Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (2 μέλη και 91 επισκέπτες)

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
FΑΝΤΟΜ12 respect παίχτη,η γλαφυρότητα αλλά και η αντικειμενικότητά σου(το εννοώ δεν κάνω πλάκα)γαμάνε παίχτη.
Προσωπικά περιμένω το βιβλίο σου όταν εκδοθεί.Μαζί με την αναδρομική έκθεση φωτογραφίας του Trez  :rockon:
θέλω να πω ελάχιστα πράγματα για το θέμα της "διαμάχης" μεταξύ μέλους και CT.
1.Συμμετέχουμε ένα site για καλύτερη ενημέρωση των μελών, ώστε από τις κριτικές να αποφεύγουμε τις στρέπες
2.Έχουμε ένα μέλος που προσφέρει πολλά και, εκτός από το ευχάριστα γλαφυρό ύφος του, δίνει και πληροφορίες μεγάλης αξιοπιστίας και αντικειμενικότητας.
3.Βλέπουμε επίθεση εναντίον του εξαιρετικού μέλους από κρινόμενη CT και, αντί να τη βάλουμε αυτόματα σε καραντίνα, συζητάμε ομφαλοσκοπώντας και ψάχνοντας θεωρίες συνομωσίας.

Ας σοβαρευτούμε λίγο, διότι αν απογοητευθούν κάποιοι ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ συναγωνιστές θα χάσουμε όλοι
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παίχτη lycaonas το ποστ μου για τον FANTOM12 είναι θετικότατο,απόδοση τιμής αποτελεί
Το ίδιο και για τον Trez φυσικά
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αν σου αρεσει εχει καλως, αν οχι πηγαινε αλλου  :headbang:

Θα πάρω το αλλού!

Κατά τα λοιπά...περίμενε να δεις που θα μπει και θα απαντήσει όπως κάνει και στο EG κάθε φορά που κάποιος τολμάει να διαφωνεί μαζί της και πάμε πάλι ένα γύρο να διαβάζουμε μαλακίες.
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
Παίχτη lycaonas το ποστ μου για τον FANTOM12 είναι θετικότατο,απόδοση τιμής αποτελεί
Το ίδιο και για τον Trez φυσικά
Φίλε μου πήρα από το δικό σου post επειδή ήταν τελευταίο. Δε διαφωνώ μαζί σου.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Όχι ρε φίλε μην το κάνεις αυτό. Δώσαμε βήμα στην σταφίδα...ε....συγγνώμη πιτσιρίκα ήθελα να πω....και ικανοποίησε την ματαιοδοξία της, πρέπει να διαβάζουμε τώρα και τα φενκγ σούι της άλλης της ονειροπαρμένης?
Συναγωνιστές καλησπέρα, δεν έχω πάρει θέση στο hot θέμα των ημερών και απλά θα πω δυο κουβέντες και τέλος από πλευράς μου :

Για την συγκεκριμένη μεγαλοκοπέλα ποτέ δεν ενδιαφέρθηκα να μάθω (ούτε την έχω συναντήσει φυσικά). Όμως με όλη αυτή την συζήτηση καταφέρατε να με κάνετε να μάθω σχεδόν τα πάντα για αυτήν.

Τι συμπέρασμα βγάζω; Πρόκειται για μια μάλλον πολύ καλή αλλά πανάκριβη MILF. Όποιος ενδιαφέρεται ας πάει μαζί της, αν και απορώ γιατί να το κάνει ,όταν υπάρχει εναλλακτικά και η συμμαθήτριά της η Βικτώρια με ακριβώς τα μισά λεφτά και πρακτικά ίδιου επιπέδου service.

Και ένα τελευταίο σχόλιο για όσους ασχολήθηκαν εδώ με την μεγαλοκοπέλα :
Ο Αρκάς είχε γράψει κάποτε ότι «Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει την φυσική ηλιθιότητα», άρα φίλοι μου μην χάνετε τον πολύτιμο χρόνο σας άδικα μαζί της ή με την οποιανδήποτε αντίστοιχη. Καμιά του συγκεκριμένου επαγγέλματος δεν αξίζει περισσότερο χρόνο από όσον κρατούν τα πρώτα 1-2 ραντεβού μαζί της. Όσο και να έχει κανείς εντυπωσιαστεί από την «τέχνη» τους, σύντομα αποκαλύπτεται η πραγματικότητα και ο καθένας πάει (τελικά) στην θέση του. Όσο συντομότερα το αντιλαμβάνεται αυτό κανείς τόσο καλύτερα.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
όλοι μου φαινεται για εκει είμαστε! με αυτα που μας ζητανε πιο φθηνα θα μας βγει εκεί η EWA μαζί με τα αεροπορικα  :headbang: :headbang: :headbang:! όσο για αυτά που λέει η mila αυτή μπορεί να λέι ότι θέλει το θεμα είναι εμεις τι κάνουμε! μπράβο στο μωράκι που ξεσπάθωσε για όλους μας :thumbsup: :thumbsup:

Καλα εκανε το μωρο γιατι η Μιλα τα διαβαζει!! Το μηνυμα ομως θα το παρει????? Την ΕWA την εχω στην λιστα μου αλλα θα περιμενω να την δω στο Παρισι και θα μου μεινει και ενα κατοσταρικο στο πορτοφολι. Αυτα ειναι μαλακιες που κανει η γνωστη και σου λεει.........αν σου αρεσει εχει καλως, αν οχι πηγαινε αλλου  :headbang:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμενα να μην με υπολογιζει η Mila τωρα που μετραει τσεπες γιατι ειμαι διακοπες !! :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_2085.jpg
    IMG_2085.jpg
    83 KB · Εμφανίσεις: 23

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Συγγνώμη φίλε Φάντομ, χρήσιμα και ωφέλιμα για εμάς τους μη έχοντες ιδία πείρα όσα γράφεις, αλλά μια απορία έχω:
Εκτός από το απόσπασμα του ποστ σου που επίτηδες άφησα παραπάνω, υπάρχει τίποτα άλλο σ' αυτό το ποστ για τη Margo που αφορά εμένα και που δεν το θυμάμαι να το έχω γράψει σε σένα με pm ή να το έχω ποστάρει; Εκτός κι αν απευθύνεσαι σε κάποιον άλλο, εκτός από μένα, για τα υπόλοιπα που γράφεις. Γιατί εγώ ποστ για τη Margo δεν θυμάμαι να σου έχω στείλει, άλλωστε τα έχω κρατημένα τα pm μεταξύ μας.
Από την άλλη το μόνο που έχω γράψει σε ποστ σχετικά, πέρα φυσικά από το ποστ μου πάνω στο οποίο έγραψες το δικό σου, είναι ότι χαλάστηκα με την αντιπαράθεση αυτή μεταξύ υμών (εσού, Τρες κλπ.) και της Margo και ότι ενώ σκεφτόμουν να τη δοκιμάσω, έτσι για την εμπειρία, αλλά βέβαια μετά από διαπραγμάτευση των χρεώσεών της, άλλαξα γνώμη γιατί "χαλάστηκα" κλπ. μαζί της (να μη τα επαναλαμβάνω). Τίποτα άλλο.
Α, και ότι ο slowly που έγραψε θετική κριτική γι' αυτήν δεν είναι κατά τη γνώμη μου, όσο αντικειμενική μπορεί να είναι αυτή (η γνώμη μου), "εγκάθετος" και "αχυράνθρωπος" της κυρίας, γιατί έχω επαφή μαζί του εδώ και 2 μήνες και βλέπω πώς σκέφτεται.
Αν κάνω κάπου λάθος, διόρθωσέ με.


Προφανώς επειδή ήταν μεγάλο το post δεν το πρόσεξες καλά.

Έγραψα: «Επειδή πήρα και ένα p.m. από κάποιον…»
Ασφαλώς και ο κάποιος δεν είσαι εσύ, όποιος ήταν απαντήθηκε με p.m.
Και επειδή είχα γράψει το κείμενο που δεν περιείχε κάνα μυστικό όπως ήταν copy-paste σκέφτηκα να το ποστάρω, μπορεί να ενδιέφερε και κάποιον άλλο τι περίπου θα συναντήσει.
Θυμήθηκα που έγραψες ότι το σκέπτεσαι υπό όρους και είπα να χρησιμοποιήσω το post σου για παράθεση.
Δεν περίμενα ότι θα ενοχληθείς, ζητώ συγγνώμη και θα ζητήσω από τον admin να αφαιρέσει την παράθεση.


Για τον slowly γιατί το λες σε μένα είπα εγώ τίποτα για αυτόν;
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Προφανώς επειδή ήταν μεγάλο το post δεν το πρόσεξες καλά.

Έγραψα: «Επειδή πήρα και ένα p.m. από κάποιον…»
Ασφαλώς και ο κάποιος δεν είσαι εσύ, όποιος ήταν απαντήθηκε με p.m.
Και επειδή είχα γράψει το κείμενο που δεν περιείχε κάνα μυστικό όπως ήταν copy-paste σκέφτηκα να το ποστάρω, μπορεί να ενδιέφερε και κάποιον άλλο τι περίπου θα συναντήσει.
Θυμήθηκα που έγραψες ότι το σκέπτεσαι υπό όρους και είπα να χρησιμοποιήσω το post σου για παράθεση.
Δεν περίμενα ότι θα ενοχληθείς, ζητώ συγγνώμη και θα ζητήσω από τον admin να αφαιρέσει την παράθεση.


Για τον slowly γιατί το λες σε μένα είπα εγώ τίποτα για αυτόν;

Όχι δεν ενοχλήθηκα, γιατί ήξερα ότι δεν είχα πάρει θέση ουσιαστικά, απλά παραξενεύτηκα και είπα να ξεκαθαρίσω τη θέση μου, μήπως και κάποιος χρησιμοποιώντας, άγνωστο σε μένα πώς, το nickname μου σου είχε στείλει pm στο οποίο του/μου απαντούσες. Ήταν λίγο μπερδεμένο το ποστ σου και ίσως γι' αυτό έγινε παραννόηση από τη πλευρά μου. Όσο για τον συμπαίκτη, τον slowly, ξέρω ότι δεν είπες τίποτα, δεν απευθυνόμουν κι εγώ σε σένα, απλά σημείωνα ότι είχα πάρει θέση υπέρ του με αφορμή το θέμα με τη Margo (ε, ρε, τι φωτιές μας άναψε η άτιμη!). Αυτά, πολλή φασαρία για το τίποτα τελικά.
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλα εκανε το μωρο γιατι η Μιλα τα διαβαζει!! Το μηνυμα ομως θα το παρει????? Την ΕWA την εχω στην λιστα μου αλλα θα περιμενω να την δω στο Παρισι και θα μου μεινει και ενα κατοσταρικο στο πορτοφολι. Αυτα ειναι μαλακιες που κανει η γνωστη και σου λεει.........αν σου αρεσει εχει καλως, αν οχι πηγαινε αλλου  :headbang:

Εννοειται πως τα διαβαζει.... Να καταλαβει οτι δεν ειμαστε μαλακες... αλλα τα εγραψα μπας και τα διαβασει και κανενας αλλος παιχτης και ξυπνησει... Το παρει δεν το παρει το μηνυμα στα αρχιδια μου. Τα λεφτα μου ετσι παντως δεν θα τα παρει.
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μη μου συγχύζεσαι και δεν ξέρω κι αν είσαι το ... ανάποδο από το nickname σου (δηλ. σε κρίσιμη ηλικία)  :2funny:.
Btw, έτσι όπως είναι τώρα πια η Καρέρα που αναφέρεις ως "κορυφαία" του χώρου, να μη σου πω ότι προτιμώ χίλιες φορές την Ewa ... Κάτι ξέρει η Mila τελικά. :grin:

μη βαζεις λογια που δεν ειπα φιλε μου. Δεν ειπα οτι η carrera ειναι η κορυφαια του χωρου. Απλα για καποιο λογο δεν μπορει τελευταια να την φερει. Μπορει η Ευα να ειναι 10 φορες καλυτερη. απλα η carrera πρωτοηρθε με αυτη , και αρα εχει καθε δικαιωμα να τη βαλει οσα λεφτα θελει. Και την szaza την εχει πιο ακριβα. Καλα κανει. Αυτη τις εφερε ας τις ξεκινησει με οτι τιμη θελει. Η ενσταση μου ειναι οτι το ιδιο ακριβως προιον μεσα σε ενα μηνα το υπερτιμολογει γιατι ετσι γουσταρει. Παρολο [που ξερει οτι η Ελλαδα βρισκεται στην χειροτερη της οικονομικη κατασταση. Παρολο που οι Ελληνεςτην εχουν κανει πλουσια , αυτη δειχνει ποσο αδισταχτη και money hunter ειναι.
Μακαρι να αλλαξει γνωμη και να καταλαβει τη μεγιστη μαλακια της
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Θα πάρω το αλλού!

Κατά τα λοιπά...περίμενε να δεις που θα μπει και θα απαντήσει όπως κάνει και στο EG κάθε φορά που κάποιος τολμάει να διαφωνεί μαζί της και πάμε πάλι ένα γύρο να διαβάζουμε μαλακίες.

Τι να τολμησει να μπει και να πει ρε Γιωργο? Δεν βρισαμε την κοπελα. Απλα ειπαμε τι κανει λαθος σαν πρακτορειο. Δεν υπαρχει ουτε μια δικαιολογια που μπορει να στεκει σαν επιχειρημα της. Τι να μπει και να πει? Οτι και να πει θα ξεφτιλιστει. Αντε να πεταξει καμια παπαρια του στυλ "το εβαλα ακριβοτερα , για να ειναι ξεκουραστη η κοπελα και να εχουμε καλυτερο σερβις"- Ε, βαλε λιγοτερα ραντεβου και βγαλε και εσυ λιγα λιγοτερα λεφτα, δεν θα παθει ο κωλος σου........ θα της απαντησω.

  Τι να μας πει? Οτι ας πουμε στην τιμη ειναι το cim?? Στα αρχιδια μας. Εμενα δεν μου αρεσει. Γιατι να το πληρωσω.
Τι να μας πει? Οτι επειδη απλα ετσι γουσταρει στο ιδιο προιον  ανεβαζει 25% εν μεσω κρισης? Και οτι μας γραφει στο μουνι της? Το καταλαβαμε...
    Το μονο που μπορει να μας πει ειναι... "εχετε δικιο , εκανα λαθος''.Αλλα σιγα μην το πει. Αυτη ειναι εξυπνη και δεν κανει λαθος. Εμεις ειμαστε οι μαλακες.
    Και γω ηθελα να την συναντησω την Ευουλα. Αλλλα θα περιμενω μολις ερθει με το αλλο πρακτορειο. Αν δεν ερθει δεν την συναντω. Εκτος αν η Μιλα βαλει την τιμη που ηταν πριν. Ακου πριν απο ενα μηνα 360-400 και τωρα 500...
Βρε ουστ!!
Τελος. Δεν ξαναγραφω τιποτα γιατι συγχυζομαι και της κανουμε και διαφημηση
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Καταλαβαίνει κανείς τί γίνεται εδώ;

(δείτε τη Μιρέλλα)

;;;;;

Το θέμα έχει ξανα-αναφερθεί και υπαρχει απάντηση και στο thread του Σπύρου Πάτση 40 όπου επίσης δουλεύει η κοπέλα. Η ίδια είναι πάντως.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Τι να τολμησει να μπει και να πει ρε Γιωργο? Δεν βρισαμε την κοπελα. Απλα ειπαμε τι κανει λαθος σαν πρακτορειο. Δεν υπαρχει ουτε μια δικαιολογια που μπορει να στεκει σαν επιχειρημα της. Τι να μπει και να πει? Οτι και να πει θα ξεφτιλιστει. Αντε να πεταξει καμια παπαρια του στυλ "το εβαλα ακριβοτερα , για να ειναι ξεκουραστη η κοπελα και να εχουμε καλυτερο σερβις"- Ε, βαλε λιγοτερα ραντεβου και βγαλε και εσυ λιγα λιγοτερα λεφτα, δεν θα παθει ο κωλος σου........ θα της απαντησω.

   Τι να μας πει? Οτι ας πουμε στην τιμη ειναι το cim?? Στα αρχιδια μας. Εμενα δεν μου αρεσει. Γιατι να το πληρωσω.
Τι να μας πει? Οτι επειδη απλα ετσι γουσταρει στο ιδιο προιον  ανεβαζει 25% εν μεσω κρισης? Και οτι μας γραφει στο μουνι της? Το καταλαβαμε...
    Το μονο που μπορει να μας πει ειναι... "εχετε δικιο , εκανα λαθος''.Αλλα σιγα μην το πει. Αυτη ειναι εξυπνη και δεν κανει λαθος. Εμεις ειμαστε οι μαλακες.
    Και γω ηθελα να την συναντησω την Ευουλα. Αλλλα θα περιμενω μολις ερθει με το αλλο πρακτορειο. Αν δεν ερθει δεν την συναντω. Εκτος αν η Μιλα βαλει την τιμη που ηταν πριν. Ακου πριν απο ενα μηνα 360-400 και τωρα 500...
Βρε ουστ!!
Τελος. Δεν ξαναγραφω τιποτα γιατι συγχυζομαι και της κανουμε και διαφημηση

Το να μην είναι θέμα Μιλας αλλά Εύας το σκέφτηκες?  ;)

 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
σου εχω πει και σε pm  αυτά που λες για την mila να της τα πεις και σε mail! και να μην περιμενεις τους καλοθελητες  από εκει και πέρα όλα αυτα δεν είνα παρα λόγια για να ξεθυμάνει η αγανάκτηση και τίποτα άλλο!
δεν οδηγουν πουθενα και μάλλον όπως λες είναι μαυρη διαφημιση! Η mila να παραδεχτει ότι έκανε λάθος?  :think:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
όσο για το ποσο μαλακες ειμαστε ...σε αυτό βασιζεται και πίστεψε με νομιζω μας ξέρει πολυ καλα τους έλληνες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: 

Τι να τολμησει να μπει και να πει ρε Γιωργο? Δεν βρισαμε την κοπελα. Απλα ειπαμε τι κανει λαθος σαν πρακτορειο. Δεν υπαρχει ουτε μια δικαιολογια που μπορει να στεκει σαν επιχειρημα της. Τι να μπει και να πει? Οτι και να πει θα ξεφτιλιστει. Αντε να πεταξει καμια παπαρια του στυλ "το εβαλα ακριβοτερα , για να ειναι ξεκουραστη η κοπελα και να εχουμε καλυτερο σερβις"- Ε, βαλε λιγοτερα ραντεβου και βγαλε και εσυ λιγα λιγοτερα λεφτα, δεν θα παθει ο κωλος σου........ θα της απαντησω.

   Τι να μας πει? Οτι ας πουμε στην τιμη ειναι το cim?? Στα αρχιδια μας. Εμενα δεν μου αρεσει. Γιατι να το πληρωσω.
Τι να μας πει? Οτι επειδη απλα ετσι γουσταρει στο ιδιο προιον  ανεβαζει 25% εν μεσω κρισης? Και οτι μας γραφει στο μουνι της? Το καταλαβαμε...
    Το μονο που μπορει να μας πει ειναι... "εχετε δικιο , εκανα λαθος''.Αλλα σιγα μην το πει. Αυτη ειναι εξυπνη και δεν κανει λαθος. Εμεις ειμαστε οι μαλακες.
    Και γω ηθελα να την συναντησω την Ευουλα. Αλλλα θα περιμενω μολις ερθει με το αλλο πρακτορειο. Αν δεν ερθει δεν την συναντω. Εκτος αν η Μιλα βαλει την τιμη που ηταν πριν. Ακου πριν απο ενα μηνα 360-400 και τωρα 500...
Βρε ουστ!!
Τελος. Δεν ξαναγραφω τιποτα γιατι συγχυζομαι και της κανουμε και διαφημηση
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kανει ο Βουδας ποτε λαθος !!!
Απαπαπαπα !!! :grin: :grin: :grin:

       
buda_copy_hf.jpg
 

Επισκέπτης
τσιμπας-κλεινεις-κονομαμε..
το τριπτυχο ρεταρει..
ριχτε καρβουνο ρεεεεεεε..
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom