Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (4 μέλη και 127 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
80 γροσια το μουνι, (χωρις περιορισμο χρονου), 20 φλουρια το δωματιο, που θα μου παει θα το κατεβασω στο 50αρι ...

Καλο καλοκαιρι και καλες φολες μορτακια μου!!!!


Με αγαπη και συμπονοια, θα τα πουμε αρχες Σεπτεμβρη.

rebetis τις εχει χεσμενες τις ct και go2 αραλικι !!!! :2funny: :2funny:

Με το συμπάθειο βρε Μόρτη, αλλά από τώρα διακοπές; Ή ρίχνεις μαύρη πέτρα πίσω σου (στο site) και αποφάσισες να αποτοξινωθείς; Και ποιός θα φυλάει τις Θερμοπύλες, λέμε τώρα, οέο;  :grin:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
80 γροσια το μουνι, (χωρις περιορισμο χρονου), 20 φλουρια το δωματιο, που θα μου παει θα το κατεβασω στο 50αρι ...

Καλο καλοκαιρι και καλες φολες μορτακια μου!!!!


Με αγαπη και συμπονοια, θα τα πουμε αρχες Σεπτεμβρη.

rebetis τις εχει χεσμενες τις ct και go2 αραλικι !!!! :2funny: :2funny:

θα με πάρεις μαζί σου rebetako?
Γιατί εδώ με 80 σε μασατζίδικο θες 3-4 για να την ακούσεις
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Συνελήφθη μοντέλο για πορνεία

Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 9 Ιουνίου 2010, 16:33

Μια 22χρονη από την Ουγγαρία συνέλαβαν σε ξενοδοχείο του κέντρου της Αθήνας, το απόγευμα της Τρίτης, οι αστυνομικοί του Τμήματος Ηθών για παράβαση του νόμου περί εκδιδομένων προσώπων.

Οι αστυνομικοί έφτασαν στην 22χρονη μετά από έρευνα στο διαδίκτυο, κατά την οποία εντόπισαν ιστοσελίδα για ερωτική συνεύρεση με αλλοδαπά μοντέλα, έναντι αμοιβής από 250 έως 1.000 ευρώ.

Όπως δήλωσε η 22χρονη στους αστυνομικούς, δεν είχε συναντηθεί ποτέ με τους «εγκέφαλους» του διεθνούς κυκλώματος πορνείας, το οποίο είχε έδρα στο Άμστερνταμ, τη Μόσχα, τη Βουδαπέστη και την Πράγα, αλλά κατέθετε σε διαφορετικούς κάθε φορά τραπεζικούς λογαριασμούς τις εισπράξεις από τις παγκόσμιες περιοδείες της.

Στο δωμάτιο του ξενοδοχείου, όπου συνελήφθη η κοπέλα από την Ουγγαρία, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 3.100 ευρώ, πλήθος χειρόγραφων σημειώσεων με ηλεκτρονικές διευθύνσεις και τηλέφωνα πελατών, καθώς και διευθύνσεις και τηλέφωνα από διάφορα ξενοδοχεία της Ευρώπης.

Η συλληφθείσα οδηγήθηκε σήμερα στον εισαγγελέα.


"απο zougla "
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συμπαίκτη Σπυρ….Ηδονα, διάβασα προσεκτικά την προαναγγελθείσα κριτική σου για τη Vanessa και θα ήθελα να σου πω πολύ φιλικά τα εξής:
1) o.k. η Vanessa δέχομαι ότι της ξέφυγε και έκανε τη πατάτα να σου πει κάποιο όνομα συμπαίκτη (ή συμπαικτών), ενώ κανονικά δεν θα 'πρεπε, αυτό δεν το συζητάμε. Μαλακία της λοιπόν. Βέβαια εγώ δεν είχα αντίστοιχη εμπειρία, αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα, μπορεί σε μένα να ήταν τάφος και σε σένα όχι.
2) Επίσης να δεχθώ ότι δεν σου άρεσε τόσο σωματικά, όσο σε άλλους από εμάς, γούστα είναι αυτά άλλωστε, κανείς δεν δικαιούται να σε κρίνει γι' αυτό. Βέβαια και σ'αυτό να σου πω ότι εμένα προσωπικά δεν μου έχει τύχει και πολλές φορές να γαμήσω με 250Ε/1 ώρα μια γυναίκα κατά γενική ομολογία τόσο όμορφη ή αν θες τόσο "γκόμενα" όσο η συγκεκριμένη, αλλά κι αυτό δεν σημαίνει τίποτα γιατί εσύ μπορεί να στάθηκες μέχρι τώρα πιο τυχερός από μένα.
3) Ακόμα να δεχθώ ότι και το πρακτορείο σε ταλαιπώρησε αλλάζοντας σου την ώρα/μέρα της συνάντησης, αλλά το ίδιο δεν συνέβη με μένα που κατά τύχη την συνάντησα την ίδια ακριβώς μέρα με σένα (2/6, 2.00-3.30, για να λέμε τα πράγματα με στοιχεία).
4) Εκεί όμως που δεν συμφωνώ μαζί σου είναι στο γεγονός ότι, όχι μόνο αυτή τελικά, αλλά κι εσύ δεν τηρείς στη κριτική σου τους κανόνες εχεμύθειας, όπως οφείλεις, για προσωπικά δεδομένα της που καλώς ή κακώς σου εμπιστεύτηκε. Και νομίζω ότι milf στη συνείδηση των περισσοτέρων από εμάς εδώ μέσα δεν είναι μόνο η ιδιότητα που υποδηλώνει το πρώτο γράμμα αυτής της λέξης, αλλά και μια προχωρημένη ηλικία (περί τα 40 ή και παραπάνω) με μια αντίστοιχη (σιτεμένη) εμφάνιση. Και αν μη τι άλλο, τη συγκεκριμένη κοπέλα μόνο σιτεμένη δεν μπορείς να την χαρακτηρίσεις. Οπότε, κατά τη ταπεινή μου γνώμη, θεωρώ ότι είναι και άστοχος και α-διάκριτος ο χαρακτηρισμός σου αυτός. Φιλικά πάντα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
εχθες πήρα τις 4 από τις 5 στο Σ4 αλλά δεν φτούρησαν, και έτσι κατέληξα στην Κορίνα λίγο πιο πάνω 
Πάρε το αδέρφι σου κι ανεβείτε καμιά βόλτα πάνω,δεν πίνουμε μόνο φραπέ εδώ  :uglystupid:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γαβράκια μου στην πίκρα είμαστε φέτος καλά που καλοπερνάμε αλλού  :fuck2:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Συμπαίκτη Σπυρ….Ηδονα, διάβασα προσεκτικά την προαναγγελθείσα κριτική σου για τη Vanessa και θα ήθελα να σου πω πολύ φιλικά τα εξής:
1) o.k. η Vanessa δέχομαι ότι της ξέφυγε και έκανε τη πατάτα να σου πει κάποιο όνομα συμπαίκτη (ή συμπαικτών), ενώ κανονικά δεν θα 'πρεπε, αυτό δεν το συζητάμε. Μαλακία της λοιπόν. Βέβαια εγώ δεν είχα αντίστοιχη εμπειρία, αλλά αυτό δεν σημαίνει τίποτα, μπορεί σε μένα να ήταν τάφος και σε σένα όχι.
2) Επίσης να δεχθώ ότι δεν σου άρεσε τόσο σωματικά, όσο σε άλλους από εμάς, γούστα είναι αυτά άλλωστε, κανείς δεν δικαιούται να σε κρίνει γι' αυτό. Βέβαια και σ'αυτό να σου πω ότι εμένα προσωπικά δεν μου έχει τύχει και πολλές φορές να γαμήσω με 250Ε/1 ώρα μια γυναίκα κατά γενική ομολογία τόσο όμορφη ή αν θες τόσο "γκόμενα" όσο η συγκεκριμένη, αλλά κι αυτό δεν σημαίνει τίποτα γιατί εσύ μπορεί να στάθηκες μέχρι τώρα πιο τυχερός από μένα.
3) Ακόμα να δεχθώ ότι και το πρακτορείο σε ταλαιπώρησε αλλάζοντας σου την ώρα/μέρα της συνάντησης, αλλά το ίδιο δεν συνέβη με μένα που κατά τύχη την συνάντησα την ίδια ακριβώς μέρα με σένα (2/6, 2.00-3.30, για να λέμε τα πράγματα με στοιχεία).
4) Εκεί όμως που δεν συμφωνώ μαζί σου είναι στο γεγονός ότι, όχι μόνο αυτή τελικά, αλλά κι εσύ δεν τηρείς στη κριτική σου τους κανόνες εχεμύθειας, όπως οφείλεις, για προσωπικά δεδομένα της που καλώς ή κακώς σου εμπιστεύτηκε. Και νομίζω ότι milf στη συνείδηση των περισσοτέρων από εμάς εδώ μέσα δεν είναι μόνο η ιδιότητα που υποδηλώνει το πρώτο γράμμα αυτής της λέξης, αλλά και μια προχωρημένη ηλικία (περί τα 40 ή και παραπάνω) με μια αντίστοιχη (σιτεμένη) εμφάνιση. Και αν μη τι άλλο, τη συγκεκριμένη κοπέλα μόνο σιτεμένη δεν μπορείς να την χαρακτηρίσεις. Οπότε, κατά τη ταπεινή μου γνώμη, θεωρώ ότι είναι και άστοχος και α-διάκριτος ο χαρακτηρισμός σου αυτός. Φιλικά πάντα.

Είχα συντάξει ένα κειμενάκι παρόμοιο με αυτό που έγραψες για να το ποστάρω αλλά αποφάσισα να μην το κάνω καθώς εγώ ποτέ δεν έχω γράψει κριτική για καμιά και δεν θα είχε βάρος..!!!! Είσαι πολύ σωστός...

Τώρα για τον σπυρίδωνα δεν έχω να πώ κάτι.. Απλά οτί τα έσκορτς είναι για σεξ, social time ή και τα δύο... Και όχι για την φύλαξη των μυστικών της εδεμ... Ημαρτον!!! Νέα δεδομένα κριτικής? Κατώ από το α-λεβελ να γράψουν οι συντελεστές βαθμολογία εχεμύθειας προσωπικών δεδομένων???
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Spyridonas παίχτη μήπως ακουσες τίποτα για εναλλακτικό τέλος στο lost βρε αδερφέ?  :2funny:
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Μερικοί από εδώ μέσα είναι τόσο στόκοι που εκτός ότι ανοίγουν το στοματάκι τους σαν την κουτσομπόλα της γειτονιάς θέλουν και εχεμήθεια μετά. Εγώ έμαθα ότι «μυστικό που το ξέρουν περισσότεροι από έναν, δεν είναι μυστικό». Όλοι λοιπόν είμαστε υπεύθυνοι για τις μαλακίες που λέμε στην κάθε τάναπου.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom