Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (7 μέλη και 115 επισκέπτες)

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Φτιάξε με Φάντομ...μη μου χαλάσεις τα όνειρα :grin:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
καλα σας κανουν ρε.και 500 να σας ζητανε ειστε τοσο αγαμητοι που θα τα δωσετε.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε μου καμία πιάτσα δε χαλάμε, απλά το σπορ είναι ακριβό, όποιος μπορεί ακολουθεί.
ειναι ακριβο γιατι υπαρχουν κακομοιρηδες που τα σκανε.ας μην τα σκατε οσα και να σας λενε για το τιποτα,και να δεις που θα πεσουν οι τιμες.πατε και σε κανα στουντιο,μπορει να βρειτε πιο ωραιες απο αυτες που νομιζετε οτι πηδατε,και κορδωνοστε κιολας.
 

Mr B

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ειναι ακριβο γιατι υπαρχουν κακομοιρηδες που τα σκανε.ας μην τα σκατε οσα και να σας λενε για το τιποτα,και να δεις που θα πεσουν οι τιμες.πατε και σε κανα στουντιο,μπορει να βρειτε πιο ωραιες απο αυτες που νομιζετε οτι πηδατε,και κορδωνοστε κιολας.

Ρε φιλαράκι, μπορείς να πεις τη γνώμη σου χωρίς να προσβάλλεις τους υπόλοιπους...
 

Mr B

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εύγε Μρ Β

Απο το ίδιο πρακτορείο έχει δοκιμάσει κανείς ΑΜΑΝΤΑ

Μήπως είναι  too good to be true

Για την Αμάντα δεν ξέρω φίλε. Η Στέλλα είναι ακριβώς όπως τη δείχνουν οι φωτογραφίες πάντως!

Αν δοκιμάσεις την Αμάντα να μας πεις, ενδιαφέρομαι...

Επίσης και για την Perla είναι κανείς να μας πει εντυπώσεις, γιατί με ενδιαφέρει; Βλέπω φούλ πρόγραμμα αλλά δεν είδα καμιά άποψη... Μήπως το έχουν φούλ στο μουσαντό;
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
ειναι ακριβο γιατι υπαρχουν κακομοιρηδες που τα σκανε.ας μην τα σκατε οσα και να σας λενε για το τιποτα,και να δεις που θα πεσουν οι τιμες.πατε και σε κανα στουντιο,μπορει να βρειτε πιο ωραιες απο αυτες που νομιζετε οτι πηδατε,και κορδωνοστε κιολας.

φιλε να σου πω κατι.καταρχην ουτε πλουσιος ειμαι ουτε πεταω 500αρες ετσι καθε λιγο και λιγακι.μου αρεσουν οχι γιατι τα κανουν ολα κτλ αλλα γιατι υπαρχει ενα 30% το οποιο σε ομορφια(συν οτι ειναι πιο περιποημενες) ειναι ασυναγωνιστο σε σχεση με κολ γκερλς, και επειδη ειχα ενα φιλο που πηδαγε καθημερινα κολ γκερλς και της εβλεπα ολες(και ενιοτε πηδαγα και καμμια) ποτε καμμια δεν μου αρεσε.οταν λοιπον δεν εχεις δικο σου χωρο και θελεις 100 ε συν ξενοδοχειο συν επαναληψη συν κανα εξτρα παμε στο 200αρι.και στην ουσια ποτε δεν ειναι μια καθαρη ωρα γιατι σου πρηζει τα αρχιδια να φυγει μολις τελειωσεις.μην νομιζεις λοιπον οτι αυτοι που φερνουν τα ct δεν τα ξερουν αυτα.δεν ερχονται απο το διαστημα αυτες.αν συνυπολογισεις αεροπορικα, διαμονη που κοστιζει απο 80 ε και την μερα συν φαγητο δεν υπαρχει περιπτωση η τιμη να πεσει κατω απο 200.αν κανεις πολυ απλα δεν πηγαινει απλα θα σταματησουν να στελνουν.δεν θα στελνουν με 50 και 100 ε γιατι απλα δεν τους συνφερει.
 

Επισκέπτης
Για την Αμάντα δεν ξέρω φίλε. Η Στέλλα είναι ακριβώς όπως τη δείχνουν οι φωτογραφίες πάντως!

Επίσης και για την Perla είναι κανείς να μας πει εντυπώσεις, γιατί με ενδιαφέρει; Βλέπω φούλ πρόγραμμα αλλά δεν είδα καμιά άποψη... Μήπως το έχουν φούλ στο μουσαντό;

Ωραιος μορτη και μπραβο που περασες καλα και καλα κανεις και την ''διαφημιζεις'' αν ειναι ολα καλα  :thumbsup:

Για Περλα μια κριτικη που μπηκε στο www. εσκορτστουρσ . κομ της δινει 6/10 .
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Περιπίπτοντος είδα χθες στο γνωστό ξενοδοχείο τα 2 νέα ζουζουνοκοριτσα.
Η Iris κοντούλα ντυμένη με τζιν πάνω κάτω όχι όμορφη και «τρελοκομείο».
Πείραζε τους receptionist, τα παιδιά του θυρωρείου…..
Η Perla ήταν πολύ σοβαρή σχεδόν αγέλαστη.
Φορούσε φόρεμα και για μένα είναι στην κατηγορία γεματούλες…πρέπει να έχει τουλάχιστον 10 κιλά πάνω από το δικό μου όριο.
Και γράφω το δικό μου γιατί έχω διαβάσει σε άλλες που τις χαρακτηρίζω χοντρές «νταρντάνα» με «καμπύλες» κ.λπ…..
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Φτιάξε με Φάντομ...μη μου χαλάσεις τα όνειρα :grin:

Λυπάμαι φίλε μου αλλά δεν είναι στο «χέρι» μου να σε ευχαριστήσω…
Δεν είμαι και «πλαστικός» να την κάνω μερικά χρόνια μικρότερη να γίνει πιπίνι  :2funny:
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
η νικολ και η μελανι τελικα κατεβαινουν με το Α.Ε και οχι με το Ε.S.Η πρωτη με αλλο ονομα.μαζι και η πηνελοπη που φαινεται ενδιαφερον κομματι.αν κανω λαθος η μου διαφευγει κατι να με διορθωσουν παρακαλω
 

komodino001

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η νικολ και η μελανι τελικα κατεβαινουν με το Α.Ε και οχι με το Ε.S.Η πρωτη με αλλο ονομα.μαζι και η πηνελοπη που φαινεται ενδιαφερον κομματι.αν κανω λαθος η μου διαφευγει κατι να με διορθωσουν παρακαλω
Γεια χαρα σε ολους..Μονο σε εμενα φαινεται στις φωτο οτι η πηνελοπη ειναι αστερι?
Ξερει κανεις τιποτα?Εγω θα τη κλεισω και θα σας πω παντως.
Αλλο 1 σχολιο..Η γνωστη crystal που συναντησα χτες ηταν οντως πολυ καλη σε ολα.Το μονο αρνητικο οτι ηταν πολυ λεπτη.
Παραηταν μαλλον...Κατα τα αλλα τελεια.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom