Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (3 μέλη και 85 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Η Ατζέλικα δεν κάνει μόνο αυτά που γράφετε!!!!
Και όσον αφορά τον κατάσκοπο....μακάρι να ήταν μόνο κατάσκοπος!!!!
Άλλωστε τα meeting με τα κορίτσα της τα κλείνετε σε ελληνικό κινητό!!!!! ;)
Άντε να δουλέψει λίγο το μυαλουδάκι σας....ειδικά αυτοί που μιλάνε περί ιδιωτικότητας!!!!
Τι νομίζατε δηλ.οτι η Ατζέλικα απαντάει στα μνμ σας? :jerking: :jerking:
Απαντάει μόνο όταν βρίσκεται Αθήνα.....και το κάνει καμιά φορά!!! :grin: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπόν....έχουμε άλογα κούρσας με 100 γιούρια!!!!!
Δάσκαλε μακάρι να απαντήσεις σε όλα τα ΠΜ γιατί εγώ βαριέμαι!!!
Και πες στους φίλους μας από το δίπλα θρεντ να έρθουν να βοηθήσουν ή να πάνε οι εδώ φίλοι μας εκεί!!!! :grin: :grin: :grin:
Βρε Λατίνε απλώς μετά την κούρσα τα ζα θέλουν και λίγο νεράκι να ξεδηψάσουν!!!!!
Και πήγα μια βόλτα από παραλία που εκεί να δεις άλογα στην στέρνα!!!!! :dancing:
Τράβηξα λίγο κουπί έτσι για να μην ξεχνάω και το άλλο άθλημα!!!!!
Και ήταν αναζοωγονιτικό διότι μετά από λίγη ώρα το κουπί το άρπαξε το....ξανθό!!!! :rockon:
Μια χαρά μέρα..... :sunglasses:

Γκομενιάρης μας βγήκες...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Η Ατζέλικα δεν κάνει μόνο αυτά που γράφετε!!!!
Και όσον αφορά τον κατάσκοπο....μακάρι να ήταν μόνο κατάσκοπος!!!!
Άλλωστε τα meeting με τα κορίτσα της τα κλείνετε σε ελληνικό κινητό!!!!! ;)
Άντε να δουλέψει λίγο το μυαλουδάκι σας....ειδικά αυτοί που μιλάνε περί ιδιωτικότητας!!!!
Τι νομίζατε δηλ.οτι η Ατζέλικα απαντάει στα μνμ σας? :jerking: :jerking:
Απαντάει μόνο όταν βρίσκεται Αθήνα.....και το κάνει καμιά φορά!!! :grin: :grin:

Έτσι πες τα να μαθαίνουν...!!!  ;)
Εγώ όταν έστελνα, Ατζέλικα την έλεγα!  :2funny: :2funny: :2funny:
Τον πρόσβαλα τον κατάσκοπο μας! :2funny: :2funny:

Αναμένω μήνυμα μέντορα να μου πεις για το ξανθό στην παραλία!  :2funny: :2funny:
Οι άλλες δεν με ενδιαφέρουν!  :grin:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Καλώς την ψιψίνα!  :2funny: :2funny:
Ωραίε μάλλον δεν διάβασες καλά!
Εγώ απλά είπα ότι από τη Σούζι καλύτερα να είχε πάει στην Καρίνα διότι εγώ προσωπικά θεωρώ ότι έχει καλύτερη εμφάνιση!
Αυτό και τίποτα περισσότερο!
Από τις δυο τους σίγουρα θα έβρισκε καλύτερο κομμάτι αν επιθυμούσε!
Σαν πρόταση η Σούζι καλή είναι αλλά δεν μένεις και ενεός!
...
Άει στο... που λέει και ο μέντορας!  ;) :cheesy: :grin:
Ωραίο αυτό το "ενεός"! που στα μάθανε αυτά βρε Furby/Μπαμπινιώτη  :s&m_1:
Δεν συνεχίζω την συζήτηση γιατί περί ορέξεως...
και δεν έχει και σημασία γιατί και οι δύο καλές και αρκετά ωραίες είναι
αλλά καμιά τους δεν είναι super άρα τι να λέμε...
Αφήστε βρε το παλικάρι να χαρεί, φανταράκι που απολύετε αύριο είναι και νέος ηλικιακά, άρα μιας και του άρεσε η συγκεκριμένη αφήστε τον ήσυχο να πάει να το χαρεί, και αφήστε τους γρίφους για άλλους λύτες...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο αυτό το "ενεός"! που στα μάθανε αυτά βρε Furby/Μπαμπινιώτη  :s&m_1:
Δεν συνεχίζω την συζήτηση γιατί περί ορέξεως... και δεν έχει και σημασία γιατί και οι δύο καλές και αρκετά ωραίες είναι αλλά καμιά τους δεν είναι super άρα τι να λέμε...
Αφήστε βρε το παλικάρι να χαρεί, φανταράκι που απολύετε αύριο είναι και νέος ηλικιακά, άρα μιας και του άρεσε η συγκεκριμένη αφήστε τον ήσυχο να πάει να το χαρεί, και αφήστε τους γρίφους για άλλους λύτες...

ρε μαγκες συζητατε για κατι υποθετικο.μην χαλιεστε αδικα.να πηγαινε στην καρινα η στην αλλη η η....ο ανθρωπος λεει θελω μια γκομενα με αυτα τα χαρακτηριστηκα στις 19 του μηνος.πως να πηγαινε στην καρινα αφου προφανως δεν ειναι στην αθηνα.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
ρε μαγκες συζητατε για κατι υποθετικο.μην χαλιεστε αδικα.να πηγαινε στην καρινα η στην αλλη η η....ο ανθρωπος λεει θελω μια γκομενα με αυτα τα χαρακτηριστηκα στις 19 του μηνος.πως να πηγαινε στην καρινα αφου προφανως δεν ειναι στην αθηνα.

Δίκιο έχεις, απλά με αφορμή την επιθυμία του "μουσικού", είπαμε να κάνουμε ένα "γόνιμο" (sic)  :2funny: διάλογο σχετικά με το πρακτορείο των κορασίδων και την ατζέντισά τους. Κατά τα άλλα, καταλήξαμε νομίζω και στο συμπέρασμα ότι για τις επόμενες μέρες κάτι καλύτερο και πιο δοκιμασμένο από τη Suzi στα λεφτά αυτά δεν υπάρχει, οπότε στις τυφλές η μονόφθαλμη ...  :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ξέρω και άλλες αλλά φοβάμαι μετά μην δεν τις καταλαβαίνει ο αεροπόρος και αρχίζει και με διορθώνει συνεχώς!  :2funny: :2funny: :2funny:
Είδες τι μου είπε πριν που δεν του άρεσε το ρήμα που χρησιμοποιήσα!  :dancing: :dancing: :2funny:

Το διόρθωσες τελικά, εύγε! Αφού έτσι όπως ήταν γραμμένο το ποστ σου, δεν κόλλαγε το ρήμα αυτό με τα υπόλοιπα που έγραφες παρακάτω, τι να κάνω να μη σε διορθώσω; Χωρίς να θέλω να παραστήσω τον έξυπνο φυσικά.
Και να 'ξερες πόσα ακόμα με τρώνε τα χέρια μου να αρχίσω να διορθώνω εγώ ο ίδιος αν μπορούσα, είτε σε ποστ είτε σε κριτικές, γιατί καταλαβαίνω τι θέλει να πει κάποιος, αλλά έτσι όπως τα γράφει δεν βγαίνει εύκολα νόημα. Να μη πιάσω δε την ορθογραφία, άλλη πονεμένη ιστορία  :headbang: :headbang: :headbang: , ορισμένα πράγματα βγάζουν μάτια.
Όσο γι' αυτό το "ενεός", με έστειλες αδιάβαστο, πρώτη φορά το βλέπω και ψήνομαι να ανοίξω λεξικό για να βρω την ετυμολογία του.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Βρε Furby ένα πράγμα με προβληματίζει με την Rebeka : λέει 65 κιλά, όταν η Estella (το μοσχαράκι) είναι στα 60 !!! Τι στο καλό, λάθος στα κιλά κάνανε; γιατί στις φωτό μια χαρά δείχνει το πιπίνι !!! Πολλά τα κιλά και τα ρίσκα !!!

ααα και (όχι ότι το ήξερα, από λεξικό είναι)
ενεός -ενεή -ενεό (επίθετο)
αυτός που είναι άλαλος, άφωνος, ανήμπορος να μιλήσει από κατάπληξη, θαυμασμό

το αντίθετο του Furby δηλαδή  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Ο φίλος μας ο τρομοκράτης ξεπέρασε και τον γιατρό !!!
Εεε όχι και 9άρια στην εμφάνιση στο πουρό... εδώ και ο γιατρός που είναι Ο άρχοντας στις βαθμολογίες της έβαλε 8άρια, και ουδείς άλλος παραπάνω.
Εντάξει, μπορεί να κάνει τα τρομερά κόλπα και να περνάς υπέροχα, αλλά η εμφάνιση είναι κομμάτι αντικειμενική... δηλαδή στα barbiνοπίπινα τι θα βάλουμε; 20!!!
Και αυτό το 33 χρονών ανέκδοτο πρέπει να είναι, δεν την έχω γνωρίσει προσωπικά αλλά δεν μπορεί να είναι όλοι θεόστραβοι και κορόιδα.
Και μια απορία : αυτό το "είδα το διαβατήριο" δεν το καταλαβαίνω, πως δηλαδή αποκαλύπτονται τέτοια προσωπικά πράγματα με ευκολία; εμένα αν μου ζητούσε κάποιος/α κάτι τέτοιο σε αυτό τον χώρο θα τον έστελνα από εκεί που ήρθε και θα έφευγα, γίνονται τέτοια πράγματα;
Εχω παει μαζι της πανω απο 10 φορες. οχι και 33....μην τρελαθουμε κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Το διόρθωσες τελικά, εύγε! Αφού έτσι όπως ήταν γραμμένο το ποστ σου, δεν κόλλαγε το ρήμα αυτό με τα υπόλοιπα που έγραφες παρακάτω, τι να κάνω να μη σε διορθώσω; Χωρίς να θέλω να παραστήσω τον έξυπνο φυσικά.
Και να 'ξερες πόσα ακόμα με τρώνε τα χέρια μου να αρχίσω να διορθώνω εγώ ο ίδιος αν μπορούσα, είτε σε ποστ είτε σε κριτικές, γιατί καταλαβαίνω τι θέλει να πει κάποιος, αλλά έτσι όπως τα γράφει δεν βγαίνει εύκολα νόημα. Να μη πιάσω δε την ορθογραφία, άλλη πονεμένη ιστορία  :headbang: :headbang: :headbang: , ορισμένα πράγματα βγάζουν μάτια.
Όσο γι' αυτό το "ενεός", με έστειλες αδιάβαστο, πρώτη φορά το βλέπω και ψήνομαι να ανοίξω λεξικό για να βρω την ετυμολογία του.

Εγώ πλάκα σου έκανα!
Για ορθογραφία μην το πιάσουμε το θέμα!
Κάποτε δεν έκανα κανένα ορθογραφικό λάθος διότι είχα κόλλημα, τώρα πλέον όταν βλέπω ορθογραφικά λάθη από κάποιους απλά δείχνω κατανόηση διότι και εγώ πλέον ξεχνάω πως γράφονται μερικές λέξεις και έτσι τους συμπονώ...!
Ξεχνάς με τα χρόνια!

Ενεός=Έκπληκτος=Μένω με το στόμα ανοιχτό  ;)
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Και για να επιστρέψουμε στο θέμα του thread τούτου, οι παρακάτω δεσποινίδες & , των γνωστών παρακλαδιών της αλυσίδας λένε τίποτις ή ... μπα, έτσι εγκυκλοπαιδικά ρωτώντας;
για kitty εδώ :
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Βρε Furby ένα πράγμα με προβληματίζει με την Rebeka : λέει 65 κιλά, όταν η Estella (το μοσχαράκι) είναι στα 60 !!! Τι στο καλό, λάθος στα κιλά κάνανε; γιατί στις φωτό μια χαρά δείχνει το πιπίνι !!! Πολλά τα κιλά και τα ρίσκα !!!

ααα και (όχι ότι το ήξερα, από λεξικό είναι)
ενεός -ενεή -ενεό (επίθετο)
αυτός που είναι άλαλος, άφωνος, ανήμπορος να μιλήσει από κατάπληξη, θαυμασμό

το αντίθετο του Furby δηλαδή  :2funny: :2funny: :2funny:

Τι ρωτάς βρε ψιψίνα αφού θα πας και θας κάτσεις διότι θα ντράπεις να της κλείσεις την πόρτα αν δεις κάτι που δεν σου αρέσει!
Άσε που θα σκεφτείς ότι δύσκολα την κοπάνας και βρίσκεις ευκαιρία για τέτοιες αποδράσεις οπότε θα το χρησιμοποιήσεις ως επιχείρημα στον εαυτό σου για να κάτσεις!
Εγώ ούτε για να την δω και να φύγω δεν πάω!
Ουστ από εδώ και η Αντζέλικα και τα τσουτσέκια της!  :birdman:
Όσο για τα κιλά κοίτα και τα κιλά της Καρίνας και της Άλεξ και θα καταλάβεις!
Απλά λάθος κάνανε! Όλες αυτές που μας έχουν φέρει είναι 52-57 κιλά και δεν μιλάω για τα γιουβαρλάκια που διαθέτουν αλλά για τις υπόλοιπες!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Τι ρωτάς βρε ψιψίνα αφού θα πας και θας κάτσεις διότι θα ντράπεις να της κλείσεις την πόρτα αν δεις κάτι που δεν σου αρέσει!
Άσε που θα σκεφτείς ότι δύσκολα την κοπάνας και βρίσκεις ευκαιρία για τέτοιες αποδράσεις οπότε θα το χρησιμοποιήσεις ως επιχείρημα στον εαυτό σου για να κάτσεις!
___________________________________________
Εγώ ούτε για να την δω και να φύγω δεν πάω!
Ουστ από εδώ και η Αντζέλικα και τα τσουτσέκια της!  :birdman:
Όσο για τα κιλά κοίτα και τα κιλά της Καρίνας και της Άλεξ και θα καταλάβεις!
Απλά λάθος κάνανε! Όλες αυτές που μας έχουν φέρει είναι 52-57 κιλά και δεν μιλάω για τα γιουβαρλάκια που διαθέτουν αλλά για τις υπόλοιπες!
Δεν είναι όπως τα λες στην αρχή φίλε Furby...
Δόξα το θεό και όραση άριστη διαθέτω, και έλεγχο των κεφαλιών, και από εναλλακτικές αρκετές αυτή την εβδομάδα...
Για τα επόμενα μάλλον δίκιο έχεις... Την Αλέξα την εξαφανίσανε από το site τους, το πιθανότερο (δική μου εκτίμηση) μετά το άδοξο τέλος του πρόσφατου tour μάλλον τους χαιρέτισε ως πρακτορείο, και καλά έκανε. Πιθανό να την ξαναδούμε με άλλο σπόνσορα στο μέλλον...
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είναι όπως τα λες στην αρχή φίλε Furby...
Δόξα το θεό και όραση άριστη διαθέτω, και έλεγχο των κεφαλιών, και από εναλλακτικές αρκετές αυτή την εβδομάδα...
Για τα επόμενα μάλλον δίκιο έχεις... Την Αλέξα την εξαφανίσανε από το site τους, το πιθανότερο (δική μου εκτίμηση) μετά το άδοξο τέλος του πρόσφατου tour μάλλον τους χαιρέτισε ως πρακτορείο, και καλά έκανε. Πιθανό να την ξαναδούμε με άλλο σπόνσορα στο μέλλον...

Οκ ψιψίνα, τότε εγώ ζητώ συγνώμη για τη λάθος εκτίμηση!
Ποιο άδοξο τέλος?
Εγώ και κριτικές είδα και επιπλέον αν πεινάγανε θα είχε δεχτεί και τις προτάσεις μου για την Άλεξ! Οπότε ακόμα υπάρχουν άτομα που την στήριξαν αλλά που θα πάει?  :think:
Θα πέσουν στην ανάγκη μας!  :2funny: :grin: :dancing:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Οκ ψιψίνα, τότε εγώ ζητώ συγνώμη για τη λάθος εκτίμηση!
Ποιο άδοξο τέλος?
Εγώ και κριτικές είδα και επιπλέον αν πεινάγανε θα είχε δεχτεί και τις προτάσεις μου για την Άλεξ! Οπότε ακόμα υπάρχουν άτομα που την στήριξαν αλλά που θα πάει?  :think:
Θα πέσουν στην ανάγκη μας!  :2funny: :grin: :dancing:
Οι συγνώμες δεν γίνονται δεκτές νεούδι, έχεις την ελευθερία (λόγο ηλικίας) να λες και καμιά κουβέντα παραπάνω βρε, δεν παρεξηγούμαστε εύκολα εμείς  :2funny: :2funny: :2funny:

Για την Αλέξα εγώ άλλα έμαθα, τις τελευταίες μέρες στραβώσανε τα πράγματα... Η πρόβλεψή μου για αλλαγή πρακτορείου ισχύει, αν και δεν με πολυενδιαφέρει τι τελικά θα γίνει... ας τα βρούνε μόνες τους. Δεν πρέπει άλλοστε να μας απασχολούν τα δικά τους, εμείς είμαστε με την ομάδα των πελατών και εμείς θέλουμε να κερδίζουμε... Αυτές ας τα βρουν από μόνες τους...  ;)
Καληνύχτα σας...
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Η Ατζέλικα δεν κάνει μόνο αυτά που γράφετε!!!!
Και όσον αφορά τον κατάσκοπο....μακάρι να ήταν μόνο κατάσκοπος!!!!
Άλλωστε τα meeting με τα κορίτσα της τα κλείνετε σε ελληνικό κινητό!!!!! ;)
Άντε να δουλέψει λίγο το μυαλουδάκι σας....ειδικά αυτοί που μιλάνε περί ιδιωτικότητας!!!!
Τι νομίζατε δηλ.οτι η Ατζέλικα απαντάει στα μνμ σας? :jerking: :jerking:
Απαντάει μόνο όταν βρίσκεται Αθήνα.....και το κάνει καμιά φορά!!! :grin: :grin:

έτσι!
βέβαια δεν ξέρετε τη δασκάλα της Αντζέλικα....έχουν γραφτεί και για αυτή τόμοι ολόκληροι με τις μαλακίες που έκανε....
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.209
Πόντοι
3.135
Τον Σεπτεβριο παλι !!!
Αλλα βρηκαμε καλυτερο Ελληνικο αλογο Νο1!!!
Ουκρανικο αλογο Νο2 !!!
Ρουμανικο Αλογο Νο3 !!!
Ρωσσικο αλογο Νο4 !!!
Και ενα Μολδαβεζικο αλογο Νο6 λιγο πιο ακριβο στα 150 !!!

Διαλεγεις εθνικοτητα και πας !!! :2funny: :2funny:
ποια ειναι αυτα ρε συναγωνιστή , φτηνα ειναι ? να τα τιμησουμε και εμείς....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom