Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (1 μέλη και 76 επισκέπτες)

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά έχει κάποιος άποψη γι'αυτο ? Τι ρόλο παίζεικαι η σελίδα της παράξενη ολόκληρη ιστορία. Μάλιστα η ίδια λέει οτι είναι 27 και μπροστά γράφει 24 !!! Αλλά μου καλαρέσει . Μούφα ? Πρόεδρε καμιά άποψη ?
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Παιδια καμια συμβουλη για τισ παρακατω τουριστριες? Θα ειμαι Αθηνα την Τριτη και λεω να τις δοκιμασω σε duo! :fuck2:
Υπαρχει κανενας συναγωνιστης που να το εχει κανει γιατι δε βρηκα reviews? :helpplea:



Επειδή φαίνεται ότι δεν διαβάζεις συστηματικά το thread, για να σε βοηθήσω τσίμπα κάτι σχετικό από τα προηγούμενα: , αλλά και
.
Από κει και πέρα η απόφαση είναι δική σου!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Ενημερωση για συναντηση με Λιλου απο μιας και κανενας δεν εδειξε προθυμια.

Εκλεισα για μιση ωρα, παλι καλα.
Ξενοδοχειο στους Αμπελοκηπους, μετριο το δωματιο, φρικη το μπανιο , τα νερα γινονται ποταμι. Η καημενη συμμαζευε το δωματιο σαν τρελλη.

Εμφανισιακα ειναι ψηλη, με πανεμορφα ποδια, τελεια ασιατικα χαρακτηριστικα. Βυζι 0, ή -1, οποτε σε οποιους αρεσει το μεγαλο στηθος, ας μην διαβασουν παρακατω.
Φιλια με γλωσσα, αφηστε το καλυτερα, ισα που ακουμπουσε τα χειλη. Καλη πιπα, και παμε στο σεξ. Ωχ εδω, βαχ εκει, τον εχεις μεγαλο, υπεφερε, τη λυπηθηκε η ψυχη μου. Να πω οτι ηταν καμα μικροκαμωμενη, παει στο διαολο. Αλλα η κοπελα ειναι ψηλη. Δεν εννοω οτι εχει παχακια, εχει τελειο σωμα, ειδικα κωλο και ποδια.
Γενικα λοιπον, υπηρεσιες Μεταξουργειου (εκει εχω περασει και καλυτερα).
Συστηνεται μονο για την εμπειρια και το εκπληκτικο της προσωπο που ειναι ο,τι πιο κοντινο σε Κορεατισσα!
Α η ηλικια της ειναι λεει 18, οντως δειχνει μικρη, εως 20 θα την εκανα.
Μην κανετε τη μαλακια και κλεισετε πανω απο μιση ωρα. Για 150 ευρω, και παλι τα κλαιω, αλλα μιας και πολλοι εδω μεσα εχουν βοηθησει με κριτικες, ειπα να βοηθησω κι εγω.
Αυτα.

Όπως προέτρεψα χθες και τον συναθλητή "aeras4u" στο αντίστοιχο thread της Θεσσαλονίκης, "Εκθεσούλα" (για κάτι πιό αναλυτικό  :fuck1:  και που να "μείνει"   :coffee:) δεν έχει;;;  Γιατί νομίζω ότι μια κριτική έχει πάντα μεγαλύτερη χρησιμότητα από ένα post σε thread, για τους ίδιους λόγους που έγραψα και στον "αέρα": . Φαντάζομαι ότι ξέρεις πως να τη φτιάξεις, αλλιώς ρώτα με, στη διάθεσή σου.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Όπως προέτρεπα χθες και τον συναθλητή "aeras4u" στο αντίστοιχο thread της Θεσσαλονίκης, "Εκθεσούλα" (για κάτι πιό αναλυτικό  :fuck1:  και που να "μείνει"   :coffee:) δεν έχει;;; 
Καρντασι....έχεις ίστρο σήμερα!!!!! :dancing:
Αδειούλα? :grin:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Δεν ξερω να βαζω κριτικη στα σιτυ τουρς. Αν μπορει καποιος να μου πει που ειναι η κοπελα να της βαλω κριτικη (την ιδια εννοειται).
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αεροπόρε...έλαααααα!!
Έχεις δουλειάαααααααααααα!!!!!!!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αεροπόρε...έλαααααα!!
Έχεις δουλειάαααααααααααα!!!!!!!!

Να υποθέσω ότι Αεροπόρος είμαι εγώ; Γιατί πραγματικά με πρόλαβες: Ετοιμαζόμουν να σου γράψω:
Θα του πεις εσύ ή εγώ;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Να υποθέσω ότι Αεροπόρος είμαι εγώ; Γιατί πραγματικά με πρόλαβες: Ετοιμαζόμουν να σου γράψω:
Θα του πεις εσύ ή εγώ;
Αφού είσαι στα μέσα και στα έξω σήμερα....προχώρα!!!! :rockon: :rockon:
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ωχου βαριεμαι το table tennis
να συμπερανω οτι για καλα κομματια μονο εαν εισαι σε mail chain και να το κλεισουμε εδω το θεμα;
να μην σας ζαλιζω κιολας
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Να υποθέσω ότι Αεροπόρος είμαι εγώ; Γιατί πραγματικά με πρόλαβες: Ετοιμαζόμουν να σου γράψω:
Θα του πεις εσύ ή εγώ;

Κατάλαβα, εγώ (ως "νέους", όπως στο στρατό). Τσίμπα λοιπόν φίλε "Solidarity" οδηγίες που έδωσα χθες στον "Αέρα" για αντίστοιχη περίπτωση με τη δική σου: . Εσένα όμως είναι πιο δύσκολα τα πράγματα, γιατί η Lilu δεν έχει πράγματι ανοιγμένη καρτέλα. Οπότε θα πρέπει να στείλεις σχετικό μήνυμα στον Administrator (βλ. "Αν θέλετε να αξιολογήσετε μια κοπέλα και δεν είναι καταχωρημένη, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας και θα καταχωρηθεί μέσα σε λίγη ώρα", στη 1η σελίδα δεξιά των city tours) και κατά πάσα πιθανότητα θα προστεθεί. Έ, πιο λιανά δεν μπορώ να το κάνω!
Άντε τώρα καληνύχτα, τα λέμε αύριο πάλι!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εδρασε ο ποιητης Φαντομ με την Καντυ  :2funny: :2funny:

Ευγε!!!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Έλα τώρα, μην το πηγαίνεις στο κλισέ "μπάτσοι, γουρούνια ... κλπ.", υπάρχουν καλοί και κακοί μπάτσοι, όπως υπάρχουν καλοί και κακοί δικηγόροι, πολιτικοί, παπάδες, γιατροί (σου πιάνω επαγγέλματα αμφιλεγόμενα), η επαγγελματική ιδιότητα δεν κάνει τον σκάρτο ή των σωστό άνθρωπο, αυτό πιστεύω Εγώ τουλάχιστον.
ε οχι και καλοι δικηγοροι...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Customer Relationship Management
Enterprise Resources Programming
μιας και το'φερε η κουβεντα, μια ερωτηση για αγγλομαθεις: πώς θα πω στα αγγλικα "στησου στα τεσσερα αγαπουλα μου" ή "θελω να στηθεις σαν γατουλα" ή "δεν στηνεις καλα την κωλαρα σου"...
οπως καταλαβατε, εχω θεμα με το "στησιμο"! Ποια λεξη χρησιμοποιειται στην αργκο??
 

Επισκέπτης
Κάνεις πλάκα αδελφέ, ή το είδες κάπου που εγώ δεν το βρίσκω; Πάντως, αν δεις τα bookings τους, θα τις λυπηθείς!  :rockon:  Βέβαια, δεν φταίνε αυτές, το πρακτορείο τους φταίει (αν κάνεις πλάκα), που αντί να κατεβάζει τις τιμές, τις ανεβάζει κι από πάνω, όπως έγραψα στη κριτική μου για την ομόσταυλή της, τη Lisa. Οπότε είναι άξιοι της μοίρας τους και να πάνε να __μηθούν, με το συμπάθειο!
λες να κανω πλακα???
e-mail μου ηρθε,που μαλιστα για την λιζα εχει & παραπομπη στην κριτικη σου
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Καλησπερα παιδια!

Οπως ειχε γραψει πολυ σωστα στο review του ο varnalis στις 20-1-2010, η Kleo & η Pinelopa ειναι το ιδιο και το αυτο προσωπο με διαφορετικες χρεωσεις.
Μηπως ( ισως να κανω και λαθος ) οι παρακατω,


αφορουν μια παρομοια περιπτωση ?

Και στις 2 περιπτώσεις το θέμα είναι
όχι αν είναι η ίδια κοπέλα στις φωτογραφίες,
αλλά αν και σε ποια/ες περίπτωση είναι και πραγματικές.
Γιατί μπορεί να είναι και οι δύο άσχετες
και με τις φωτό και μεταξύ τους και απλά
να χρησιμοποιούν το ίδιο μοντέλο από διαφορετικό shooting!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Και στις 2 περιπτώσεις το θέμα είναι
όχι αν είναι η ίδια κοπέλα στις φωτογραφίες,
αλλά αν και σε ποια/ες περίπτωση είναι και πραγματικές.
Γιατί μπορεί να είναι και οι δύο άσχετες
και με τις φωτό και μεταξύ τους και απλά
να χρησιμοποιούν το ίδιο μοντέλο από διαφορετικό shooting!
Σωστός ο Παίκτης!
Και φυσικά η Ταξιδιωτική Οδηγία είναι προφανής "ΑΛΑΡΓΑΑΑ"
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom