Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 141 άτομα (2 μέλη και 139 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
τι λες? τόσο φόλα?

Eλα τυχερε, την αλλη εβδομαδα ο Ζου κατεβαζει τα αστερια!!  :grin: Carmen, Suzana, και Lauryn




Αντε να δω που θα καταληξεις!!  :2funny: :2funny:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Eλα τυχερε, την αλλη εβδομαδα ο Ζου κατεβαζει τα αστερια!!  :grin: Carmen, Suzana, και Lauryn




Αντε να δω που θα καταληξεις!!  :2funny: :2funny:

Μακρια απο Ζουζουνα και ας πεσω οπου λαχει!!! εγω θα το ξαναπω!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μακρια απο Ζουζουνα και ας πεσω οπου λαχει!!! εγω θα το ξαναπω!

Κανε αποχη εσυ για να χαρουν οι υπολοιποι!!  :2funny: :2funny: Για δες τα μπουκινγκς της Καρμεν και Σουζανας!! Την Λωριν μολις την εβαλε και δεν εχει ουτε ενα, αλλα τωρα που το ανακοινωσαμε θα δεις τι θα γινει και με αυτην.

Τις σαχλαμαρες που ακουω καθε μερα δεν λεγονται. Δεν κλεινεις γραφειο, ουτε πηδας την τσατσα (Ο Ζου εχει τρεις γυναικες μανατζερς). Διαλεγεις την τανα και πηδας την τανα με οποιο γραφειο και να ερθει!!  :grin:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Κανε αποχη εσυ για να χαρουν οι υπολοιποι!!  :2funny: :2funny: Για δες τα μπουκινγκς της Καρμεν και Σουζανας!! Την Λωριν μολις την εβαλε και δεν εχει ουτε ενα, αλλα τωρα που το ανακοινωσαμε θα δεις τι θα γινει και με αυτην.

Τις σαχλαμαρες που ακουω καθε μερα δεν λεγονται. Δεν κλεινεις γραφειο, ουτε πηδας την τσατσα (Ο Ζου εχει τρεις γυναικες μανατζερς). Διαλεγεις την τανα και πηδας την τανα με οποιο γραφειο και να ερθει!!  :grin:

καλα ή δεν εχεις καταλαβει ή εισαι μακραν νυχτωμενος ή φραγκατος ή ...κατι αλλο...
φιλαρακι, οταν ο μαλακας φερνει την ιδια γκομενα εδω και σε εχει κανει εσενα και εμενα παλιοτερα να πληρωνουμε 250 και πολλες φορες τα κλαιγαμε, επειδη πρεπει να ταϊσει 1-2-3-4 μανατζερ (στα αρχιδια μου ποσες ειλικρινα) ή τον καθε μεσαζοντα, και στο Παρισι ή στην Πραγα οι ΙΔΙΕΣ γκομενες χρεωνουν 180-250 (οπου οι 250αρες εδω ειναι 300αρες) τι αλλο θες να σου πω και εσενα και οσων πανε. Μαγκια σας που θελετε και πατε.

αλλα το οτι ειναι μαλακια κατ εμε ειναι και αυτο στην δικη μου την λογικη λεγεται νταβατζιλικι. αν εσυ το βλεπεις αλλιως γεια σα του μαγκα του βαρυ του ζουζουνορουφηχτρα!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
ρε Μενιο, χαθηκες βρε αδερφε...
εδω σου γραφουν οτι η κριτικη σου ητανε παραπλανητικη! οι συκοφαντες...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
καλα ή δεν εχεις καταλαβει ή εισαι μακραν νυχτωμενος ή φραγκατος ή ...κατι αλλο...
φιλαρακι, οταν ο μαλακας φερνει την ιδια γκομενα εδω και σε εχει κανει εσενα και εμενα παλιοτερα να πληρωνουμε 250 και πολλες φορες τα κλαιγαμε, επειδη πρεπει να ταϊσει 1-2-3-4 μανατζερ (στα αρχιδια μου ποσες ειλικρινα) ή τον καθε μεσαζοντα, και στο Παρισι ή στην Πραγα οι ΙΔΙΕΣ γκομενες χρεωνουν 180-250 (οπου οι 250αρες εδω ειναι 300αρες) τι αλλο θες να σου πω και εσενα και οσων πανε. Μαγκια σας που θελετε και πατε.

αλλα το οτι ειναι μαλακια κατ εμε ειναι και αυτο στην δικη μου την λογικη λεγεται νταβατζιλικι. αν εσυ το βλεπεις αλλιως γεια σα του μαγκα του βαρυ του ζουζουνορουφηχτρα!

Βλεπω οτι εχεις παει Παρισι και Πραγα και κρινεις απο πρωτο χερι!!  Πρεπει να εχεις παρει και πολλα μωρα οποτε εχεις κριση και για τιμες!!

Παρισι δεν θα βρεις ΤΙΠΟΤΑ αξιολογο κατω απο 250, και τα τοπ μωρα μιλας για 350+ η μινιμουμ 650 το δυωρο. Πραγα το ιδιο γιατι εχουν μινιμουμ κρατηση εκτος αν την βγαζεις σε πριβατ!!

Τωρα πως εσυ ερχεσαι και λες οτι τα 200 η 250 που χρεωνει ο Ζου ειναι υπερβολικα και νταβαντζιλικια δεν το καταλαβαινω. :think: Μαλον λιγο απειρο σε βλεπω, η ο Ζου δεν σου κλεινει μωρο χωρις πιστωτικη καρτα και τον εχεις στην μπουκα!!

Κανω λαθος???  :think: :2funny: :2funny:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Βλεπω οτι εχεις παει Παρισι και Πραγα και κρινεις απο πρωτο χερι!!  Πρεπει να εχεις παρει και πολλα μωρα οποτε εχεις κριση και για τιμες!!

Παρισι δεν θα βρεις ΤΙΠΟΤΑ αξιολογο κατω απο 250, και τα τοπ μωρα μιλας για 350+ η μινιμουμ 650 το δυωρο. Πραγα το ιδιο γιατι εχουν μινιμουμ κρατηση εκτος αν την βγαζεις σε πριβατ!!

Τωρα πως εσυ ερχεσαι και λες οτι τα 200 η 250 που χρεωνει ο Ζου ειναι υπερβολικα και νταβαντζιλικια δεν το καταλαβαινω. :think: Μαλον λιγο απειρο σε βλεπω, η ο Ζου δεν σου κλεινει μωρο χωρις πιστωτικη καρτα και τον εχεις στην μπουκα!!

Κανω λαθος???  :think: :2funny: :2funny:

Ναι κανεις λαθος αλλα δεν νομιζω οτι θελεις να πειστεις για το αντιθετο οποτε δεν εχει νοημα. Δεν μπορω να κανω κουμαντο στην τσεπη σου ειναι δικο σου θεμα. παντως αν βλεπεις απο πολλα πρακτορεια θα δεις διαφορες εδω.
π.χ. μια κοπελα η Andrea (δεν ειναι του ζουζουνααυτη η συγκεκριμενη αλλα δεν εχει σημασια αυτο γιατι γενικο ηταν το σχολιο) στην Βουδαπεστη ηταν 180/ωρα και εδω μετα απο 10 μερες 200/ωρα. δεν ειναι τα 20 ευρω ειναι η κοροϊδια.

Αναφορικα με τον Ζουζουνα επισης απλα να αναφερω για να μην βγαζεις λαθος συμπερασματα οτι το πρωτο μου ραντεβου το εκανα πριν 2 χρονια με την Moni λιγο πριν βγει Best CT of the year. Και ΟΧΙ δεν χρειαζομαι πιστωτικη καρτα. Με εχει φακελωσει και του τα εχω χωσει πολλες φορες και σε αυτον και στον Rob.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
π.χ. μια κοπελα η Andrea (δεν ειναι του ζουζουνααυτη η συγκεκριμενη αλλα δεν εχει σημασια αυτο γιατι γενικο ηταν το σχολιο) στην Βουδαπεστη ηταν 180/ωρα και εδω μετα απο 10 μερες 200/ωρα. δεν ειναι τα 20 ευρω ειναι η κοροϊδια.

Αναφορικα με τον Ζουζουνα επισης απλα να αναφερω για να μην βγαζεις λαθος συμπερασματα οτι το πρωτο μου ραντεβου το εκανα πριν 2 χρονια με την Moni λιγο πριν βγει Best CT of the year. Και ΟΧΙ δεν χρειαζομαι πιστωτικη καρτα. Με εχει φακελωσει και του τα εχω χωσει πολλες φορες και σε αυτον και στον Rob.

Καλα βρε φιλε, παλι δεν σε καταλαβαινω γιατι γκρινιαζεις!! :think: Αν στην εδρα της την Βουδαπεστη χρεωνε 180 την ωρα που δεν ειχε εξοδα, και εδω χρεωνε 200 γιατι πληρωνε και ξενοδοχειο, εσυ το βλεπεις κοροιδια?  :think:

Μου φαινεται οτι μερικοι δεν εχετε επιχειρηματα και απλως θελετε να λετε οτι σας κοροιδευουν. Ναι ειναι ενα δυο γραφεια που το εχουν παρακανει αλλα ο Ζου εχει και πολλα μωρα στα 200!! Δεν υποστηρηζω τον Ζου αλλα να ερχεται ο καθε ενας και να λεει οτι θελει ειναι υπερβολη!!

Αντε ασε τα πορτοφολια στην παντα γιατι δεν ειναι θεμα πορτοφολιου. Ειναι θεμα νοοτροπιας  :grin: :grin:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Καλα βρε φιλε, παλι δεν σε καταλαβαινω γιατι γκρινιαζεις!! :think: Αν στην εδρα της την Βουδαπεστη χρεωνε 180 την ωρα που δεν ειχε εξοδα, και εδω χρεωνε 200 γιατι πληρωνε και ξενοδοχειο, εσυ το βλεπεις κοροιδια?  :think:

Μου φαινεται οτι μερικοι δεν εχετε επιχειρηματα και απλως θελετε να λετε οτι σας κοροιδευουν. Ναι ειναι ενα δυο γραφεια που το εχουν παρακανει αλλα ο Ζου εχει και πολλα μωρα στα 200!! Δεν υποστηρηζω τον Ζου αλλα να ερχεται ο καθε ενας και να λεει οτι θελει ειναι υπερβολη!!

Αντε ασε τα πορτοφολια στην παντα γιατι δεν ειναι θεμα πορτοφολιου. Ειναι θεμα νοοτροπιας  :grin: :grin:

Δεν ειναι φιλαρακι θεμα εξοδων. ειναι οπως το ειπες και μονος σου θεμα νοοτροπιας. Γιατι οπου πανε ξενοδοχειο δεν πληρωνουν? και μη μου πεις οτι πληρωνει οσο θα πληρωνες εσυ και εγω. αυτοι οι μανατζαρεοι εχουν κανει συμφωνια με το ξενοδοχειο και στην πλατεια Καραισκακη και στην Αλεξανδρας. Το λενε τα κοριτσια απο μονα τους. Τις ξερουν πια. Οταν μενουν 8-10 μερες η τιμη του δωματιου πεφτει πααααρα πολυ + τις εξτρα μερες που βασει συμφωνιας δινει το ξενοδοχειο FREE. Ασε ξερω καποια πραγματα, δεν μιλαω στον αερα. Αλλα επειδη εδω βλεπουν οτι δεν υπαρχει προβλημα τα χωνουν. Υπαρχουν πλειστα παραδειγματα τα οποια μπορεις και μονος σου να τα δεις. Εαν δεν σε ενδιαφερει παω πασο.
Εαν εσενα δεν σου κανει αυτο το επιχειρημα παλι πασο αλλα το ασπρο μαυρο δεν μπορεις να μου το κανεις. Το λενε και αλλοι αυτο και εδω μεσα οποτε ο καθενας βγαζει τα δικα του συμπερασματα.


Δεν ειναι τυχαιο οτι ο Ζου ειναι αυτη τη στιγμη το πιο ακριβο γραφειο. και επειδη φερνει καθε φορα 4-5 κοπελες μαζι θα μπορουσε απο αυτο και μονο να ριξει τις τιμες και να σπασει ολη την αγορα. Αλλα ειπαμε βρισκει και τα κανει. Ασε ... και εμεις δουλεια εχουμε και ξερουμε πως δουλευει η αγορα. Προσφορα και ζητηση ειναι και πως θα το πουλησεις.

Και το πορτοφολι...νοοτροπια ειναι.
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
εχει να πληρωσει ξενοδοχειο, εχει να πληρωσει και τον Μενιο...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν ειναι τυχαιο οτι ο Ζου ειναι αυτη τη στιγμη το πιο ακριβο γραφειο.

:think: :think: Καλα εσυ με τον χαβα σου για το ποιο ακριβο γραφειο!!  :2funny: :2funny: Η Μιλα εχει τις ποιο ακριβες τιμες οχι ο Ζου!! Δεν μου φαινεται οτι κοιταξες τιμες απο αλλα γραφεια ετσι για συγκριση!!  :think:

Αντε κοβω γιατι ακρη με σενα δεν θα βρουμε!!  :2funny: :2funny:
 

ere

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
ειρήνη ημήν αδέρφια..Η ουσία είναι ότι από την ώρα που εγώ τουλάχιστον έχω ρίξει μαύρο στον ζουζουνιάρη..βλέπω τις αφίξεις και με πιάνει υστερία..Περνάει πλέον 1 καλό κομμάτι τον μήνα και από εκεί και πέρα το χάος.Έχουμε ξεμείνει εμείς εδώ , χωρίς να έχουμε να πούμε τίποτα για γυναίκες ,να τρωγόμαστε .Χρειάζεται ανανέωση η αγορά επιγώντος.Άν και χλωμό το βλέπω μέχρι να περάσει η δική μας κρίση..η να πιάσει καινούργια τις χώρες του πρώην ανατολικού μπλοκ.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι κανεις λαθος αλλα δεν νομιζω οτι θελεις να πειστεις για το αντιθετο οποτε δεν εχει νοημα. Δεν μπορω να κανω κουμαντο στην τσεπη σου ειναι δικο σου θεμα. παντως αν βλεπεις απο πολλα πρακτορεια θα δεις διαφορες εδω.
π.χ. μια κοπελα η Andrea (δεν ειναι του ζουζουνααυτη η συγκεκριμενη αλλα δεν εχει σημασια αυτο γιατι γενικο ηταν το σχολιο) στην Βουδαπεστη ηταν 180/ωρα και εδω μετα απο 10 μερες 200/ωρα. δεν ειναι τα 20 ευρω ειναι η κοροϊδια.

Αναφορικα με τον Ζουζουνα επισης απλα να αναφερω για να μην βγαζεις λαθος συμπερασματα οτι το πρωτο μου ραντεβου το εκανα πριν 2 χρονια με την Moni λιγο πριν βγει Best CT of the year. Και ΟΧΙ δεν χρειαζομαι πιστωτικη καρτα. Με εχει φακελωσει και του τα εχω χωσει πολλες φορες και σε αυτον και στον Rob.
Auti pantos xreonei minimum 2 ores kai 500 stin Boudapesti .....


56397118856438618717.jpg


Ara xari mas kanei ... :grin: :grin: :grin: :grin:


 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Auti pantos xreonei minimum 2 ores kai 500 stin Boudapesti .....



Ara xari mas kanei ... :grin: :grin: :grin: :grin:

E! Αν μας κάνει χάρη η κοπέλα να της πούμε δημόσια ένα ευχαριστώ.
Με μια καταχώρηση σε μεγάλης κυκλοφορίας εφημερίδα π.χ.
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Auti pantos xreonei minimum 2 ores kai 500 stin Boudapesti .....
Ara xari mas kanei ... :grin: :grin: :grin: :grin:

Το κακό για μένα είναι ότι έρχεται τη βδομάδα που ήδη είχα κλείσει με τη Diana...δυστυχώς δεν με παίρνει για 2 μες την ίδια εβδομάδα  :( . Αν ακουστεί κάτι για extention , θα εκτιμήσω την ενημέρωση  ;)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
ειρήνη ημήν αδέρφια..Η ουσία είναι ότι από την ώρα που εγώ τουλάχιστον έχω ρίξει μαύρο στον ζουζουνιάρη..βλέπω τις αφίξεις και με πιάνει υστερία..Περνάει πλέον 1 καλό κομμάτι τον μήνα και από εκεί και πέρα το χάος.Έχουμε ξεμείνει εμείς εδώ , χωρίς να έχουμε να πούμε τίποτα για γυναίκες ,να τρωγόμαστε .Χρειάζεται ανανέωση η αγορά επιγώντος.Άν και χλωμό το βλέπω μέχρι να περάσει η δική μας κρίση..η να πιάσει καινούργια τις χώρες του πρώην ανατολικού μπλοκ.
Αν και νέος μιλας πιό σωστά απ' όλους. Δεν βλεπετε ρε παιδιά ότι τα καλά κομμάτια έχουν λιγοστέψει επικίνδυνα κι είναι σαν τη μύγα μεςτο γάλα? Γιατί έχουν τέτοια άνοδο τα cg? τυχαίο? Κρίση λέγεται αυτό!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Oso gia ta Hotel pou les file deixneis na to katexeis alla pali la8os kaneis ...
Zuzunohotel gia na min leo onomata apo 130 - 150 einai i timi
Oplarxigou den peftei pote kato apo ta 100 kai auto stis poli kales pelatises allios 130 kai bale ..
Esi an pas san aplos pelatis mporei kai na pareis kaliteri timi .. ;)
Ara apla leme koubentes etsi gia na leme .
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
Πρόεδρε  εκτός  Ελλάδος  είσαι (  :fuck1:  )  ????
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom