Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (13 μέλη και 82 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
για τράβα μία στην ενορία σου σιγά σιγά... :2funny:
Μάστορα...πήγα και γύρισα!!! ;)
Ευτυχώς είχε καλή χορωδία....βυζαντινούσαααααααα!!! :2funny: :2funny:
Τώρα να δούμε όλοι αυτοί....αν δεν θα πάνε!!!!
Θα φανεί από.....τα ρεπορτάζ!!!!! :2funny: :2funny:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Ωραιο μουνι Ιλαρα εχει?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Χμμμ Γεια σου ρε μπιμπι με τα σπυρακια εφηβιας  :2funny: :2funny: :2funny:

dsc0527.jpg


Tωρα ομως καταλαβαινω το νικ της Mπιπι - Μπιμπικι - σπυρακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και εχει μπολικα η ατιμη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Χωρίς να θέλω να κάνω τον συνήγορο του "διαβόλου" πρέπει να σου πώ φίλε μου πως ο ερεθισμός γυρω γύρω από το σημείο-στόχο είναι λόγο φρέσκιας αποτρίχωσης! (χαλάουα) Η πρώην μου μετά απο περίοδο πηγαινε και έκανε ολική και δεν ήθελε ποτέ την πρώτη μέρα να γαμηθούμε διότι είχε ακριβώς τον ίδιο ερεθισμό με της δεσποινίδας εδώ! 
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Όσο για τη μαυρίλα μέσα στο μουνί της...Εκεί δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη!  :dunno:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Όσο για τη μαυρίλα μέσα στο μουνί της...Εκεί δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη!  :dunno:

Το πιο πιθανό είναι να είναι άθροισμα μελανοκυττάρων, μια απλή ελιά. Είναι και μελαχρινή (προς το γύφτισα...). Για σκληρό έλκος σύφιλης δύσκολο. Τόσο χαζή να είναι πια!

Από την άλλη η γκόμενά σου απέφευγε να έρχεται μαζί σου την πρώτη μέρα της αποτρίχωσης. Αυτή εδώ, υποτίθεται μεγαλοβίζιτα, βγάζει και φωτογραφίες και τις ποστάρει;! Δεν πρέπει να της κόβει και πολύ τελικά...
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μα το μεγαλυτερο ποσοστο των πορνιδιων ειναι στοκοι ρε γιανεβαν. Αμα ειχαν μυαλο θα εκαναν κατι αλλο. Παντως οπως σχεδον ολες οι μελαχροινες εχει εντονη τριχοφυια , και το δερμα ειναι ερεθισμενο γιατι λογικα θα πρεπει να το ''περιποιειται'' συνεχως. Για τα αλλα δεν ξερω

υ.γ.  Βασικα τις φωτογραφιες τις ποσταρε ο αλοχας, και οχι αυτη
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Χωρίς να θέλω να κάνω τον συνήγορο του "διαβόλου" πρέπει να σου πώ φίλε μου πως ο ερεθισμός γυρω γύρω από το σημείο-στόχο είναι λόγο φρέσκιας αποτρίχωσης! (χαλάουα) Η πρώην μου μετά απο περίοδο πηγαινε και έκανε ολική και δεν ήθελε ποτέ την πρώτη μέρα να γαμηθούμε διότι είχε ακριβώς τον ίδιο ερεθισμό με της δεσποινίδας εδώ! 
:rockon: :rockon: :thumbsup:

Tόσα λεφτά βγάζει, τσιγκουνεύεται να πληρώσει για laser; :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ποσα της μενουνε ρωτας !!! ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Μα το μεγαλυτερο ποσοστο των πορνιδιων ειναι στοκοι ρε γιανεβαν. Αμα ειχαν μυαλο θα εκαναν κατι αλλο.

Ίσα ίσα εγώ πιστεύω πως αυτές που κάνουν καλό γαμήσι κατά τεκμήριο έχουν και λίγο μυαλό παραπάνω (και ανάποδα : πρέπει να έχει κάποια και λίγο μυαλό για να κάνει καλό γαμήσι!)

Σίγουρα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις που απλά το έχουν στο αίμα τους. Η Μπίμπι ίσως είναι από αυτές. Δεν την ξέρω, ξέρω όμως κάποιες άλλες τέτοιες.
Το θέμα για μένα είναι πως την χαζή νυμφομανή θα την βαρεθώ την τρίτη φορά το πολύ, γιατί είναι "προβλέψιμη"!
Την έξυπνη, που γαμιέται και με το μυαλό της εκτός από το μουνί της, ποτέ!!
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
19
Like
1.507
Πόντοι
6.835
Συμφωνώ απόλυτα
Εκεί κρύβεται και η επιτυχία που έχουν μερικές κοπέλες στον χώρο αυτό και έχουν επαναλμβανόμενους πελάτες.
Αυτό πιστεύω ότι δεν ισχύει μόνο στα CT και στα CG, αλλά για τις γυναίκες γενικότερα

  Το θέμα για μένα είναι πως την χαζή νυμφομανή θα την βαρεθώ την τρίτη φορά το πολύ γιατί είναι "προβλέψιμη"!
Την έξυπνη που γαμιέται και με το μυαλό της εκτός από το μουνί της ποτέ!!
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Το θέμα για μένα είναι πως την χαζή νυμφομανή θα την βαρεθώ την τρίτη φορά το πολύ, γιατί είναι "προβλέψιμη"!
Την έξυπνη, που γαμιέται και με το μυαλό της εκτός από το μουνί της, ποτέ!!

Έλα όμως που η έξυπνη καθώς της γαμάς και το μυαλό μπορεί να σου γαμίσει την τσέπη πιο εύκολα από την νυμφομανή-χαζή. :grin: ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :thumbsup:

Tόσα λεφτά βγάζει, τσιγκουνεύεται να πληρώσει για laser; :2funny: :2funny: :2funny:

Σωστό και αυτό. Μήπως όμως δεν βγάζει και πολλά? Ξέρω πως δουλεύον τα κορίτσια στο zuzana και πολύ φοβάμαι ότι υπάρχουν και φορές που μπαίνουν και μέσα. Πόσταρε και ο άλλος ο φίλος του ερεθισμένο μουνάκι της έχασε αμέσως αμέσως καμια 10αρια bookings.. :hammer:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
19
Like
1.507
Πόντοι
6.835

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
μαγκες αν θελετε εξυπνη βιζιτα, εγγυωμαι προσωπικα. Δυο πτυχια παρακαλω, αγγλικη φιλολογια στην χωρα της και εθνολογια στην Αγγλια...
δεν κανω διαφημιση, τα εκοψε τα τουρ στην Ελλαδα επειδη ερωτευτηκε ελληνα! (και ο ελληνας την ερωτευτηκε...)
Αν ειναι ο δρομος σας προς Βιλνιους, κανονιστε μια συναντηση μαζι της, οσο πιο μεγαλη μπορειτε, μινιμουμ 3ωρο...
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Σωστό και αυτό. Μήπως όμως δεν βγάζει και πολλά? Ξέρω πως δουλεύον τα κορίτσια στο zuzana και πολύ φοβάμαι ότι υπάρχουν και φορές που μπαίνουν και μέσα. Πόσταρε και ο άλλος ο φίλος του ερεθισμένο μουνάκι της έχασε αμέσως αμέσως καμια 10αρια bookings.. :hammer:

Πολλα βγαζει. Μην ανησυχεις. Και ελαχιστες μπαζολες του ''ζ'' μπαινουν μεσα. Η συγκεκριμενη με τιποτα παντως!  Και σιγα μην εχασε 10 ραντεβου. Αυτη ειναι ηδη fully booked. Απλα η φωτο απετρεψε καποιους να προσπαθησουν να κλεισουν. Που ετσι κι αλλιως δεν θα καταφερναν
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom