Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (22 μέλη και 96 επισκέπτες)

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Ξέρεις πόσοι επαγγελματίες οδηγοί παθαίνουν σοβαρα ατυχήματα μετά από 2.000.000 χμ!
Ποτέ μη λες ποτέ! Ακόμα περισσότερο ποτέ μη λες ποτέ σε μένα...
Τα εξτρίμ σπορ ενέχουν και απρόβλεπτους κινδύνους.
ειναι μεσα και στις δικες μου αρχες gian, ποτε δεν λεω ποτε και ποτε δεν λεω "για παντα"...
οι πιθανοτητες να φαει καποιος καψουρα με βιζιτα (στριπτιζου, μπαροβια, πιτσιρικα, οποιαδηποτε), μειωνονται με τα χρονια... απλα οπως ειπα πριν, για εμενα προσωπικα, θα επρεπε ηδη να εχει γινει...
Αν την φαω απο εδω και κατω, να εισαι σιγουρος οτι δεν θα εχω πιαστει μαλακας...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
μέγα λάθος....;) ;) ;)

Έτσι! Και στην τελική άμα είσαι 70 και έχεις πιαδιά 40άρηδες και εγγόνια, μικρό το κακό! Μόνο ρεζίλι θα γίνεις και θα γελάει ο κόσμος.
Μην είσαι 45 με 10χρονα παιδιά...
 

Επισκέπτης
Έτσι! Και στην τελική άμα είσαι 70 και έχεις πιαδιά 40άρηδες και εγγόνια, μικρό το κακό! Μόνο ρεζίλι θα γίνεις και θα γελάει ο κόσμος.
Μην είσαι 45 με 10χρονα παιδιά...

Το κακό για μένα δεν είναι που θα γελάει ο κόσμος,ως γνωστόν τους γράφουμε στα @@ μας...(μιλάω για πάρτη μου,μιας κ μπορώ)...

Τα άλλα τα προβλήματα...είναι πολύ σοβαρότερα...;)
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Το κακό για μένα δεν είναι που θα γελάει ο κόσμος,ως γνωστόν τους γράφουμε στα @@ μας...(μιλάω για πάρτη μου,μιας κ μπορώ)...

Τα άλλα τα προβλήματα...είναι πολύ σοβαρότερα...;)
Ποια προβληματα?? υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο την καψουρα?? απλα καποιοι δεν την δικαιουμαστε πλεον...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Το κακό για μένα δεν είναι που θα γελάει ο κόσμος,ως γνωστόν τους γράφουμε στα @@ μας...(μιλάω για πάρτη μου,μιας κ μπορώ)...

Τα άλλα τα προβλήματα...είναι πολύ σοβαρότερα...;)

Είσαι 70άρης;
Για αυτούς έλεγα πως μόνο ο κόσμος θα γελάει και ναι σωστά τους γράφει κανείς!
Για τους μικρότερους σαφώς και υπάρχουν άλλα σοβαρότερα προβλήματα.
 

Επισκέπτης
Ποια προβληματα?? υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο την καψουρα?? απλα καποιοι δεν την δικαιουμαστε πλεον...

Τα προβλήματα που θα υπάρξουν αν θεωρήσεις οτι τη δικαιούσαι...;) ;) ;)

Ακόμη κ οι γάτες της γειτονιάς θα το καταλάβουν...κ εκτός απ'αυτό...μετά θα σου ζητάνε τα μπαρμπούνια τηγανισμένα,ελαφρώς τραγανιστά... :2funny:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Το κακό για μένα δεν είναι που θα γελάει ο κόσμος,ως γνωστόν τους γράφουμε στα @@ μας...(μιλάω για πάρτη μου,μιας κ μπορώ)...

Τα άλλα τα προβλήματα...είναι πολύ σοβαρότερα...;)

Τί έγινε ψυχούλα;

Πάλι κηρύττεις την αρετή και την τόλμη;  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Είσαι 70άρης;
Για αυτούς έλεγα πως μόνο ο κόσμος θα γελάει και ναι σωστά τους γράφει κανείς!
Για τους μικρότερους σαφώς και υπάρχουν άλλα σοβαρότερα προβλήματα.

Δεν έχει σημασία πόσο είμαι....αυτό που μετράει είναι τι ξέρω,τι έχω ζήσει...κ τι βιώνω δίπλα μου...;)

Τί έγινε ψυχούλα;

Πάλι κηρύττεις την αρετή και την τόλμη;  :cheesy:

Eσένα σου είπα δεν σε γαμάω...

Έχω αλεργία στα πάκια...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Ποια προβληματα?? υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο την καψουρα?? απλα καποιοι δεν την δικαιουμαστε πλεον...

Γι αυτό που λες έχω γράψει σε άλλο θρεντ ποστ με 25 σειρές! Το συμπέρασμα το είπες.
Ωραία η καψούρα (αφού χόρτασες το σεξ και θέλεις κάτι παραπάνω!) αλλά δεν τη δικαιούμαστε!
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Eσένα σου είπα δεν σε γαμάω...

Έχω αλεργία στα πάκια...

Ψυχούλα ας λες ότι με  :bottom:

Πρέπει να μάθουν και οι άλλοι ότι είσαι θυμόσοφος της συβαριτικής σχολής για να σε σέβονται και να τιμούν με δέοντα σεβασμό τις χρηστομάθειές σου :sunglasses:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Sorry για το off-topic...
Οι κωλομπαρούδες (κ καλά στρίπερ)....είναι στην κατηγορία πουτάνες ή τσίου ?
:d-spam: :2funny:

είναι στην ίδια κατηγορία με τις ανεπάγγελτες

πιο επικίνδυνες από όλες
 

Επισκέπτης
Πρέπει να μάθουν και οι άλλοι ότι είσαι θυμόσοφος της συβαριτικής σχολής για να σε σέβονται και να τιμούν με δέοντα σεβασμό τις χρηστομάθειές σου :sunglasses:

Ρε πούστη....με βρίζεις στα πακιστανικά...για να μην καταλαβαίνω ?????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Ρε πούστη....με βρίζεις στα πακιστανικά...για να μην καταλαβαίνω ?????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί το λες ψυχούλα; Δεν πρέπει να ξέρει το φόρουμ ότι η σκούφια σου κρατά από σημαντική φιλοσοφική σχολή των Ελληνιστικών χρόνων μέ ρίζες στον Επίκουρο και σωρεία μαθητών στους πρώτους Ρωμαϊκούς χρόνους, πολύ πριν την εν Χριστώ κοινωνία; Κατάφυγε σε εγκυκλοπαίδια και θα δεις τον εαυτό σου καθρέπτη. ;) :cheesy:
 

Επισκέπτης
Γιατί το λες ψυχούλα; Δεν πρέπει να ξέρει το φόρουμ ότι η σκούφια σου κρατά από σημαντική φιλοσοφική σχολή των Ελληνιστικών χρόνων μέ ρίζες στον Επίκουρο και σωρεία μαθητών στους πρώτους Ρωμαϊκούς χρόνους, πολύ πριν την εν Χριστώ κοινωνία; Κατάφυγε σε εγκυκλοπαίδια και θα δεις τον εαυτό σου καθρέπτη. ;) :cheesy:

...μάθε με πολλά κι ωραία πράγματα....

θες να γίνεις ο δάσκαλός μου ???
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Γι αυτό που λες έχω γράψει σε άλλο θρεντ ποστ με 25 σειρές! Το συμπέρασμα το είπες.
Ωραία η καψούρα (αφού χόρτασες το σεξ και θέλεις κάτι παραπάνω!) αλλά δεν τη δικαιούμαστε!
τα εχω διαβασει φιλε, το ξερεις οτι οχι απλα σε διαβαζω, σε μελεταω! Σου εχω πει κι αλλη φορα οτι σε εσενα βλεπω τον εαυτο μου σε 10 χρονια... απλα θελω που και που να μου τα θυμιζεις γιατι ειμαι επιρρεπης...
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
...μάθε με πολλά κι ωραία πράγματα....

θες να γίνεις ο δάσκαλός μου ???

Ψυχούλα δεν ήξερα ότι είχες έφεση στην μάθηση αλλά μόνο στο  :tits2: Απόγονος εσυ μιας Ασπασίας, μιας Φρύνης, μιας Λαϊδας και δεν ξέρεις την αρχαιοελληνική γραμματεία της ηδονής. Πέφτεις στα μάτια μου :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
μέγιστες προφυλάξεις.
η κάθε είδους πείνα τυφλώνει το μυαλό, εκατέρωθεν, πελατών μα και τουριστριών ιδιαιτέρως των τελευταίων.
Οι πελάτες δυστηχώς αρκετές φορές έναντι μιας σαρκικής ανταμοιβής λειτουργούν μόνο το κάτω...τα αποτελέσματα μετά μηνών σε κάποιο εργαστήριο.

Συμφωνώ με τη συντηρητική σκέψη έναντι του αυξημένου ρίσκου, δεν αξίζει.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
μέγιστες προφυλάξεις.
η κάθε είδους πείνα τυφλώνει το μυαλό, εκατέρωθεν, πελατών μα και τουριστριών ιδιαιτέρως των τελευταίων.
Οι πελάτες δυστηχώς αρκετές φορές έναντι μιας σαρκικής ανταμοιβής λειτουργούν μόνο το κάτω...τα αποτελέσματα μετά μηνών σε κάποιο εργαστήριο.

Συμφωνώ με τη συντηρητική σκέψη έναντι του αυξημένου ρίσκου, δεν αξίζει.
Μωρέ όλοι συμφωνούμε... μπροστά στο PC!
Μπροστά στην γυναίκα να σε δω!

Σε τελευταίο CT που η γλώσσα της Crystal άφησε τα αρχίδια μου και άρχισε αργά αλλά σταθερά το ταξίδι για το πουτσοκέφαλο δεν μπορείτε(;) να φανταστείτε τη δύναμη χρειάστηκε να της πω να σταματήσει για να βάλω την καπότα.

Ε, λοιπόν παραδέχομαι την αμαρτία μου:
Ακόμη και τώρα έρχονται στιγμές που μεσ' την ασφάλεια της επιλογής μου μετανιώνω και ζηλεύω μου αυτούς που πάνε ξεσκούφωτοι!
Υπάρχουν στιγμές που το κάτω κεφάλι έχει τον τελευταίο λόγο και έχω σκεφτεί ένα σωρό μαλακίες: Να πληρώσω χοντρά αν χρειαστεί να γαμήσω τουρίστρια ακάποτα στο στόμα, στο μουνί, στον κώλο...

Τι σπάσιμο γαμώ την πουτάνα μου με τα κωλο-αφροδίσια, να χύσω μέσα!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom