Νέα

Χίος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Λοιπον μετα απο χιωτικο scouting ανακαλυψα 2 μαγαζια. Ειναι στην οδο Δρομοκαιτη 48 Α και Β κοντα στην παραλια της Χιου σε κατι στενα . Απο κοπελες μετρια πραγματα αλλα σειρα μου χιωτης μου ειπε πως στην πρωηγουμενη βαρδια ειχε μια καλη. Θα το ξανατσεκαρω. Οι χιωτες συναγωνιστες καλο ειναι να ενημερωσουν αν ξερουν κατι για αυτα. Εχω τραβηξει και φωτογραφιες οποτε μπορεσω θα τις στειλω και εδω.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Bourdeliaris1984 θα εισηγηθω στο υπουργειο αμυνας να σου δωσουν εκει στα τεθωρακισμενα την ειδικοτητα του ανιχνευτου :rockon:
Αξιος :thumbsup:
Τις φωτο με πμ σε καποιον admin ή mod για να αναιβουν στον νεο κατάλογο :sunglasses:
Λιγο χλωμο να τις στειλω τωρα συντομα γιατι δεν εχω το bluetooth usb να τις περασω. Με την επομενη αδεια λογικα μολις παω Αθηνα παλι.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Α ξεχασα να γραψω οτι εκτος του οτι εχουν μετριες κοπελες οι τιμες ειναι υπερβολικες. Ειναι 40 ευρωπουλα και 30 για τους στρατιωτες.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Αλλη μια πληροφορια για τα μαγαζια της Χιου. Εκει παιζει μια Αντζελα η οποια λενε οτι ειναι καλη. Δεν την εχω δει ακομα.
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χάλια η Χίο μάγκες.νέκρα παντού απο πουτανάκια.βρώμικό νησί.Μόνο σε ένα κολόμπαρό είχα πάρει μία πουτάνα με 45 ευρώ και στο τέλος μου πήρε τα ρούχα και έφυγε και έτρεχα στην ρεσεψίον γυμνός....
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Επιτελους ηρθε η ωρα να αποκαλυψω τα σπιτια της Χιου στην οδο Δρομοκαιτη 48 Α και Β. Προτεινω να μπουνε οι εικονες και στον καταλογο.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
μαυρο χαλι το νησι, ειχα κανει φανταρος και ξερω..οποιος την παλευε πηγαινε σε μια γρια 60αρα και απο κει κ περα ενα κωλομπαρο στις παρυφες της πολης..ακριβο ομως..Περιμενεις περισσοτερα απο το πιο απαλευτο νησι με καμια 10αρια χιλ. φανταρους..Δεν θελω ουτε να τα σκεφτομαι!
 

klynn

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εκείνα τα μαγαζιά στις photos στο λιμάνι δεν έχει πάει κανείς?
Κανένα όνομα, καμιά κριτική?
 

Επισκέπτης
ίντα Χιώτες ίντα και Καρδαμυλιώτες.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Στη χιο ρε παιδια κανα μπουρδελακι? Εκτος απο το μεγαλυτερο την 96 ΕΑΡΜΕΘ δηλαδη. Εχω μεινει μαλάκας απο αυτα που βλεπω. Απο τουριστριες εστω?

lol

Καλό κουράγιο ... Που να είχες και σειρά τον γνωστό χιώτη Γιόβγη-Λη (μεγάλο αστέρι των πολεμικών τεχνών και θαυμαστή του Μπρους Λη). Εκεί θα τα είχες δει όλα ... :-)
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Τελος η Χιος τωρα. Τελος τα μπαζομπουρδελα. Επιστροφη στον πολιτισμο. Επιστροφη στα πολιτιστικα κεντρα της Φυλης,του Μεταξουργειου,της Συγγρου,του Νεου Κοσμου,της Κυψελης,του Πολυγωνου. Πουτανα ουργια δεν εμεινε καμια. Αποχιομαι. Αντε  Γεια.
 

dock

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αναμνήσεις από Χίο...

Το 2002 είχα βρεθεί στο νησί για δουλειές.
Το καλύτερο γαμήσι της ζωής μου,σε ένα μπουρδέλο με μια ψηλοκάβαλη που φορούσε αλυσίδα στη μέση...
 

silverblade

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ήμουν φανταρος στη χιο πριν δυο χρόνια και είχα ακούσει απο σειρές μου ότι σε ένα σπίτι είχε μια ωραία ξανθειά αλλα δεν κατέβαινα συχνά στην πόλη και δεν πέρασα απο εκεί.θυμάμαι ομως τη μια φορά που κατάφερα να πάω στο μπαρ κάστρο μια κοπέλα  Νίκι την έλεγαν 22 χρονων ξανθειά και υπέροχο σώμα
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
η χιος ειναι οπως σχεδον ολη η επαρχια εκτος απο τις πολεις που εχουν πανω απο 50 000 κατοικους.. ...θαχει στη χιο  κανα δυο κολομπαρα που για να γαμισεις κανενα μετριο μουνι  πρεπει να δοσεις την μιση σοδια σου απο παραγωγη μαστιχας...και κατι μπαζα με κανενα 100ρι που εδω στην αθηνα δεν πιανουν ουτε 15 ευρω στην ομονοια...τι καθεστε και βασανιζεστε απλα ειναι τα πραματα...οπως εχω τονισει και σε αλλα ποστ το ποιοτικο σεχ ειναι πανακριβο στην ελλαδα.. οι χιοτες και οι μυτιλινιοι σαμιοτες κλπ ειναι παντως οι περισσοτεροι ποιο ξυπνιοι απ οτι νομιζουμε.. ΠΑΝΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΡΚΙΑ και γαμανε με 30 ευρω μουναρες...οχι με 400 που γαμαμε εδω στην ελλαδα στα σιτι τουρ ..140 για μιση ωριτσα απο γραφειο κλπ.. και μαλακιες...ελεος ποια
 

johnny2_x

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη η Τζινα που ακριβώς είναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom