? Οι περ/ροι από αυτούς που πήγαν δεν πρόκειται να ξαναπάνε , γιατί τα γούστα τους είναι εντελώς διαφορετικά από αυτό που προσφέρει η Aurora , πχ εγώ , αλλά από την άλλη περάσανε μια ευχάριστη ώρα μαζί της . Πόσες το καταφέρνουν αυτό ?
Περίμενε λίγο.....
Πάω στην εξέδρα να φέρω την μπάλα!!!!
Που στο διάολο την έριξες τόσο μακριά?....δεν με λυπάσαι καθόλου!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πέρασε κάποιος από μέτρια έως χάλια ? Κλαίει κάποιος τα λεφτά του ? Αν Όχι , τότε τι θέλουμε , αυτό δεν είναι το ζητούμενο ?
Όπως είπε και ο πρόεδρας, ο καθένας έχει τα κριτήριά του.

Εσένα μπορεί να σου αρκούν τα παραπάνω και μαγκιά σου, σε άλλους όχι.

Απαγορεύεται να διαφωνούμε δλδ?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Όπως είπε και ο πρόεδρας, ο καθένας έχει τα κριτήριά του.

Εσένα μπορεί να σου αρκούν τα παραπάνω και μαγκιά σου, σε άλλους όχι.

Απαγορεύεται να διαφωνούμε δλδ?

Ευχάριστες είναι οι διαφωνίες κάνουμε συζήτηση  :rockon:

Πέρασες τελικά απο τον Γκμοχ?
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Σας ευχαριστώ όλους, με πρώτο το συνάδελφο! Πήρε θέση στα "υπό όρους Προσεχώς"...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πέρασες τελικά απο τον Γκμοχ?
Όχι, μου επιβεβαιώθηκε το σχόλιό σου και από άλλον παίχτη και με δεδομένο ότι το GES δεν με παίζει (σνιφ), δεν μπήκα σε διαδικασία να φτιάξω άλλο mail, να αγοράσω κινητό από πάκι κλπ.

Έβγαλα την εβδομάδα διακοπών με locals, καλά ήταν δεν έχω παράπονο.

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Περίμενε λίγο.....
Πάω στην εξέδρα να φέρω την μπάλα!!!!
Που στο διάολο την έριξες τόσο μακριά?....δεν με λυπάσαι καθόλου!!!!

Την βρήκες την ...μπάλα?

Τις καλησπέρες μου  :)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Όχι, μου επιβεβαιώθηκε το σχόλιό σου και από άλλον παίχτη και με δεδομένο ότι το GES δεν με παίζει (σνιφ), δεν μπήκα σε διαδικασία να φτιάξω άλλο mail, να αγοράσω κινητό από πάκι κλπ.

Έβγαλα την εβδομάδα διακοπών με locals, καλά ήταν δεν έχω παράπονο.


:grin: :grin:  Από δω και πέρα θα με πιστεύεις?  :grin: :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
:grin: :grin:  Από δω και πέρα θα με πιστεύεις?  :grin: :grin:
Δεν τίθεται τέτοιο θέμα, υπό την έννοια, ότι εάν δεν έχω δική μου γνώμη για κάτι, λίγο επηρεάζομαι από τρίτους.

Απλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, επειδή έπρεπε να κάνω ταρζανιά για να καταφέρω να κλείσω, ήθελα να τσεκάρω αν αξίζει ή όχι τον κόπο.

Στο κάτω κάτω, για ένα πήδημα μιλάμε, όχι για την έξοδο της χώρας από την κρίση.

Ε...εάν έχασα κάτι καλό και κακώς άκουσα εσένα και τον άλλον παίχτη με τον οποίο έχετε ίδια άποψη, δεν τρέχει και τίποτα.

Ο κόσμος είναι γεμάτος πουτάνες, του πούστη, κάποια καλή θα πετύχω και εγώ κάποτε.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δεν τίθεται τέτοιο θέμα, υπό την έννοια, ότι εάν δεν έχω δική μου γνώμη για κάτι, λίγο επηρεάζομαι από τρίτους.

Απλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, επειδή έπρεπε να κάνω ταρζανιά για να καταφέρω να κλείσω, ήθελα να τσεκάρω αν αξίζει ή όχι τον κόπο.

Στο κάτω κάτω, για ένα πήδημα μιλάμε, όχι για την έξοδο της χώρας από την κρίση.

Ε...εάν έχασα κάτι καλό και κακώς άκουσα εσένα και τον άλλον παίχτη με τον οποίο έχετε ίδια άποψη, δεν τρέχει και τίποτα.

Ο κόσμος είναι γεμάτος πουτάνες, του πούστη, κάποια καλή θα πετύχω και εγώ κάποτε.


Ναι ρε φίλε σε πειράζω  :grin:  keep fucking  ;)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Πέρασες τελικά απο τον Γκμοχ?
Μιά που τ' αναφέραμε η τελευταία της φωτο στο EN κάτι μου θυμίζει! Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι την έχω ξαναδεί(avantgarde?) κι αμφιβάλλω αν είναι δική της...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom