Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μπορεί να έγραψε κριτική και να μας προιδεάζει ο παίκτης λουκ

Γιαυτο το λεω!! Να γραψει και κριτικη για το αρχειο!! Οι κριτικες που με ενδιαφερουν προσωπικα ειναι οι μουφες και οι πολυ καλες!! Οι ενδιαμεσες ειναι στα γουστα του καθενος!! :grin:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Γιαυτο το λεω!! Να γραψει και κριτικη για το αρχειο!! Οι κριτικες που με ενδιαφερουν προσωπικα ειναι οι μουφες και οι πολυ καλες!! Οι ενδιαμεσες ειναι στα γουστα του καθενος!! :grin:

άσε τις άλλες κριτικές... οι δικές μου οι κριτικές σου αρέσουν?  :grin: ;) :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
:2funny: :2funny: :2funny: Πολυ ιδρωτα ριχνεις τουρμπινα!! Τα πολεμας τα μωρα!!  :grin: :grin:

δεν ίδρωσα τόσο πολύ εκείνη τη φορά... άλλη φορά είχα και το κλιματιστικό στους 18 και πάλι έκανα μπάνιο στον ιδρώτα αλλά εκεί είναι η χάρη του... να ιδρώσεις. Ο ιδρώτας έχει μέσα και φερεμόνες που ελκύουν. και αν ιδρώσει και η γκόμενα ακόμα καλύτερα... Μια φορά άρπαξα το βράδυ μια γκόμενα ιδρωμένη και επόμενη μέρα που μύρισα το πουκάμισο και φτιάχτηκα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μια φορά άρπαξα το βράδυ μια γκόμενα ιδρωμένη και επόμενη μέρα που μύρισα το πουκάμισο και φτιάχτηκα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Και εγω νομισα οτι μυρισες τις μασχαλες σου!!  :2funny: :2funny:

Την καλυνηχτα μου παω για ενα ποτο και οτι βγει!!  :grin:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Έμεινα για λίγο καιρό εκτός, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, και προσπαθώ τώρα να καλύψω το "χαμένο έδαφος", έχοντας διαβάσει ήδη όλες τις κριτικές που ανέβηκαν εν τω μεταξύ και στα c.t. και στα c.g.
Εντύπωση όμως μου προκάλεσε η τελευταία: Όταν τελείωσα το διάβασμά της στην αρχή εκνευρίστηκα με το παίκτη, γιατί εγώ μάλλον δεν θα το έκανα, εκτός κι αν ένιωθα ότι με είχαν κοροϊδέψει στα μούτρα, μετά χαμογέλασα γιατί κάπου τον δικαιολόγησα κι είπα μέσα μου "μαγκιά του", στο τέλος όμως μάλλον λυπήθηκα τη κοπέλα, όσο κι αν ξέρω ότι θ' ακούσω τα εξ αμάξης από συμπαίκτες γι' αυτό το τελευταίο ("πουτάνα είναι, μην τη λυπάσαι" και τα συναφή), γιατί στο κάτω-κάτω η συγκεκριμένη δεν του έφταιξε σε τίποτα, τουναντίον απ' ο,τι κατάλαβα τα δούλεψε αρκετά τα λεφτά της. Τι να πώ;  :think:
Σημεία των καιρών (και αυτά)...
+1
Και για μένα λάθος. Δάγκωσε αυτή που του ξηγήθηκε εντάξει. Άμα είχε αρχίδια να δάγκωνε τη Σελένια όπως λέει ή να της έκανε φασαρία ή δεν ξέρω τι άλλο.
Μου θυμίζει το ρητό: "Δεν μπορεί να δείρει το γάιδαρο και δέρνει το σαμάρι"!
Τώρα αυτή αν τα ζητήσει όλα μπροστά από τον επόμενο θα θεωρηθεί Money-Hunter!;!;
Τις "εκπαιδεύουνε" τα πρακτορεία αλλά τις "εκπαιδεύουμε" και εμείς.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Απαραδεκτος ο sickforthem !!!
Ειπαμε αν δεν αξιζει το κοριτσι η δεν τα δουλευη σηκωνεσε τα περνεις και φευγης θελει δεν θελει !!
Εαν δεν βλεπετε δεν μπαινεις καν στον κοπο να μπης !!!
Αλλα αν μπης και σου δωσει τον καλυτερο εαυτο της !!!
Το να κανεις Πουστια δειχνει απλα ποσο κωλοπαιδαρας εισαι και τιποτα παραπανω !!!
Ο Παιχτης δεν ειναι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που κανει μια τετοια κινηση και μονο μαγκια δεν ειναι κατ εμε !!!
Και εδω γυρναμε σε αυτο που εγραψε ο Φιδακλας το πρωι !!!
Μονο τον zuzuna δεν ακουμπησε κανοντας αυτο !!
Τα extra της κοπελας πηρε αρα μονο σε αυτην εκανε κακο !!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Eίναι απαράδεκτη συμπεριφορά & φτηνή μαγκιά, πίστεψέ με!
Και νά 'σαι βέβαιος πως θα την πλήρωσαν οι επόμενοι...

Εντύπωση όμως μου προκάλεσε η τελευταία: Όταν τελείωσα το διάβασμά της στην αρχή εκνευρίστηκα με το παίκτη, γιατί εγώ μάλλον δεν θα το έκανα, εκτός κι αν ένιωθα ότι με είχαν κοροϊδέψει στα μούτρα, μετά χαμογέλασα γιατί κάπου τον δικαιολόγησα κι είπα μέσα μου "μαγκιά του", στο τέλος όμως μάλλον λυπήθηκα τη κοπέλα, όσο κι αν ξέρω ότι θ' ακούσω τα εξ αμάξης από συμπαίκτες γι' αυτό το τελευταίο ("πουτάνα είναι, μην τη λυπάσαι" και τα συναφή), γιατί στο κάτω-κάτω η συγκεκριμένη δεν του έφταιξε σε τίποτα, τουναντίον απ' ο,τι κατάλαβα τα δούλεψε αρκετά τα λεφτά της. Τι να πώ;  :think:
Σημεία των καιρών (και αυτά)...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Eίναι απαράδεκτη συμπεριφορά & φτηνή μαγκιά, πίστεψέ με!
Και νά 'σαι βέβαιος πως θα την πλήρωσαν οι επόμενοι...
Δεν έχετε ύπνο?
Πάρτε υπνωτικό!!!!
Πάλι "ξύλο" έπεσε?
.....απαπαπαπα σε τι κενωνία ζούμε!!!!
Τέτοιες ιστορίες να φάνε και οι κότες...
Απλώς ο "καουμπόης" με το λίγο μυαλό που διαθέτει, την δημοσιοποίησε!!!!!
 

iggy

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
349
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ποιός είναι ο γύφτος και ο αγροτο-αγροίκος στη συγκεκριμένη κριτική άραγε με τη Sierra...
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Τα θερμά μου συγχαρητήρια για τον "ανδρισμό" του και το "επίτευγμά" του
Θα πρέπει να νιώθει μεγάλη περηφάνεια και αυτοϊκανοποίηση  :jerking:

ΥΓ: μήπως το nickname του "sickforthem" τα λέει όλα ??????

Απαραδεκτος ο sickforthem !!!
Ειπαμε αν δεν αξιζει το κοριτσι η δεν τα δουλευη σηκωνεσε τα περνεις και φευγης θελει δεν θελει !!
Εαν δεν βλεπετε δεν μπαινεις καν στον κοπο να μπης !!!
Αλλα αν μπης και σου δωσει τον καλυτερο εαυτο της !!!
Το να κανεις Πουστια δειχνει απλα ποσο κωλοπαιδαρας εισαι και τιποτα παραπανω !!!
Ο Παιχτης δεν ειναι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που κανει μια τετοια κινηση και μονο μαγκια δεν ειναι κατ εμε !!!
Και εδω γυρναμε σε αυτο που εγραψε ο Φιδακλας το πρωι !!!
Μονο τον zuzuna δεν ακουμπησε κανοντας αυτο !!
Τα extra της κοπελας πηρε αρα μονο σε αυτην εκανε κακο !!
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Δεν έχετε ύπνο?
Πάρτε υπνωτικό!!!!
Πάλι "ξύλο" έπεσε?
.....απαπαπαπα σε τι κενωνία ζούμε!!!!
Τέτοιες ιστορίες να φάνε και οι κότες...
Απλώς ο "καουμπόης" με το λίγο μυαλό που διαθέτει, την δημοσιοποίησε!!!!!

δεν μπορω να συμφωνησω περισσοτερο...
 

pangkok

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΑΓΚΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΜΕΝΗ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΣ
 

slowly

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
1
Έμεινα για λίγο καιρό εκτός, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, και προσπαθώ τώρα να καλύψω το "χαμένο έδαφος", έχοντας διαβάσει ήδη όλες τις κριτικές που ανέβηκαν εν τω μεταξύ και στα c.t. και στα c.g.
Εντύπωση όμως μου προκάλεσε η τελευταία: Όταν τελείωσα το διάβασμά της στην αρχή εκνευρίστηκα με το παίκτη, γιατί εγώ μάλλον δεν θα το έκανα, εκτός κι αν ένιωθα ότι με είχαν κοροϊδέψει στα μούτρα, μετά χαμογέλασα γιατί κάπου τον δικαιολόγησα κι είπα μέσα μου "μαγκιά του", στο τέλος όμως μάλλον λυπήθηκα τη κοπέλα, όσο κι αν ξέρω ότι θ' ακούσω τα εξ αμάξης από συμπαίκτες γι' αυτό το τελευταίο ("πουτάνα είναι, μην τη λυπάσαι" και τα συναφή), γιατί στο κάτω-κάτω η συγκεκριμένη δεν του έφταιξε σε τίποτα, τουναντίον απ' ο,τι κατάλαβα τα δούλεψε αρκετά τα λεφτά της. Τι να πώ;  :think:
Σημεία των καιρών (και αυτά)...

Συμφωνώ απόλυτα .... και να θυμόμαστε πάντα, πως είναι ρόδα και γυρίζει... και κάποια στιγμή βρίσκεται ο μάστορας που διορθώνει την όποια κατάσταση. Πάντως κριμα για το κορίτσι, να πληρώσει τα σπασμένα άλλης!!
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.207
Πόντοι
3.135
Eίναι απαράδεκτη συμπεριφορά & φτηνή μαγκιά, πίστεψέ με!
Και νά 'σαι βέβαιος πως θα την πλήρωσαν οι επόμενοι...
τι πλήρωσαν???? :headbang: αα...καλή επαγγελματίας είναι και εκείνη τότε.......

ρε γαματε και μην είσαστε μονόδουλοι....... :rockon:

εγώ το χαρακτηρίζω ως ενα ατυχες συμβάν.......στο κατω κατω στο επάγγελμα της κοπέλας υπάρχουν και επισφάλειες..... :sunglasses:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom