Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eιναι μαλλον επειδη δεν βαρας κωλο !!!!
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Για να μη σπαμάρω στο νέο thread, και παρ' ό,τι δεν ειμαι fan του είδους, ένα ακόμη "μπράβο" στον Πρόεδρο για το νέο του εγκυκλοπαιδικό πόνημα με θέμα τα PS CT. Μεγάλης χρηστικής αξίας -και ιστορικής!
... και με ακρίβεια πρώτου δεκαδικού ψηφίου! :)
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
μια ισως χαζη ερωτηση για τους εμπειρους του αθληματος των ct.....πρεπει να αναφερω στο γραφειο για anal cim κλπ απ τη στιγμη που αναφερετε στο site οτι προσφερει η κοπελλα αλλα οχι σαν εξτρα??? αναφερομαι βασικα στην nina απο zuzana...
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
τωρα το δα σαν εχτρα αναφερονται...αλλα πρεπει να το αναφερω στο πρακτορειο ή το ζηταω κατευθειαν απ την κοπελλα??
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Όλα τα έξτρα τα συζητάς με την κοπέλα!

Όλα τα extra εκτός από anal.
Κι αυτό μπορείς να το συζητήσεις με την κοπέλα μόνο,
αλλά καλό είναι να το ξέρει από πριν, γιατί (προσωπικά),
τις περισσότερες φορές το αρνούνται. Εκτός κι αν έχετε πιο
καλή "σχέση", δηλαδή δεν είναι η πρώτη φορά που τη συναντάς.
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Και εγώ πρώτα συζητάω με πρακτορείο γιατί μου έχει τύχει να μου πουν ότι ήταν λάθος γραμμένα και ξεχασμένα απο προηγούμενη κοπέλα...

ΓΑΜΑΤΑ... Πρώτα επιβεβαιώνεις για τα γραφόμενα στο site.

Επίσης για να μη σου στείλουν άλλη ΡΩΤΑΣ και πόσο είναι το COMPENSATION FEE σε περίπτωση που ΔΕΝ είναι η ίδια κοπέλα πόσα χρήματα δίνεις για να τη διώξεις... Συνήθως είνα μέχρι 50ΕΥΡΩ...

Δυστηχώς έτσι είναι το σύστημα για OUTCALL για INCALL φεύγεις πριν καλά καλά μπεις αν δεις ότι η κοπέλα είναι ΜΠΑΖΟ και PHOTOSOP FIXED 50% και άνω...
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Συμπολεμιστές, προς ενημέρωσή σας, δυστυχώς το ποστ μου αυτό έχει να κάνει με μια καταγγελία σχετικά με τη Ζουζουνα, που να τους φανε τα ζουζουνια...  :tickedoff:
Κάπου τον Μάρτη που πέρασε, αν θυμάστε μας ειχε επισκευθει η Μπιανκα Ειχα κλείσει συναντηση και ισως επίσης θυμαστε όσοι ασχοληθήκατε, οτι τελικα αρρωστησε και ακυρωσε τις τελευταίες μέρες. Είχα κάνει την πληρωμη με κάρτα και το σκέφτηκα ο μαλάκας, ρε μηπως να το αποφύγω μπας και παει κάτι στραβά! Και τελικά πήγε! Και από τότε ακόμα περιμένω να μου δώσουν πίσω τα χρήματα!... Τρελή κοροϊδία, σημερα-αυριο, σε μια βδομάδα θα ολοκληρωθεί η συναλλαγή, λείπουν οι υπεύθυνοι θα τους το πω, παρε αλλη γκομενα και παπάρια μάντολες. Το τελευταίο γείωμα το έφαγα σήμερα  :tickedoff:
Να χαιρόμαστε τις κουφάλες που χρυσοπληρώνουμε σα μαλάκες - λιγούρια και δεν τους φτάνει αυτό, μας κλέβουν κι όλας!
- Για να σας προλάβω, όχι ρε φιλαράκια, δε θέλω άλλη γκόμενα, αυτή ήθελα!  ;)  Και όπως γινεται συνήθως, εφόσον φταίει ο προμηθευτής, σου επιστρέφει τα λεφτά σου. Αλλά τι λέω και τι ψάχνω τώρα να βρω άκρη με τους μαφιόζους ε;.....
Κρίμα γιατί φαίνονταν οκ "επαγγελματίες" και οι προηγούμενες εμπειρίες μου μαζι τους ηταν οκ. Κάποιοι κώδικες τιμής υποτίθεται ότι τηρούνται στον υπόκοσμο, αλλά όπως φαίνεται είναι τρελά λαμόγια και εμείς εκείιιιι τους τα σκάμε κανονικα...   :headbang:
Για να δούμε τι θα πει η τράπεζα...
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Η τράπεζα γενικά δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα αν περάσουν
κάποιες ώρες και στην προκειμένη περίπτωση δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι.
Όσο για το μαγαζάκι του Ζ, παίζει μόνη της η κουφάλα, αφού στις φωτό
είναι αρκετά αξιόπιστο και από ότι έρχεται εδώ τα μισά είναι συγγενικά.
Δε νομίζω πάντως ότι υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να μην είχε πότε
πρόβλημα με το συγκεκριμένο γι'αυτό και δεν το προτιμάμε, αλλά κι έσενα
ρε μεγάλε πώς σου ήρθε κι έδωσες πιστωτική  :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σαν να τα ήθελε κι εσένα ο απαυτούλης σου!
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Εχουμε νεότερα παίδες. Σημερα, χωρίς να τους ενοχλήσω, έστειλαν μηνυμα και "απολογούνται" για το μπέρδεμα και φταίει ο προηγουμενος operator ο (ή "η" τελος παντων) ο οποίος δεν ενημέρωσε και εχει απολυθεί 4 μηνες τωρα και ταρχίδια μας κουνιούνται δεξά κι αριστερά και ήδη επέστρεψαν τα χρήματα... Άντε να τα δω...
Αυτά...
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Η τράπεζα γενικά δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα αν περάσουν
κάποιες ώρες και στην προκειμένη περίπτωση δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι.
Όσο για το μαγαζάκι του Ζ, παίζει μόνη της η κουφάλα, αφού στις φωτό
είναι αρκετά αξιόπιστο και από ότι έρχεται εδώ τα μισά είναι συγγενικά.
Δε νομίζω πάντως ότι υπάρχει κάποιος συναγωνιστής που να μην είχε πότε
πρόβλημα με το συγκεκριμένο γι'αυτό και δεν το προτιμάμε, αλλά κι έσενα
ρε μεγάλε πώς σου ήρθε κι έδωσες πιστωτική  :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σαν να τα ήθελε κι εσένα ο απαυτούλης σου!
Αμ ταθελε, δεν ταθελε?!!  :cheesy:
Στην τράπεζα μπορείς να κάνεις αμφισβήτηση χρέωσης, ή καπως έτσι και το δικαιολογείς φυσικά γιατι και πως και κατόπιν, μπορεί και να τα παρεις πισω, γιατί τους τα παίρνουν αυτοί πισω βεβαια, όχι οτι σου τα δινει η τραπεζα...
Μου έχει τύχει στο παρελθόν, παλιά βέβαια, πριν 8-9 χρόνια, που είχα κάνει κάτι ψώνια από αμέρικα και δεν είχαν έρθει ποτέ και οι τύποι με είχαν γειώσει και τελικά πηρα πισω τα χρήματα (κανα 100αρι ηταν αν θυμαμαι καλα). Μετά βέβαια, εμφανίστηκαν οι τύποι και μου είπαν ότι βαζουν την κάρτα μου σε black list για "αντιποινα"...  :uglystupid:  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Συμπολεμιστές, προς ενημέρωσή σας, δυστυχώς το ποστ μου αυτό έχει να κάνει με μια καταγγελία σχετικά με τη Ζουζουνα, που να τους φανε τα ζουζουνια...  :tickedoff:
Κάπου τον Μάρτη που πέρασε, αν θυμάστε μας ειχε επισκευθει η Μπιανκα Ειχα κλείσει συναντηση και ισως επίσης θυμαστε όσοι ασχοληθήκατε, οτι τελικα αρρωστησε και ακυρωσε τις τελευταίες μέρες. Είχα κάνει την πληρωμη με κάρτα και το σκέφτηκα ο μαλάκας, ρε μηπως να το αποφύγω μπας και παει κάτι στραβά! Και τελικά πήγε! Και από τότε ακόμα περιμένω να μου δώσουν πίσω τα χρήματα!... Τρελή κοροϊδία, σημερα-αυριο, σε μια βδομάδα θα ολοκληρωθεί η συναλλαγή, λείπουν οι υπεύθυνοι θα τους το πω, παρε αλλη γκομενα και παπάρια μάντολες. Το τελευταίο γείωμα το έφαγα σήμερα  :tickedoff:
Να χαιρόμαστε τις κουφάλες που χρυσοπληρώνουμε σα μαλάκες - λιγούρια και δεν τους φτάνει αυτό, μας κλέβουν κι όλας!
- Για να σας προλάβω, όχι ρε φιλαράκια, δε θέλω άλλη γκόμενα, αυτή ήθελα!  ;)  Και όπως γινεται συνήθως, εφόσον φταίει ο προμηθευτής, σου επιστρέφει τα λεφτά σου. Αλλά τι λέω και τι ψάχνω τώρα να βρω άκρη με τους μαφιόζους ε;.....
Κρίμα γιατί φαίνονταν οκ "επαγγελματίες" και οι προηγούμενες εμπειρίες μου μαζι τους ηταν οκ. Κάποιοι κώδικες τιμής υποτίθεται ότι τηρούνται στον υπόκοσμο, αλλά όπως φαίνεται είναι τρελά λαμόγια και εμείς εκείιιιι τους τα σκάμε κανονικα...   :headbang:
Για να δούμε τι θα πει η τράπεζα...

Μετα απο οσα εχουμε πει να μην δινετε ποτε πιστωτικη καρτα!! πας και πληρωνεις τανα με καρτα????   :idiot: Νομιζεις οτι ο Ζου η οποιοσδηποτε νταβας κραταει εχεμυθεια???

Τι αλλο θα ακουσω!!! Μην κλαιγεσαι λοιπον, αν και μαλλον θα τα παρεις πισω τα χρηματα σου.

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Την επομενη φορα λευκη επιταγη !!! :2funny: :2funny: :2funny:


Ρε  παιζετε με τους Νταβατζηδες !!!!
Θα σας παρουν και τις κυλοτες !!! :tickedoff:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αντε, να βαλουμε και κανενα καλο μωρο  :grin:
 

Συνημμένα

  • G..jpg
    G..jpg
    36,1 KB · Εμφανίσεις: 24

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Μετα απο οσα εχουμε πει να μην δινετε ποτε πιστωτικη καρτα!! πας και πληρωνεις τανα με καρτα????   :idiot: Νομιζεις οτι ο Ζου η οποιοσδηποτε νταβας κραταει εχεμυθεια???

Τι αλλο θα ακουσω!!! Μην κλαιγεσαι λοιπον, αν και μαλλον θα τα παρεις πισω τα χρηματα σου.


Εγώ πάντως έχω πληρώσει την Mila με CC και δεν υπήρξε προβλημα.
Κωλόφαρδος? Μπορεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom