Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (2 μέλη και 88 επισκέπτες)

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Τελικά είσαι doctor ή αξιωματικος του Πολεμικού Ναυτικού ?   :)

Από μπρος αργεί πολύ να πάρει, σαν τα παλιά αντιτορπιλικά τα Φραμ που θέλανε ώρες να σηκώσουν ατμό...
Άμα όμως τη ζεστάνεις και αλλάξεις τρύπα τότε χτυπάει καμιά τριανταριά κόμβους καύλα!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Παίδες, φτηνή, καλή και δοκιμασμένη είναι πολύ καλό για να κρατήσει για πολύ. Λογικά θα είναι full booked (μήπως και overbooked)!
Τη Στέλλα, την οποία προσωπικά δεν θα τιμούσα ποτέ διότι την θεωρώ στρυφνή σαν χαρακτήρα αν και πανέμορφη, την ρώτησες όμως από πότε είχε πει στους μαλάκες του πρακτορείου πως δεν μπορεί άλλο κι αυτοί την πίεζαν;
Έτσι θα πιέσουν τώρα κι αυτή την καημένη για όσο μεγαλύτερη μπαζα γίνεται.

Τουλάχιστον οι ανεξάρτητες έχουν τον εαυτό τους αφεντικό. Η άλλη μου έλεγε "Ο στόχος μου είναι η 1.200άρα. Άμα την πιάσω κλείνω το μαγαζί και πάω βόλτα ή κοιμάμαι!"

Οπότε όχι μόνο στα σίγουρα. Και λίγο σκάουτινγκ, για τη χαρά της ανακάλυψης ρε παιδί μου.
φίλε μου αν λες για μένα και όμως την ρώτησα! να διαβάσεις το τέλος της έκθεσης μου! δεν μπήκε τυχαία πίστεψε με ξέρω πολυ καλά τι λέω! λες εγώ να μην περίμενα την ερώτηση σου από κάποιον ? για ξαναδιάβασε το σε παρακαλώ! το έχω δεί το έργο! scouting  δεν με παιρνει! το αφήνω σε μεγάλους παιχτες σαν εσένα! εγώ είμαι μικρός παίχτης!μιλάω σοβαρα φιλέ μου!
για δες τι λέω....
Δεν θέλεις να δώσεις το a-level βγάλτο από της υπηρεσίες που προσφέρεις, θες μόνο τρίωρο μου το ζητάς, ήμουν έτοιμος να δώσω ευχαρίστως αλλού 800,αλλά δεν με βόλευαν οι διαθέσιμες ώρες, δεν θα κωλώσω στα δικά σου 500, θες απανωτά meeting πάλι θα μπορούσες να μου το ζητήσεις αφού έτσι και αλλιώς πήγα στην φίλη σου την προηγούμενη μέρα και θα μπορούσα να το κανονίσω.
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Και καλά κάνουν (σοβαρά μιλάω και δεν κάνω πλάκα)
Αφού αυτός είναι ο ημερήσιος στόχος τους και τον πιάνουν γιατί να αυξήσουν τις πιθανότητες να "καούν" και να κλατάρουν.
Έτσι και τις 7-10 μέρες του τουρ βγάζουν, και καλύτερη απόδοση έχουν.
Και όταν έχουν καλή σπόδοση, έχουν ευχαριστημένους πελάτες, οι οποίοι είναι ή μπορεί να γίνουν επαναλαμβανόμενοι.

Συνεπώς, και ειδικότερα για τις ανεξάρτητες, αυτή είναι η καλύτερη πρακτική γιατί στο long term βγάζουν πολύ περισσότερα χρήματα
Καλύτερα να κοιτάς το μακροχρόνιο όφελος παρά την αρπαχτή της στιγμής (κακή Ελληνική πρακτική σε όλους τους τομείς)

Τουλάχιστον οι ανεξάρτητες έχουν τον εαυτό τους αφεντικό. Η άλλη μου έλεγε "Ο στόχος μου είναι η 1.200άρα. Άμα την πιάσω κλείνω το μαγαζί και πάω βόλτα ή κοιμάμαι!"
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Και καλά κάνουν (σοβαρά μιλάω και δεν κάνω πλάκα)
Αφού αυτός είναι ο ημερήσιος στόχος τους και τον πιάνουν γιατί να αυξήσουν τις πιθανότητες να "καούν" και να κλατάρουν.
Έτσι και τις 7-10 μέρες του τουρ βγάζουν, και καλύτερη απόδοση έχουν.
Και όταν έχουν καλή σπόδοση, έχουν ευχαριστημένους πελάτες, οι οποίοι είναι ή μπορεί να γίνουν επαναλαμβανόμενοι.

Συνεπώς, και ειδικότερα για τις ανεξάρτητες, αυτή είναι η καλύτερη πρακτική γιατί στο long term βγάζουν πολύ περισσότερα χρήματα
Καλύτερα να κοιτάς το μακροχρόνιο όφελος παρά την αρπαχτή της στιγμής (κακή Ελληνική πρακτική σε όλους τους τομείς)
άρχοντα συμφωνω μαζί σου! αλλά άλλο απόδοση άλλο στοιχειώδης επαγγελματισμος!
στις 16:00 δεν είναι δυνατόν κατα την γνώμη μου να έχει ψοφήσει !
τουλάχιστον ας έκανε ένα cancel να τελειωνε η υπόθεση!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Μα εγώ δεν μιλάω για την συγκερκιμένη. Δεν την έχω συναντήσει
Σχολιάζω αυτά που έγραψε ο Gianevan για τις λεγόμενες ανεξάρτητες οι οποίες έχουν μεγαλύτερη επιλογή σχετικά με τα ραντεβού τους

Όμως είναι αλήθεια ότι μερικά πρακτορεία πιέζουν πολύ τις κοπέλες
Είναι για πράδειγμα δυνατόν να βάζουν το ένα ραντεβού μετά το άλλο (χωρίς ούτε καν ένα μισάωρο διάλειμα για να προετοιμστούν για τον επόμενο?)

Είναι όμως επίσης και αλήθεια ότι μερικές κοπέλες κάνουν του κεφαλιού τους

άρχοντα συμφωνω μαζί σου! αλλά άλλο απόδοση άλλο στοιχειώδης επαγγελματισμος!
στις 16:00 δεν είναι δυνατόν κατα την γνώμη μου να έχει ψοφήσει !
τουλάχιστον ας έκανε ένα cancel να τελειωνε η υπόθεση!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
φίλε μου αν λες για μένα και όμως την ρώτησα! να διαβάσεις το τέλος της έκθεσης μου! δεν μπήκε τυχαία πίστεψε με ξέρω πολυ καλά τι λέω! λες εγώ να μην περίμενα την ερώτηση σου από κάποιον ? για ξαναδιάβασε το σε παρακαλώ! το έχω δεί το έργο! scouting  δεν με παιρνει! το αφήνω σε μεγάλους παιχτες σαν εσένα! εγώ είμαι μικρός παίχτης!μιλάω σοβαρα φιλέ μου!

Κακώς το πήρες προσωπικά! Σαφώς και δεν είχα πρόθεση να αντιδικήσουμε, έφτασα δε ακόμη και στο σημείο να υποστηρίξω τη Στέλλα (που είπαμε... και κάποτε είχα διαφωνήσει και για κάτι υψηλές βαθμολογίες χωρίς να έχω και ιδίαν πείρα, αλλά από τις περιγραφές των ίδιων των βαθμολογητών).
Πάντως το πρακτορείο δεν σου απάντησε τελικά, αγενώς, και ξαναλέω δεν ξέρουμε και δεν θα μας το πούνε, από ποτέ είχε δυσφορήσει η κοπέλα για το φορτωμένο της πρόγραμμα. Τέλος πάντων...

Α! Δεν θεωρώ τον εαυτό μου μεγάλο παίχτη ειδικά στα C.T. γιατί δεν πρέπει να είναι πάνω από 10-15 οι εμπειρίες μου με το είδος (Για κοπέλες αναφέρομαι, όχι για φορές). Με πουτάνες γενικά είναι πολλές γιατί χρονολογούνται από μακρού.

Πάντως το να ψάξω και να ανακαλύψω κάτι καλό (οτιδήποτε, όχι μόνο πουτάνες!), με εξιτάρει πραγματικά.
Φυσικά δεν είναι πάντα τυχερός κανείς, αλλά δεν είναι μόνο θέμα τύχης. Με λιγο ψάξιμο και κάμποση πείρα καταφέρνεις να αποφύγεις πολλές φόλες.
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Είναι όμως επίσης και αλήθεια ότι μερικές κοπέλες κάνουν του κεφαλιού τους
δεν παίρνω τίποτα προσωπικα, εδώ ήμαστε μόνο φίλοι συναθλητες! καμία φορά ομώς το παρακάνουμε όλοι και εγώ.

(...άσχετο 007 για μία φορα ακόμα συγνώμη για αυτό που σου είπα :headbang: :headbang: :headbang:) είχες απόλυτο δίκιο  το λάθος μου το αναγνωρίζω και δημόσια και ας μη ξερει ο κόσμος)

ενώ έναν απλά λέω ότι δυστυχώς τις κακόμαθένουμε και μετά παίφτει το επίπεδο των υπηρεσιών, αναιβένουν οι τιμες, κόβουν τα έξτρα,χρεώνουν τρελές τιμες.. δεν σέβονται τον πελάτη ... προσθεστε ...γιατι νομίζω ξερετε πιο καλά από μένα...πρέπει εμείς να δικαιολογήσουμε την κοπέλα? εγώ είχα όλη την καλή διάθεση και τους εξυπηρέτησα την προηγούμενη μέρα...λες εγώ να μην ψάχτηκα?...απλά τα γουστα του καθενός είναι διαφορετικα.
για ενημέρωση ήρθαμε εδώ όχι για να τρώμε φόλες από τα agency
τεσπα καληνυχτα ...έχω.. έξοδο!
 
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Όμως είναι αλήθεια ότι μερικά πρακτορεία πιέζουν πολύ τις κοπέλες
Είναι για πράδειγμα δυνατόν να βάζουν το ένα ραντεβού μετά το άλλο (χωρίς ούτε καν ένα μισάωρο διάλειμα για να προετοιμστούν για τον επόμενο?)

Και οι ανεξαρτητες το κανουν αυτο!! Ειναι θεμα ποσα θελουν να οικονομησουν (βλεπε Λολιτα)και ποσο αντεχουν.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Το φαινομενο των φακε φωτογραφιων απο τους Ρωσουσ εχει παραγινει!. Πρεπει να το σταματησουμε αυτο το φαινομενο οπως εκαναν και οι Γαλλοι στο εσκορτγκιντ. Ειναι απλο, αμα δειτε ψευτικη φωτο, κατευθειαν κριτικη (αρνητικη) για να την διαβαζουν ολοι οσοι θα σκεφτονταν να περασουν. Εχει παραγινει το κακο!!!!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Doc δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα πιστευω οτι ειναι μια απο τις παλιες που εχουν ρετουσαρει τις φωτο !!
Τωρα τελευταια η Linda μας στελνει ολο New Girls με New Ονοματα αλλα στο τελος ειναι οι παλιες που τις ξαναβαφτισαν !!
Δεν κοβω και τα αρχιδια μου αλλα μοιαζει με την παλια Nicole !!!
Oπως η KATRIN NEW Που μας ειχε ερθει τις προαλες ηταν η παλια Mila απο το Βest !!!
Αυτα τα ολιγα !!
Πρόεδρε είσαι άψογος!!!
Είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις, αλλάξανε φωτογραφίες και ονόματα και μας τις ξαναπασάρουν για φρέσκιες.
Κάνουν ανακαίνιση στο μαγαζί...
Δεν θέλει 2η σκέψη, είναι 100% η ίδια κοπέλα Angela = Nicoletta/e
Πάντως η αρχική γνώμη ισχύει, πολύ ωραίο μωρό, απλά αυτό το 19 y.o. είναι μούφα...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
για ενημέρωση ήρθαμε εδώ όχι για να τρώμε φόλες από τα agency

 

Το θέμα είναι, δυστυχώς, πως ακριβώς η ενημέρωση και η κριτική μας, ιδίως η σωστή και η έντιμη, θα γίνει τελικά αντικείμενο εκμετάλλευσης από τα πρακτορεία (και από αρκετές ανεξάρτητες βεβαίως).

Η Σίντυ με την οποία ξεκίνησε η κουβέντα είναι ένα πρόσφατο παράδειγμα. Έγραψε ο συναθλητής μια ειλικρινή θετική κριτική και άθελά του αβαντάρησε το γραφείο να ξεπατώσει την κοπέλα, που δεν φαίνεται και πολύ έμπειρη.

Από την άλλη βέβαια αν δεν έγραφε τίποτα και το κρατούσε για πάρτη του θα τον λέγαμε μοναχοφαγά και πως δεν παίζει ομαδικά.

Απλά μια συμβουλή προς τους νεώτερους συναθλητές. Μην σπεύδετε την επομένη ενός καλού ρηβιού να κλείσετε την κοπέλα. Το ίδιο θα έχουν σκεφτεί και άλλοι! Σημειώστε την κάπου και αν μείνει αρκετές μέρες την συναντάτε αργότερα μέσα στο τουρ της. Αλλιώς στο επόμενο. Η επικαιρότητα δεν κρατάει πολύ για κανέναν...
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Πρόεδρε είσαι άψογος!!!
Είναι ακριβώς αυτό που περιγράφεις, αλλάξανε φωτογραφίες και ονόματα και μας τις ξαναπασάρουν για φρέσκιες.
Κάνουν ανακαίνιση στο μαγαζί...
Δεν θέλει 2η σκέψη, είναι 100% η ίδια κοπέλα Angela = Nicoletta/e
Πάντως η αρχική γνώμη ισχύει, πολύ ωραίο μωρό, απλά αυτό το 19 y.o. είναι μούφα...

Παραπανίσια κιλά και χρόνια δηλαδή αλλά λόγω του καλού σέρβις που λέτε θα πάω! :fuck2:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Κάτι με χαλάει στη Sindy βλέποντας τις φωτογραφίες της.
Να μην σε χαλάει τίποτα συναγωνιστή γιατί οι φωτογραφίες είναι μη αντιπροσωπευτικές,
η κοπέλα είναι λουλούδι που μοσχομυρίζει...
Τώρα υπάρχουν πάντα και τα προσωπικά γούστα, αλλά τέτοιος συνδυασμός νιάτων / φρεσκάδας / υπακοής είναι πραγματικά σπάνιος. Είπαμε το μόνο μείον της κοπέλας ότι πρέπει να ασχοληθείς εσύ μαζί της γιατί είναι άπειρη, μετά τα άλλα είναι μέλι... Τώρα πόσο θα αντέξει (που λέει και ο πρόεδρος) πριν το μπουμπούκι το κάνουμε κοτσάνι αυτό είναι άλλο θέμα. Εγώ πάντως δεν την βλέπω να έχει τις αντοχές να συνεχίσει στο χώρο, φυσικά δεν γνωρίζω τις ανάγκες της και το τι συμβιβασμούς μπορεί να κάνει για να επιβιώσει... Όσο για το πρακτορείο το "στόλισα" κανονικά εξαρχής.
Όσο για το ξεπάτωμα της κοπέας φίλε gianevan νομίζω ότι υπήρχε από πριν, όπως έγραψα η κοπέλα δούλευε ήδη συνέχεια.
Ααα, και οι μονοφαγάδες θα υπάρχουν πάντα φίλε μου...

Παραπανίσια κιλά και χρόνια δηλαδή αλλά λόγω του καλού σέρβις που λέτε θα πάω! :fuck2:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Έχεις δίκιο, με τις photoshop-ιές που πέφτουνε στην εποχή μας φίλε voltaire πραγματικά δεν μπορείς να είσαι ποτέ 100% σίγουρος για τίποτα...

Όμως στην περίπτωσή μας κοντός ψαλμός αλληλούια.
Θα μας πει μεθαύριο ο yiaramis  :)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Έχεις δίκιο, με τις photoshop-ιές που πέφτουνε στην εποχή μας φίλε voltaire πραγματικά δεν μπορείς να είσαι ποτέ 100% σίγουρος για τίποτα...

Όμως στην περίπτωσή μας κοντός ψαλμός αλληλούια.
Θα μας πει μεθαύριο ο yiaramis  :)

Απλά έχοντας δει την Νικολέτα από κοντά που είναι ζουμπουρλούδικο και στο προσωπάκι (εκτός από την κοιλίτσα και τα μπουτάκια της), αυτή, η Νέα, μου φαίνεται ότι το έχει λίγο πιό μακρύ (το πρόσωπο).

Αλλά, όπως λες, σήμερα το Φωτοσόπι κάνει θάματα.
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
ρε παιδια αυτη την Anna_indep  της τελευταιας κριτικης σε ποιο site τη βρισκουμε?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Απλά έχοντας δει την Νικολέτα από κοντά που είναι ζουμπουρλούδικο και στο προσωπάκι (εκτός από την κοιλίτσα και τα μπουτάκια της), αυτή, η Νέα, μου φαίνεται ότι το έχει λίγο πιό μακρύ (το πρόσωπο).

Αλλά, όπως λες, σήμερα το Φωτοσόπι κάνει θάματα.
Πες μου τέτοια να με φτιάχνεις, και μου αρέσουνε τα ζουμπουρλούδικα  :thumbsup:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom