Νέα

Χαθήκαν οι άντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonoro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.728
Πόντοι
12.056
Ερωτηση κρισεως

Το αλλαγμα babylino επιτρεπετε απο αντρες?? :think: :think: :think:  :rockon:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ερωτηση κρισεως

Το αλλαγμα babylino επιτρεπετε απο αντρες?? :think: :think: :think:  :rockon:

Ενταξει εδω που τα λεμε, η ανατροφη του παιδιου δεν θα επρεπε να την παιρνουμε με τετοια κριτηρια, αλλα οταν κανει κατι ο αντρας να μη το κανει επειδη θα φαει παντοφλα απο την γυναικα. ΤΟΤΕ υπαρχει προβλημα. Αυτο ειναι το θεμα των βλαμμενων που παντρευονται και τους κανουν ο,τι θελουν, κανουν μεν πραγματα μη πατροπαραδοτα για αντρες ( που στα @@ σου κιολας καμια φορα και αν θα τα κανεις ) αλλα τα κανουν επειδη φοβουνται τον μπαμπουλα.

Αυτοι ειναι οι γεννημενοι κεραταδες, η αλλιως μαλακες απο γεννα.
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ξέρετε το ανέκδοτο?
2 αποφάσισαν να χαρίσουν ένα άλογο σε όποιον ήταν ΑΝΔΡΑΣ!
(Βλέπετε το φαινόμενο ΑΝΔΡΑΣ? είναι αρκετά παλιό....)
Πήγαιναν λοιπόν σε κάθε σπίτι και ρωτούσαν: ποιος κάνει κουμάντο ρε? Εσύ ή η γυναίκα σου?
Ε! όλοι έλεγαν μεά από κάποιο δισταγμό ε! Η γυναίκα μου εδώ που τα λέμε!
Αφού γύρισαν όλα τα σπίτια του χωριού και δεν βρήκαν αυτό που ήθελαν, ξαφνικά βλέπουν το τελευταίο σπίτι όπου και απρόθυμα ξεκινάνε να πάνε.
Χτυπανε την πόρτα και ένας 2 μέτρα πραγματικός αγριάνθρωπος εμφανίζεται.
Του κάνουν λοιπόν την ίδια ερώτηση:Εσύ ή η γυναίκα σου κ΄΄ανει κουμάντο στο σπίτι?
ΕΓΩ βέβαια!απαντά χωρίς να αφήνει περιθώρια αμφιβολιών!
Μπράβο του λένε!
Κέρδισες ένα άλογο!
Τι χρώμα το προτιμάς?
Άσπρο ή μαύρο?
και ο αγριάνθρωπος: Γυναίκααααα!Τι χρώμα να το πάρουμε το άλογο?...... :headbang:
Δεν είναι ακριβώς έτσι...ήθελαν να μάθουν ποιός είναι πραγματικά άνδρας...και είπε ο πατέρας στον γιό να πάρει 1 άλογο και 40 κότες...σε όσους θα έλεγαν πως κάνει κουμάντο η γυναίκα θα έδιναν 1 κότα....εεε...ρώταγαν και όλοι έλεγαν ότι κάνει η γυναίκα....έδινε τότε όλο κότες...ο πιτσιρικάς τα είχε παίξει...φτάνει και στον τελευταίο και τον ρωτάει ποιός κάνει κουμάντο και λέει αυτός:εγώ ρε...τί με πέρασες???Εγώ είμαι η κολόνα και το αφεντικό στο σπίτι.....ωραία λέει ο πιτσιρικάς...κέρδισες ένα άλογο...τί χρώμα το θές???και λέει ο άλλος:Γυναίκα...άσπρο ή μαύρο???Και λέει ο πιτσιρικάς:δώσε 1 κότα στιν κύριο.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω πάντως ότι ο καθένας βρίσκει και τα κάνει!
Ένας άνδρας δηλ που με μια συγκεκριμένη γυναίκα σφουγγαρίζει κτλ για να μην τον μαστιγώσει, με κάποια άλλη θα μπορούσε να είναι πασάς (που είναι και το ορθόν βεβαίως βεβαίως!)
Απλά αυτά τα πλάσματα που λέγονται γυναίκες μυρίζονται πολύ πιο εύκολα από μας το ποιος είναι θύμα ή τουλάχιστον ποιον μπορεί ο δικός τους χαρακτήρας να τους μετατρέψει τελικά σε θύμα!
Και εκεί χάνουμε το παιχνίδι μαγκίτες μου!
Λύση υπάρχει βέβαια αλλά είναι ριψοκίνδυνη...
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι ακριβώς έτσι...ήθελαν να μάθουν ποιός είναι πραγματικά άνδρας...και είπε ο πατέρας στον γιό να πάρει 1 άλογο και 40 κότες...σε όσους θα έλεγαν πως κάνει κουμάντο η γυναίκα θα έδιναν 1 κότα....εεε...ρώταγαν και όλοι έλεγαν ότι κάνει η γυναίκα....έδινε τότε όλο κότες...ο πιτσιρικάς τα είχε παίξει...φτάνει και στον τελευταίο και τον ρωτάει ποιός κάνει κουμάντο και λέει αυτός:εγώ ρε...τί με πέρασες???Εγώ είμαι η κολόνα και το αφεντικό στο σπίτι.....ωραία λέει ο πιτσιρικάς...κέρδισες ένα άλογο...τί χρώμα το θές???και λέει ο άλλος:Γυναίκα...άσπρο ή μαύρο???Και λέει ο πιτσιρικάς:δώσε 1 κότα στιν κύριο.....
Ποδολάγνε συγνώμη!
Τις κότες τις ξέχασα!
 
OP
OP
L

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ασπρη με μωβ βουλες... :rolleyes:

τωρα που το ξανασκεφτομαι... καιρος ν αλλαξουν οι ρολοι..!!

Οκ, δεν δουλεύω... Θα με ταΐζεις κιόλας. Θα πηγαίνω βόλτες με τους φίλους μου, το βράδυ θα βγαίνω ξεκούραστος...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ποδολάγνε συγνώμη!
Τις κότες τις ξέχασα!
Τί αγχώνεσαι???Με τόσες ''κότες'' που κυκλοφορούν έξω φορώντας...παντελόνια...δεν ξεχνιόνται...εγώ έχω φίλο μου που μόνο δεν το...θηλάζει...τις προάλλες το ταϊζε με το μπιμπερό και εμείς(είμαστε παρέα) καπνίζαμε και πίναμε καφέ με την γυναίκα του.....να μην σας πώ όταν χέστηκε το μικρό...σφαιράτος το άλλαξε..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Φιλοι μου
2 παρατηρησεις.
1. Η γυναικα ειναι σαν τη μουχλα, οσο βρισκει χωρο ΑΠΛΩΝΕΤΑΙ.
2. Οι αντρες δεν χαθηκανε απλα ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ. :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: Για τιμωρία θα κοιμηθώ στο καναπέ(κάποια ώρα που θα γυρίσω)

αληθεια το λες? μου σπαραζεις την καρδιαν να το ξερεις... αλλα σε νοιαζει?? δε σε νοιαζει! μ εχεις κανει υπηρετρια σου για να γυρνας απο δω κ απο κει... :( κ μην πουμε κατι.. αμεσως απειλες... :(
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
παιδια πολλοι μενουν με τις οικογενειες τους για οικονομικους λογους. μη τα ισοπεδονετε ολα. Η γενια των 600-700 ευρω πως θα μεινουν μονοι. Οταν το πιο φτηνο ενοικιο αισχρης υποσταθμης ειναι στα 200-300 ευρω. Μη συγκρινετε με τις σουηδιες αμερικες κτλ οπου
1) οι βασικοι μισθοι ειναι διπλοτριπλοι
2) Τα δανεια για σπιτια εχουν πολυ πιο ευνοικους ορους. εδω και 2 μαζι να μενουν μερικες φορε δε μαζευουν ουτε 1500-1600
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τι μπορεί να περιμένει μια γυναίκα από έναν άντρα, που στα 30 χρόνια τρέχει στη μαμά επειδή τον πειράξανε;και πόσοι λειτργούν έτσι; Ή από άλλον που δεν μπορεί να επιβάλει; Πόσοι είναι 30-35 χρονών και μένουν ακόμα με τους δικούς τους.

Το οτι κάποιος δε μπορεί να επιβάλει δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να του κάτσει μια γυναίκα που μπορει να είναι και φόλα, χοντρή, πλαδαρή και χωρίς προσωπικότητα.

Όπως και το να είναι κάποιος 30 χρονών και να μενει με τους δικούς του τι σημαίνει; Ότι πρέπει να ξεσπιτωθεί για να γουστάρουν οι γκόμενες; Ή αν είναι άνεργος ή G700 να πάει να ζήσει στο δρόμο;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ερωτηση κρισεως

Το αλλαγμα babylino επιτρεπετε απο αντρες?? :think: :think: :think:  :rockon:

επιτρεπεται αν η αλλαγη της πανας γινει μετα απο φτυσιμο-φραπε σε πολιτιστικο ιδρυμα της λ.συγγρου(ονοματα δε λεμε..μηπως ειναι το ciao italia?) :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom