Νέα

Χαθήκαν οι άντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
αληθεια το λες? μου σπαραζεις την καρδιαν να το ξερεις... αλλα σε νοιαζει?? δε σε νοιαζει! μ εχεις κανει υπηρετρια σου για να γυρνας απο δω κ απο κει... :( κ μην πουμε κατι.. αμεσως απειλες... :(

Χαρά σου. Αργείς όμως και με περιμένουν. Έχω φέρει και προφιτερόλ
 

alx_ppd

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σωστά τα λέει ο mc90606...Δεν είναι εύκολο για κάποιον σήμερα να μένει μόνος του. Ειδικά αν μένει με ενοικιο. Εγώ είμαι απο τους τυχερούς που σπούδαζα αθήνα, και μετά έμεινα και μένω μόνος μου.

ΑΛΛΑ: 400 ευρώ ενοικιο+κοινόχρηστα +ΟΤΕ/ΔΕΗ/ΕΥΔΑΠ+αμάξι+μαρκετ+ασφάλιστρα+ΤΣΜΕΔΕ το μήνα φεύγουν αέρα γύρο στα 850 ευρώ ΠΑΓΙΑ έξοδα.

Χωρίς να βάζω μέσα διασκέδαση και "διασκέδαση", έτσι;

Από την άλλη σαν εργένης εκτιμάς πράγματα όπως καλομαγειρεμένο φαί & καλοσιδερωμένα ρούχα...
Δεν νομίζω πάντως ο άντρας να κρίνεται από το αν μένει μόνος του ή με τους δικούς του. Μαμάκιας και μαμούχαλος να μην είναι και από κει και πέρα όλα φτιάχνονται...


 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ίσα ρε παλιόκοτες γυναίκες που θα σηκώσετε και μύτη...μην σας σκάσω μπάτσα και ξεχάσετε τ όνομα σας για 20 μέρες...'αιντε γιατί πολλή φόρα πήρατε...κάριες..που θα μας την πείτε κιόλας..γίνανε άνθρωποι και οι γυναίκες...ίσααααααα.....ωχ γράφω ώρα και ξέχασα,..θα μου καεί το φαί στην φωτιά και ποιός την ακούει μετά...έφυγαααα.... :badair:  :2funny:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ίσα ρε παλιόκοτες γυναίκες που θα σηκώσετε και μύτη...μην σας σκάσω μπάτσα και ξεχάσετε τ όνομα σας για 20 μέρες...'αιντε γιατί πολλή φόρα πήρατε...κάριες..που θα μας την πείτε κιόλας..γίνανε άνθρωποι και οι γυναίκες...ίσααααααα.....ωχ γράφω ώρα και ξέχασα,..θα μου καεί το φαί στην φωτιά και ποιός την ακούει μετά...έφυγαααα.... :badair:  :2funny:
Στην κουζίνα σου γρήγορα.....έβγαλες και γλώσσα...:2funny::2funny::2funny:
Τουλάχιστον τί έφτιαξες???Μπας και μας καλέσεις να φάμε.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ίσα ρε παλιόκοτες γυναίκες που θα σηκώσετε και μύτη...μην σας σκάσω μπάτσα και ξεχάσετε τ όνομα σας για 20 μέρες...'αιντε γιατί πολλή φόρα πήρατε...κάριες..που θα μας την πείτε κιόλας..γίνανε άνθρωποι και οι γυναίκες...ίσααααααα.....ωχ γράφω ώρα και ξέχασα,..θα μου καεί το φαί στην φωτιά και ποιός την ακούει μετά...έφυγαααα.... :badair:  :2funny:

κανονισε να μαγειρεψες τπτ καλο..
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Στην κουζίνα σου γρήγορα.....έβγαλες και γλώσσα...:2funny::2funny::2funny:
Τουλάχιστον τί έφτιαξες???Μπας και μας καλέσεις να φάμε.....
κανονισε να μαγειρεψες τπτ καλο..
έφτιαξα σουτζουκάκια που της αρέσουν,λαχανοντολμάδες,και ένα γρήγορα μουσακά, τώρα κόβω την σαλάτα....όποιος θέλει του κάνω το τραπέζι....όταν λείπει βέβαια μην φάω καμμιά παντόφλα στο κεφάλι.... :dancing: :grin:
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μπράβο νέε μου. Οι ουρανοί είναι δικοί σου
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εμ τι...μόνο ο κοκκινιστός θα είναι έτσι?.... :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.726
Πόντοι
12.056
Εγω ευτυχως με την κουζινα δεν εχω καμμια σχεση...
Μονο με την ψησταρια...ΑΡΣΕΝΙΚΟΟΟΟΟΣ  :knockinb: :knockinb: :bottom:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ανεκδοτακι:
Xθες το βραδυ η γυναικα μου εβγαλε τα σκουπιδια εξω...ετρεξε πισω απο το σκουπιδιαρικο φωναζοντας: Αργησα για τα σκουπιδια? Ο Οδηγος ειπε: οχι προλαβαινεις πηδα μεσα!
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
δυστηχως να πω και εγω μια εμπειρια μου σε αυτο τον τομεα.
Εχω παει σε ραντεβου με πελατη.Βλεπω ενα αντρογυνο 45 με 50 ετων.
Αφοτου εκανα την παρουσιαση βλεπω τον αντρα ενθουσιασμενο ενω την γυναικα προβληματισμενη και να προβαλει αντιρρησεις.Λεω παει η πωληση εκανε φτερα.Βλεπω τον αντρα(ο οποιος ειχε και αρκετα ψημενη φατσα και το υφος του μαγγα)να σηκωνει αναστημα λεγοντας <<μην μιλας εσυ,θα γινει αυτο που λεω εγω γαμω την πα....ια και τον χρ...ο σου>>
Σοκαρομαι εγω και γυρναει και μου λεει <<την γατα πρεπει να την σκιζεις>>
<<Μπραβο εισαι αντρας, οχι σαν κατι φλουφληδες>> του λεω εγω διακριτικα χωρις να με ακουσει η γυναικα μπας   και γινει η πωληση.Εκεινη την στιγμη ειχε υφος 10 καρδιναλιων και υψος 4 μετρα τουλαχιστον.
Φευγουν και συννενουμαστε να μιλησουμε την επομενη για τα διαδικαστικα.
Την επομενη με παιρνει τηλ σαν βρεγμενη γατα και με υφος επιλοχια μπροστα σε στρατηγο και μου ελεγε τα ιδια που ελεγε η γυναικα του την προηγουμενη.

Δυστηχως το παιχνιδι εχει περασει σε αλλη διασταση και αναγκαστικα ο αντρας αμα θελει να <<σκιζει την γατα>>πρεπει να εχει και ενα μερος απο γυναικεια πονηρια.Ειναι αδυνατον να αντιμετωπισεις καποιον στα ισια οταν αυτος κανει ελιγμους.


 

diligant25

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς πρέπει να συμφωνήσω αυτή τη φορά με τις κυρίες.
Στην εταιρεία που συνεργάζομαι, ένας συνάδελφος 30 ετών παραπονούταν στην project manager ότι οι πελάτες του φωνάζουν και δεν φέρονται καλά. 30 χρόνων ο πατέρας μου είχε τρια παιδιά και εγώ ήδη δούλευα 10 χρόνια. Άλλος έλεγε ότι η γυναίκα του, μπροστά του, με τη φίλη της σχολίαζε() γνωστό μοντέλο/ηθοποιό στη πλαζ.
Τι μπορεί να περιμένει μια γυναίκα από έναν άντρα, που στα 30 χρόνια τρέχει στη μαμά επειδή τον πειράξανε;και πόσοι λειτργούν έτσι; Ή από άλλον που δεν μπορεί να επιβάλει; Πόσοι είναι 30-35 χρονών και μένουν ακόμα με τους δικούς τους.
Αυτά δεν αναιρούν την επαρχιώτικη νοοτροπία των εντοπίων(), αλλά εξηγούν κάποιες συμπεριφορές πχ. γιατί δεν τον γουστάρει και πολύ το cg ή γιατί δεν του κάθησε η στριπτιτζού :cheesy:

Δεν πιστεύεις ότι είσαι λίγο υπερβολικός? Δεν λέω ότι δεν υπάρχουν τέτοια παραδείγματα, αλλά δεν μπορείς και να βγάζεις χαρακτηρισμούς για όλους τους άντρες κρίνοντας απο την συμπεριφορά ορισμένων από αυτούς. Με λίγα λόγια, θα έλεγα ότι υπάρχουν περιπτώσεις και απο τους μεν και απο τους δε.. και ενδιάμεσες και ακραίες.. από όλα έχει ο μπαξές!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
λοιπόν κύριοι, να πούμε τα πράγματα με το όνομά τους..εμείς οι άντρες μιά ζωή κερδίζουμε μια μάχη..και χάνουμε τον πόλεμο...αν βελτιωθούμε σε αυτό το σημείο και αν το καταλάβουμε τότε τα πράγματα θα είναι πολύ καλλίτερα...για σκεφτείτε το...
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες μια συμβουλή: Μην πινετε τσαι!. Κοιτατε τους Εγγλεζους πως εγιναν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom