Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (3 μέλη και 73 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ρε συμπαίχτες που παρκάρετε εκεί στο κέντρο. Και έχω κλείσει πρωϊνό γαμώτο μου............

Εχει γκαραζ στην αρχη της Ακαδημιας και κατω απο το υπουργειο Εσωτερικων αναλογως που ειναι το ραντεβου σου. Το γκαραζ σην Ακαδημιας ειναι πιο φτηνο, αλλα γιατι δεν περνης το μετρο?
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
ειναι ακριβως οπως στις φωτογραφιες.......εγω νομιζω οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχουν ερθει ελλαδα τον τελευταιο χρονο
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
Γράψε κριτική τότες ;)
δεν εχω γραψει κριτικη ποτε και θα την αδικησω οσο αναφορα την βαθμολογια
το σωμα της ειναι για 10 και το προσωπο για 9,5 οσο αναφορα το servise εγω εμεινα ικανοποιημενος
κριμα που εφυγε τοσο γρηγορα εγω ειχα σκοπο να ξαναπαω ...............
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Συνάδελφε ροζ φίδι λάτρη και εσύ της Mya την συνάντησες;Όλα κομπλέ;Εγώ εχω τη πέμπτη ραντεβού!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Εχει γκαραζ στην αρχη της Ακαδημιας και κατω απο το υπουργειο Εσωτερικων αναλογως που ειναι το ραντεβου σου. Το γκαραζ σην Ακαδημιας ειναι πιο φτηνο, αλλα γιατι δεν περνης το μετρο?


Δυστυχώς δεν με βολεύει και έπειτα.......
μετά την κατάθεση για ευχαρίστηση πρέπει να κάνω κατάθεση σε υποχρεώσεις σε άλλο μέρος...............
Στην Πανεπιστημίου είναι το δικό μου............
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δεν εχω γραψει κριτικη ποτε και θα την αδικησω οσο αναφορα την βαθμολογια
το σωμα της ειναι για 10 και το προσωπο για 9,5 οσο αναφορα το servise εγω εμεινα ικανοποιημενος
κριμα που εφυγε τοσο γρηγορα εγω ειχα σκοπο να ξαναπαω ...............
Θα συμφωνησω και εγω και για το σωμα και για τι προσωπο μαζι σου τωρα οσο αναφορα το service μπορει να την αδικησω λιγο μιας και την πηρα Duo με την Vanessa η οποια τα δινει ολα σε σχεση με την Elisabetta και ασχοληθηκα περισσοτερο με εκεινη.
Παντως και εγω ικανοποιημενος εμεινα ,δεν πηδας και καθε μερα την claudia schiffer.
Tην Καλημερα μου .
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Τελικά ακύρωσα τον δεύτερο γύρο με τη Mya γιατί θέλω κάτι πιο dirty....
Crystal η Sorana ?????
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Θα συμφωνησω και εγω και για το σωμα και για τι προσωπο μαζι σου τωρα οσο αναφορα το service μπορει να την αδικησω λιγο μιας και την πηρα Duo με την Vanessa η οποια τα δινει ολα σε σχεση με την Elisabetta και ασχοληθηκα περισσοτερο με εκεινη.
Παντως και εγω ικανοποιημενος εμεινα ,δεν πηδας και καθε μερα την claudia schiffer.
Tην Καλημερα μου .

η βανεσσα φιλε πως ηταν απο εμφανιση?ηταν ετσι μουναρος οπως φαινεται?ηθελα να κανω και γω μια βολτα αλλα μου ειπαν οτι ακυρωσαν το τουρ λογω πολλων ψευτικων ραντεβου και προβληματων με το χοτελ.τι να πω....
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Τελικά ακύρωσα τον δεύτερο γύρο με τη Mya γιατί θέλω κάτι πιο dirty....
Crystal η Sorana ?????

Sorana δεν ξερω καν ποια ειναι, Crystal δεν γινεται πιο dirty, αλλα πας αν πραγματικα εχεις ντερτι με το dirty. Αφου εχεις ξαναπαει ομως τι ρωτας? Παντως σε φορμα ειναι
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
η βανεσσα φιλε πως ηταν απο εμφανιση?ηταν ετσι μουναρος οπως φαινεται?ηθελα να κανω και γω μια βολτα αλλα μου ειπαν οτι ακυρωσαν το τουρ λογω πολλων ψευτικων ραντεβου και προβληματων με το χοτελ.τι να πω....
Oπως την βλεπεις !!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
με Crystal έχω πάει πολλές φορές. Την Sorana δεν ξέρω!!
Sorana δεν ξερω καν ποια ειναι, Crystal δεν γινεται πιο dirty, αλλα πας αν πραγματικα εχεις ντερτι με το dirty. Αφου εχεις ξαναπαει ομως τι ρωτας? Παντως σε φορμα ειναι
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Oπως την βλεπεις !!

ευχαριστω.παντως οι φωτο απο οτι βλεπω πρεπει να αδικουν πολυ την ελισαβετ κατα γενικη ομολογια των κριτικων.απλα εμενα μου αρεσουν οι πιο βυζαρουδες και ηθελα να δω τη βανεσσα.παντως απο το πρακτορειο ειπαν οτι θα ξανακανουν τουρ.ειδωμεν
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
η βανεσσα φιλε πως ηταν απο εμφανιση?ηταν ετσι μουναρος οπως φαινεται?ηθελα να κανω και γω μια βολτα αλλα μου ειπαν οτι ακυρωσαν το τουρ λογω πολλων ψευτικων ραντεβου και προβληματων με το χοτελ.τι να πω....
το ξενοδοχειο ηταν απαραδεκτο
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Εγώ πάντως έτσι όπως άρχισαν να πλακώνονται τα πρακτορεία μεταξύ τους και με τον χρόνο μου να γίνεται όλο και πιο δύσκολος  (άρα και πιο ακριβός) σταμάτησα τουλάχιστον προσωρινά τις αναζητήσεις και τους πειραματισμούς και παίρνω μόνο από τα σιγουράκια μου (Μόνι, Κρύσταλ τα πιο πρόσφατα).
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom