Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (3 μέλη και 70 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εσυ μεγαλε εκπροσωπε του Διαφωτισμου, μπορεις να βοηθησεις?

Παρε Google Transalate και μεταφρασε τα  :2funny: :2funny: Τι ασχολουμαστε τωρα με την γιαγια. Αυτα ειναι γνωστα απο καιρο για το μωρο που τελευταια μονο Αθηνα ερχεται γιατι οι Γαλλοι την μαυρισαν στις κριτικες.
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ρε συνάδελφοι ειμαι νέος και δεν καταλαβαίνω κατι.Δίαβασα κριτικές και συμπέρανα ότι η Crystal Crown είναι εξαιρετική περίπτωση και εκλεισα δύωρο ραντεβού.Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί έχει λίγα ραντεβού και οι υπόλοιπες έχούν γεμίσει.Ξέρετε κάτι που δεν το ξέρω;
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Παίδες καλησπερα. Να ρωτησω κατι...Μηπως η Camilla apo SwedishHarmony που ερχεται ειναι η ιδια με την Gisele απο Planetdreams??? Γιατι μου μοιαζουν πολυ εμενα....
Αυτή είναι μια Adrian ή Adrienne ή κάπως έτσι που ερχόταν αρκετά παλιότερα με το vipglamour. Καλή, χωρίς να είναι και τίποτα το συγκλονιστικό βέβαια άν θυμάμαι καλά από τότε! Έχει ξαναγίνει νομίζω λίγη κουβέντα στο thread όταν την πρωτοέστειλε η Mila.
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11

Λοιπόν αγαπητοί mods βάλτε κάπου κι αυτό εδώ να γράψουμε κριτική (κι άν υπάρχει παιδιά είτε σαν Paris είτε σαν Crystal είτε αλλιώς δεν το βρήκα συγγνώμη!).

Ώσπου να μπει όμως δηλώνω ότι αξίζει και με το παραπάνω  :rockon: θα τολμήσω να πω ότι είναι πολύ κοντά στο επιπεδο θηρίων τύπου Nina, Vanessa και τετοια!!! (κι αυτή πρωην avantgarde είναι!). Πέρασα πολύ ωραία  :dancing:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Τι σον πουτσο γραφει η γιαγια? Η γραφή της ειναι τοσο γαμησε τα που  αν και μιλαω πολυ καλα αγγλικα,πιανω περιπου το 50% απ'αυτα που γραφει.Μπορει ν'αποκρυπτογραφήσει κανεις?
Μιλαει πολυ απλα για τον ανταγωνισμο των γραφειων....εδω και 2-3 παιζετε ενα παιχνιδι στη πλατη μας αναμεσα σε 2 λαμογια που προσπαθουν να πιασουν ολη την ελληνικη αγορα....ειμαι σιγουρος πως καποιοι απο εμας εχουν παρει καποια ΅΅παραξενᨡ μειλ....καταλαβαινομαστε!!!!!! οσο για το ψητο...εχω το δικαιωμα σαν ενας απο τους παληοτερους ΅΅φιλους΅΅ της Μαργκο να πω....αψογη συμπεριφορα,εχει καποια χαρισματα που δεν εχει ΚΑΜΜΙΑ αλλη...αλλα και εγω πριν 5 χρονια αλλαξα το αυτοκινητο μου με καινουργιο παροτι το ΅΅αγαπουσα΅΅....ο νοων νοειτω
 

Επισκέπτης
Ώσπου να μπει όμως δηλώνω ότι αξίζει και με το παραπάνω  :rockon: θα τολμήσω να πω ότι είναι πολύ κοντά στο επιπεδο θηρίων τύπου Nina, Vanessa και τετοια!!! (κι αυτή πρωην avantgarde είναι!). Πέρασα πολύ ωραία  :dancing:

Τι λες ρε μορτη, αποκλειεται δεν σε πιστευω ρε εισαι προμοτερ, μονο η Μαργκο αξιζει  :2funny: :2funny: :2funny:

Αλανι respect αν το ανακαλυψες μονος σου, Αν σε παρεσυραν ... καλα σου κανανε  :thumbsup: :thumbsup:  ;) ;)
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Τι λες ρε μορτη, αποκλειεται δεν σε πιστευω ρε εισαι προμοτερ, μονο η Μαργκο αξιζει  :2funny: :2funny: :2funny:

Αλανι respect αν το ανακαλυψες μονος σου, Αν σε παρεσυραν ... καλα σου κανανε  :thumbsup: :thumbsup:  ;) ;)
:2funny: Με κατάλαβες...είμαι άθλιος και υστερόβουλος προμότερ, έχω σκοτεινά συμφέροντα και χρησιμοποιώ ελεεινους τρόπους για να κάνω αυτό που θέλω, να κονομήσω και γενικά να πετύχω τους απαισιους και υποχθόνιους σκοπούς μου!!!!  :2funny:
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
:dancing:
... κι έξω απ’την πλάκα επειδή το μόνο που με νοιάζει εμενα είναι να γαμάω καλα που και που και οτιδήποτε άλλο με αφήνει απίστευτα αδιάφορο, αυτήν την είχα κιαλάρει από όταν ανακοίνωσε το tour της στο EG, και διάβασα και κάτι κριτικές από γαλλοιταλούς συμπαίχτες που έλεγαν τα καλύτερα (κι όσοι έθαβαν έθαβαν βασικά το τότε πρακτορείο της).
Θα μπορούσα βέβαια και να είχα "παρασυρθεί" (λες και δεν τόχω πάθει ποτέ μου  :grin: ) οπότε και πάλι συμφωνω... πολύ καλα θα μου κανανε, όπως και σε οποιονδήποτε άλλον!!!  :2funny: παρασύρτε μας ρεεεεεε!
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Λοιπόν αγαπητοί mods βάλτε κάπου κι αυτό εδώ να γράψουμε κριτική (κι άν υπάρχει παιδιά είτε σαν Paris είτε σαν Crystal είτε αλλιώς δεν το βρήκα συγγνώμη!).

Ώσπου να μπει όμως δηλώνω ότι αξίζει και με το παραπάνω  :rockon: θα τολμήσω να πω ότι είναι πολύ κοντά στο επιπεδο θηρίων τύπου Nina, Vanessa και τετοια!!! (κι αυτή πρωην avantgarde είναι!). Πέρασα πολύ ωραία  :dancing:
www.bourdela.tv/content/view/2309/1/]Δώστου[/url]. :boobies:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Hi Fantom12,

did you already enjoyed free meeting that you recived from agency that asked you to write 2 bad fake reviews about me?Or you prefer to keep this possibility till next time?By the way nice way to save money-just follow to someone instraction and decide your sexual problem.You know very well who is behind nick WHYNOT.
I respect Rozkrotalias who at least visited me and write his OWN opinion.Dont be so cheap!
Just 1 question-did you recived this very well writen text with all possible bad details (that help new punters who cant made own design and follow old members to avoid meeting and to my agency made designe that i asked email for meeting aside)from your Boss or write by yourself?
For future i would like to advice you when you doing such staff dont open your mouth telling about your "great deal" to other people.Greeks loves to talk and the truth always come up.
Best Regard
Margo

Λοιπόν θείτσα, όντως πήρα ένα e-mail και συμφώνησα να γράψω μια αρνητική κριτική με ανταλλαγή ένα free meeting με την Catherine Zeta Jones, τι να κάνω με καταλαβαίνεις θυσίασα την ομορφιά σου για να κάνω το γούστο μου.

Δεν με αρέσει καθόλου που απολογούμαι αλλά έχω γράψει 16 κριτικές για κορίτσια του ομίλου zuzana (οι 2 αυτή την εβδομάδα με πολύ καλές βαθμολογίες)και η δικιά σου ήταν η μόνη  αρνητική.
Όσο αφορά το ποιος έχει boss ρώτα τον  lionantonis που τον έβαλες στο «καπάκι»
να γράψει καλή κριτική.
Δυο κριτικές έχει γράψει και οι 2 για σένα και αν δεν είχε διορθώσει το θέμα με τις βαθμολογίες ο Antisthenis θα σε είχε βάλει 12 10αρια.
Όσο αφορά την αλήθεια μου λες στο τέλος βαλε μια τωρινή φωτογραφία να δουν όσοι δεν ξέρουν είσαι η όχι σαν την σταφίδα της Κορίνθου.

Δεν σου κάνω την χάρη να απαντήσω στα αγγλικά σε ΕΛΛΗΝΙΚΟ site, να στο μεταφράσουν και αυτό και να προσέξουν εκεί που χρησιμοποίησα μεταφορικές έννοιες και παρομοιώσεις για να το καταλάβεις καλά.
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Λοιπόν θείτσα, όντως πήρα ένα e-mail και συμφώνησα να γράψω μια αρνητική κριτική με ανταλλαγή ένα free meeting με την Catherine Zeta Jones, τι να κάνω με καταλαβαίνεις θυσίασα την ομορφιά σου για να κάνω το γούστο μου.

Ρε το Κατερινάκι,το ρηξε και αυτη στην βάζιτα.Φαντομ δωσε το τηλ μου σε παρακαλω! :2funny:
 

Επισκέπτης
Ρε Φαντομ γιατι βριζεις ρε τις σταφιδες της Κορινθου ,.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Ρε Φαντομ γιατι βριζεις ρε τις σταφιδες της Κορινθου ,.... :2funny: :2funny: :2funny:

Εδώ που τα λέμε δίκιο έχεις,  :rockon: θα μας στείλουν κάνα εξώδικο από τον συνεταιρισμό σταφιδοπαραγωγών. :2funny:
 

NERICAST

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
249
Κριτικές
11
Like
3
Πόντοι
11
Ρε συνάδελφοι ειμαι νέος και δεν καταλαβαίνω κατι.Δίαβασα κριτικές και συμπέρανα ότι η Crystal Crown είναι εξαιρετική περίπτωση και εκλεισα δύωρο ραντεβού.Μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί έχει λίγα ραντεβού και οι υπόλοιπες έχούν γεμίσει.Ξέρετε κάτι που δεν το ξέρω;
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Αηδια εντελως / θεοχοντρη,διπλες και πατσιες στην κοιλαρα της,προσωπο καμια σχεση με τις φοτο,το μουνι της πνιγμενο μεσα στα ξυγκια,κωλος απλωμενος σαν τραχανας,κυτταριτιδα αηδια δεν εχω να τιποτε αλλο ....

Καλά ρε υπουργέ τόλμησες να γράψεις εμετός για την Lana το μοντέλο;
Θα σου στείλει κάνα φιρμάνι και σένα…. :2funny:
Μόνο καλές κριτικές από δω και πέρα…φοβηθήκαμε… :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom