Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (3 μέλη και 85 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν θα δεις αυτη των φωτο αλλα κατι απο εκει μεσα !!!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Τώρα περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα. Άλλωστε για την εμπειρία και μόνο, κι εγώ ήθελα να τη δοκιμάσω  :pipa2: τη θείτσα για μια έστω φορά.  :rockon:  Όχι όμως σ' αυτές τις τιμές και σίγουρα όχι μετά απ' αυτό το ξεκατίνιασμα.

Επειδή πήρα και ένα p.m. από κάποιον που δεν ενδιαφέρεται για την εμφάνιση και ήθελε να μάθει περεταίρω, γιατί βαθμολόγησα χαμηλά την διάθεση και ανάλογα να πάει.
Το βάζω και εδώ μια και το σκέφτεσαι, έχουμε ανταλλάξει απόψεις και ξέρω ότι εμπιστεύεσαι την άποψή μου: ;)

Για την πρώτη ερώτηση σου εγώ δεν έχω τίποτα με αυτή, αυτή έχει με μένα.
Το έγραψα και στην δεύτερη «κριτική» αλλά το παραμύθι σε παρέσυρε και δεν το κατάλαβες. :2funny:
Εγώ έγραψα την κριτική 25 Μαρτίου 2009 και στο υστερόγραφο ήμουν λίγο αυστηρός με την εμφάνιση, όταν πήγα να βαθμολογήσω είχε μ.ο. πάνω από 9 και έγραψα ότι είναι ντροπή ζαρωμένη θείτσα να την έχουμε τόσο ψηλά.
Λίγες ώρες μετά εντελώς συμπτωματικά ο Antisthenis έβαλε τον περιορισμό στις βαθμολογίες νέων με αναδρομική ισχύ.
Αποτέλεσμα την άλλη μέρα να έχει μέσο όρο 7 και να με θεωρεί υπεύθυνο  :jerking: για αυτό.

Για το service:
Μόλις μπεις και χαιρετήσεις και πριν κάνεις βήμα, μπροστά στον τοίχο του μπάνιου θα σου βάλει την γλώσσα της μέσα στο στόμα σου.
Είναι ψηλή γυναίκα και με τα τακούνια δύσκολα θα είσαι πιο ψηλός από αυτήν.
Αν είσαι τυχερός και είναι πρωί όλα καλά, αν όχι μπορεί να έχει μια μυρωδιά το στόμα της γιατί τα καταπίνει, μην διστάσεις να την πεις να πλένει τα δόντια της, κλ.π. Θα της την «σπάσεις» αλλά θα το κάνει ευχαρίστως.
Αφού σε έχει κάνα δίλεπτο όρθιο να σε φιλά θα σου μπει για μπάνιο.
Βγαίνεις και ρίχνεις τον παρά.
Σε ξαναπιάνει στα φιλιά και σε ρίχνει στο κρεβάτι.
Ξαπλώνεις και απολαμβάνεις, θα σε γλείψει από αυτιά, λαιμό, στήθος, δάχτυλα, κοιλιά, αρχίδια, κωλοτρυπίδα…πριν αρχίσει την πίπα  :pipa2: που είναι πολύ καλή και θα σ’αρέσει.
Αν δεν την σταματήσεις θα σε γλύφει μέχρι να τελειώσεις στο στόμα της.
Ντουζάκι και θα σου πει για μασάζ.
Να δεχτείς είναι καλό, είναι επαγγελματίας και θα υπολογίσει τον χρόνο που έχεις για τον δεύτερο γύρο.
Σε εύλογο χρόνο όπως είσαι μπρούμυτα θα αρχίσει να σου γλύφει την κωλοτρυπίδα για ζέσταμα, μίνι πίπα ξανά και αν δεν κάνεις κίνηση θα σε καβαλήσει.
Ξέρει να γαμιέται θα βγάζει την γλώσσα της και θα γλείφεται μόνη της.
Καλύτερα μην κοιτάς κλείσε τα μάτια, ακόμα καλύτερα μετά από λίγο βάλτην reverse, doggie κλ.π. να δίνεις και κάνα μπατσάκι στα κωλομέρια.
Αν δεν το επιδιώξεις δεν θα μιλήσετε καθόλου, μόνο την ώρα που θα ντύνεσαι.
Θα σε ρωτήσει για το site, μην πεις ότι με «ξέρεις» θα αφηνιάσει. :2funny:
Φίλο μου τον πέταξε έξω άντυτο  :2funny: μαζί και τα λεφτά, αλλά επειδή είναι Κύριος δεν τα μάζεψε.

Αν σου άρεσε αυτό τράβα και μπορεί να βαθμολογήσεις και ψηλά , συμπεριφορά, επικοινωνία, διάθεση.

Το δωμάτιο θα είναι σκοτεινό, αν θες να περάσεις καλά δεν τραβάς κουρτίνες, δεν ανοίγεις φώτα.
Αυτά που σ’έγραψα πρέπει να σου είναι αρκετά, αν θέλεις να γλύψεις, 69 και λοιπούς αριθμητικούς συνδυασμούς καλύτερα άστο θα «χαλαστείς». ;)

Για την ερώτηση σου γιατί βαθμολόγησα χαμηλά τις υπηρεσίες, όπως είχα γράψει την πρώτη φορά το service είναι καλό αλλά για «δουλέψει» απαιτεί την συμμετοχή και των δυο και εγώ από τα κρεμασμένα μονόχειλα και λοιπά «χαλάστηκα». :(

Αυτά, αποφασίζεις και μας λες. ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγώ έγραψα την κριτική 25 Μαρτίου 2009 και στο υστερόγραφο ήμουν λίγο αυστηρός με την εμφάνιση, όταν πήγα να βαθμολογήσω είχε μ.ο. πάνω από 9 και έγραψα ότι είναι ντροπή ζαρωμένη θείτσα να την έχουμε τόσο ψηλά.
Λίγες ώρες μετά εντελώς συμπτωματικά ο Antisthenis έβαλε τον περιορισμό στις βαθμολογίες νέων με αναδρομική ισχύ.
Αποτέλεσμα την άλλη μέρα να έχει μέσο όρο 7 και να με θεωρεί υπεύθυνο  :jerking: για αυτό.
Μαυρο Φιδι που σε εφαγε !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
FΑΝΤΟΜ12 respect παίχτη,η γλαφυρότητα αλλά και η αντικειμενικότητά σου(το εννοώ δεν κάνω πλάκα)γαμάνε παίχτη.
Προσωπικά περιμένω το βιβλίο σου όταν εκδοθεί.Μαζί με την αναδρομική έκθεση φωτογραφίας του Trez  :rockon:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Το βάζω και εδώ μια και το σκέφτεσαι, έχουμε ανταλλάξει απόψεις και ξέρω ότι εμπιστεύεσαι την άποψή μου: ;)

Συγγνώμη φίλε Φάντομ, χρήσιμα και ωφέλιμα για εμάς τους μη έχοντες ιδία πείρα όσα γράφεις, αλλά μια απορία έχω:
Εκτός από το απόσπασμα του ποστ σου που επίτηδες άφησα παραπάνω, υπάρχει τίποτα άλλο σ' αυτό το ποστ για τη Margo που αφορά εμένα και που δεν το θυμάμαι να το έχω γράψει σε σένα με pm ή να το έχω ποστάρει; Εκτός κι αν απευθύνεσαι σε κάποιον άλλο, εκτός από μένα, για τα υπόλοιπα που γράφεις. Γιατί εγώ ποστ για τη Margo δεν θυμάμαι να σου έχω στείλει, άλλωστε τα έχω κρατημένα τα pm μεταξύ μας.
Από την άλλη το μόνο που έχω γράψει σε ποστ σχετικά, πέρα φυσικά από το ποστ μου πάνω στο οποίο έγραψες το δικό σου, είναι ότι χαλάστηκα με την αντιπαράθεση αυτή μεταξύ υμών (εσού, Τρες κλπ.) και της Margo και ότι ενώ σκεφτόμουν να τη δοκιμάσω, έτσι για την εμπειρία, αλλά βέβαια μετά από διαπραγμάτευση των χρεώσεών της, άλλαξα γνώμη γιατί "χαλάστηκα" κλπ. μαζί της (να μη τα επαναλαμβάνω). Τίποτα άλλο.
Α, και ότι ο slowly που έγραψε θετική κριτική γι' αυτήν δεν είναι κατά τη γνώμη μου, όσο αντικειμενική μπορεί να είναι αυτή (η γνώμη μου), "εγκάθετος" και "αχυράνθρωπος" της κυρίας, γιατί έχω επαφή μαζί του εδώ και 2 μήνες και βλέπω πώς σκέφτεται.
Αν κάνω κάπου λάθος, διόρθωσέ με.
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
για το moraki:

Ewa απόσο θυμάμαι ήταν στα 250/400 (+100 Α λεβελ.)

360 στο Planet to 2ωρο !!
Και ο κωλος επαιζε ποσο !!

ΚΑΙ


80 η ωρα στην Βιεννη στο Sauna !!!
Kai ο κωλος extra !!

400 euro με το planetdreams ...μπορεις να το δεις και τωρα στο site..μολις αλλαζει το πρακτορειο αλλαζει και η κοπελα φαίνεται  :idiot:

Planet 400 τιμη πορτας 360 για ηδη πελατες !!!
Τωρα ομως δεν θα γαμησεις οτι και οτι θα γαμησεις με την Σουηδικη Αρμονια !!! :2funny: :2funny: :2funny:

Μαλιστα........ΕΙΔΑΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ποσταρετε συνεχεια (οι μεγαλοι παιχτες) φωτο με κατοσταευρα και γραφετε συνεχεια 100 ευρω και εκατο ευρω και εκατο ευρω........
Και μπερδευτηκε η "κυρια" swedish harmony και ανεβασε την τιμη της κοπελας 100 ευρω
Συγχαρητηρια μαλακες


ΥΓ : ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΡΓΚΟ. 20 ΣΕΛΙΔΕς ΓΕΜΙΣΑΤΕ. και οποιος δεν την ηξερε την εμαθε!!!!!!!!!!!!!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μαλιστα........ΕΙΔΑΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΑΣ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ποσταρετε συνεχεια (οι μεγαλοι παιχτες) φωτο με κατοσταευρα και γραφετε συνεχεια 100 ευρω και εκατο ευρω και εκατο ευρω........
Και μπερδευτηκε η "κυρια" swedish harmony και ανεβασε την τιμη της κοπελας 100 ευρω
Συγχαρητηρια μαλακες

Γιατί, νομίζεις ότι αν βάζανε 50ευρα, θα τη γλυτώναμε;  :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Aσε το Καμιτσικι κουφαλα Βουλγαρα και κατεβασετο στα 200 !!! :grin: :grin: :grin:

Αν αυτή η φωτό δεν είναι και πολύ παλιά Τρες, μ' έφτιαξες μεσημεριάτικα  :jerking: :2funny:.
Στα 200 (f.s.) μπορεί να μην κατεβαίνει (ακόμα), αλλά όπως λέει το μότο ενός συμπαίκτη, "με σάλιο και υπομονή, γίνεται ..."
Σάλιο, υπομονή (κι επιμονή) λοιπόν, κι όλα γίνονται! Σιγά, σιγά όμως.
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Περα απο την πλακα τωρα  γιατι το θεμα ειναι σοβαρο εχω να πω το εξης....
Ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ σε ενα προιον(παρανομο προιον στην τελικη) που εισαγετε στην χωρα μας , επειδη απλα αλλαζει ο εισαγωγεας (ο οποιος στην τελικη δεν κανει τιποτα, παρα την δουλεια ενος απλου γραμματεα), να ανεβαινει η τιμη 25%!!!!!!!!!!!! εν μια νυχτι....
  Ειναι διπλά απαραδεκτο ειδικα στην εποχη που ζουμε με την κριση που μας μαστιζει....
Και ειλικρινα δεν μπορω να σκεφτω τι δικαιολογια μπορει να βρει η κυρια mila για να δικαιολογησει αυτην την αυξηση :uglystupid:
Μηπως της εκανε μαθηματα ή κατι τετοιο? :idiot:

MISS MILA AND SWEDISH HARMONY YOU SHOULD BE ASHAMED OF YOUR SELF!!!!!!!!!!!!!!!!

 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σορρυ παιδες τα χω παρει και θα της τα χωσω

Aν εφερνε μια καινουργια ας την εβαζε και 5000 ευρω την ωρα. Οπως ειχε φερει εκεινη την SZASA or something με 800 ευρω το τριωρο. Εκει δεν μπορεις να της πεις τιποτα. Τοσο γουσταρει τοσο την φερνει. Αλλα δεν μπορεις κυρια μου μια κοπελα που ερxοταν με αλλο πρακτορειο με 400 να ζητας εσυ 500!!!!!!!!!!!!!
γιατι?
τι μας προσφερεις παραπανω????????????????


ARE YOU SEARCHING FOR STUPID VICTIMS MISS MILA? SOMEONE TOLD YOU THAT WE THE GREEKS ARE STUPID???
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Περα απο την πλακα τωρα  γιατι το θεμα ειναι σοβαρο εχω να πω το εξης....
Ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ σε ενα προιον(παρανομο προιον στην τελικη) που εισαγετε στην χωρα μας , επειδη απλα αλλαζει ο εισαγωγεας (ο οποιος στην τελικη δεν κανει τιποτα, παρα την δουλεια ενος απλου γραμματεα), να ανεβαινει η τιμη 25%!!!!!!!!!!!! εν μια νυχτι....
  Ειναι διπλά απαραδεκτο ειδικα στην εποχη που ζουμε με την κριση που μας μαστιζει....
Και ειλικρινα δεν μπορω να σκεφτω τι δικαιολογια μπορει να βρει η κυρια mila για να δικαιολογησει αυτην την αυξηση :uglystupid:
Μηπως της εκανε μαθηματα ή κατι τετοιο? :idiot:

MISS MILA AND SWEDISH HARMONY YOU SHOULD BE ASHAMED OF YOUR SELF!!!!!!!!!!!!!!!!


Καλά τα λες, αλλά μη το πας έτσι, κατά τη γνώμη μου. Αρκεί όλοι όσοι είμαστε δυνητικά πελάτες της (κάθε) Ewa στο χώρο να μην κάνουμε τη μαλακία να "ψωνίσουμε" σ' αυτά τα λεφτά, και η ατζέντισά της όπως και η ίδια θα το πάρουν το μήνυμα, αν δουν ότι όλη μέρα μυγοχάφτει. Και που ξέρεις, αν η ατζέντισά της επιμείνει παρόλα αυτά στη τιμή, μπορεί να δεις την Ewa να επιστρέφει στον Ρομπ του Planetdreams για να δουλέψει με λιγότερα αλλά πιο σίγουρα λεφτά.
Καλά για τη Zsazsa, τη ξαδέλφη της ακριβής "συμπάθειάς" μου, δεν το συζητάμε, θα σου απαντήσει ο Τρες γι' αυτήν  :grin:
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ετσι θα το παω μπας και τα διαβασει. Και αυτη αλλα και κανα κοροιδο που θα παει να κλεισει. Εννοειται πως οποιος κλεισει σε αυτην την τιμη αυτοματως ειναι σαν να παραδεχεται οτι ειναι μαλακας και κοροιδο. εκτος αν ειναι ΤΟΛΗΣ(ενας ειναι ο ΤΟλης) και γουσταρει να τα δινει ολα απλοχερα στις γυναικες.  Στην προκειμενη θα τα δινει στην ατζεντισα και οχι στην κοπελα
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδη επειδη εσυ κυρια TOY SWEDISH HARMONY πρακτορειου δεν μπορεσες να φερεις την Καρερα αυτην την φορά , και επειδη εισαι καλη στο μπλα- μπλα και επεισες την Ευα να ερθει στο πρακτορειο σου, να γνωρισει ταυτοχρονα και τον Ραχηλ μπας και κανουν κανα ντουο στο μελλον, πρεπει να μας γαμησεις και εμας?
 επειδη βρηκες κουτη την Ευουλα και της ειπες οτι ΄΄εγω σεβομαι τα κοριτσια,και δεν θα σου βαζω πολλα ραντεβου την ημερα, αλλα θα εχουμε ανεβασμενες τιμες και ετσι θα βγαζεις τα ιδια λεφτα'', νομιζεις οτι ειμαστε και εμεις χαζοι?
κυρια μιλα αμα νομιζετε αυτο κανετε λαθος. Σιγουρα θα υπαρχουν καποιοι χαζοι που θα ερθουν.
Μπραβο σας

 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δηλαδη επειδη εσυ κυρια TOY SWEDISH HARMONY πρακτορειου δεν μπορεσες να φερεις την Καρερα αυτην την φορά , και επειδη εισαι καλη στο μπλα- μπλα και επεισες την Ευα να ερθει στο πρακτορειο σου, να γνωρισει ταυτοχρονα και τον Ραχηλ μπας και κανουν κανα ντουο στο μελλον, πρεπει να μας γαμησεις και εμας?
 επειδη βρηκες κουτη την Ευουλα και της ειπες οτι ΄΄εγω σεβομαι τα κοριτσια,και δεν θα σου βαζω πολλα ραντεβου την ημερα, αλλα θα εχουμε ανεβασμενες τιμες και ετσι θα βγαζεις τα ιδια λεφτα'', νομιζεις οτι ειμαστε και εμεις χαζοι?
κυρια μιλα αμα νομιζετε αυτο κανετε λαθος. Σιγουρα θα υπαρχουν καποιοι χαζοι που θα ερθουν.
Μπραβο σας

Μη μου συγχύζεσαι και δεν ξέρω κι αν είσαι το ... ανάποδο από το nickname σου (δηλ. σε κρίσιμη ηλικία)  :2funny:.
Btw, έτσι όπως είναι τώρα πια η Καρέρα που αναφέρεις ως "κορυφαία" του χώρου, να μη σου πω ότι προτιμώ χίλιες φορές την Ewa ... Κάτι ξέρει η Mila τελικά. :grin:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Απο Υγεία .... πως παμε;;;
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
MISS MILA AND SWEDISH HARMONY YOU SHOULD BE ASHAMED OF YOUR SELF!!!!!!!!!!!!!!!!

ARE YOU SEARCHING FOR STUPID VICTIMS MISS MILA? SOMEONE TOLD YOU THAT WE THE GREEKS ARE STUPID???

Όχι ρε φίλε μην το κάνεις αυτό. Δώσαμε βήμα στην σταφίδα...ε....συγγνώμη πιτσιρίκα ήθελα να πω....και ικανοποίησε την ματαιοδοξία της, πρέπει να διαβάζουμε τώρα και τα φενκγ σούι της άλλης της ονειροπαρμένης?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Όχι ρε φίλε μην το κάνεις αυτό. Δώσαμε βήμα στην σταφίδα...ε....συγγνώμη πιτσιρίκα ήθελα να πω....και ικανοποίησε την ματαιοδοξία της, πρέπει να διαβάζουμε τώρα και τα φενκγ σούι της άλλης της ονειροπαρμένης?

Καλα εκανε το μωρο γιατι η Μιλα τα διαβαζει!! Το μηνυμα ομως θα το παρει????? Την ΕWA την εχω στην λιστα μου αλλα θα περιμενω να την δω στο Παρισι και θα μου μεινει και ενα κατοσταρικο στο πορτοφολι. Αυτα ειναι μαλακιες που κανει η γνωστη και σου λεει.........αν σου αρεσει εχει καλως, αν οχι πηγαινε αλλου  :headbang:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom