Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Το μέλι είναι ο καταλύτης που ενεργοποιεί την αντίδραση που είναι γνωστή και ως "really good". ;)


:2funny: :2funny: :2funny:  Κωλοπαιδα χθες που ελειπα μου ριξατε ταβανοπροκες, αλλα δεν πειραζει εχω μεγαλη καρδια συγχωρημενοι  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ. Εβδομαδα πιπινοφαγιας.... ε ρε γλεντια!!!!
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Η οικονομική παραγωγή της Λιθουανίας συρρικνώθηκε με ρυθμό άνω του 20% στο δεύτερο τρίμηνο του 2009 σε σύγκριση με το αντίστοιχο περυσινό διάστημα, σύμφωνα με τα στοιχεία.............

Παρολα αυτα μια διανυχτερευση σε οτελι στο Βιλινιους στοιχιζει 150 γιουρια, και ενα γευμα για 2 πανω απο 65 φλουρια. Τα δε ενοικια για διαμερισμα παιζουν απο 600 -700 ευρα το μηνα. Μπορει η μηνιαια αμοιβη εργαζομενου να ειναι γυρω στ 300 ευρω αλλα η καθε πουτανα που ερχετε απο εκει ζηταει 250 -300 την ΩΡΑ..... (Συμφωνα με τα τελευταια στοιχεια του αδελφου που γυρισε μολις χθες απο την .... Πατριδα  :2funny: :2funny:)!!!

Ερωτηση: Μηπως ειμεθα ολιγον τι....μαλακες;;;
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Είναι φανερό ότι δεν τα πάει καλά με όλους, αλλά μάλλον δεν είναι και τόσο δύσκολο να βρεις την άκρη.
Τρελοκομείο? Ναι. Αλλά "ωραίο" τρελοκομείο.
Και εγώ πέρασα πολύ καλά μαζί της.  :) :)

Αν προσθέσεις ότι μου αρέσουν οι λεπτές με μικρό αλλά καλοσχηματισμένο βυζάκι, τότε έχεις την εικόνα μιας πολύ καλής βαθμολογίας ...

οταν πας σε τετοια ραντεβου το πρωτο και βασικοτερο ειναι να υπαρχει καλο service απο την κοπελα.
τι να το κανεις να ειναι υπερμουναρα και super ομιλητικη (που θα σου φαει και χρονο) και να ειναι στο κρεβατι πτωμα! σε τετοιες περιπτωσεις φευγεις απο το δωματιο και αντι να εχεις ενα χαμογελο σκεφτεσαι ποσο  :jerking: εισαι. και μην μου πειτε οτι δεν σας εχει τυχει!

γι αυτο εγω εχω κατασταλαξει σε 3-4 "τουριστριες" και περναω καλα. μια απο αυτες ειναι και η electra που μου βγαζει τρελλα γουστα στο κρεβατι που στην τελικη αυτο ειναι που θελουμε ολοι μας.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
οταν πας σε τετοια ραντεβου το πρωτο και βασικοτερο ειναι να υπαρχει καλο service απο την κοπελα.
τι να το κανεις να ειναι υπερμουναρα και super ομιλητικη (που θα σου φαει και χρονο) και να ειναι στο κρεβατι πτωμα! σε τετοιες περιπτωσεις φευγεις απο το δωματιο και αντι να εχεις ενα χαμογελο σκεφτεσαι ποσο  :jerking: εισαι. και μην μου πειτε οτι δεν σας εχει τυχει!
Α γεια σου !!!!! :rockon:
Α ρε Kimberly Κομοδιναρα !!! :s&m_1:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Κριτική από χθεσινή συνάντηση με την Electra Angel.
Την Electra ή Teressa αποφάσισα νε την δοκιμάσω, παρ' ότι γενικά έχω πει πως θα αποφεύγω να συνέχεια! Μην τα πολυλογώ στο τέλος του σαρρανταλέπτου έχουμε πάει στα [13-6]. Αλλά και μετά συνέχισε άριστα, ήταν πολύ φιλική και τα είπαμε σαν καλοί παλιοί φίλοι, όσο γινόταν να τα πούμε δηλαδή με τα τραγικά Αγγλικά της και τα ελάχιστα Ελληνικά. Τελικό σκορ [15-6]

Πολυ ωραία κριτική. Μεγάλε σαν να είχαμε παει παρέα ένα πράγμα!!! :dancing:
To σκορ 15-6 δεν το επιασα
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
εμενα μου αρεσε το τελικο σκορ. 15-6 θριαμβος  ;)
 

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
Κριτική από χθεσινή συνάντηση με την Electra Angel.
Την Electra ή Teressa αποφάσισα νε την δοκιμάσω, παρ' ότι γενικά έχω πει πως θα αποφεύγω τα C.T. και θα προτιμώ τα call girls, για δύο λόγους. Ο ένας είναι η περιέργεια που μου είχε δημιουργήσει το γεγονός πως σε κάθε φωτογραφία της φαινόταν διαφορετική από τις άλλες και ο άλλος πως είχε αντικρουόμενες κριτικές που σημαίνει "δύσκολη" περίπτωση και στην ηλικία μου και μετά από τόσα χρόνια στο άθλημα, τα δύσκολα είναι μια ευχάριστη πρόκληση.
Συνάντηση στο χώρο της χθες το βράδυ στο γνωστό ξενοδοχείο της πλατείας του ήρωα. Δωμάτιο καλό, εσωτερικό αλλά μεγάλο, σε κάποια από τα απέναντι με θέα στην Ακρόπολη έχω διανυκτερεύσει [με παρέα] κάμποσες φορές, επομένως ο χώρος μου ήταν πολύ οικείος.
Μου ανοίγει ξυπόλητη και φορώντας εσώρουχα που δεν την κολάκευαν [-1]. Το ύφος της με το που με βλέπει έδειχνε μια ανόητη έκπληξη "Ποιος να είναι τώρα αυτός;" Ποιος να είναι βρε κούκλα, το ραντεβού αυτής της ώρας είναι [-2]. Μετά όμως με μάλλον ειλικρινή ευγένεια με ρωτάει αν ήθελα κάτι να πιω [ήθελα όντως μια κόκα κόλα, που την άνοιξε με τα δόντια! της, το καπάκι από το μπουκάλι εννοώ] [1-2]. Μετά και αφού μου έδειξε την απαραίτητη φωτογραφία του γιού της ασχολήθηκε με κάτι μυνήματα στο κινητό της "προς την Baby-sister!! του γιού μου " μου λέει [1-3].
Τώρα εμφανισιακά : σώμα, πρώτη και τελευταία εντύπωση : πολύ αδύνατη για τα γούστα μου. Ειδικά το βυζί, 1 νούμερο αν όχι 1/2, αλλά αυτά τα ήξερα. Το πρόσωπο όμως είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον που το κατάλαβα όσο περνούσε η ώρα. Η κοπέλα βγαίνει στις φωτογραφίες διαφορετική γιατί πραγματικά αλλάζει δραματικά έκφραση ανάλογα με την ψυχολογική της κατάσταση και την διάθεσή της. Έτσι στην μία ώρα την είδα από μέτρια έως θεϊκή, κάποιες στιγμές την ώρα της επαφής μας ήταν σαν νεράιδα πραγματικά [2-4 το σκορ, ακόμη αρνητικό!]
Ντουζ και στο κρεββάτι. Στοματικό καλό, όχι από τα καλλίτερα αλλά το έχει [3-4], μετά και από το 69 που της άρεσε συγγρατημένα πάμε για το σκουφί. Η έκφραση όταν πήγε να πιάσει το προφυλακτικό ήταν περίπου "άντε τώρα να με γαμήσεις κι εσύ μαλάκα να πάμε παρακάτω." Ξενέρωμα!  [3-6, εδώ δύο αρνητικοί πόντοι]
Και μετά από λίγα λεπτά διεισδύσεως ρε παιδιά, ξαφνικά, σαν να πήρε φωτιά σαν να άνοιξε το τούρμπο και να ανέβαζε στροφές συνέχεια! Μαγικό, τέτοια μεταμόρφωση δεν έχω ξαναδεί. Και στο επόμενο σαρραντάλεπτο οι στροφές στα κόκκινα συνέχεια! Μην τα πολυλογώ στο τέλος του σαρρανταλέπτου έχουμε πάει στα [13-6]. Αλλά και μετά συνέχισε άριστα, ήταν πολύ φιλική και τα είπαμε σαν καλοί παλιοί φίλοι, όσο γινόταν να τα πούμε δηλαδή με τα τραγικά Αγγλικά της και τα ελάχιστα Ελληνικά. Τελικό σκορ [15-6] Θρίαμβος!
Το τελευταίο και καλλίτερο όταν φεύγω μου λέει θέλω μια φωτογραφία σου να σε θυμάμαι, αυτή το είπε όχι εγώ. Την να την κάνεις βρε κούκλα της λέω να θυμάσαι το γέρο που είναι τριάντα χρόνια πιο μεγάλος από σένα; Μην το λες μου λέει είσαι πολύ όμορφος άντρας και καλός άνθρωπος! Τώρα άμα το εννοούσε, και η συγκεκριμένη με την τρέλλα που κουβαλάει δεν πιστεύω πως έκανε κοπλιμέντα, μάλλον έχει ρίξει πολύ τα στάνταρ της για την αντρική ομορφιά, το καλός άνθρωπος το προσπαθώ. Ποζάρισα τέλος πάντων, ένα μαύρο χάλι ήμουνα, μου ποζάρισε κι αυτή, την έχω στο κινητό ούτε αυτή βγήκε πολύ καλή. Και πες μου το κινητό σου μου λέει να σου κάνω αναπάντητη να μου στείλεις αύριο μύνημα άμα σου άρεσα! Της έστειλα σήμερα ένα ευγενικό, τι καλά που περάσαμε, σιγά να μην απάντησε, τρελοκομείο σωστό!

Συμπερασματικά. Εμφάνιση : Σώμα 6. Πρόσωπο από 7 έως 10! [δεν γίνεται να βάλω μία βαθμολογία]. Διάθεση και συμμετοχή στο σεξ 9+ [από ένα σημείο και μετά]. Συννενόηση, άστα να πάνε. Σαν χαρακτήρας γλυκιά κοπέλα αλλά εντελώς ασταθής, αλλοίμονο και την καψουρευτείς, την έβαψες!

Και το επιμύθιο. Φυσικά και όλη η αρχική συμπεριφορά εξηγείται από το φόρτο δουλειάς, χθες είχε δέκα ραντεβού και όπως μου είπε ένα δύο μαλάκες να μου τύχουν μου κατέστρεψαν τη μέρα! Πως να είναι συνέχεια χαμογελαστή, αφού δεν είναι ψεύτικη και συμπεριφέρεται όπως της βγαίνει;
Μου άρεσε; Ναι αρκετά, ειδικά στο κρεβάτι ήταν πύραυλος, όμως το όλο "πακέτο" πάσχει γιατί είναι κάπως brutal και αρκετά κυκλοθυμική, έτσι δεν ξέρω άν θα την ξανασυναντούσα όταν έχω διαθέσιμα καλλίτερα "πακέτα" με ανάλογη απόδοση και σε φτηνότερη τιμή στο χώρο των call girls και reserve σε μόνιμη βάση [ίδια μέρα, ίδια ώρα, ίδιο μέρος κάθε εβδομάδα],
αλλά αυτή είναι η αρρώστια μας δυστυχώς. Και να μην ξαναδώ αυτή κάποια άλλη θα θελήσω να δοκιμάσω, που μπορεί και να μην πιάνει μία μπροστά της, ότι και να λέω!
Συγχαρητήρια!!!
Εξαιρετική,γλαφυρή κριτική-υπόδειγμα και απολύτως ανταποκρινόμενη στην αλήθεια.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
:2funny: :2funny: Αρα ... λε καρπουζ ιζ μαπα!!!!  :2funny: :2funny:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Ρε συ, μια απο τις δυο ειναι "ΕΝΑΣ". Το λεει ξεκαθαρα.... [size=10pt]Sex:Male[/size]
Ποποποποποπο... δικιο εχεις! Τι πηγαμε να παθουμεεεεεε!!!
Ουστ απο δω!


Το male παιδιά είναι λάθος, 2 κορίτσια είναι η Abbey & η Cherry. ;)
Είχα ρωτήσει αλλά λεσβιακό δεν παίζει :( και δεν κανόνισα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766

diaforetikosss

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παλικαρια να κανω μια ερωτηση?
Η Βανεσσα απο avantguard που εχει εξαφανιστει?
 

cover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
21
Πόντοι
1

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom