Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (2 μέλη και 57 επισκέπτες)

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
φιλε ειναι τοσο υπερβολικα αδυνατη οπως στις φωτο?
Ότι είναι αδύνατη είναι, η αλήθεια να λέγεται... εμένα μου αρέσουν αυτά όμως  :dancing:
Όσο για τα υπόλοιπα... την έγραψα τη γνώμη μου και σε review αλλά απ’ότι βλέπω συμφωνούν και άλλι σεβαστοί συμπαίχτες οπότε... ΑΞΙΖΕΙ 
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οσοι εγραψαν για την ΤΙΑ  θα γραψουν και για την ΠΕΡΛΑ......
 

Tsopanis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Ρεμπέτη την συγκεκριμένη την είχα κάψα από αρκετό καιρό και χαίρομαι που φάνηκε τελικά αντάξια των υψηλών προσδοκιών που είχαν ήδη τεθεί. Το σίγουρο είναι πως κέρδισε έναν ακόμη θαυμαστή που θα την "τιμά" όποτε έρχεται.

Φιλικά,

Tsopanis
 

ntavatzoulini

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σαν πολύ γρήγορα δεν τελείωσε η Ιρις του Ζ?

Τι να συμβαίνει άραγε?
 

Επισκέπτης
οι παρακάτω χώρες μπορούν να έρθουν στην χώρα μας χωρίς visa

ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΚΡΟΑΤΙΑ   ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΣΛΟΒΕΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΤΣΕΧΙΑ  ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΠΟΛΩΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΛΕΤΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΘΕΩΡΗΣΗ

ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΘΕΩΡΗΣΗ

γενικά συμφωνώ μαζί σου αλλα όπως είπα εμείς πρέπει να αλλάξουμε αγοραστικές συνήθειες :rockon: :rockon: :rockon:

όσες από τις παραπάνω χώρες ανήκουν στη ζώνη Σένγκεν μπορούν να ταξιδέψουν με την αστυνομική τους ταυτότητα...τι βίζες και παπαριές!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

timoleon

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
τι εγινε με iris ?
perla ?
εχει πληρες προγραμμα αλλα τιποτα
δεν εχει γραφτει !!!!!!
παραξενα πραγματα !!!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
LOLITA: 3/4- 7/4. Εγω δεν θα παρω. Ευχαριστω...
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Αν δεν είχα ΜΟΛΙΣ κλείσει με Tereza, μπορεί και να δοκίμαζα.

Αν και δεν γουστάρω το ότι, για να περάσεις καλά με αυτήν,
πρέπει να το "παίξεις" Ρίνγκο...
 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Δέν ξέρω αν το προσέξατε αλλα αυτή η Iris δεν υπάρχει πλέον στο σαιτ του Ζ

και ξανα :think: :think: :think: :think:

τι εγινε με iris ?
perla ?
εχει πληρες προγραμμα αλλα τιποτα
δεν εχει γραφτει !!!!!!
παραξενα πραγματα !!!!!
 

Mr B

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες, πήρα το βάπτισμα του πυρρός! Και τι βάπτισμα!

Τηλεφώνησα χτες για να επιβεβαιώσω το ραντεβού μου με τη Στέλλα από το και το παλικάρι, πάντα πολύ ευγενικό, με διαβεβαίωσε ότι δε με είχε ξεχάσει. Του ζήτησα incall και μου είπε να πάω σε ένα ξενοδοχείο στον Πειραιά. Έχει και στο κέντρο έιπε, αλλά αυτό το πρότεινε για καλύτερο, και όντως ήταν εξαιρετικό. Η κοπέλα με περίμενε εκεί όταν πήγα και όλα κύλησαν ομαλά από πλευράς οργάνωσης. Άριστα στο γραφείο.

Τώρα όσον αφορά την κοπέλα, δεν το μετάνιωσα καθόλου! Ώραία γκόμενα, όπως στις φωτογραφίες της. Λίγο αδύνατη, αλλά όχι κοκαλιάρα. Και με απίστευτους βύζους.

Παιδιά, ήταν σαν να ήμουν με δικιά μου γκόμενα, μόνο που τέτοια γκόμενα δεν είχα ποτέ! Εγώ περίμενα να κοιτάζει το ρολόι αλλά αυτή αντιθέτως αυτή είχε απίστευτη όρεξη και ήταν πολύ γλυκιά. Από "΄πρόγραμμα" τη βρήκα δυνατή! Πάρα πολύ καλό μαμίσι! Αλλά εκεί που έμεινα :jerking: ήταν η πίπα! Παιδιά, η τύπισσα το ρούφηξε ΟΛΟ! Απίστευτο! Τρελάθηκα εντελώς! Έχασα την μπάλα λέμε! Αφού στο τέλος της είπα να το ξανακάνει και (για κάτι παραπάνω) τελείωσα στο λαρύγγι! Αυτό δεν το είχα ξανακάνει πότε!

Συνολικά πολύ ευχαριστημένος και με χαρά τη "διαφημίζω" την κοπέλα! Για 200€ ήταν εντελώς απίστευτη! Σίγουρα θα την ξαναπάρω, αφού δοκιμάσω και κάποια άλλη όμως... Να αποκτούμε και εμπειρία στο χώρο!

 

scockfieldd

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Like
1
Πόντοι
1
Εύγε Μρ Β

Απο το ίδιο πρακτορείο έχει δοκιμάσει κανείς ΑΜΑΝΤΑ

Μήπως είναι  too good to be true

Λοιπόν μάγκες, πήρα το βάπτισμα του πυρρός! Και τι βάπτισμα!

Τηλεφώνησα χτες για να επιβεβαιώσω το ραντεβού μου με τη Στέλλα από το και το παλικάρι, πάντα πολύ ευγενικό, με διαβεβαίωσε ότι δε με είχε ξεχάσει. Του ζήτησα incall και μου είπε να πάω σε ένα ξενοδοχείο στον Πειραιά. Έχει και στο κέντρο έιπε, αλλά αυτό το πρότεινε για καλύτερο, και όντως ήταν εξαιρετικό. Η κοπέλα με περίμενε εκεί όταν πήγα και όλα κύλησαν ομαλά από πλευράς οργάνωσης. Άριστα στο γραφείο.

Τώρα όσον αφορά την κοπέλα, δεν το μετάνιωσα καθόλου! Ώραία γκόμενα, όπως στις φωτογραφίες της. Λίγο αδύνατη, αλλά όχι κοκαλιάρα. Και με απίστευτους βύζους.

Παιδιά, ήταν σαν να ήμουν με δικιά μου γκόμενα, μόνο που τέτοια γκόμενα δεν είχα ποτέ! Εγώ περίμενα να κοιτάζει το ρολόι αλλά αυτή αντιθέτως αυτή είχε απίστευτη όρεξη και ήταν πολύ γλυκιά. Από "΄πρόγραμμα" τη βρήκα δυνατή! Πάρα πολύ καλό μαμίσι! Αλλά εκεί που έμεινα :jerking: ήταν η πίπα! Παιδιά, η τύπισσα το ρούφηξε ΟΛΟ! Απίστευτο! Τρελάθηκα εντελώς! Έχασα την μπάλα λέμε! Αφού στο τέλος της είπα να το ξανακάνει και (για κάτι παραπάνω) τελείωσα στο λαρύγγι! Αυτό δεν το είχα ξανακάνει πότε!

Συνολικά πολύ ευχαριστημένος και με χαρά τη "διαφημίζω" την κοπέλα! Για 200€ ήταν εντελώς απίστευτη! Σίγουρα θα την ξαναπάρω, αφού δοκιμάσω και κάποια άλλη όμως... Να αποκτούμε και εμπειρία στο χώρο!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Συ ειπας.....και κατι αλλο....συναντησα πριν 5 χρονια καποια,μπορω να γραψω κριτικη τωρα????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom