Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 101 άτομα (4 μέλη και 97 επισκέπτες)

acerman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Καμια καλη προταση για να γαμησουμε ct?Eyxaristv gia ton xrono saw.Kai πμ an uelete
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Αν και δεν με θελει η συγκεκριμενη κατηγορια σπορ...

αυτο εδω ομως

με την Αμαντα, Κρυσταλ, Αυλαρ κτλπ στα 150 την ωρα γιατι με κανει να ρωτησω πρωτα αντι να παρω αμεσως τηλ ?

Η ιδια ειναι η κατι δεν εχω δει ακομα? Αυτη ηταν 250 την ωρα.. μεγαλη πτωση και ειναι κ ωραιο μουνι.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
4 χρονια μελος και με τοσες κριτικες λες  να εγινα αγαπουλης της Carolinas ή της
καθε καριολιτσας πουτανιτσας ?
Δεν το χω αναγκη φιλε μου , ή κοπελα μου εξω ειναι 10 φορες πιο μουναρα
Ουτε τα free fuck με νοιαζουν ειτε  κανα ''χαρτζιλικακι''... Δεν ειμαι απο αυτους τυπους  
Στα αρχιδια μου τα γραφω αυτα

Οσον αφορα για την κριτικη που ανεβασα μετα την κριτικη του αλλου τυπου για την carolna , αμφισβητεις οτι πηγα ? Αμα θες σου στελνω τα mail που εστειλα για να κανονιστει το ραντεβου ( και οποιο αλλο θες απ ολες τις κριτικες που εχω ανεβασει )




P.s Kαλη καρδια πανω απ ολα , oλα καλα , ειπαμε το χαβαλε μας κανουμε εδω μεσα  :cheesy:
εδω υπαρχουν μερικες ενστασεις, απο την συμπεριφορα του lalak μετα τις <<κακες>> κριτικες της κοπελας και την αμεση ενεργοποιηση του να γραψει θετικα για αυτη, ειναι ξεκαθαρο οτι ο lalak αρχιζει να εχει αισθηματα για την carolina και ισως δειλα δειλα χωρις ο ιδιος να το καταλαβαινει αρχιζει να την ερωτευεται
Επισης παρολο που εχει παει με πολλες κοπελες  φαινεται λογω της αγνης του της καρδιας δεν εχει μαθει ενα πραγμα που μονο ο xilnik λογω της τεραστιας πειρας του μπορει να του πει και αυτο ειναι πως πολλες φορες δεν ειναι στο χερι μας να ερωτευτουμε η¨ οχι,ο ερωτας μας εχει κτυπησει την πορτα χωρις καν να το καταλαβουμε και το βελος του εχει ηδη εισελθει στην καρδια μας καθιστωντας μας ανικανους ν αντιδρασουμε
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
Αν και δεν με θελει η συγκεκριμενη κατηγορια σπορ...

αυτο εδω ομως

με την Αμαντα, Κρυσταλ, Αυλαρ κτλπ στα 150 την ωρα γιατι με κανει να ρωτησω πρωτα αντι να παρω αμεσως τηλ ?

Η ιδια ειναι η κατι δεν εχω δει ακομα? Αυτη ηταν 250 την ωρα.. μεγαλη πτωση και ειναι κ ωραιο μουνι.
αυτη ειναι καλο μουνι απο servise μηδεν  
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Αν και δεν με θελει η συγκεκριμενη κατηγορια σπορ...

αυτο εδω ομως

με την Αμαντα, Κρυσταλ, Αυλαρ κτλπ στα 150 την ωρα γιατι με κανει να ρωτησω πρωτα αντι να παρω αμεσως τηλ ?

Η ιδια ειναι η κατι δεν εχω δει ακομα? Αυτη ηταν 250 την ωρα.. μεγαλη πτωση και ειναι κ ωραιο μουνι.
ετσι ειναι φιλεμου....η ....γερμανιδα απο το βουκουρεστι,βαρεθηκε να καθετε να βλεπει τηλεοραση...το ειχα γραψει παληοτερα....Η ΙΔΙΑ σε μπουρδελο στο βουκουρεστι 80 την ωρα.....
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αν και δεν με θελει η συγκεκριμενη κατηγορια σπορ...

αυτο εδω ομως

με την Αμαντα, Κρυσταλ, Αυλαρ κτλπ στα 150 την ωρα γιατι με κανει να ρωτησω πρωτα αντι να παρω αμεσως τηλ ?

Η ιδια ειναι η κατι δεν εχω δει ακομα? Αυτη ηταν 250 την ωρα.. μεγαλη πτωση και ειναι κ ωραιο μουνι.


Αν, παρόλα αυτά, θες να πας, κακό της κεφαλής σου!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
εδω υπαρχουν μερικες ενστασεις, απο την συμπεριφορα του lalak μετα τις <<κακες>> κριτικες της κοπελας και την αμεση ενεργοποιηση του να γραψει θετικα για αυτη, ειναι ξεκαθαρο οτι ο lalak αρχιζει να εχει αισθηματα για την carolina και ισως δειλα δειλα χωρις ο ιδιος να το καταλαβαινει αρχιζει να την ερωτευεται
Επισης παρολο που εχει παει με πολλες κοπελες  φαινεται λογω της αγνης του της καρδιας δεν εχει μαθει ενα πραγμα που μονο ο xilnik λογω της τεραστιας πειρας του μπορει να του πει και αυτο ειναι πως πολλες φορες δεν ειναι στο χερι μας να ερωτευτουμε η¨ οχι,ο ερωτας μας εχει κτυπησει την πορτα χωρις καν να το καταλαβουμε και το βελος του εχει ηδη εισελθει στην καρδια μας καθιστωντας μας ανικανους ν αντιδρασουμε

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Δεν νομιζω με τον φιλο Λαλακ, αλλα καλο!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
εδω υπαρχουν μερικες ενστασεις, απο την συμπεριφορα του lalak μετα τις <<κακες>> κριτικες της κοπελας και την αμεση ενεργοποιηση του να γραψει θετικα για αυτη, ειναι ξεκαθαρο οτι ο lalak αρχιζει να εχει αισθηματα για την carolina και ισως δειλα δειλα χωρις ο ιδιος να το καταλαβαινει αρχιζει να την ερωτευεται
Επισης παρολο που εχει παει με πολλες κοπελες  φαινεται λογω της αγνης του της καρδιας δεν εχει μαθει ενα πραγμα που μονο ο xilnik λογω της τεραστιας πειρας του μπορει να του πει και αυτο ειναι πως πολλες φορες δεν ειναι στο χερι μας να ερωτευτουμε η¨ οχι,ο ερωτας μας εχει κτυπησει την πορτα χωρις καν να το καταλαβουμε και το βελος του εχει ηδη εισελθει στην καρδια μας καθιστωντας μας ανικανους ν αντιδρασουμε

αχχχχ είσαι πολύ ρομαντικός  :smitten: :smitten: :smitten:
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Ποσο δικιο εχεις ρε xilnik  :grin:

Eξαλου ''Οι αισθησιακές απολαύσεις ήταν το πρώτο μου μέλημα σ' όλη μου τη ζωή, για μένα τίποτε δεν ήταν πιο σημαντικό.''  :2funny: :2funny:

Ρε συ μαθε να ξεχωριζεις καποια πραγματα και να μην τα μπερδευεις . Δεν βαζεις συναισθηματα οταν πας σε πουτανες ,Τα αφηνεις απ εξω
Εκτος και αν πιστευεις οτι μια κοπελα αυτου του επαγγελματος μπορει να σε γεμισει συναισθηματικα ως ανθρωπο ... Αν ναι τοτε υπαρχει προβλημα  ;)
Ασε με μωρε και συ :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ποσο δικιο εχεις ρε xilnik  :grin:

Eξαλου ''Οι αισθησιακές απολαύσεις ήταν το πρώτο μου μέλημα σ' όλη μου τη ζωή, για μένα τίποτε δεν ήταν πιο σημαντικό.''  :2funny: :2funny:

Ρε συ μαθε να ξεχωριζεις καποια πραγματα και να μην τα μπερδευεις . Δεν βαζεις συναισθηματα οταν πας σε πουτανες ,Τα αφηνεις απ εξω
Εκτος και αν πιστευεις οτι μια κοπελα αυτου του επαγγελματος μπορει να σε γεμισει συναισθηματικα ως ανθρωπο ... Αν ναι τοτε υπαρχει προβλημα  ;)
Ασε με μωρε και συ :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny:

εδω μεσα το λες αυτο? σε αυτο το κοινο :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Ποσο δικιο εχεις ρε xilnik  :grin:

Eξαλου ''Οι αισθησιακές απολαύσεις ήταν το πρώτο μου μέλημα σ' όλη μου τη ζωή, για μένα τίποτε δεν ήταν πιο σημαντικό.''  :2funny: :2funny:

Ρε συ μαθε να ξεχωριζεις καποια πραγματα και να μην τα μπερδευεις . Δεν βαζεις συναισθηματα οταν πας σε πουτανες ,Τα αφηνεις απ εξω
Εκτος και αν πιστευεις οτι μια κοπελα αυτου του επαγγελματος μπορει να σε γεμισει συναισθηματικα ως ανθρωπο ... Αν ναι τοτε υπαρχει προβλημα  ;)
Ασε με μωρε και συ :2funny: :2funny:

αχχ  :smitten: :headbang2:γιατί δεν τα λές αυτά πιο γρήγορα....  :grin: :2funny: :2funny: :grin: :rockon: :rockon: :2funny:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
ετσι ειναι φιλεμου....η ....γερμανιδα απο το βουκουρεστι,βαρεθηκε να καθετε να βλεπει τηλεοραση...το ειχα γραψει παληοτερα....Η ΙΔΙΑ σε μπουρδελο στο βουκουρεστι 80 την ωρα.....

Οπως και να ηταν ουτε στην κληση ουτε στο sms ελαβα απαντηση. Τριτο ακυρο που τρωω σε city tour στις τρεις αποπειρες που εχω κανει να κλεισω κατι.

 

della

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
145
Κριτικές
14
Like
649
Πόντοι
291
Ποσο δικιο εχεις ρε xilnik  :grin:

Eξαλου ''Οι αισθησιακές απολαύσεις ήταν το πρώτο μου μέλημα σ' όλη μου τη ζωή, για μένα τίποτε δεν ήταν πιο σημαντικό.''  :2funny: :2funny:

Ρε συ μαθε να ξεχωριζεις καποια πραγματα και να μην τα μπερδευεις . Δεν βαζεις συναισθηματα οταν πας σε πουτανες ,Τα αφηνεις απ εξω
Εκτος και αν πιστευεις οτι μια κοπελα αυτου του επαγγελματος μπορει να σε γεμισει συναισθηματικα ως ανθρωπο ... Αν ναι τοτε υπαρχει προβλημα  ;)
Ασε με μωρε και συ :2funny: :2funny:

Πολύ σωστός παίχτη..respect.Τα συναισθήματα ούτε καν έξω από την πόρτα,τα αφήνεις στο αμάξι καλύτερα!Κάνεις την πλάκα σου και παράλληλα ικανοποιείς
την περιέργεια σου και τα γούστα σου εκεί μέσα.Hobby κανονικά!Ακριβό μεν,hobby δε
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom