Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εχει πεσει πολυ η ποιοτητα στην Ελλαδα.Μας στελνουν προιον β διαλογης(ερχονται και καλα κομματια) σε σχεση με Γαλια Ιταλια Αγγλια Γερμανια αν και οι Ελληνες ειμαστε καυλιαριδες.Τα καλα γραφεια δεν κανουν κανενα τουρ στην Ελλαδα.Αρα αναγκαζεσαι να γαμας αυτες που στελνουν ή να φερεις με δικη σου βουληση που θα το πληρωσεις ακριβα! Εγω παντως κανω απο πλευρα μου μποικοταζ εδω και 2 μηνες. Μονο ετσι θα ανεβασουμε την ποιοτητα!!!

Οχι βρε αρχηγε. Ερχονται και μερικα καλα κομματια. Στο Παρισι εχει 92 πιπινια αυτη την στιγμη. Ε ρε πεινα που εχει να πεσει  :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Θα επανέλθω σε λίγες εβδομάδες να ακούσω ποία κοπελία μου προτείνεται(έχω και εγώ άγχος  μην πέσω σε κανένα μπάζο και από το σοκ εγκαταλείψω άμεσα το άθλημα).
Υ.Γ.Κάπου εδώ μέσα διάβασα πως στους καινούργιους τα πρακτορεία σερβίρουν τα μπάζα ακόμα και αν έχουν κλείσει τα τοπ,αληθεύει; :think:
Y.Γ.2Επίσης διάβασα πως θα μείνεις με το πουλιί στο χέρι :bigdick:(το έβαλα και με εικόνα,για το ήχο επιφυλάσομαι),αν κάποιος μόρτης κλείσει εκεί που έχεις κλείσει εσύ με more time,είναι η τραγική αλήθεια ή φήμες; :think:
Σ.Τ.Δ.Αν όλα αυτά ισχύουν την έκατσα!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Επεξήγηση:Σ.Τ.Δ.=(Σημείωση)(Του)(Δημιουργού).
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Θα επανέλθω σε λίγες εβδομάδες να ακούσω ποία κοπελία μου προτείνεται(έχω και εγώ άγχος  μην πέσω σε κανένα μπάζο και από το σοκ εγκαταλείψω άμεσα το άθλημα).
Υ.Γ.Κάπου εδώ μέσα διάβασα πως στους καινούργιους τα πρακτορεία σερβίρουν τα μπάζα ακόμα και αν έχουν κλείσει τα τοπ,αληθεύει; :think:
Y.Γ.2Επίσης διάβασα πως θα μείνεις με το πουλιί στο χέρι :bigdick:(το έβαλα και με εικόνα,για το ήχο επιφυλάσομαι),αν κάποιος μόρτης κλείσει εκεί που έχεις κλείσει εσύ με more time,είναι η τραγική αλήθεια ή φήμες; :think:
Σ.Τ.Δ.Αν όλα αυτά ισχύουν την έκατσα!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Επεξήγηση:Σ.Τ.Δ.=(Σημείωση)(Του)(Δημιουργού).

Τα "strap on" μονο να φοβασαι, και αν το μωρο ειναι μπαζο, πας για την εξοδο αμεσως σε στυλ ΥURA :2funny:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
"strap on";;;;;; :think:(επειδή είμαι καινούργιος μία επεξήγηση παρακαλώ). :huh:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Sorry δεν κατέχω πολύ καλά την επιστημονική ωρολογία στα αγγλικά!!!
 

Επισκέπτης
Δεν ξεχνας αγορινα μου ε...;;;
231.gif
 [/URL]
URL]]
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Υπάρχει καμία ουσιαστική διαφορά ανάμεσα σε ένα call girl και μία κοπελιά των city tours; :think: :helpplea:
Υ.Γ.Ίσως γράφω σε λάθος μέρος,αν ναι ενημερώστε αν είναι να αρχισω να γράφω στο σωστό.
 

Bill_743

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Like
1
Πόντοι
0
Εχω να πω οτι ερχονται στην Ελλαδα και καλα κομματια αλλα τα καλυτερα με διαφορα βρισκονται σε Ουγγαρια και Τσεχια!!! :dancing: :dancing:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εχω να πω οτι ερχονται στην Ελλαδα και καλα κομματια αλλα τα καλυτερα με διαφορα βρισκονται σε Ουγγαρια και Τσεχια!!! :dancing: :dancing:

Η Καρινα μου ειπαι οτι θα στειλη ενα δυνατο μωρο Αθηνα ονοματι Lulu για να μην παραπονιοσαστε  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Lulu μετα τις 19 Οκτ.
 

Συνημμένα

  • Lulu.jpg
    Lulu.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Koντοπουτανο 1,65 .
Ψιλα πραγματα . :rolleyes:
The Little Lulu
                 
[youtube=425,350]q4QiD2-K5bs[/youtube]

Πες στην Karina αν θελει να κανει δουλια ας στειλει Van - Nina - Kelly Τις υπολοιπες στο Παρισι και στο Μιλανο.
 

Συνημμένα

  • Van.jpg
    Van.jpg
    18,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Nin.jpg
    Nin.jpg
    26 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Kelly.jpg
    Kelly.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 27

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αντε και να την καλοσορισετε  :2funny: Ισως να εχει μπη στο αθλημα και ο Λαλακ μεχρι τοτε  :grin:
 

Επισκέπτης
Οτι πρεπει για τον lalak ειναι η Lulu θα τον πιπωνει στα ορθια. :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.492
Πόντοι
22.785
Ερχεται σε 6 ημερες η Τανια η τσεχα......... αλλο θεομουνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom