Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (9 μέλη και 102 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Δυστυχώς η Donna έδωσε ΑΣΕΠ και πέρασε. Προσπαθεί να σου φάει πολύ χρόνο με μπλα-μπλα και τσιγάρο-τσιγάρο.
Είχες πρόσφατη έμπειρία?Την επισκέφθηκες σε αυτό το tour και ήταν έτσι?Ρωτάω γιατί το Σάββατο έχω κλείσει 2ωρο
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδες σαν ασχετος ρωταω, στις τιμες συμπεριλαμβανεται και το ξενοδοχειο?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
ρε παιδες στις τιμες συμπεριλαμβανεται και το ξενοδοχειο?
Αστιεύεσαι...???
Αν ήταν και το ξενοδοχείο με τα ξενοδοχεία που πανε αυτές και μένουν δεν θα πηγαινε κανείς!!
Το ξενοδοχείο το πληρώνουν αυτές από μόνες τους όπως και το φαγητό τους. Οι τιμές είναι μόνο για το service.
Εκτός και να την πάρεις outcall δηλαδή σε ένα ξενοδοχείο δικό σου (όπου επιβαρύνεσαι την τιμή) ή στο σπίτι σου που φυσικά δεν πληρώνεις τίποτα. Στο outcall υπολογίζεις και 50€ εξτρα(μεταφορά της)
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Αστιεύεσαι...???
Αν ήταν και το ξενοδοχείο με τα ξενοδοχεία που πανε αυτές και μένουν δεν θα πηγαινε κανείς!!
Το ξενοδοχείο το πληρώνουν αυτές από μόνες τους όπως και το φαγητό τους. Οι τιμές είναι μόνο για το service.
Εκτός και να την πάρεις outcall δηλαδή σε ένα ξενοδοχείο δικό σου (όπου επιβαρύνεσαι την τιμή) ή στο σπίτι σου που φυσικά δεν πληρώνεις τίποτα. Στο outcall υπολογίζεις και 50€ εξτρα(μεταφορά της)
οκ :thumbsup:
 

Επισκέπτης
λίγο νωρίτερα "τίμησα" την Mya Diamond... ωραίο γκομενάκι..ωραίο βυζάκι...σούπερ κωλαράκι...καλή διάθεση...αλλά θα συμφωνήσω με κάποιον συνάδελφο που είχε γράψει ότι αν δεν ήταν πορνοστάρ με τίποτα δεν θα δίναμε 300 ευρώπουλα!!! στη Φυλής κατά καιρούς έχω γαμήσει πολύ καλύτερα γκομενάκια από την Mya και μου είχαν έρθει και πιο οικονομικά!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
λίγο νωρίτερα "τίμησα" την Mya Diamond... ωραίο γκομενάκι..ωραίο βυζάκι...σούπερ κωλαράκι...καλή διάθεση...αλλά θα συμφωνήσω με κάποιον συνάδελφο που είχε γράψει ότι αν δεν ήταν πορνοστάρ με τίποτα δεν θα δίναμε 300 ευρώπουλα!!! στη Φυλής κατά καιρούς έχω γαμήσει πολύ καλύτερα γκομενάκια από την Mya και μου είχαν έρθει και πιο οικονομικά!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Αναμένουμε και αναλυτικό review αν γουστάρεις...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
λίγο νωρίτερα "τίμησα" την Mya Diamond... ωραίο γκομενάκι..ωραίο βυζάκι...σούπερ κωλαράκι...καλή διάθεση...αλλά θα συμφωνήσω με κάποιον συνάδελφο που είχε γράψει ότι αν δεν ήταν πορνοστάρ με τίποτα δεν θα δίναμε 300 ευρώπουλα!!! στη Φυλής κατά καιρούς έχω γαμήσει πολύ καλύτερα γκομενάκια από την Mya και μου είχαν έρθει και πιο οικονομικά!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Χαιρομαι που περασες καλα. Πες μας αναλυτικες εντυπωσεις, και πως βρηκες τα Αγγλικα της, και αν η επικοινωνια ηταν καλη. Θα την συνιστουσες για πολυωρη συναντηση?
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Παιδια χτες πηγα με Mya και θελω να βαλω κριτικη.
Την συμπληρωσα και μολις πατησα για να μπει, δεν εγινε τιποτα, με ξαανβγαλε απλα στη σελιδα με τις κριτικες της, χωρις να εχει προστεθει η δικια μου. Τι παιζει?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Παιδια χτες πηγα με Mya και θελω να βαλω κριτικη.
Την συμπληρωσα και μολις πατησα για να μπει, δεν εγινε τιποτα, με ξαανβγαλε απλα στη σελιδα με τις κριτικες της, χωρις να εχει προστεθει η δικια μου. Τι παιζει?
αναμενεις φιλε
πρωτα θα περασει απο ελεγχο
 

Επισκέπτης
Χαιρομαι που περασες καλα. Πες μας αναλυτικες εντυπωσεις, και πως βρηκες τα Αγγλικα της, και αν η επικοινωνια ηταν καλη. Θα την συνιστουσες για πολυωρη συναντηση?

:2funny: :2funny: :2funny: δεν παίζεσαι ρε Λυκ .... ο ανθρωπος λεει οτι ''στη Φυλής κατά καιρούς έχω γαμήσει πολύ καλύτερα γκομενάκια από την Mya και μου είχαν έρθει και πιο οικονομικά!!!'' ... :2funny:
....και γαμω το χιουμορ εχεις Λυκ  :thumbsup: :thumbsup:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
λίγο νωρίτερα "τίμησα" την Mya Diamond... ωραίο γκομενάκι..ωραίο βυζάκι...σούπερ κωλαράκι...καλή διάθεση...αλλά θα συμφωνήσω με κάποιον συνάδελφο που είχε γράψει ότι αν δεν ήταν πορνοστάρ με τίποτα δεν θα δίναμε 300 ευρώπουλα!!! στη Φυλής κατά καιρούς έχω γαμήσει πολύ καλύτερα γκομενάκια από την Mya και μου είχαν έρθει και πιο οικονομικά!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Υπερβαλλεις φιλε μου.
Σε πουτανα της Φυλης ειχες το service που προσφερει η Mya?
Ακαποτη πιπα,χυσιμο οπου γουσταρεις,αψογη συμπεριφορα και αποδοση?
Δυσκολευομαι να το πιστεψω, και αν ναι, θα ταν η μια στις χιλιες.
 

Επισκέπτης
Χαιρομαι που περασες καλα. Πες μας αναλυτικες εντυπωσεις, και πως βρηκες τα Αγγλικα της, και αν η επικοινωνια ηταν καλη. Θα την συνιστουσες για πολυωρη συναντηση?

η Mya ήταν γλυκιά και ευγενέστατη... αλλά εγώ την ήθελα πιο σκύλα! από την άλλη θα σου έλεγα ότι ήταν πολύ επαγγελματίας για τα γούστα μου..ωστόσο μπορώ να πω ότι πέρασα καλά...αλλά τα 300 είναι 2 much! δεν θα την συνιστούσα πάντως για πάνω από ώρα..κοίτα εγώ περίμενα pse αλλά η Mya είναι πιο πολύ gfe!
 

Επισκέπτης
Υπερβαλλεις φιλε μου.
Σε πουτανα της Φυλης ειχες το service που προσφερει η Mya?
Ακαποτη πιπα,χυσιμο οπου γουσταρεις,αψογη συμπεριφορα και αποδοση?
Δυσκολευομαι να το πιστεψω, και αν ναι, θα ταν η μια στις χιλιες.

δεν μίλησα για το service...αλλά για την εμφάνιση..και είπα στη Φυλής έχω κατά καιρούς γαμήσει μουνάρες, πολύ καλύτερες από την Mya με ένα 20ρικο και όχι με 300 euros  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
:2funny: :2funny: :2funny: δεν παίζεσαι ρε Λυκ .... ο ανθρωπος λεει οτι ''στη Φυλής κατά καιρούς έχω γαμήσει πολύ καλύτερα γκομενάκια από την Mya και μου είχαν έρθει και πιο οικονομικά!!!'' ... :2funny:
....και γαμω το χιουμορ εχεις Λυκ  :thumbsup: :thumbsup:

Ελα βρε τσοπ, πληροφοριες θελω  :boobies: Τα γουστα διαφερουν αλλα η καθε γυναικα συμπεριφερεται διαφορετικα με πελατες, αρκει να εχει το πορνιδιο μεσα της, .... λεω εγω  :2funny:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
δεν μίλησα για το service...αλλά για την εμφάνιση..και είπα στη Φυλής έχω κατά καιρούς γαμήσει μουνάρες, πολύ καλύτερες από την Mya με ένα 20ρικο και όχι με 300 euros  ;)

Ε τοτε τι να λεει...
Πιστευω οτι ολοι μας εδω συμφωνουμε οτι το service ειναι κομματακι πιο σημαντικο απο την εμφανιση. Τι να το κανω να εχω την Sklenarikova, και να δεσποζει αδρανεια και παρηκμασμενο τυπικο-αναγκαστικο service?
Αν και στη Mya δεν τιθεται θεμα εμφανισης ειναι καρατουμπανο το σωμα της, ενταξει ισως το ιδιαιτερο προσωπο που εχει να μην αρεσει σε καποιους πολυ. αλλα μονο αυτο.

 

klain

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
502
Κριτικές
35
Like
364
Πόντοι
3.235
Ε τοτε τι να λεει...
Πιστευω οτι ολοι μας εδω συμφωνουμε οτι το service ειναι κομματακι πιο σημαντικο απο την εμφανιση. Τι να το κανω να εχω την Sklenarikova, και να δεσποζει αδρανεια και παρηκμασμενο τυπικο-αναγκαστικο service?
Αν και στη Mya δεν τιθεται θεμα εμφανισης ειναι καρατουμπανο το σωμα της, ενταξει ισως το ιδιαιτερο προσωπο που εχει να μην αρεσει σε καποιους πολυ. αλλα μονο αυτο.
Εγω πιστευω οτι η Mya αξιζει ακριβως γι αυτη την καυλοφατσα
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Εγω πιστευω οτι η Mya αξιζει ακριβως γι αυτη την καυλοφατσα

Ακριβως ετσι klain ακριβως...
Δεν θα ξεχασω ποτε αυτη την καυλοφατσα την ωρα που με πιπωνε και με κοιτουσε..... :rockon: :headbang:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom