Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (5 μέλη και 90 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366

nio(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
78
Κριτικές
8
Like
51
Πόντοι
0
Μαλλον ομως ειναι οι κυριες που βουτηξαν !!! :think:
Μηπως εισαι γκαντεμης οδηγε !!! :2funny: :2funny:

Δεν ξέρω, μάλλον έχεις δίκιο γιατί χθες που προσπάθησα μου είπαν ότι είναι κλεισμένες για όλη την ημέρα... Άλλο καλό duo δεν βλέπω αυτή την στιγμή. πφφφφφφφφφφφφφφφφφ
 

ath60

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
14
Like
2
Πόντοι
246
Μου άρεσε πολύ η κριτική του wings για την Μαρτινα με εκφράζει απόλυτα……. θα μπορούσα να την είχα γράψει εγώ αν είχα ταλέντο στο γράψιμο….
Είμαι και εγώ ΜΑΡΤΙΝΟΠΛΗΚΤΟΣ :2funny:
Αλλά νομίζω ότι πρέπει να αποφεύγουμε τα τόσα 10ρια θα την χαλάσουμε…και εγώ θέλω να παραμείνει αυτό που είναι σήμερα…μια τέλεια επαγγελματίας μην καβαλήσει κανένα καλάμι...

Και προς θεού μην αλλάξει αυτό το ύπαρχο στήθος (μου το είπε και μένα…)

 

perasma

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι άψογη επαγγελματίας και όχι μόνο . Δεν νομίζω να υπαρχει ιδιαίτερο ρίσκο

Η Γαλλίδα είναι άπειρη στα CT. Χριάζεται εμπειρία για να βγει η εβδομάδα
Ναι, όντως. Η ΜΟΝΙ είναι ένα μοναδικό, απόλυτα ανθρώπινο Duracell. Τέλειο σώμα, τέλεια ψυχή, τέλειο σέρβις, απόλυτα θερμό και φιλότιμο σε ό,τι κάνει. Όλα 25ρας και όχι 37ρας που την κάνω.
Απόλυτα φιλική, απόλυτα ανοιχτόκαρδη, το δωράκι στο πολύ πολύ τέλος και το χαμόγελο ΜΌΝΙμο και απ΄την κορφή ως τα νύχια (ο οργασμός της αναπόφευκτος αν βρει ανάλογο χαρακτήρα απέναντί της, παρά το τόσο δόσιμο , τόσες ώρες επί τόσες μέρες). Έφυγα απόλυτα γεμάτος, παρά την μεγάλη μου σημερνή κούραση.
 

ath60

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
14
Like
2
Πόντοι
246
Καλά οκ αλλά μήπως να δοκίμαζες και κάτι άλλο? Γιατί δυο κριτικες στην ίδια γκόμενα νομίζω πάνε πολύ.Πρώτη φορά το βλέπω αυτό! Καλύτερα να κρατάμε κρυφούς τους έρωτες μας φίλε. :)

Δηλαδή αν βλέπω κάποιο κοριτσάκι η κάποιο πρακτορείο να βελτιώνεται να μην το γράψω ;
Βλέπεις κάτι καλό που δεν το βλέπω εγώ ; πήξαμε στην σαβούρα τον τελευταίο μήνα.
Κανένα καλό πιπίνι εγώ δεν βρήκα. :headbang:
Μόνο η Diana είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση ,αλλά έχω χρόνο μέχρι της 27.
Έχεις καμία καλή πρόταση ;
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Είμαι και εγώ ΜΑΡΤΙΝΟΠΛΗΚΤΟΣ :2funny:
Αλλά νομίζω ότι πρέπει να αποφεύγουμε τα τόσα 10ρια θα την χαλάσουμε…και εγώ θέλω να παραμείνει αυτό που είναι σήμερα…μια τέλεια επαγγελματίας μην καβαλήσει κανένα καλάμι...
Τα 10ρια δε χαλάνε όποιον τ' άξίζει...  :rockon:
Κι αν δεις τις κριτικές μου, τα δίνω ΠΟΛΥΥΥ δύσκολα... Δυό μέρες μετά κι ακόμη είμαι :dancing:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Πάντως, αναφορικά με τις δύο κριτικές από τον ίδιο κριτή για την ίδια κοπέλα, που ανέφερε ο Δίκαιος στον ath60, υπάρχει προηγούμενο! Το έχει αυτή που πήρε το 9.8 από τον wings. Προφανώς κάποιες είναι "ευκολοκαψουρεύσιμες" (γλωσσοπλάστης!). Η συγκεκριμένη σίγουρα...
 

ath60

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
14
Like
2
Πόντοι
246
Πάντως, αναφορικά με τις δύο κριτικές από τον ίδιο κριτή για την ίδια κοπέλα, που ανέφερε ο Δίκαιος στον ath60, υπάρχει προηγούμενο! Το έχει αυτή που πήρε το 9.8 από τον wings. Προφανώς κάποιες είναι "ευκολοκαψουρεύσιμες" (γλωσσοπλάστης!). Η συγκεκριμένη σίγουρα...

Πάντως τα περί καψούρας είναι για τους νεαρούς….
Εμείς οι γερόλυκοι το ψωμάκι μας (το παντεσπάνι για την ακρίβεια… :tits:) θέλουμε, τώρα αν είναι και σερβιρισμένο όμορφα γιατί να μην πεις ένα ευχαριστώ…
Δηλαδή αν πας σε ένα εστιατόριο για δεύτερη φορά και το μενού είναι καλύτερο από την πρώτη δεν θα πεις μπράβο στο μαγαζί ;

Εγώ αυτό έκανα
 

ath60

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
14
Like
2
Πόντοι
246

Είναι αλήθεια ότι θα έρθει αυτό το πράγμα ; ….η παίζετε με τον πόνο μας…!! :think: 
Είδα το site έχει φοβερά ρωσιδακια, το θεμα όμως είναι αν θα έρθει τίποτα προς την Αθήνα
Όποιος ξέρει λέει : που και πότε ?
Ελπίζω να μη κάνετε πλακά νυχτιάτικα….
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11

ath60

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.081
Κριτικές
14
Like
2
Πόντοι
246
Αυτοί εδώ θα μας τρελάνουν .........


Γνωρίζει κανείς συναγωνιστής να μας ενημερώσει ;;;

Μη..μη..μη..! μην πάτε
Το πρακτορείο είναι μεγάλη απατή…το παίξεις 50%-50% να την πατήσεις :think:
Εγώ είχα πάει πριν από 3 μήνες και μου έστειλαν άλλη κοπέλα…άσχετη…
Για καλή μου τύχη έπεσα σε καλή περίπτωση και έμεινα…CIM-CIF δεν δεχόταν και με χρέωσε extra 50€ γιατί τέλειωσα στα βυζιά της….
Υποτίθεται ότι COB-CIF-CIF είναι στη τιμή.. έτσι λένε !!!
διαλέγεις μελαχρινή σου στέλνουν μελαχρινή…διαλέγεις ξανθιά σου στέλνουν ξανθιά… κάπως έτσι είναι η αξιοπιστία τους.
Μακριά ..μακριά.. :ak:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom