Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Λοιπόν η Lesly είναι σαν να την τσίμπησες από εκδρομή πρωτοετών. "Παχουλίνι" (ορολογία δανεισμένη από άλλο συναγωνιστή σε άλλο thread) δηλαδή "μπουτού" αλλά πολύ σφιχτή λόγω ηλικίας. Γλυκούλα αλλά ΔΕΝ τόχει. Αν γουστάρει κάποιος φρεσκαδούρα αλλά με πολλές απαιτήσεις καθοδήγησης και χωρίς νάχει και πολλή όρεξη η ίδια γι΄αυτή τη δουλειά, ας πάει. Με την Azura νοιώθει καλύτερα γιατί αναλαμβάνει η άλλη τη σοβαρή δουλειά.
Τα ραντεβού κλείνονται καπάκι!!! είχα κλείσει 1 ώρα και ενώ μου άνοιξε με 5' καθυστέρηση, 10' πριν από τη λήξη της ώρας (χωρίς να μετράμε την καθυστέρηση) μου λέει πρέπει να σταματήσουμε γιατί με περιμένουν δίπλα. Ακριβώς στην ώρα χτυπάει την πόρτα και η Αzura γιατί την περίμενε δίπλα με κάποιον άλλο. Ασε που την είχε πάρει τηλέωφωνο στη διάρκεια του παιχνιδιού και το σήκωσε η άλλη!
Τελικά την πλήρωσε η Θεοδώρα από Μάρνη στο Φραντζή 4 (άσχετο thread)
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
κατοπιν του ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΥ τεστ.....το 60% των ραντεβου του ζουζουνα ειναι μουσαντενια......τα σαπακια ολη μερα το ξυνουν.....
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
στελνω μηνυμα για kelly και oxana αλλα... στου κουφου την πορτα...
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
στου κουφου την πορτα... οσο και αν χτυπας το σαπουνι σου χαλας!!!
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες για Lesly ουδέν εχω να προσθέσω από τον προλαλήσαντα....μόλις γύρισα από Oxana....η γκόμενα ειναι τουλάχιστον αστερι...αμεση επικοινωνία με το πρακτωρείο....12.30 έστειλα το πρώτο σμσ, 2.30 τρώγαμε φυστικια...εγκρίνεται παμψηφεί...
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Για να μην παρεξηγηθώ, δε θεωρώ τη Lesly σαπάκι. Απλώς απευθύνεται σε πολύ ειδικό κοινό. Οσον αφορά στο αν το επόμενο ραντεβού ήταν μουσαντένιο δε μπορώ να γνωρίζω. Πιθανόν να με παράτησε και ν' αρχισε να βάφεται και πήγε στο άλλο δωμάτιο γιατί δεν άντεχε άλλο το σιδερένιο σπαθί μου στο τρυφερό λουλούδι της :2funny:
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μαγκες για Lesly ουδέν εχω να προσθέσω από τον προλαλήσαντα....μόλις γύρισα από Oxana....η γκόμενα ειναι τουλάχιστον αστερι...αμεση επικοινωνία με το πρακτωρείο....12.30 έστειλα το πρώτο σμσ, 2.30 τρώγαμε φυστικια...εγκρίνεται παμψηφεί...

τι γινεται ρε παιδια με αυτο το πρακτορειο τελικα?
στον goemix ουτε φωνη ουτε ακροαση
και στον ''νταβατζουλινι'' σε μιση ωρα απαντηση :think: :think:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
τι γινεται ρε παιδια με αυτο το πρακτορειο τελικα?
στον goemix ουτε φωνη ουτε ακροαση
και στον ''νταβατζουλινι'' σε μιση ωρα απαντηση :think: :think:

μου απαντησαν μετα απο 4 ωρες...  :dancing:  :dancing:
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μίλησα για μιση ώρα....μιλησα για 7!!!! λεπτά, τόσο κράτησε η επικοινωνία μας από την αίτηση μέχρι τον αριθμό του δωματίου....και ψώνισα μόλις πρώτη φορά από αυτούς..
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ολοι μαζι?! ταυτοχρονα?
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
info: Η Κελυ δεν ειναι διαθεσιμη οπως μου ειπε η Oxana σημερα γιατι την εχει αγκαζε ενας μαγκας για διημερο...τωρα αν αλλαξε κατι δεν ξερω...η πληροφορια παντως ειναι μιας ωρας....
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειναι δυνατο μουνι το Κελλακι
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997

grlover35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλή περίπτωση δείχνει, αλλα λογικά είναι από Ρουμανία και όχι Ρωσία όπως γράφει.

Βρε ας είναι απ'όπου να'ναι....αρκεί να μην είναι μούφα!!! Για το συγκεκριμένο πρακτορείο δεν έχουν ακουστεί και τα καλύτερα!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom