Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (4 μέλη και 79 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aυτη ειναι η Kαρινα !!!
Ουτε τι εχεις γαμησει δεν θυμασαι πια Doc !!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Mαλλον οι Τσεπες που μετρησε η Ewa με την Madam ειδαν οτι θα τις βαλουν μεσα οποτε λακησαν !!
Η δε παραδουλευτρα Lolita επεσε στα 200 μηπως και βγαλει το Χοτελι !!!
Αυτα τα ολιγα απο τον αγαπητο της φιλο !! :grin: :grin: :grin: :grin:

εμενα μου λεει οτι ειναι fully booked και και της κανει εντυπωση  αφου υποτιθεται δεν εχουμε λεφτα  ....τελευταια μερα αυριο ....
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
εμενα μου λεει οτι ειναι fully booked και και της κανει εντυπωση  αφου υποτιθεται δεν εχουμε λεφτα  ....τελευταια μερα αυριο ....
Πες της.....σε καλή μεριά και του χρόνου παχύτερο!!!!! ;) :grin: :grin: :grin:
 

giorgio33

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
27
Πόντοι
1
Πες της.....σε καλή μεριά και του χρόνου παχύτερο!!!!! ;) :grin: :grin: :grin:

sorry δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης ..τα λεφτα εννοειται ειναι πολλα ...δεν τα εσκαγα με τιποτα ακομα και οταν τη στελνει ο rob......αν την ξαναπετυχω  στο fun palast εχει καλως ....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kai που την διαφημιζουν την Ewa στο SHI !!! :grin: :grin: :grin:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
tresurert μαθαίνω ότι θα ξαναγυριστεί η "ΑΝΑΖΗΤΗΣΙΣ" στο λαγονήσι αυτό το σκ και την Ναθαναήλ θα την παίζει η Lauryn!!!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Ξεκινήστε το videaki στο 6:27!!!

 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Κάποιο λάθος πρέπει να έκανε ο συμπαίκτης (?) kleq με τις μονάδες μέτρησης: "...παρότι έχω ιδιαίτερα χοντρό όργανο (18cm μήκος και 14cm περιφέρεια  :idiot:  :huh: :headbang: ) και πολύ σπάνια δέχονται κοπέλες πρωκτικό από μένα...".
Δηλαδή θέλει να μας πει ότι η Fekla , δέχτηκε να της χώσουν στον κώλο (αν υποθέσουμε ότι στο μουνί το δέχθηκε) ένα όργανο χοντρό σαν μπαστούνι του μπέιζ μπολ; Ήμαρτον!  :rockon: Κάτι δεν μου μυρίζει καλά σ' αυτή τη κριτική ...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
2η στη σειρά - επιβοηθητική και αυτή τη φορά και διασκεδαστική - κριτική για την Rita του GES από τον συμπαίκτη Nitro: .
Μόνο μια απορία: το GES κατέβασε τις τιμές του ή κατά λάθος από κεκτημένη ταχύτητα μπήκε το 250 Ε/ 90 λεπτά; Εκτός κι αν ο συμφωνημένος χρόνος ήταν 1 ώρα, αλλά στη πράξη η συνάντηση τράβηξε κάπως παραπάνω.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
kon.air ο kleq και η κριτική του είναι πασιφανέστατες μούφες και οι δύο και μόλις ξυπνήσει ο antisthenis το πρωί θα τη σβήσει.....

Κάποιο λάθος πρέπει να έκανε ο συμπαίκτης (?) kleq με τις μονάδες μέτρησης: "...παρότι έχω ιδιαίτερα χοντρό όργανο (18cm μήκος και 14cm περιφέρεια  :idiot:  :huh: :headbang: ) και πολύ σπάνια δέχονται κοπέλες πρωκτικό από μένα...".
Δηλαδή θέλει να μας πει ότι η Fekla , δέχτηκε να της χώσουν στον κώλο (αν υποθέσουμε ότι στο μουνί το δέχθηκε) ένα όργανο χοντρό σαν μπαστούνι του μπέιζ μπολ; Ήμαρτον!  :rockon: Κάτι δεν μου μυρίζει καλά σ' αυτή τη κριτική ...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom