Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
@ Tres : Γεια σου και σενα λιμνοψαρα !!!!! Προκόπη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

@ alexm4n :  :2funny: :2funny: :2funny:  Σαν το παλιο κρασι, καλο αλλα παλιο, μια φορα το γεύεσαι!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Πως θα δειξουμε οτι ειμαστε καλοι γαμιαδες;  :think: :think: :think:

Δεν πιστεύω ότι γίνεται για αυτό το σκοπό!
Εξάλλου από τις κριτικές φαίνεται ποιος γράφει με σκοπό να πληροφορήσει και ποιος με σκοπό να το παίξει γαμιάς!
Πράγμα το οποίο είναι ανόητο αφού στο κάτω-κάτω δεν γνωριζόμαστε μεταξύ μας άρα ποιος ο λόγος να διαπομποδεύουμε τις ερωτικές μας επιτυχίες?  :think:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ισως για να δικαιολογηθουν τα υψηλα κοστη των μπαζοτουριστριων ;;;;  :think: :think:

Ναι μεν ακριβη αλλα εμενα ρε παιδια μου εκανε ενα γαμησι αμαν πω πω απα πα αδελφε μου.........  :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ξέρεις ότι εγώ είμαι κύριος και πάντα μπαίνω από μπροστά!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Κουλαράκι έξω από το μετρό στο Μοναστηράκι, μαζί με βουτηράκι!  ;) :cheesy: :2funny: :dancing:

Ελα Φιρμπη παιχτη αγαπουλη! Εγραψες τωρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Ειμαι σιγουρος πως ο φιλτατος ρεμπετης μας περιπαιζει :)
Δωσε λεπτομερειες για να ειμαστε σιγουροι στη τοποθετηση του πολυτιμου οβολου μας
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Με φλομώσατε!!!!
Πρώτον την Πενούλα την έχω πάρει!!!! :rockon:
Δεύτερον όταν γράφω εκθεσούλα δεν φτιάχνω το ιματζ των κορασίδων!!!!...ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ!!!!! ;)
Τρίτον.....150 και πολλά είναι!!!...ΕΠΙΜΕΝΩ!!!!! :rockon: :rockon:
Τέταρτον, μην συγκρίνεις την πούτσα(Αννούλα) με την βούρτσα(ξέρεις ποια)!!!!
Πέμπτον, όταν μία γκόμενα δεν δίνει σε όλους ότι παίρνω εγώ...ΤΟ ΓΡΑΦΩ!!!...π.χ. Βανέσσα, Αλένα, κλπ, κλπ!!!!
Έκτον....το μαμήσι με ένα πραγματικό Ct είναι εγκεφαλικό, αλλιώς πάω στην.....ΠΕΝΥ!!!!! :grin: :grin: :grin:
Έβδομον.....βαρέθηκα τα δήθεν ct που παίρνουν 200 ή 250 από τους συναγωνιστές και έχουν σάϊτ δικά τους με 150 την ώρα!!!! :o :o
Όγδοον....το ξέχασα, δεν γαμιέται...έτσι και αλλιώς δεν βάζουμε μυαλό!!!! :2funny: :2funny:
:sunglasses:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ισως για να δικαιολογηθουν τα υψηλα κοστη των μπαζοτουριστριων ;;;;  :think: :think:

Ναι μεν ακριβη αλλα εμενα ρε παιδια μου εκανε ενα γαμησι αμαν πω πω απα πα αδελφε μου.........  :grin:

Αξέχαστοοοοο...!!!  :2funny: ;) :grin: :2funny:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Έκτον....το μαμήσι με ένα πραγματικό Ct είναι εγκεφαλικό, αλλιώς πάω στην.....ΠΕΝΥ!!!!! :grin: :grin: :grin:
Έβδομον.....βαρέθηκα τα δήθεν ct που παίρνουν 200 ή 250 από τους συναγωνιστές και έχουν σάϊτ δικά τους με 150 την ώρα!!!! :o :o
Όγδοον....το ξέχασα, δεν γαμιέται...έτσι και αλλιώς δεν βάζουμε μυαλό!!!! :2funny: :2funny:
:sunglasses:

:2funny: :2funny: :2funny: Σαν τον τσοπανο σκεφτεσαι τωρα! Σωστα τα λες αλλα μυαλο δεν βαζουμε και δεν μου  φαινεται οτι θα βαλουμε! :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Με φλομώσατε!!!!
Πρώτον την Πενούλα την έχω πάρει!!!! :rockon:
Δεύτερον όταν γράφω εκθεσούλα δεν φτιάχνω το ιματζ των κορασίδων!!!!...ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ!!!!! ;)
Τρίτον.....150 και πολλά είναι!!!...ΕΠΙΜΕΝΩ!!!!! :rockon: :rockon:
Τέταρτον, μην συγκρίνεις την πούτσα(Αννούλα) με την βούρτσα(ξέρεις ποια)!!!!
Πέμπτον, όταν μία γκόμενα δεν δίνει σε όλους ότι παίρνω εγώ...ΤΟ ΓΡΑΦΩ!!!...π.χ. Βανέσσα, Αλένα, κλπ, κλπ!!!!
Έκτον....το μαμήσι με ένα πραγματικό Ct είναι εγκεφαλικό, αλλιώς πάω στην.....ΠΕΝΥ!!!!! :grin: :grin: :grin:
Έβδομον.....βαρέθηκα τα δήθεν ct που παίρνουν 200 ή 250 από τους συναγωνιστές και έχουν σάϊτ δικά τους με 150 την ώρα!!!! :o :o
Όγδοον....το ξέχασα, δεν γαμιέται...έτσι και αλλιώς δεν βάζουμε μυαλό!!!! :2funny: :2funny:
:sunglasses:
Οκ μαζι σου και εγω !!!
Αυτο το εγκεφαλικο γαμησι να μου πεις μονο πως το κανεις μην βαλω και τα ματια μεσα και δεν βλεπω !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Σου άρεσε Λουκ???  :think:  :2funny: :grin:

Παντα διαβαζω τις εκθεσεις σου!  :grin: Ολο κολλαω στα συροπια, αλλα παντα ενημερωτικες  ;) Ποτε θα παρεις και το πρωτο σου κουλουρακι??  :2funny: Να σε φτιαξουμε με την Καρο? :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Γιατι το 90% εκει παιζει στα 200 !!!
Πολυ στην κλαψα εισαι Geopa !!!
Aντε τραβα μεχρι το 36 !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαι στην κλάψα και στην γκρίνια!!! :rockon:
Για να μπει καλά ο μήνας!!!!! :2funny:
Δες και τον φίλος σου τον τσοπάνο!!!!!
Δεν μιλάει δεν λαλάει...αλλά οι τζαμαρίες του μαγαζιού τις έσπασε!!!! :o :o
Με μόνο μία φράση!!!!!
Εκείνο που λέγαμε τσοπάνε ισχύει?....η ενοικίαση μωρέ!!!! ;) :grin: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Με φλομώσατε!!!!
Πρώτον την Πενούλα την έχω πάρει!!!! :rockon:
Δεύτερον όταν γράφω εκθεσούλα δεν φτιάχνω το ιματζ των κορασίδων!!!!...ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ!!!!! ;)
Τρίτον.....150 και πολλά είναι!!!...ΕΠΙΜΕΝΩ!!!!! :rockon: :rockon:
Τέταρτον, μην συγκρίνεις την πούτσα(Αννούλα) με την βούρτσα(ξέρεις ποια)!!!!
Πέμπτον, όταν μία γκόμενα δεν δίνει σε όλους ότι παίρνω εγώ...ΤΟ ΓΡΑΦΩ!!!...π.χ. Βανέσσα, Αλένα, κλπ, κλπ!!!!
Έκτον....το μαμήσι με ένα πραγματικό Ct είναι εγκεφαλικό, αλλιώς πάω στην.....ΠΕΝΥ!!!!! :grin: :grin: :grin:
Έβδομον.....βαρέθηκα τα δήθεν ct που παίρνουν 200 ή 250 από τους συναγωνιστές και έχουν σάϊτ δικά τους με 150 την ώρα!!!! :o :o
Όγδοον....το ξέχασα, δεν γαμιέται...έτσι και αλλιώς δεν βάζουμε μυαλό!!!! :2funny: :2funny:
:sunglasses:


Κοίτα μην με αυτά που γράφουμε για την Πένυν την δούμε να γίνεται τουρίστρια και να ζητάει και αυτή 250Ε!!!  :2funny: :2funny:
Ποια είναι η βούρτσα? Πραγματικά δεν κατάλαβα ποια λες!  :headbang:
Σου είπα δεν αντιλέγω ότι ωραία να δίναμε 150Ε και για την Αννούλα αντίστοιχα ένα 250Ε και για πολλές άλλες που μια μείωση των τιμών δεν θα μας χάλαγε αλλά αφού δεν το κάνουν?
Να μην γράφουμε κριτικές με γνώμονα ότι θα τους φτιάξουμε την εικόνα και θα γίνουν πιο ακριβές?
Όλοι αυτό δεν κάνουμε?
Να προιειδοποιούμε!  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παντα διαβαζω τις εκθεσεις σου!  :grin: Ολο κολλαω στα συροπια, αλλα παντα ενημερωτικες  ;) Ποτε θα παρεις και το πρωτο σου κουλουρακι??  :2funny: Να σε φτιαξουμε με την Καρο? :grin:
Mην τον βρει μικρο και του παρει το δικο του !!!
Αππαπααπαπαπαπα !!!
 

Anathematismenos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
16
Παντα διαβαζω τις εκθεσεις σου!  :grin: Ολο κολλαω στα συροπια, αλλα παντα ενημερωτικες  ;) Ποτε θα παρεις και το πρωτο σου κουλουρακι??  :2funny: Να σε φτιαξουμε με την Καρο? :grin:

Με το συμπαθειο πατριδα αλλα η Καριολινα παντα προτιμα να δουλευει το κουλουρι ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Mην τον βρει μικρο και του παρει το δικο του !!!
Αππαπααπαπαπαπα !!!

:2funny: :2funny: Σωστα τα λες, δεν το σκεφτηκα αυτο  :think: μπορει να βγαλει και κανενα μαστιγιο η Καρο και μετα ο μικρος οπου τρεχει θα ειναι  :2funny: :2funny:

Ελα Φιρμπι, πλακα σου κανουμε  :grin:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Είμαι στην κλάψα και στην γκρίνια!!! :rockon:
Για να μπει καλά ο μήνας!!!!! :2funny:
Δες και τον φίλος σου τον τσοπάνο!!!!!
Δεν μιλάει δεν λαλάει...αλλά οι τζαμαρίες του μαγαζιού τις έσπασε!!!! :o :o
Με μόνο μία φράση!!!!!
Εκείνο που λέγαμε τσοπάνε ισχύει?....η ενοικίαση μωρέ!!!! ;) :grin: :grin:

Παντα ρε νεουδι αλλα δεν σου λεω αλλα για δεν κρατας μυστικο ....  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Το ξερεις πως σε  :smitten:    *P *P *P *P
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom