Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

piggybank1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια και συγχαρητηρια για το σαιτ.παιδες meintei meintei tsirlipipi!!!εχω κλεισει αζουρα για μεθαυριο.υπαρχει καποια κριτικη για τη συγκεκριμενη?
 

piggybank1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ζητουνται επιεγοντως πληροφοριες για αζουρα.εχει κανεις να καταθεσει καμμια εμπειρια?τι λεει η γκομενα απο κοντα?επιπεδο συνεννοησης?service?συμπεριφορα και συμμετοχη?
 

Επισκέπτης
παιδια ζητουνται επιεγοντως πληροφοριες για αζουρα.εχει κανεις να καταθεσει καμμια εμπειρια?τι λεει η γκομενα απο κοντα?επιπεδο συνεννοησης?service?συμπεριφορα και συμμετοχη?

είναι καινούρια αν δεν κάνω λάθος...άρα δεν υπάρχουν εμπειρίες ;)
 

piggybank1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οντως φιλε,ειναι το πρωτο της ctιλικι στη χωρα μας και δεν υπαρχει καποια κριτικη για τη συγκεκριμενη.ωστοσο ειναι εδω απο τις 5(6 ουσιαστικα) του μηνος και φανταστηκα πως στο ενδιαμεσο καποιος θα τη συναντησε και θα μπορουσε να μας πει και 2-3 πραγματακια για εκεινη.δεν κρυβω αλλωστε πως,αν και παρακολουθω στενα το site το τελευταιο διμηνο περιπου,εν τουτοις προκειται για το πρωτο μου ct και ειμαι ιδιαιτερα ενθουσιασμενος!!!!θα τη συναντησω μεθαυριο και εννοειται πως στα καπακια θα ανεβει και κριτικη!!!!
 

Επισκέπτης
οντως φιλε,ειναι το πρωτο της ctιλικι στη χωρα μας και δεν υπαρχει καποια κριτικη για τη συγκεκριμενη.ωστοσο ειναι εδω απο τις 5(6 ουσιαστικα) του μηνος και φανταστηκα πως στο ενδιαμεσο καποιος θα τη συναντησε και θα μπορουσε να μας πει και 2-3 πραγματακια για εκεινη.δεν κρυβω αλλωστε πως,αν και παρακολουθω στενα το site το τελευταιο διμηνο περιπου,εν τουτοις προκειται για το πρωτο μου ct και ειμαι ιδιαιτερα ενθουσιασμενος!!!!θα τη συναντησω μεθαυριο και εννοειται πως στα καπακια θα ανεβει και κριτικη!!!!

πάντως η αίσθησή μου είναι ότι πρόκειται για μετριότητα ;)
 

piggybank1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
να σου πω τη μαυρη αληθεια,κι εγω δεν ξερω τι θα συναντησω.σκεφτομαι και τα καλυτερα αλλα και τα χειροτερα.παντως συμφωνα με τα δικα μου στανταρ η γκομενα ειναι τοπ και ελπιζω να περασω καλα.αληθεια daniel,εχεις εμπειρια απο zuzana?βασικα θελω να ξερω απλα ποιο ξενοδοχειο κλεινουν οι κοπελες του συγκεκριμενου πρακτορειου διοτι δεν ειμαι και απο αθηνα και θελω να υπολογισω τι ωρα θα φυγω για να ειμαι εκει εγκαιρως ανεξαρτητου κινησης κτλπ.οποιαδηποτε πληροφορια θα εκτιμηθει!
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή, για όνομα, μη "δίνεις" τα χοτέλια!...

σε παραπέμπω στην παρατήρηση που δικαίως μου έκανε ο σύντροφος φίλε μου...αλλά μην αγχώνεσαι..κάποιο κεντρικό ξενοδοχείο θα είναι κεντρικού δρόμου ;)
 

Επισκέπτης
να σου πω τη μαυρη αληθεια,κι εγω δεν ξερω τι θα συναντησω.σκεφτομαι και τα καλυτερα αλλα και τα χειροτερα.παντως συμφωνα με τα δικα μου στανταρ η γκομενα ειναι τοπ και ελπιζω να περασω καλα.αληθεια daniel,εχεις εμπειρια απο zuzana?βασικα θελω να ξερω απλα ποιο ξενοδοχειο κλεινουν οι κοπελες του συγκεκριμενου πρακτορειου διοτι δεν ειμαι και απο αθηνα και θελω να υπολογισω τι ωρα θα φυγω για να ειμαι εκει εγκαιρως ανεξαρτητου κινησης κτλπ.οποιαδηποτε πληροφορια θα εκτιμηθει!

πάντως στη zuzana κατά την ταπεινή μου γνώμη πέφτει πολύ photoshop στις γκόμενες! ;)
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
www.booking.com/searchresults.el.html?label=gog235jc;sid=21a0b43db202799a234aac893c2e9fd8;city=-814876]Ξενοδοχεία Αθήνας[/url] ή
URL]]
 

piggybank1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας.την κανω,παω στη γυναικα τωρα και ελπιζω αργοτερα που θα γυρισω να βρω ποσταρισμενο review για αζουρα.αχ αζουρα αζουρα,ελπιζω μονο στο τελος να μη σε λεω αντι για αζουρα χασουρα!!!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
γιατί δεν αναφέρουν όμως ότι είναι η γνωστή πορνοστάρ Angelina Love?


Μου την είχε συστήσει η Defrancesca  πέρυσι το καλοκαίρι, όταν είχα πάει στο ραντεβού ήταν στο δωμάτιο της και μου είπε ότι είναι  φίλες.
Είναι  ωραία κοπέλα και μου είπε ότι δεν είχε ούτε ένα booking γιατί σε γνωστό site (το δικό μας εννοούσε) είχαν γράψει άσχημες κριτικές στο πρώτο tour και στο επόμενο δεν «σταύρωνε» πελάτη.
Μάλλον για αυτό δεν το αναφέρουν ότι είναι αυτή, θα ήταν στα μείον, αντί να τραβήξει πελάτες θα τους έδιωχνε ….
 

piggybank1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες γεια χαρα!κανενα νεο για αζουρα ειχαμε?
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Τίποτα για ellen saint έχουμε ρε παιδιά ? Τι να κάνουμε ? Μα καλά δεν έχει πάει κανένας να βάλει μια κριτική ?
Βοηθείστε φίλοι............
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
εσενα περιμενουμε! :2funny: :2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
οτι και να λεμε ο ζουζουνας ειναι κορυφη....μετα απο τοσες μερες τα σαπακια που εχει εδω ειχαν 1 δυωρο το πολυ 2 και μια μαλιστα τελειως κενο!!!!μολις 2,3 γραψαμε μακρυα απο τα σαπακια,ως δια μαγειας τα προγραμματα γεμισαν,αρχισαν οι ταχα μου κριτικες,καλες βεβαιως βεβαιως...εκανα και το αλανθαστο τεστ που με τον λαμογιοζουζουνα πιανει ΠΑΝΤΑ!!!!!!
 

moraki

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
798
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειναι λαμογιο αλλα δυστυχως ξερει και ''πουλαει'' καλα μεχρι και τα σαπακια ρε φιλε σανιμ.Ξερει απο μαρκετινγκ.
Βασικα εχεις δει κανενα λαμογιο και να μην προκοβει σε οτι και να κανει?
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Αν γαμήσεις και δεν πληρώσεις στο τέλος θα σου κάνει κανείς τίποτα?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αν γαμήσεις και δεν πληρώσεις στο τέλος θα σου κάνει κανείς τίποτα?

Δεν ξέρω για αυτή την περίπτωση, αλλά αν πληρώσεις και δεν γαμήσεις, εμείς θα σε πάρουμε με τις ντομάτες πάντως!

:dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom