Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Τους χειρουργους και τους αναισθησιολογους να προσεχεις  !!! ;)

   

από το γνωστό DOC:
"Πολλές φορές προβληματίζομαι άν πρέπει να γράφουμε γιά παλιές συναντήσεις(προ έναρξης στο Site).Η απάντηση είναι καταφατική γιά τα πολύ καλά και γιά τις φόλες.
Η Nora ή Yulya όπως τη βλέπω στο τουρ της συη Θεσσαλονίκη ανήκει στις πολύ καλές προτάσεις.
Θυμάμαι την έχω συναντήσει προ έτους περίπου, αργά βράδυ μετά από μία άλλη ανεξάρτητη Ρωσίδα (Mila)που είχα περάσει μέτρια.Και έφυγα με φοβερές αναμνήσεις που ακόμα και τώρα τη θυμάμαι.
Στα επιμέρους τώρα:
Οπως τη βλέπεται στις φωτό,με γέμισε στα φιλιά και χάδια από το πρώτο λεπτό.Μετά τπ μπάνιο έζησα σε μία θύελλα αισθησιασμού με σεξ όλων των στάσεων.Τρελλό καβαλήκεμα που χτυπιοταν πάνω μου.
Η ολοκλήρωση ήταν όμως όταν της ζήτησα anal.Αντε και το περίμενα μου είπε...και άρχισε τρελλό γαμήσι από τη κωλάρα της στα τεσσερα,καβαλώντας με ,στο πλάι, στο έπιπλο του μπάνιου.Και γιά τελείωμα ξεσκούφωμα και όλα στο πρόσωπο.
Κοιτάζω πάντα πότε θα ξαναέρθει γιά να τη δώ.
Τώρα όμως την απολαμβάνουν τα αδέλφια της Θεσσαλονίκης.Ειμαι πολύ περίεργος άν υπάρξουν αναφορές,αν έχει αλλάξει"

Για πες μου ρε bro σε τι βοηθάει αυτή η κριτική του καράφλα?
Ασε που αναρωτιέμαι με τόσο μουνί μέρα νύχτα που γαμεί επι ένα χρόνο πως θυμάται γαμώ τα 1000 ginseng μου γαμώ ... εγώ μετά από μια ώρα δεν θυμάμαι ούτε την φάτσα τους...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ρε ξάδελφε....ο γιατρός είναι μασκότ πλέον εδώ!!!!!
Άστον άνθρωπο και στην ηλικία του έχει πίεση!!!!!
Μουνί να έχει η άλλη...καλή είναι για αυτόν!!!
Εσύ δεν θα του αρέσεις σίγουρα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για πες μου ρε bro σε τι βοηθάει αυτή η κριτική του καράφλα?
Ασε που αναρωτιέμαι με τόσο μουνί μέρα νύχτα που γαμεί επι ένα χρόνο πως θυμάται γαμώ τα 1000 ginseng μου γαμώ ... εγώ μετά από μια ώρα δεν θυμάμαι ούτε την φάτσα τους...
Mην μου πειραζεις τον Χειρουργο αδελφι θα τον χρειαστουμε σου λεω !!! :grin: :grin: :grin:
Ακου οταν θα περασει και αυτος σε τετραψηφιο Νο δεν θα θυμαται τιποτα !!! ;)

Μεχρι τοτε υπομονη !!! :2funny:


Για την Yulia εδω τα γραφει το Καρντασι !!! ;)

 

LABILL

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
84
Like
0
Πόντοι
0
eimai metaksourgio kai an mporei kapios na me enimerosi an kanena ct einai se hotel edo konta.

variemai na metakinitho  makria.

ena pm pl.

syggnomi gia touw latinikouw xaraktires alla to pc den... ellinika
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παίχτες των Αθηνών βοηθήστε το καρντάσι labill  :)
Έχει προσφέρει πολλά στην ενημέρωσή μας παλιότερα κυρίως
 

jimboulis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σε όσους πήγαν στην Σαμπρίνα θέλω να δώσω τα θερμά μου συλλιπητήρια!!!! :'(
Μέχρι και η Στέλλα εκφράζει την θλίψη της και συμμετέχει στον πόνο σας!!!! :(

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/64670544787681966198.jpg[/img[/URL]]

Μαζί.....και η καινούργια μυτούλα της, γαλλικής επιννόησης!!!!! :-* :-* :-*
[/quote]

Αμαν?  :huh: :huh:
Τι εγινε εδω?
Α ρε Γεοπα με τις φωτο σου...............
 

jimboulis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Είπαμε....
Εγώ μόνο καλλιτεχνικές φωτό!!!! ;) :grin: :grin: :birdman:

Μονο...........
Εγω απορω ομως γιατι το εκανε αυτο στον ευατο τις?
Εκτος κ αν τ παρακανες κ εσυ με την τεχνη κ το παιζεις πικασο
 

Συνημμένα

  • 1522.jpg
    1522.jpg
    102,9 KB · Εμφανίσεις: 24

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Μπαίνω στον πειρασμό να παρατηρήσω ότι η φωτογραφία του Geopa δίνει άλλο νόημα στην έκφραση : "Είναι σαν κλαμμένο *****"...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Έμεινα για λίγο καιρό εκτός, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, και προσπαθώ τώρα να καλύψω το "χαμένο έδαφος", έχοντας διαβάσει ήδη όλες τις κριτικές που ανέβηκαν εν τω μεταξύ και στα c.t. και στα c.g.
Εντύπωση όμως μου προκάλεσε η τελευταία: Όταν τελείωσα το διάβασμά της στην αρχή εκνευρίστηκα με το παίκτη, γιατί εγώ μάλλον δεν θα το έκανα, εκτός κι αν ένιωθα ότι με είχαν κοροϊδέψει στα μούτρα, μετά χαμογέλασα γιατί κάπου τον δικαιολόγησα κι είπα μέσα μου "μαγκιά του", στο τέλος όμως μάλλον λυπήθηκα τη κοπέλα, όσο κι αν ξέρω ότι θ' ακούσω τα εξ αμάξης από συμπαίκτες γι' αυτό το τελευταίο ("πουτάνα είναι, μην τη λυπάσαι" και τα συναφή), γιατί στο κάτω-κάτω η συγκεκριμένη δεν του έφταιξε σε τίποτα, τουναντίον απ' ο,τι κατάλαβα τα δούλεψε αρκετά τα λεφτά της. Τι να πώ;  :think:
Σημεία των καιρών (και αυτά)...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Έμεινα για λίγο καιρό εκτός, λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου, και προσπαθώ τώρα να καλύψω το "χαμένο έδαφος", έχοντας διαβάσει ήδη όλες τις κριτικές που ανέβηκαν εν τω μεταξύ και στα c.t. και στα c.g.
Εντύπωση όμως μου προκάλεσε η τελευταία: Όταν τελείωσα το διάβασμά της στην αρχή εκνευρίστηκα με το παίκτη, γιατί εγώ μάλλον δεν θα το έκανα, εκτός κι αν ένιωθα ότι με είχαν κοροϊδέψει στα μούτρα, μετά χαμογέλασα γιατί κάπου τον δικαιολόγησα κι είπα μέσα μου "μαγκιά του", στο τέλος όμως μάλλον λυπήθηκα τη κοπέλα, όσο κι αν ξέρω ότι θ' ακούσω τα εξ αμάξης από συμπαίκτες γι' αυτό το τελευταίο ("πουτάνα είναι, μην τη λυπάσαι" και τα συναφή), γιατί στο κάτω-κάτω η συγκεκριμένη δεν του έφταιξε σε τίποτα, τουναντίον απ' ο,τι κατάλαβα τα δούλεψε αρκετά τα λεφτά της. Τι να πώ;  :think:
Σημεία των καιρών (και αυτά)...

Για τον Ζου δεν μου καιγεται καρφι αν δεν τα οικονομησε, αλλα συνηθως τα εχτρα πανε στο μωρο και οχι στο γραφειο! Απο εκει συνηθως βγαζουν κατι παραπανω. Το γραφειο τους παιρννει συνηθως το 40%, και ορισμενα Ρωσικα γραφεια εχω ακουσει παραπονα απο μωρα οτι τους κρατανε μεχρι τα 60%.

Τωρα για το μωρο.............και εγω τι να πω!  :think:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom