Νέα

Χίος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zaxarotsou

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Δρομοκαιτι 48 πανω ΡΕΑ  Κρητικια (ετσι λεει ) μιλφακι με φοβερο κολο που δεν δινει πιπα καλη γαμισι μετριο δινει τηλ για deliveri
 
OP
OP
T

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι μέρες / ώρες δουλεύει;
 

pyrosvesths22

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολλοί άσχετοι σε αυτό το θρεντ ρε παιδί μου.
Λοιπόν επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια έχουμε και λέμε:
Στο γνωστό μέρος δεύτερο στενό απλωταριάς αριστερά τέρμα, στο Νυχτοπούλι από πάνω είναι η Μόνικα, που πλησιάζει πολύ τη θεά Αφροδίτη.
Κατάγεται απο Κρακοβία Πολωνίας, είναι γύρω στο 1.80, βυζάρες DD, σφιχτή και γενικά πολλά κυβικά.
Ανεβαίνεις τα σκαλιά, ένα πολυθρονάκι, χτυπάς πόρτα και περιμένεις. Αν έχει πελάτη σου λέει σε 10 λεπτά, αλλιώς σε υποδέχεται. 40 ευρόπουλα κατάθεση, τα οποία τα ευχαριστιέσαι και με το παραπάνω.
Μπαίνεις μέσα, γδύνεσαι, έρχεται, ξαπλώνεις, σε χαϊδεύει, πίπα με καπότα, τέχνη το κορίτσι όχι μαλακίες. Σε ρωτάει πως θες και ανάλογα σφυροκοπάς.
Ενα πράμα σας λέω που το είπα και της ίδιας. Ξέρει καλά τη δουλιά της και βάζει κάτω πολλές Αθηναίες. Δεν το περίμενα για Χίο.
Αντε καλό βόλι.

ΥΓ. Και να μη βγάζετε τα στρατιωτικά σας αποθημένα, εδώ ήρθατε για να ανοίξουν τα μάτια να ρίξετε κανα καβλί.
 

majilari

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
επίσης ένα ωραίο κωλομπαρακι είναι οι καταστροφές (στον πίσω δρόμο τις παραλίας.Ουσιαστικά πίσω από το sueno) Το επισκέφτηκα το καλοκαίρι! Πολύ καλο και με δυο πρώην κορίτσια του grand ritorno!!
 

kwstis_83

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα φαντάρος στη Χίο πριν 4-5 χρόνια περίπου. Χάλια μου φάνηκε το νησί από το συγκεκριμένο ζήτημα. Και γενικά δεν μπορώ να πω πως πέρασα καλά, από κάθε άποψη. Για να πάμε στο θέμα μας, το κάστρο ήταν το μόνο κάτι έλεγε. Δύο άλλα που δοκίμασα πίσω από λιμάνι, χάλια.
Πάντως στο νησί ακουγόταν έντονα πως έπαιζε και βίζιτα με φοιτήτριες. Βέβαια ακουγόταν μια τιμή γύρω στα 200-250 euros. Για μια Δήμητρα είχα ακούσει και μια άλλη με περίεργο όνομα, (το έχω ξεχάσει). Αυτές λογικά θα έχουν φύγει πια...
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
βγηκε η επιδοτηση για νεους επιχειρηματιες στην καλλιεργεια μαστιχας Χιου στην ηπειρωτικη ελλαδα?
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Ήμουν Χίο το '99 για 9 μήνες φαντάρος. Στο μπουρδέλο στον πεζόδρομο είχα γαμήσει μια φορά μια στραβοχυμένη κοκαλιάρα. Εκτός από το μπουρδέλο (νομίζω δυο είναι, ένα πάνω, ένα κάτω) η πουτάνα ψάρευε πελάτες και από το πάρκο στα λεωφορεία και από το κολόμπαρο δίπλα, Νυχτολούλουδο νομίζω λεγόταν.
Εκτός από τις επί πληρωμή πουτάνες, έπαιζαν κάνα δυο μητρομανείς παντρεμένες που ψαχνόντουσαν με φαντάρους, (και της έτρωγαν οι κεπικάριοι :grin:) και μια χοντρή που έπαιρνε πίπες μόνο. Καλά περάσαμε ρε γαμώτο...
 

chefff

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
81
Like
18
Πόντοι
0
παιδιά για χίο πληροφορίες  μπουρδέλα βίζιτες  και ότι άλλο αν έχει που μπορείς να γαμήσεις να δόσης πίπα  και τιμές αν γνωρίζετε;;
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
καλησπερα.εχουν περασει χρονια απο το τελευταιο μην στο site αλλα οτι γνωριζετε για το νησι εκτος απο τα μπουρδελα και τα κολομπρα που τα βρηκα στον χαρτη.ας πουμε γιατις μητρομανεις ή για αλλαες ωραιες φασεις στο νησι θα σας ημουν ευγνομων...
 

mauresgiorgos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2021
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
καλησπερα.εχουν περασει χρονια απο το τελευταιο μην στο site αλλα οτι γνωριζετε για το νησι εκτος απο τα μπουρδελα και τα κολομπρα που τα βρηκα στον χαρτη.ας πουμε γιατις μητρομανεις ή για αλλαες ωραιες φασεις στο νησι θα σας ημουν ευγνομων...
Αν έχεις βρει κάτι φίλε πες μου
 

bombo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
122
Πόντοι
280
Καλησπέρα στους συναγωνιστές και εγώ τώρα είμαι Χίο και σκέφτομαι να κάνω καταδρομική για δρομοκαιτη διστακτικά μετά από αυτά στο νήμα
 

SiOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2012
Μηνύματα
11
Like
9
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, ανοιξε Χιο νεο σπιτακι; Εκει στα στενακια της απλωταριας; Εχουμε εικονα;
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
1.217
Like
3.629
Πόντοι
456
ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΗ 26, από την δευτέρα 3.07 ΣΟΝΙΑ❤️
IMG-20230609-WA0016.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom