Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Την καλημερα μου παιδια :hi:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εδω ημουν πριν απο σας και ας μην το ξερατε εδω θα ειμαι και οταν ολοι σας πεθανετε να γραψω και να εκφωνησω τον επικηδειο σας...οι ιδεες δεν πεθαινουν :grin:

εδω ειμασταν πριν απο σενα, εδω ειμασταν οταν σε διαολοστειλαμε και παρακαλαγες σαν την τρελη στις γειτονιες οποιον εβρισκες, εδω θα ειμαστε οταν σε ψοφησουμε παλι να παρακαλας για ταχυδρομους στα κλαμματα σου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
59 ευρω οι εκατο τριχες λεει στη διαφημιση τωρα τα medi jeunesse. τρελαααααααα βασιλακη
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εδω ειμασταν πριν απο σενα, εδω ειμασταν οταν σε διαολοστειλαμε και παρακαλαγες σαν την τρελη στις γειτονιες οποιον εβρισκες, εδω θα ειμαστε οταν σε ψοφησουμε παλι να παρακαλας για ταχυδρομους στα κλαμματα σου.
:thumbsup:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εδω ημουν πριν απο σας και ας μην το ξερατε εδω θα ειμαι και οταν ολοι σας πεθανετε να γραψω και να εκφωνησω τον επικηδειο σας...οι ιδεες δεν πεθαινουν :grin:

gl:Ημερομηνία εγγραφής: 06/07/09, 01:01

dimmits: Ημερομηνία εγγραφής: 02/05/08, 17:05

ektor lopez: Ημερομηνία εγγραφής: 09/08/08, 20:08

κλαψε μαλακα ναυαγιο που μας το παιζεις κ παλιος.

 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
και κατι πτωματα ντουντ μπιλυ13 κλπ....νομισαν οτι νικησαν καποτε επειδη εμενα απλα μου αφαιρεθηκε η δυνατοτητα να απαντω στο φορουμ με κατι σαν μπαναρισμα ενω αυτοι συνεχιζαν να βριζουν αλλα  ο ενας εφαγε το μπαν τελικα και ο αλλος πηρε τον τιτλο που του αξιζε ενω εγω ειμαι εδω και θα ειμαι για πολλα χρονια
σκατα νικησες
ποιος ξερει ποσο παρακαλεσες γονατιστος για να ξαναγυρισεις κ να σου επιτραπει να ξαναγραψεις...
εισαι τοσο ξεφτιλας που φαινεται και απο το ποστ του the saint που ζηταγες να αφαιρεθει το ονομα σου,δεν θες να εχεις κ καλα καμμια σχεση με το σαιτ κ τους αντμιν κτλ κ φτασαμε στο σημερα να ποσταρεις σαν να μην τρεχει τιποτα...
ευχαριστουμε τον Ζιγκριφντ που μας τα ξαναθυμησε.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
καλά αδιαφορώ για τις διαφορές που έχει ο γλίτσας με τύπους που δεν γνωρίζω αλλά οι μοντς και ο αντμιν δεν φημίζονται και για την αμεροληψία τους
μην τρελαθούμε κιόλας..
τις προάλλες ένας τύπος άρχισε να με βρίζει και για μπαν ούτε λόγος
και εγώ ένα νικ πακιστανος βιαστής έφτιαξα και κόντεψα να φάω μπαν
ο βάτραχος μπαναρίστικε χωρίς καν βρίσει
η κανένας ζιγκφριντ αν αρχίσει να μιλάει για χρυσές αυγές τον θυμούντε και τον μπανάρουν


αλλά αν κάποιος αρχίζει τις γαμομανάδες δεν τρέχει τίποτα  :grin:
μην τρελαθούμε..
έχει χίλια δίκια ο τσοπάνης
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
και εγώ ένα νικ πακιστανος βιαστής έφτιαξα και κόντεψα να φάω μπαν
Αν αναλογιστεί κανείς ότι πριν λίγα χρονια ένας πακιστανός βιαστής κατέστρεψε την ζωή ενός δεκαεξαχρονου κοριτσιου, προφανώς το μπαν είναι απόλυτα δικαιολογημένο μόνο απο το νικ που διαλεξες
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αν αναλογιστεί κανείς ότι πριν λίγα χρονια ένας πακιστανός βιαστής κατέστρεψε την ζωή ενός δεκαεξαχρονου κοριτσιου, προφανώς το μπαν είναι απόλυτα δικαιολογημένο μόνο απο το νικ που διαλεξες

ακριβως. να φαει τωρα το χρωστουμενο μπαν ποτε δεν ειναι αργα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ε θα πάω να τα πρίζω στους δίπλα που ο αντμιν τους έχει και καλλίτερο νικ
άκου εκει βρυκόλακας  :2funny:
πηγε ο γλιτσας στους διπλα.
Ειχε φτιαξει απο χρονια λογαριασμο εκει,αλλα δεν καταδεχοτανε να γραψει κ δηλωνε παντα εδω στο μπου οτι διπλα ειναι ιμιτασιον κ μονο εδω ειναι το οριτζιναλ σαϊτ.(προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να υπαρχει χωρος για ολους).
οταν εκδιωχθηκε κακην κακως ομως απο δω,θυμηθηκε οτι εχει κ διπλα βημα για να γραψει κ αρχισε εκει σαν να μην συμβαινει τιποτα...φυσικα εκει εριξε κ την αναμενομενη κλαψα του.
αραγε η εκει διοικηση γνωριζει με τι φιδι κολοβο εχει να κανει?
παλιομαλακισμενο γλιτσα 7 χρονια σε υποστηριζα,ακομη κ οταν αδικως αρχισες απο μονος σου να βριζεις τον μπιλυ κρατησα -για χαρη σου- ουδετερη σταση παρολο που ο μπιλυς ηταν φιλαρακι μου...τωρα θα σε παω μαρουλι ,να με θυμασαι.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
πηγε ο γλιτσας στους διπλα.
Ειχε φτιαξει απο χρονια λογαριασμο εκει,αλλα δεν καταδεχοτανε να γραψει κ δηλωνε παντα εδω στο μπου οτι διπλα ειναι ιμιτασιον κ μονο εδω ειναι το οριτζιναλ σαϊτ.(προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να υπαρχει χωρος για ολους).
οταν εκδιωχθηκε κακην κακως ομως απο δω,θυμηθηκε οτι εχει κ διπλα βημα για να γραψει κ αρχισε εκει σαν να μην συμβαινει τιποτα...φυσικα εκει εριξε κ την αναμενομενη κλαψα του.
αραγε η εκει διοικηση γνωριζει με τι φιδι κολοβο εχει να κανει?
παλιομαλακισμενο γλιτσα 7 χρονια σε υποστηριζα,ακομη κ οταν αδικως αρχισες απο μονος σου να βριζεις τον μπιλυ κρατησα -για χαρη σου- ουδετερη σταση παρολο που ο μπιλυς ηταν φιλαρακι μου...τωρα θα σε παω μαρουλι ,να με θυμασαι.

εγώ δεν ξέρω ούτε γλίτσες ούτε κανένα.. εγώ ξέρω ότι η διαχείριση του σάιτ δεν ήταν δίκαια
και ο μαλάκας σε εμπόλεμη εποχή πάει και κάνει δηλώσει τύπου "γυρισα και είμαι ένας κουβάς σκατά για όλους"  :2funny: :2funny: :2funny: και ο άλλος ο τσόγλανος το έκανε και υπογραφή  :2funny: :2funny:

γελάω σαν τον μαλάκα εδώ και δυο μέρες σαν το τρελό στο δρόμο μόνος μου όταν το θυμάμαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγώ δεν ξέρω ούτε γλίτσες ούτε κανένα.. εγώ ξέρω ότι η διαχείριση του σάιτ δεν ήταν δίκαια
και ο μαλάκας σε εμπόλεμη εποχή πάει και κάνει δηλώσει τύπου "γυρισα και είμαι ένας κουβάς σκατά για όλους"  :2funny: :2funny: :2funny: και ο άλλος ο τσόγλανος το έκανε και υπογραφή  :2funny: :2funny:

γελάω σαν τον μαλάκα εδώ και δυο μέρες σαν το τρελό στο δρόμο μόνος μου όταν το θυμάμαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
βαλε αβαταρ τον παπα με τον φραπε που ειχες στο παλιο νικ.
οσο για την διαχειριση κτλ,στην τελικη ολοι φιλουξενουμενοι ειμαστε σε ξενο μαγαζι.Εαν θελει το αφεντικο κ αποφασισει να σε διωξει,δικο του ειναι το μαγαζι...τωρα δικαια ή αδικα δεν εχει σημασια κ πολυ...το αποτελεσμα μετραει σ αυτα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
βαλε αβαταρ τον παπα με τον φραπε που ειχες στο παλιο νικ.
οσο για την διαχειριση κτλ,στην τελικη ολοι φιλουξενουμενοι ειμαστε σε ξενο μαγαζι.Εαν θελει το αφεντικο κ αποφασισει να σε διωξει,δικο του ειναι το μαγαζι...τωρα δικαια ή αδικα δεν εχει σημασια κ πολυ...το αποτελεσμα μετραει σ αυτα.

για μένα που δεν έχω προσφέρει κάτι (κριτικές η ποσταρίσματα με τσόντες που ανεβάζουν το μαγαζί) στ αρχίδια τους και στ αρχίδια μου, δεν τρέχει τίποτα
αλλά όταν έχεις γράψει καμιά 600αριά κριτικές και έχεις ποστάρει κάτι κάτι χιλιάδες τσόντες είναι φυσικό να αντιδράς

καλά δεν μ έπιασε ο πόνος για κανένα απλά κουβέντα να γίνετε  :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
για μένα που δεν έχω προσφέρει κάτι (κριτικές η ποσταρίσματα με τσόντες που ανεβάζουν το μαγαζί) στ αρχίδια τους και στ αρχίδια μου, δεν τρέχει τίποτα
αλλά όταν έχεις γράψει καμιά 600αριά κριτικές και έχεις ποστάρει κάτι κάτι χιλιάδες τσόντες είναι φυσικό να αντιδράς

καλά δεν μ έπιασε ο πόνος για κανένα απλά κουβέντα να γίνετε  :grin:
δεν γραφει κανεις με το ζορι εδω,να ξες
ειναι ολα θεμα θελησης,εαν εχεις μερακι κτλ...δεν σε υποχρεωνει κανεις να γινεις ενημερωτης κ κριτικογραφος...μπορεις ανετα να ασχοληθεις με οποιο φορουμ θες εκτος βασικης θεματολογιας του σαϊτ...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
για μένα που δεν έχω προσφέρει κάτι (κριτικές η ποσταρίσματα με τσόντες που ανεβάζουν το μαγαζί) στ αρχίδια τους και στ αρχίδια μου, δεν τρέχει τίποτα
αλλά όταν έχεις γράψει καμιά 600αριά κριτικές και έχεις ποστάρει κάτι κάτι χιλιάδες τσόντες είναι φυσικό να αντιδράς

καλά δεν μ έπιασε ο πόνος για κανένα απλά κουβέντα να γίνετε  :grin:

για τις ψευτικες κριτικες τι αλλο κουβεντα να γινει?
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
για τις ψευτικες κριτικες τι αλλο κουβεντα να γινει?

καλά ότι είσαι και εσύ λίγο μπαχαλάκι είσαι..
με τον πίκερ,τον αχαχούχα και την τρελή την μαριάνα τα ίδια έκανες  :birdman:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
δεν γραφει κανεις με το ζορι εδω,να ξες
ειναι ολα θεμα θελησης,εαν εχεις μερακι κτλ...δεν σε υποχρεωνει κανεις να γινεις ενημερωτης κ κριτικογραφος...μπορεις ανετα να ασχοληθεις με οποιο φορουμ θες εκτος βασικης θεματολογιας του σαϊτ...

:rockon: :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Παντως αν εχςις βυσματακι γινεσαι τιμημενος
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλά ότι είσαι και εσύ λίγο μπαχαλάκι είσαι..
με τον πίκερ,τον αχαχούχα και την τρελή την μαριάνα τα ίδια έκανες  :birdman:

πες μου ποιον απο ολους εχω καραμουζιασει αδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom