Νέα

Χρησιμοποιείτε sex toys με τη σχέση σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα protaris4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Εμένα με φτιάχνει να φοράει μαντήλι στα μάτια η γκόμενα, αλλά με φτιάχνει μόνο τη πρώτη φορά που δε βλέπει και δε ξέρει τί την περιμένει :grin:
και οταν τελειωσει και πει η γκομενα « με τρελανες σημερα Μανωλη μου» να ακουσει «Μπαμπη με λενε…»
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.203
Κριτικές
18
Like
19.976
Πόντοι
4.546
Απογοήτευση το νήμα. Περίμενα και εγώ να διαβάσω πώς τα διάφορα παιχνίδια καταλήγουν όλως τυχαίως... και στην δική μας σουφρα, με στοργή και αγάπη από την ερωμένη μας.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
193
Πόντοι
0
Απογοήτευση το νήμα. Περίμενα και εγώ να διαβάσω πώς τα διάφορα παιχνίδια καταλήγουν όλως τυχαίως... και στην δική μας σουφρα, με στοργή και αγάπη από την ερωμένη μας.
Εχω τέτοια ιστορία φίλε "με το στραπόν της influencer". Δεν είμαι εγώ ο πρωταγωνιστής, μου την μετέφερε η influencer :)
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.656
Like
10.859
Πόντοι
3.556

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.656
Like
10.859
Πόντοι
3.556
Εννοώ την έχω στο site μου, αλλά μη φανεί ότι είναι διαφήμιση, για αυτό δε το γράφω.
Ναι με αυτά δεν παίζουν αν υπάρχουν πνευματικά δικαιώματα μπορεί να μπλέξεις άσχημα :confused:
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
162
Like
609
Πόντοι
81
1000002515.jpg
κάτι ψιλά , τα χρησιμοποιούμε κι εμείς...
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
1000002515.jpg
κάτι ψιλά , τα χρησιμοποιούμε κι εμείς...
Το τερμα δεξια το εχουμε και εμεις.το ring αυτο που ειπα οτι ειναι μουφα ειναι το ροζ το μικρο,δεν μου/της αρεσε καθολου.το 2ο απο δεξια ειναι thrust?εχει ενα που δημιιουργει κυματα στον αερα,δεν ξερω πως να το πω.ειναι για εξωτερικη χρηση.δοκιμασε το.εχει διαφορες μαρκες τυπου satisfyer
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Ρε τι χάλι με την δικιά μου.
Την παρακαλαω να παρουμε παιχνιδια και αυτή επιμένει για αληθινή τσαπου.
Εγω νομιζω αν ενα ζευγαρι ειναι πολυ καιρο μαζι εννοω πολλα χρονια πρεπει να βρει κατι να δυναμωσει τη σεξουαλικη ζωη του.να κανεις τις ιδιες στασεις για 20χρονια θα βαρεθεις. Προφανως δεν λεω να κανεις μαλακιες τυπου swingers για να κανεις κατι αλλο αλλα καποια sex toys η συγκεκριμενα πουτανοεσωρουχα γιατι οχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Το τερμα δεξια το εχουμε και εμεις.το ring αυτο που ειπα οτι ειναι μουφα ειναι το ροζ το μικρο,δεν μου/της αρεσε καθολου.το 2ο απο δεξια ειναι thrust?εχει ενα που δημιιουργει κυματα στον αερα,δεν ξερω πως να το πω.ειναι για εξωτερικη χρηση.δοκιμασε το.εχει διαφορες μαρκες τυπου satisfyer
Τυπε αμα της βαλεις το μαυρο το παλουκι θα ξεχασει το ονομα σου, το Σουινγκερ θα σου φαινεται παιδικη χαρα:confused:
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
34
Like
548
Πόντοι
80
Εννοείται..χρησιμοποιούμε με την γυναίκα μου πολλά και διάφορα έχουν φύγει αρκετά λεφτά σε αυτά λιπαντικά για κώλο λιπαντικά με γεύσεις σφήνες για το κωλαρακι της πούτσα με λουράκι για διπλή διείσδυση δονητη απλό πουτσα αρκετά μεγάλη με βεντούζα για να πηδιεται ενώ μου τον ρουφάει διάφορα μικρά δονητακια να τα τρίβει στο μουνάκι της ενώ την πηδάω...και σαν σκέψη πάντα ότι την πηδάω μαζί με κάποιον αλλον
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
162
Like
609
Πόντοι
81
Εννοείται..χρησιμοποιούμε με την γυναίκα μου πολλά και διάφορα έχουν φύγει αρκετά λεφτά σε αυτά λιπαντικά για κώλο λιπαντικά με γεύσεις σφήνες για το κωλαρακι της πούτσα με λουράκι για διπλή διείσδυση δονητη απλό πουτσα αρκετά μεγάλη με βεντούζα για να πηδιεται ενώ μου τον ρουφάει διάφορα μικρά δονητακια να τα τρίβει στο μουνάκι της ενώ την πηδάω...και σαν σκέψη πάντα ότι την πηδάω μαζί με κάποιον αλλον
Το κορυφαίο απ' ότι κάνετε, είναι η σκέψη σου..
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
162
Like
609
Πόντοι
81
Τυπε αμα της βαλεις το μαυρο το παλουκι θα ξεχασει το ονομα σου, το Σουινγκερ θα σου φαινεται παιδικη χαρα:confused:
Χαχα. Ακριβώς παίχτη!! Εμένα φαντάσου δεν το έχει δεχτεί ακόμα.. η αλήθεια είναι ότι το αγόρασα εγώ διαδικτυακά. Όταν το αντίκρισα, τρόμαξα.. το ίδιο και εκείνη... Ευελπιστώ με λίγα ποτάκια να την καταφέρω...
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
11
Like
548
Πόντοι
311
Εμείς καμια φορά παίζουμε το all time classic "μου δίνεις το τηλέφωνό σου?"
Περνάω το σταθερό σε μια καπότα και το χώνω όλο στον πάτο της.
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
13
Like
6.075
Πόντοι
2.046
Μαστίγιο..

Βεντούζα Βιδωτή ..

Μανιβέλα.

Μανταλάκια στη ρώγα

Χειροπέδες

Ζεστο νερο απο Θερμοσίφωνα η Ηλιακό

Ενα Κατσαβίδι

Ενα Σκαμπό

Ζαρτιερες ακριβες, με σουτιεν χωρις το μπροστινό μερος

Μασκα Προσωπου Μπαγκς Μπανι.

Ενα γαλλικό κλειδί.

Ζαμπονοτυροπιτα με Μιλκο
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.380
Κριτικές
15
Like
5.361
Πόντοι
1.446
Μαστίγιο..

Βεντούζα Βιδωτή ..

Μανιβέλα.

Μανταλάκια στη ρώγα

Χειροπέδες

Ζεστο νερο απο Θερμοσίφωνα η Ηλιακό

Ενα Κατσαβίδι

Ενα Σκαμπό

Ζαρτιερες ακριβες, με σουτιεν χωρις το μπροστινό μερος

Μασκα Προσωπου Μπαγκς Μπανι.

Ενα γαλλικό κλειδί.

Ζαμπονοτυροπιτα με Μιλκο
καβουρας dowidat
τσιμπιδες knipex
κομπρεσερ makita
γυαλια ηλιου milwaukee
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Χαχα. Ακριβώς παίχτη!! Εμένα φαντάσου δεν το έχει δεχτεί ακόμα.. η αλήθεια είναι ότι το αγόρασα εγώ διαδικτυακά. Όταν το αντίκρισα, τρόμαξα.. το ίδιο και εκείνη... Ευελπιστώ με λίγα ποτάκια να την καταφέρω...
Τυπε δεν λενε οι ψυχολογοι οτι γινομαστε καλυτεροι οταν ξεπερναμε τους φοβους μας?
ετσι να της το φερεις,
Μετα θα της παρεις και βαλιτσακι να το παιρνετε παρεα στις διακοπες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom