Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 134 άτομα (4 μέλη και 130 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Tην βουτηξαν την καθαρη Pstar του zuzuna !!
Kαι αφησαν την κονδυλοφορα !!!

Καντε ρε Πουστη μου μια σωστη δουλια μια φορα !!! :headbang: :headbang:

Αμα σου λεω εγω οτι ο Ακης ειχε το 6αωρο κατι ξερω !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Tην βουτηξαν την καθαρη Pstar του zuzuna !!
Kαι αφησαν την κονδυλοφορα !!!

Καντε ρε Πουστη μου μια σωστη δουλια μια φορα !!! :headbang: :headbang:

Αμα σου λεω εγω οτι ο Ακης ειχε το 6αωρο κατι ξερω !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εξαφανίστηκε άλλωστε και από το site του πρακτορείου.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
80 γροσια το μουνι, (χωρις περιορισμο χρονου), 20 φλουρια το δωματιο, που θα μου παει θα το κατεβασω στο 50αρι ...

Καλο καλοκαιρι και καλες φολες μορτακια μου!!!!


Με αγαπη και συμπονοια, θα τα πουμε αρχες Σεπτεμβρη.

rebetis τις εχει χεσμενες τις ct και go2 αραλικι !!!! :2funny: :2funny:
Τσοπανε μονοφαγα μην ξεχασεις να βαλεις φαναρια στα προβατα !!!
Τσογλανε !!! :grin: :grin: :grin:

   
sheep-led.jpg
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Αυτή που επίσης θα ερχόταν και εξαφανίστηκε από το ίδιο site είναι η Donna.
Δείχνει στη σελίδατης ότι ήταν απασχολημένη Δευτέρα-Τρίτη και τέλος.
Για 22 χρονών μάλλον αυτή μου κάνει εκτός κι βουτήξανε δύο και μπλέξανε τα στοιχεία.
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Συμπαίκτη Σπυρ….Ηδονα, διάβασα προσεκτικά την προαναγγελθείσα κριτική σου για τη Vanessa και θα ήθελα να σου πω πολύ φιλικά τα εξής:
1) o.k. η Vanessa δέχομαι ότι της ξέφυγε και έκανε τη πατάτα να σου πει κάποιο όνομα συμπαίκτη (ή συμπαικτών), ενώ κανονικά δεν θα 'πρεπε, αυτό δεν το συζητάμε. Μαλακία της λοιπόν. Βέβαια εγώ δεν είχα αντίστοιχη εμπειρία, αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα, μπορεί σε μένα να ήταν τάφος και σε σένα όχι.
2) Επίσης να δεχθώ ότι δεν σου άρεσε τόσο σωματικά, όσο σε άλλους από εμάς, γούστα είναι αυτά άλλωστε, κανείς δεν δικαιούται να σε κρίνει γι' αυτό. Βέβαια και σ'αυτό να σου πω ότι εμένα προσωπικά δεν μου έχει τύχει και πολλές φορές να γαμήσω με 250Ε/1 ώρα μια γυναίκα κατά γενική ομολογία τόσο όμορφη ή αν θες τόσο "γκόμενα" όσο η συγκεκριμένη, αλλά κι αυτό δεν σημαίνει τίποτα γιατί εσύ μπορεί να στάθηκες μέχρι τώρα πιο τυχερός από μένα.
3) Ακόμα να δεχθώ ότι και το πρακτορείο σε ταλαιπώρησε αλλάζοντας σου την ώρα/μέρα της συνάντησης, αλλά το ίδιο δεν συνέβη με μένα που κατά τύχη την συνάντησα την ίδια ακριβώς μέρα με σένα (2/6, 2.00-3.30, για να λέμε τα πράγματα με στοιχεία).
4) Εκεί όμως που δεν συμφωνώ μαζί σου είναι στο γεγονός ότι, όχι μόνο αυτή τελικά, αλλά κι εσύ δεν τηρείς στη κριτική σου τους κανόνες εχεμύθειας, όπως οφείλεις, για προσωπικά δεδομένα της που καλώς ή κακώς σου εμπιστεύτηκε. Και νομίζω ότι milf στη συνείδηση των περισσοτέρων από εμάς εδώ μέσα δεν είναι μόνο η ιδιότητα που υποδηλώνει το πρώτο γράμμα αυτής της λέξης, αλλά και μια προχωρημένη ηλικία (περί τα 40 ή και παραπάνω) με μια αντίστοιχη (σιτεμένη) εμφάνιση. Και αν μη τι άλλο, τη συγκεκριμένη κοπέλα μόνο σιτεμένη δεν μπορείς να την χαρακτηρίσεις. Οπότε, κατά τη ταπεινή μου γνώμη, θεωρώ ότι είναι και άστοχος και α-διάκριτος ο χαρακτηρισμός σου αυτός. Φιλικά πάντα.


Σε ευχαριστω για τη απαντηση kon.air μιας και το βρισκω ανοητο να "πλακωνομαστε" εδω μεσα για την καθε μια, οταν κοινος μας σκοπος ειναι να πληροφορησουμε και να πληροφορηθουμε οσο μπορουμε για την καθε κοπελα κανωντας και την πλακιτσα μας
Οπως και εσυ με τις σωστες κριτικες σου, ετσι και εγω θελω να γραφω την εμπειρια οπως την εζησα και σε οποιον αρεσει. Ας δημιουργω και καμια αντιπαλοτητα με κανενα συναγωνιστη, δεν πειραζει, καλυτερα να με πουνε ντομπρο παρα τσατσο και οπως ειπε και ενας αλλος φιλος οι οχι τοσο θετικες κριτικες ειναι αυτες που βοηθανε.
Κριτικη δεν θα εβαζα αλλα μετα τον τοσο ντορο που εγινε και πεσαν 4-5 να με φανε μολις ειπα οτι η κοπελα ειναι καλη αλλα οχι τοπ, οφειλα να σεβαστω τους υπολοιπους, αν το πρακτορειο ειχε προβλημα ας μου το ελεγε, ενημερωμενοι ηταν οπως και η κοπελα που μου ειπε οτι εψαχνε λογο να με διωξει στην αρχη επειδη δεν της αρεσε οτι θα εβαζα κριτικη. Το ηξεραν απο πριν οποτε μην κανουν τον κινεζο.
Η κριτικη μου δεν ηταν αρνητικη(7 μεσο ορο θα εβγαζε αν δεν ειχα περιορισμο)

1.δεν ειναι μονο το οτι κατονομασε καποιον, αλλα και με τον φιλο μου δεν υπηρχε λογος να δημιουργηθει παρεξηγηση, οπως σου γραφω δεν ψαχτηκα να μαθω για κανεναν εδω μεσα, αυτα τα ειπε η ιδια, εγω απλα ηθελα να περασω καλα
2. σωματικα ενα 6 καλο ειναι και προσωπο 9, δεν αδικησα κανεναν, αν εβαζα εμφανιση με ρουχα σιγουρα θα ηταν πιο πανω, αλλα οπως και αλλοι εδω μεσα τα 8,9,10αρια τα κραταμε για πιο πιτσιρικες που ειναι και φυσικες, γουστα ειναι αυτα
3. εγω ημουν ο 21:30-00:30 και οπως ειπε και ο pleasuregiver "τοση επικοινωνια για να γαμησεις?" και εχει δικιοαπλα οι καλες κριτικες τις ισως να με παρεσυραν, στο κατω-κατω ολοι εχουμε το προγραμμα μας, αν εγινε η "κρατηση" 4 μερες πριν και τα εκαναν σαλατα με πτησεις, μερες, συνεννοηση δεν ειναι δικο μου λαθος, αυτη ειναι και η δουλεια του πρακτορειου αλλωστε
4. οχι εγω το καταλαβα και απλα θελησα να ενημερωσω, δεν εξεθεσα την κοπελα απο στοιχεια που μου εμπιστευτηκε ή την ρωτησα. Το μονο που μου ειπε ειναι οτι δεν ειναι τοσο νεα, μονο αυτο. Και οπως πολλοι συναθλητες παντα προσπαθουμε να ενημερωσουμε οταν μια κοπελα λεει στο site της οτι ειναι 22-3 και πραγματικα μπορει να ειναι και 30αρα+. Πλακα πλακα μου εστειλαν και το πιστοποιητικο μιας αλλης και βλεποντας την ηλικια επεσα κατω!

Μολις ελαβα και απαντηση απο το πρακτορειο οτι δεν "ΝΟΜΙΖΕΙ" οτι θα ηθελε να "ξανασυνεργαστουμε"(ας αποφασισει, νομιζει ή ειναι σιγουρο και τους ευχαριστω για την ειλικρινη απαντηση τους αν και εγω ειμαι "σιγουρος" οτι δεν θα "συνεργαστουμε" παλι)
Δεν με απασχολει ας με "μαυρισουν" οσα πρακτορεια δεν αξιζουν, δοξα το Θεο υπαρχουν αρκετες "τουριστριες" αλλες καλες και αλλες λιγοτερο και μπραβο στον καθενα εδω μεσα που ενημερωνει και σωζονται αρκετοι
Βλεπω αρκετοι να κανουν παραπονα για τις τιμες, μιλανε για "αποχη", οτι δεν τηρουνται οι υπηρεσιες, τα εξτρα πανε την τιμη πιο πανω κλπ
Με μονο θετικα σχολια αυτο δεν γινεται να επιτευχθει και ουτε ειναι δυνατον να συντονισεις 90.000 μελη απο εδω μεσα συν ολους τους αλλους συναθλητες εκει εξω
Η κριτικη μου αν διαβαστει προσεκτικα ηταν μια μετρια κριτικη, με 1-2 επισυμανσεις δεν νομιζω οτι θα υπαρξει προβλημα στην κοπελα ή στο πρακτορειο αφοσον δουλευουν με συγκεκριμενους πελατες, στο κατω κατω υπηρχαν και χειροτερες κριτικες πριν τη δικη μου, μηπως ελαβαν και αυτοι το ιδιο email που ελαβα και εγω πριν λιγο?
Και στην κοπελα και στο πρακτορειο ευχομαι τα καλυτερα, δεν εγινε και κατι αν περασα εγω μετρια, αλλα ελευθερια λογου εχουμε, την αποψη μου εβαλα και εγω, οπως πολυ σωστα ειπατε αρκετοι οταν πρωτοεγραψα, οτι "τι λες εσυ με τα 240 ποσταρισματα και καμια κριτικη?"
στο μελλον θα προστεθουν και αλλες, σε οποιον δεν αρεσουν απλα ας πατησει το κοκκινο Χ εκει που λει αν του αρεσε η κριτικη, δεν μπορω να ειμαι "αρεστος" σε ολους, ουτε για "Mr Universe" παω ουτε για πρωθυπουργος απλα τηρω τον ανωνυμο κανονα του site για ελευθερη ενημερωση/πληροφορηση

Φιλικα και απο εμενα με τη σειρα μου

Είχα συντάξει ένα κειμενάκι παρόμοιο με αυτό που έγραψες για να το ποστάρω αλλά αποφάσισα να μην το κάνω καθώς εγώ ποτέ δεν έχω γράψει κριτική για καμιά και δεν θα είχε βάρος..!!!! Είσαι πολύ σωστός...

Τώρα για τον σπυρίδωνα δεν έχω να πώ κάτι.. Απλά οτί τα έσκορτς είναι για σεξ, social time ή και τα δύο... Και όχι για την φύλαξη των μυστικών της εδεμ... Ημαρτον!!! Νέα δεδομένα κριτικής? Κατώ από το α-λεβελ να γράψουν οι συντελεστές βαθμολογία εχεμύθειας προσωπικών δεδομένων???

Ακριβως Dikaios_gamias και εφοσον εμεις αποφασιζουμε και πληρωνουμε και σεβομαστε αρκετες φορες τις κοπελες πολυ περισσοτερο αποτι χρειαζεται, ετσι πρεπει να κανουν και εκεινες και οπως λες για σεξ και social time(οσο ειναι δυνατον σε μικρης διαρκειας ραντεβου) τις παιρνουμε, αλλιως αμα θελαμε πηγαιναμε και στο Villa που ολες συχναζουν και τις τσιμπαγαμε δωρεαν και ας ελεγαν οτι ηθελαν
Σεβασμος στον οβολο μας, οπως και εμεις σεβομαστε αυτες, αλλιως ας πηγαιναμε στα στουντιο, μπουρδελα, μασατζιδικα κλπ
Δεν εφταιγε σε τιποτα ο συναθλητης που εξεθεσε αλλα ουτε και ο φιλος μου
Αν δεν ειναι καποια "κομμενη" για αυτη τη δουλεια ας την κανει μονο στη χωρα της ή ας σταματησει(και δεν μιλαω για τη λεγαμενη)

Spyridonas παίχτη μήπως ακουσες τίποτα για εναλλακτικό τέλος στο lost βρε αδερφέ?  :2funny:

Οριστε και ενα διαφορετικο φιναλε:

 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Παλι σε κακοτοπιες πας ρε αδελφι !!!
Αφου τα ειπαμε !!!
εγω δεν πάω να γαμίσω αφού το ξέρεις....είμαι κυνηγός του παράξενου και της έκπληξης της στιγμής...κατι σαν τον Χαρδαβέλα δηλαδή...
Γι αυτό πέφτω πάνω σε όλα τα ufo
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολυ μεγαλο κειμενο Spyridonas !!
Αποκλειεται να το διαβασω !!! :grin: :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εγω δεν πάω να γαμίσω αφού το ξέρεις....είμαι κυνηγός του παράξενου και της έκπληξης της στιγμής...κατι σαν τον Χαρδαβέλα δηλαδή...
Γι αυτό πέφτω πάνω σε όλα τα ufo
Δεν ειναι καιρος για τετοια και το ξερεις !!
Αν ειναι παμε Dream να βρουμε την Dream Team !! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Πολυ μεγαλο κειμενο Spyridonas !!
Αποκλειεται να το διαβασω !!! :grin: :grin: :grin:
μολις εφαγες & εχεις γλαρωσει???
http://[URL unfurl="true"]www.blackmoney.gr/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/170x141-images-stories-2010-05-karamanlhs.jpg[/img[/URL]]
Υ.Γ γαματα..
που να δεις την απαντηση-σεντονι του κοναιρ σε λιγο..
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
KYRA

Δεν ξερω αν εχουν κανει λαθος στο το πρακτορειο η αν οντως ερχονται στην αθηνα ct με καταγωγη απο πειραια...


?????

γνωριζει κατι κανεις?

H Μιρέλα είναι. Στουντιακή (Βουρβάχη κ.λπ.), ιταλοϊρλανδέαζα, λέει η ίδια...
Παρε την με ένα 50άρι στο στούντιο.
Δεν αξίζει 225.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλο σωματακι εχει βρε !!!
Απλα της λειπει υψος !!
 

Συνημμένα

  • IMG_9605.JPG
    IMG_9605.JPG
    133,6 KB · Εμφανίσεις: 19

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μολις εφαγες & εχεις γλαρωσει???
http://[URL unfurl="true"]www.blackmoney.gr/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/170x141-images-stories-2010-05-karamanlhs.jpg[/img[/URL]]
Υ.Γ γαματα..
που να δεις την απαντηση-σεντονι του κοναιρ σε λιγο..
[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Με εμενα να δεις ποσοι δεν θελουν να ξανασυνεργαστουν !!!!
axaxaxaxaxaxaxaxaxa !!!
Η Linda μου εγραψε ιδιοχειρος ( αν το γραφω σωστα Αεροπορε ).
Dont be angry if next time my girls wont open you the door !!!
axaxaxaxaxaxxaxa !!!
 

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
Δε ντρεπεσαι να τρομαζεις τα αθωα πατσαβουρακια(εεεμμμ κοριτσακια ηθελα να πω)...
Θα θελα να ξερα τι τους κανεις και δε σε θελουν μετα...
Μηπως τις πονας?


:2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τα κοριτσακια ποτε δεν ειχαν προβλημα !!!
Οι Νταβατζιδες ειχαν !!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom