Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (2 μέλη και 73 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δοκίμασα και εγώ την Cream.  Είναι Ρουμάνα, λίγο μαυριδερή,  με ωραίο πρόσωπο και σώμα και extra βυζάκια.  Στο πρόσωπο θα έλεγα ότι είναι πιο ωραία από ότι στις φωτογραφίες.
Από υπηρεσίες όμως μάπα.  Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον ManEvent.  Βρίσκεται σε επίπεδο studio των 50 Ευρώ.
Κάνει σχετικά καλό οwc και έχυσα στα βυζάκια της.
Γενικά ψιλοκλαίω τα ευρώ μου...
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Προς ενημέρωση όλων σας παραθέτω και σύντομα reviews από όλα τα city tours που έχω πάρει το τελευταίο εξάμηνο:

1) Candy (zuzana): εμφανισιακά το γκομενάκι είναι κουκλί σαν τις  φωτογραφίες με πολύ ωραίο σώμα. Μου έκανε και πολύ καλό fj με τα πολύ ωραία και καθαρά ποδαράκια της (σσ: είδα στο site ότι έχει αφαιρέσει το ff από τις υπηρεσίες της). Κατά τα λοιπά πολύ κάτω του μετρίου.

2) Adriana (prettygirls4U). Οι φωτογραφίες που είναι στο site της είναι τουλάχιστον πριν 20 χρόνια. Ψιλομπάζο που προσπαθεί αλλά το τελικό αποτέλεσμα μούφα.

3)Sally (vice sisters). Πολύ καλή εμφανισιακά Ρουμάνα (σαν τις φωτογραφίες) με τέλειο bbbj. Κατά τα άλλα 7/10

4) Chantal (vipglamour pearls): Τρελό μπάζο!

5) Catrin (czech lady bird): Επίσης τρελό μπάζο!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Καλημέρα σε όλους

επειδή βλέπω μέσα κάποιους καλούς συναδέλφους ,μήπως έχουμε καμία πληροφόρηση για AURORA γιατί λέω να κατηφορίσω ...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • ZUZANA.jpg
    ZUZANA.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 27

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Δεν μιλαω φιλε μου γι αυτο το μπανερ μιλαω για το αλλο που τοσο καιρο ηταν στην δεξια μερια της σελιδας με τα τουρ...Και αναρωτιεμαι γιατι βγηκαν μηπως τις μαζεψαν οι μπατσοι γιατι εχει γινει της μοδας τωρα τελευταια...

Μου φαίνεται φίλε το ερώτημά σου απαντήθηκε. Μπορείς να κάνεις κλικ στο μπανεράκι και να κλείσεις τη Candy ή τη Summer που έρχονται 11-18 Δεκ. Η Candy είναι τρελλό μωρό (που είσαι κ. antisthenis να μας βάλεις κανένα preview από τις τσόντες της?) αλλά αν θυμάμαι καλά οι συναγωνιστές την ψιλόθαψαν (?) από services. Για τη Summer δεν ξέρω τίποτα (μάλλον θα μάθω όμως από πρώτο χέρι).
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Συνάδελφοι γνωρίζει κανείς τo site από  Jackeline που διαφημίζει το citytours.gr? Έρχεται γράφει 4 - 10/12.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
tipos, να ενημερωσεις για τη summer, μου αρεσει κι εμενα,  ειδικα αν κανει CIM
 

Επισκέπτης
Tipos αφού αποφάσισες να κάνεις τον McGyver και να πας με Zuzana διευκρίνισε και αν ισχύουν όσα μου είπε ο συναγωνιστής για τα extraball. Ότι το πρακτορείο δηλαδή χρεώνει για μία εκτόνωση ανά ώρα και ότι τα υπόλοιπα θα είναι extra.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Ξαναγυρνώντας στην γνωστή αγορά θα μπορoύσα να τιτλοφορήσω το νέο book μου αυτή τη φορά με μια ακόμα άγνωστη (σε μένα) από το LadieTours. Έκλεισα μόνο για μία ώρα, μετά τα τελευταία 3-4 φιάσκα αποφάσισα να γίνω λίγο πιο κλειστός στο χρήμα και την ώρα...Και ευτυχώς αυτή τη φορά έπαιξα σωστά.
Μια ακόμα μικρή και νέα στο χώρο τουλάχιστον στο City Tour του γραφείου που μου έβγαλε δύο πράγματα: φόβο νέας και κρυάδα παλιάς. Τώρα πως το κατέφερε η Ναταλί άγνωστο. Μόλις έφυγα είπα ότι μπορεί να έφταιγε το μικρό ραντεβού αλλά γρήγορα συνήλθα σκεφτόμενος ότι έτσι την πάτησα στα προηγούμενα τετ-α-τετ με άλλες, τελικά ποτέ δε θα φύγω χωρίς να αμφιβάλλω!!!
Τέλος πάντων γεγονός είναι ένα: η κοπέλα έχει πολύ καλό σώμα (νεαρή γαρ...), καλές αναλογίες (τσιποτούλα εκεί που πρέπει, όχι γυμνασμένο σώμα, λεία υφή και λευκό δέρμα). Γενικά ένα ξανθό "πράμα" πολύ παγωμένο από το βλέμα παρά τα πρασινωπά μάτια της και το ψευτοχαμόγελο που μου έσκαγε όποτε δεν καταλάβαινε κάτι. Εχω και εγώ μια μανία να πιάνω συζήτηση....Πάντως δεν επεδίωξα 2η φορά γιατί απλά δε μου άρεσε. Επίσης να πω (υποκειμενικό αυτό βέβαια) είναι από τα πρόωπα που μου ξυνίζουν και δε μου αρέσουν δηλαδή μικρά χαρακτηριστικά παντού χάνονται στο κορμί της. Αν θα την ξαναδοκίμαζα; ...πάμε για άλλα είναι η απάντησή μου...Ευτυχώς η βραδιά σώθηκε με μια καλή φίλη μου μετά για φαγητό στην Καστέλα (όχι δεν την πήδηξα μόνο φίλοι είμαστε...!)

*Αποφάσισα τα post μου να τα δημοσιεύω από εδώ και στο εξής για τα reviews των CT σε ένα ελληνικό και ένα ευρωπαϊκό φόρουμ ακόμα. Όπου, όποιος τα δει με το ίδιο ψευδώνυμο όπως εδώ είναι φυσικά δικά μου. Το 2ο ειδικά το έκανα μετά από προτροπή φίλου για μια πίεση στο LT που ήμαστε πελάτες παλιοί και τελευταία μας γδέρνει κανονικά με την ποιότητα-απροθυμία των κοριτσιών για τα απλά και αυτονόητα...φυσικά και για άλλα γραφεία...μιας και όπως έχω πει παίζω μόνο με CT....ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
Συνάδελφοι γνωρίζει κανείς τo site από  Jackeline που διαφημίζει το citytours.gr? Έρχεται γράφει 4 - 10/12.

ελα ντε!ποιος ξερει να μας πει?παντως δεν ειναι απο τα γνωστα γιατι τα εχω κοιταξει σχεδον ολα....εκτος αν μου ξεφυγε κανενα!
 

mangasuthu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
το σάιτ καλό, αλλά η γκόμενα μάπα! πολύ στεγνή και αμέτρητα δόντια !!!  ;)
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Tipos αφού αποφάσισες να κάνεις τον McGyver και να πας με Zuzana διευκρίνισε και αν ισχύουν όσα μου είπε ο συναγωνιστής για τα extraball. Ότι το πρακτορείο δηλαδή χρεώνει για μία εκτόνωση ανά ώρα και ότι τα υπόλοιπα θα είναι extra.

correction my friend, αποφάσισα να πάω με Summer όχι με zuzana. :grin: :grin: :grin: Εννοείται ότι θα το τσεκάρω και review θα υπάρξει, έχω κλείσει όμως λίγο αργά - προς το τέλος του τουρ.
 

Επισκέπτης
μια jaqoueline που ειναι ελλαδα τωρα(city tours.gr-com) se ποιο σαιτ την βρισκουμε?
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1

dammo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
βρε παιδια .... θελω και εγω τα φωτα σας!!!
εκλεισα με Gisele απο planet dreams !!!
ξερει κανεις τιποτα για το εν λογω μουνακι !!!
Μου εστειλαν φωτο του και φαινεται πολυ καλη!!!
στο κρεβατι πως θα ειναι!!!
Υ.Γ στο σαιτ planet dreams παντως δεν υπαρχει ακομη..γιατι αραγε?????
 

Επισκέπτης
Γενικώς από το planet dreams έχω καλές μέχρι τώρα εντυπώσεις. Έχω πάει με κοπέλες από εκεί και έχω διαπιστώσει ιδιαιτέρως θετικό attidute. Δεν έχω πάει με τη συγκεκριμένη και επειδή αν δεν με απατά η μνήμη μου είναι η πρώτη της φορά στη γειτονιά μας μάλλον θα χρειαστεί να δοκιμάσεις λίγο στα τυφλά αν βιάζεσαι. Πάντως το πρακτορείο δεν είναι προβληματικό.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
βρε παιδια .... θελω και εγω τα φωτα σας!!!
εκλεισα με Gisele απο planet dreams !!!
ξερει κανεις τιποτα για το εν λογω μουνακι !!!
Μου εστειλαν φωτο του και φαινεται πολυ καλη!!!
στο κρεβατι πως θα ειναι!!!
Υ.Γ στο σαιτ planet dreams παντως δεν υπαρχει ακομη..γιατι αραγε?????

Πολύ καλές εντυπώσεις και από το γραφείο γενικότερα (έχω ψωνίσει 2 φορές) και από την συγκεκριμένη. Οι φωτογραφίες είνβαι λίγο πειραγμένες αλλά σε γενικές γραμμές είναι σε αυτό το επίπεδο που βλέπεις. Όχι θεόμουνο αλλά απλά μια ωραία κοπελίτσα. Από attidute δεν είχα κανένα παράπονο. Πολύ καλή πίπα (με κοίταγμα συνέχεια στα μάτια και πονηρό χαμογελάκι) καλή συμμετοχή και μπορείς να μιλήσεις στα διαλλείματα. Υποτίθεται πως σπουδάζει παράλληλα και πως έχει και παιδί (μου έδειξε φωτο πάντως) αλλά τέλος πάντων δεν μας πολυενδιαφέρει αυτό. Την είχα πάρει διωράκι την προηγούμενη φορά που ήρθε, δεν θα έλεγα πως θα ήταν για πολύ μεγαλύτερο booking (άντε τρίωρο). Όχι κάτι που θυμάσαι για παντα αλλά value for money σίγουρα. Αν δεν ήμουν πηγμένος στη δουλειά, πολύ πιθανόν να την ξαναέπαιρνα τώρα.
Γνώμη: Αν σου κάνει click από τις φωτογραφίες, go for it...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom