Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ορισμενα συμπερασματα για το μωρο, αν και πρεπει να ειναι καινουργια στο σπορ

1. Ειναι μικρη σε ηλικια
2. Δεν εχει αλλα aliases
3. Μονο στο SHI αναφερονται υπηρεσιες (ουτε και αυτη θα ξερει τι γουσταρει στο κρεβατι)
4. Δεν εχει κριτικες

Η Μιλα στελνει καινουργια μωρα Αθηνα πρωτα, γιατι συνηθως οι Ελληνες βαζουν πολυ καλες κριτικες. Οταν μπουν οι κριτικες τα στελνει και σε αλλες Ευρωπαικες πρωτευουσες για να τα οικονομησει.

Οποιος θελει να δοκιμασει για μια ωρα και να μας πει, εχει καλως, αλλα θα πρεπει να ξερει οτι θα παει με μικρο καλαθι  ;) και οτι βγει μετα.
Λοιπόν Luc έπεσες μέσα...είναι η "πρώτη" της δουλειά, το πρώτο της tour και η Μίλα συνεργάζεται για πρώτη φορά μαζί της...και δεν βάζει το χέρι της στην φωτιά για την ποιότητα των υπηρεσιών της...μου το ξεκαθάρισε για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Δυστυχώς ή ευτυχώς(είμαι αισιόδοξος πάντως...και το ένστικτό μου δεν με έχει απογοητεύσει ως τώρα)την έκλεισα ήδη :uglystupid:...ο Geopa να βάλει το χέρι του!!!! :huh:...καλά και ότι άλλο μπορέσει έτσι??????  :s&m_2: :s&m_2: :sunglasses: :sunglasses:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.449
Κριτικές
19
Like
1.479
Πόντοι
6.835
Νομίζω ότι γύρω στον Ιούνιο είχε ανακοινωθεί ξανά τουρ της στην Αθήνα το οποίο τελικά δεν έγινε
Κοιτάξτε το παρακάτω λινκ

Λοιπόν Luc έπεσες μέσα...είναι η "πρώτη" της δουλειά, το πρώτο της tour και η Μίλα συνεργάζεται για πρώτη φορά μαζί της...και δεν βάζει το χέρι της στην φωτιά για την ποιότητα των υπηρεσιών της...μου το ξεκαθάρισε για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Δυστυχώς ή ευτυχώς(είμαι αισιόδοξος πάντως...και το ένστικτό μου δεν με έχει απογοητεύσει ως τώρα)την έκλεισα ήδη :uglystupid:...ο Geopa να βάλει το χέρι του!!!! :huh:...καλά και ότι άλλο μπορέσει έτσι??????  :s&m_2: :s&m_2: :sunglasses: :sunglasses:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Λοιπόν Luc έπεσες μέσα...είναι η "πρώτη" της δουλειά, το πρώτο της tour και η Μίλα συνεργάζεται για πρώτη φορά μαζί της...και δεν βάζει το χέρι της στην φωτιά για την ποιότητα των υπηρεσιών της...μου το ξεκαθάρισε για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Δυστυχώς ή ευτυχώς(είμαι αισιόδοξος πάντως...και το ένστικτό μου δεν με έχει απογοητεύσει ως τώρα)την έκλεισα ήδη :uglystupid:...ο Geopa να βάλει το χέρι του!!!! :huh:...καλά και ότι άλλο μπορέσει έτσι??????  :s&m_2: :s&m_2: :sunglasses: :sunglasses:
Moi aussi! και εγώ στο ένστικτο στηρίζομαι...  :thumbsup:
Είπαμε καλή η συναδελφική ενημέρωση αλλά πρέπει που και που να βάζουμε λίγο και το χέρι στη φωτιά...
Προσωπικά είμαι προσαρμόσιμος και μόνον άμα πέσω σε καμιά παντελώς άβουλη, ή με ύφος Βασίλισσας της Αγγλίας, ή άσχημη (αυτό εδώ αποκλείεται) δεν περνάω καλά
Σημείωση : οι φωτός της είναι copy paste (στυλ, πόζες, ρούχα, sites, προφανώς στο ίδιο studio βγήκανε) αυτές της Amber, πιθανό να είναι φίλες και μία από τα ίδια, οψόμεθα !
Κοντός ψαλμός αλληλούια  :priest:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Νομίζω ότι γύρω στον Ιούνιο είχε ανακοινωθεί ξανά τουρ της στην Αθήνα το οποίο τελικά δεν έγινε
Κοιτάξτε το παρακάτω λινκ
Σε ευχαριστώ φίλε μου..δεν το ήξερα διότι νεούδι ακόμα...χρήσιμη πληροφορία :helpplea:...μάλιστα την ώρα που θα την παίρνω στα 4, θα σκύψω στο αυτί της και θα της ψυθιρίσω "your mother is ok now?" :s&m_1:...για να δείξω ότι είμαι και ευαίσθητος, όχι για τίποτα άλλο :'(....επειδή δεν ξέρει καλά αγγλικά λες να καταλάβει άλλα?...να πάρει την μάνα της τηλέφωνο και να της πει να έρθει Αθήνα γιατί ένας μαλάκας Έλληνας ζητάει Duo με την μάνα της?... :headbang: :dancing:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Σημείωση : οι φωτός της είναι copy paste (στυλ, πόζες, ρούχα, sites, προφανώς στο ίδιο studio βγήκανε) αυτές της Amber, πιθανό να είναι φίλες
...έχει ρίξει πούτσο ο φωτογράφος...  :pipa3:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Σε ευχαριστώ φίλε μου..δεν το ήξερα την ώρα που θα την παίρνω στα 4, θα σκύψω στο αυτί της και θα της ψυθιρίσω "your mother is ok now?" :s&m_1:...για να δείξω ότι είμαι και ευαίσθητος, όχι για τίποτα άλλο :'(....επειδή δεν ξέρει καλά αγγλικά λες να καταλάβει άλλα?...να πάρει την μάνα της τηλέφωνο και να της πει να έρθει Αθήνα γιατί ένας μαλάκας Έλληνας ζητάει Duo με την μάνα της?... :headbang: :dancing:
Μα βρε Γέωπα δεν κατάλαβες ότι η κοπέλα μπαίνει στη δουλειά για την "φουκαριάρα την μάνα της:2funny: :2funny: :2funny:
Ότι τις βολεύει μας λένε για δικαιολογία όταν τα στραβώνουν...
Θυμήθηκα με την ευκαιρία (και το σχόλιο του Path) και εκείνο το ασύληπτο σχόλιο του Path με τις λετονές κλαίουσες μυξοπαρθένες και την κλιση του Ισθμού, σε καλό σου γέλασα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Οσο για το μουναρο Στελα- οπως εγραψα κ στο ριβιου  μου, για οσους θελουν να τη πετυχουν, δεν ξερει ειπε μεχρι ποτε θα κατσει εδω..σιγουρα ως τις 25, απο εκει κ περα παιζεται πιθανον κ παραπανω..α, ειπε στις 22 θα εχει ρεπο για τον εαυτο της. θα παει σε παραλια κ τετοια...
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Χτες συναντησα κ μια αλλη μουναρα στο δωματιο της οταν εμπενα, νομιζα οτι ηταν εκτος γραφειου, τωρα κοιταω τις φωτος, μοιαζει με πωλινα, μαλλον αυτη ηταν. οφειλω να τονισω πως ηταν μουναρος...
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Πάντως η άλλη καινούργια συνεργασία (παλια στο κουρμπέτι όμως) της Αρμονίας, KAMMIA ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΣΤΥΛ των φωτό με αυτό που βρίσκεις. Βλέπεις στη φωτό ένα κακομαθημένο girly πλάσμα με κατάλευκο δέρμα να σουφρώνει τα χειλάκια και βρίσκεις μία καθαρίστρια Ρουμάνα να έχει ετοιμαστεί για γάμο στο χωριό της (μαλλί freezαρισμένο, κατακόκκινο κραγιόν και μανό, παπουτσοπαντόφλες με όλες τις πολύτιμες πέτρες που έχουν εξορυχθεί από τα Καρπάθια, ΣΚΟΥΡΟ δέρμα αποχρωματισμένο σημειακά κ.λ.π.)
Για να μην παρεξηγούμαστε :
α) Εκτός από το θέμα του στύλ, οι κοπέλες που δουλεύουν καθαρίστριες στη Ρουμανία χαίρουν άκρας εκτίμησης από μέρους μου
β) Τo sex μπορεί να τόχει και είναι και πολύ ευγενικό παιδί. Απλώς ΤΟ ΣΤΥΛ ΔΕΝ είναι αυτό για το οποίο σε προετοιμάζουν οι φωτό.
Η manager πιστεύει ότι θα τη στρώσει....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Χτες συναντησα κ μια αλλη μουναρα στο δωματιο της οταν εμπενα, νομιζα οτι ηταν εκτος γραφειου, τωρα κοιταω τις φωτος, μοιαζει με πωλινα, μαλλον αυτη ηταν. οφειλω να τονισω πως ηταν μουναρος...
;)
 

Συνημμένα

  • Polina_5304.jpg
    Polina_5304.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 21

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαλοπερνατε κουφαλες βλεπω !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_667.jpg
    IMG_667.jpg
    33,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom