Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (2 μέλη και 91 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γι'αυτήν δεν είμαι ποτέ εδώ. Να πάρει αργότερα.  :grin:

Μάζεψε το μαρούλι και θέλει το ρολόϊ της πίσω.
Καλά...ειρωνεύεστε...αλλά έχει γεμίσει ο τόπος κροκόδειλους.

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο zuzunas δεν ακυρώνει το εισιτίριο και την κράτηση της margo που ούτος η αλλίως χαμένα θα πάνε και στη θέση της να φέρει την pink....
Το φως της δημοσιότητας βλέπεις.
Star και έτσι.

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Μόλις πρόσεξα πως από σήμερα και για 10 ημέρες μας επισκέπτεται πάλι η Μαρτίνα του G.E.S. ως ανεξάρτητη και ως Vasilisa πλέον, πληροφορίες στο παρατιθέμενο σάιτ. Κατά την γνώμη μου η πιό όμορφη και ερωτεύσιμη έσκορτ που έχω συναντήσει.
Ενδείκνυται απολύτως γα αγαπούληδες που γουστάρουν GFE. Εγώ δεν πολυγουστάρω αλλά και πάλι ξετρελάθηκα, τώρα αν θα την ξαναδώ δεν ξέρω αλλά μάλλον ναι!
Μου το είχε πεί στο τελευταίο μας μήτινγκ πως θα ερχόταν σαν ανεξάρτητη την άλλη φορά αλλά για να μην την εκθέσω στο παλιό πρακτορείο της σε περίπτωση που το μετάνοιωνε δεν το είχα αναφέρει.
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
δεν ειναι η μονικα???

Παιδιά δεν έχω πάει σε καμιά από τις 2,  σήμερα & αύριο είναι τα ραντεβού μου,
απλώς που φάνηκε ότι αυτή μοιάζει πιο πολύ με τις φωτογραφίες
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Παιδιά δεν έχω πάει σε καμιά από τις 2,   σήμερα & αύριο είναι τα ραντεβού μου,
απλώς που φάνηκε ότι αυτή μοιάζει πιο πολύ με τις φωτογραφίες

Προς Μονικα φέρνει...
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Εκτός από Emily που δεν τη χάνω με τίποτα, έχουμε κάτι άλλο για να συμπληρώσουμε την επόμενη εβδομάδα?
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Εκτός από Emily που δεν τη χάνω με τίποτα, έχουμε κάτι άλλο για να συμπληρώσουμε την επόμενη εβδομάδα?

...διορθώνω, οχι από τον zouzouna που γενικότερα με χαλάει να του τα χώνω...
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Μόλις πρόσεξα πως από σήμερα και για 10 ημέρες μας επισκέπτεται πάλι η Μαρτίνα του G.E.S. ως ανεξάρτητη και ως Vasilisa πλέον, πληροφορίες στο παρατιθέμενο σάιτ.

....

Μου το είχε πεί στο τελευταίο μας μήτινγκ πως θα ερχόταν σαν ανεξάρτητη την άλλη φορά αλλά για να μην την εκθέσω στο παλιό πρακτορείο της σε περίπτωση που το μετάνοιωνε δεν το είχα αναφέρει.

Και εγώ νόμιζα ότι μας την ξανασερβίριζαν οι ίδιοι με διαφορετικό "περιτύλιγμα".

... παραέχω γίνει καχύποπτος, φαίνεται  :grin:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ορίστε και η lady-X,
αν και μόνο λόγω ύψους ξέρω ότι θα προτιμήσεις την αφροδίτη  :2funny: :2funny: :2funny:

εγινε τουμπανο βλεπω και η Nina. ακολουθησε το παραδειγμα της Vanessas. που εχει χαθει αυτη η καυλα?
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστές "ο αγώνας τώρα δικαιώνεται"!!! Μετά από μια ακύρωση την περασμένη Παρασκευή και επειδή ως γνωστόν "ο επιμένων νικά" απόψε θα δοθεί η μάχη με το Μογγολικό θηρίο!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλα θα βαζω και ονοματα στις φωτο απο εδω και εμπρος.
Η Μονικα ειναι παλλικαραδες.


Εχεται χαιρετισματα απο μια φιλη μας.  :tits2:
Αντε τα λεμε γιατι ειμαι μακρυα.  :grin: ;)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Καλα θα βαζω και ονοματα στις φωτο απο εδω και εμπρος.
Η Μονικα ειναι παλλικαραδες.
Αρε λαμογιο τρεζ μας δουλεψες ολους.... Μονικα = πεταμενα λεφτα!
μη το ενα μη το αλλο, αχ αχ ποναω καμια πουτανα δεν με ειχε εκνευρισει τοσο!! καθε φορα που καβλωνα φροντιζε να μου πει και μια μαλακια και μου πεφτε.... στο τελος καταφερνω και της βαζω το πουτσοκεφαλο μεσα και αρχιζει να ουρλιαζει και να κλεινει τα ποδια για να μην μπω βαθια! την ανοιγω με τα δυο μου χερια και αρχιζω ενα σφυροκοπημα ανελεητο και κει που δεν το περιμενε τραβιεμαι βγαζω την καποτα και την περιλουζω στη μαπα και στα μαλλια που δεν ηθελε ουτε να της τα χαιδευω!.... εκει να δεις τι εγινε... δις ις εκστρα μου λεει!!! καπακι τηλεφωνο στην ναταλυ κοβω το ραντεβου απο διωρο σε μονοωρο παιρνω 150 ευρω πισω και κατευθυνομαι αμεσως για Παρις-Κρισταλ οπου και βρηκα το φως μου με το απαραμμιλο σερβις της! μια ωρα δυο μπαλλες!!! συνεπως την τσιμπησα την μουφα μου.... γιατι ρε τρεζ σε μενα? που σε ξερω απο μωρακι?
πρωτη φορα ενοιωσα σαν βιαστης..... απορω και με το ρηβιου του βαρναλη με τον οποιο συνηθως συμφωνω....
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδια θελω να κλεισω αννα απο ζθζανα για σιμερα προλαβαινω η αρχιδια
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom