Νέα

Christy Anthonis

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deadfuckingpool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
κορμαρα και ομορφη αγριοφατσα! για πολυ πουτσα η κοπελα!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
ενταξει δεν παρεξηγω αλλα γελασα πολυ που μου το εφερε σαν καρχαριας γυρω γυρω.
σε ψαρευε γιατι γουσταρει, αλλα φοβαται να παει μηπως τονε πουνε ντιγκινταγκα στο κωριο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
ας λετε οτι θελετε εδω μεσα, στα αρχιδια της :confused:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ας δωσουν τα φωτα τους οι συναγωνιστες για αυτο το μωρο τι αλλο ξερουμε περα του οτι ειναι χορευτρια και καυλα;
SmartSelect_20210728-140300_Instagram.jpg
Μουνάρα από τις λίγες!! Δούλευε πριν καμιά 3 χρόνια περίπου στα Μαμούνια στη Θεσσαλονίκη σαν χορεύτρια και στο πέρασμα της παραμιλούσες.Θηλυκό όσο δεν πάει εγώ τον έπαιζα από τότε για πάρτη της... Και τώρα τελευταία μας δείχνει και την κωλαρα της συνέχεια στα social
 

Ionikara93

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
20
Like
35
Πόντοι
0
τι να πω ρε αδερφε..σημερα ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν ξερουμε τι γινεται.
χθες ειχα με συναγωνιστη συζητηση για κοπελα που δουλευει στην φωκαιας-φυλης
για το αν ειναι 100% γυναικα η τρανς.
του ειχαν πει οτι λογω βραχνης φωνης της κοπελας ειναι μαλλον τρανς.
του λεω εγω που πηγαινω μαζι της 3 χρονια και βαλε εχω κανα λογο να στο κρυψω αν ηταν τρανς?
χαος σου λεω γαμησε τα.
Να φανταστώ για Σύλβια λες...έχω να σου πω σκηνικό...είχα πάει στο μπουρδέλο που δουλεύει με έναν φίλο...την τσεκαρ. Την παίρνω δωμάτιο και περιμένω περιμένω κάνα 30 λεπτό να έρθει...με παίρνει ο Φιλος από το σαλόνι τηλ και μου λέει ρε συ αυτή είναι τραβελι...με το που πάω να σηκωθώ να βρακωθω μπαίνει η Σύλβια με πετάει στο κρεββάτι και μου άρχιζρκ ένα τσιμπούκι...λέω γαμάτο είναι δεν είναι γαμα
 

astroeseo

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2010
Μηνύματα
57
Like
25
Πόντοι
0
Εντάξει το κορίτσι είναι καυλα, χάνει λίγο σε θηλυκότητα λόγω πόλης γυμναστικής αλλά τι να λέμε τώρα...αν πραγματικά παίζει μπάλα πρέπει να το μάθουμε
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Να φανταστώ για Σύλβια λες...έχω να σου πω σκηνικό...είχα πάει στο μπουρδέλο που δουλεύει με έναν φίλο...την τσεκαρ. Την παίρνω δωμάτιο και περιμένω περιμένω κάνα 30 λεπτό να έρθει...με παίρνει ο Φιλος από το σαλόνι τηλ και μου λέει ρε συ αυτή είναι τραβελι...με το που πάω να σηκωθώ να βρακωθω μπαίνει η Σύλβια με πετάει στο κρεββάτι και μου άρχιζρκ ένα τσιμπούκι...λέω γαμάτο είναι δεν είναι γαμα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εχει η ατιμη φωνη αρχοντοπουτανας μπουζουκοβιας που κανει 2 πακετα prince.ειναι μεγαλη καυλα ομως.:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom