Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τυποι εγω στο δημοτικο δεν προσεχα τα κοριτσια  :S
τα εβλεπα οπως εβλεπα μια πετρα η μια καρεκλα
το μονο που ηξερα γι αυτα ειναι οτι ειναι κατι σαν ανθρωποι και δεν πρεπει να τα χτυπαμε γιατι ματωνουν πιο ευκολα
αυτο που με ενδιεφερε ειναι να παιζω καθε μερα μπαλα με τα φιλαρακια στα διαλειμματα
κι αμα δεν ειχαμε μπαλα να παταω ενα κουτακι αναψυκτικο να το κανω επιπεδο και να ριχνω πλασεδακια σε φανταστικο τερμα
ειχα και μια τραυματικη εμπειρια με μια αλογα στην 6η δημοτικου που της ηρθε περιοδος στη γυμναστικη και εβλεπα κατι καφε κηλιδες στον καβαλο της φορμας της οταν εκανε ψαλιδια
ηρθε η μαμα της μετα απο λιγο και την πηρε και εκλαιγε το βλαμενο
σκεφτομαι τι θα της ελεγα αν ειχα το τωρινο μου μυαλο
"για 4-5 μερες να δινεις κωλο"  :rockon:


θεος
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Θα πέσει κανα μπινελίκι να γουστάρουμε; :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Ανατρίχιασε η κλειτορίδα μου  :gay:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τσομπανη σκέφτεσαι να εξαργύρωσεις με καποιο τροπο την αποδοχή που απολαμβάνεις απο τα μέλη  του σάιτ ;
φυσικα θα την ανταλλαξω με εναν κουβα σκατα απο τα προβατα μου
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
φυσικα θα την ανταλλαξω με εναν κουβα σκατα απο τα προβατα μου
αν οι θαυμαστές σου σου προτείνουν ενα ρομαντικό μπουκακε θα αποδεχθεις την πρόταση ; Θα γίνεις γονατιστός πρωταγωνιστής ;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αν οι θαυμαστές σου σου προτείνουν ενα ρομαντικό μπουκακε θα αποδεχθεις την πρόταση ; Θα γίνεις γονατιστός πρωταγωνιστής ;
δεν εχω θαυμαστες τυπε ουτε ακολουθους μονο γαμημενες ψυχουλες και πουστρακια που ορεγονται την πουτσα μου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και κατι πτωματα ντουντ μπιλυ13 κλπ....νομισαν οτι νικησαν καποτε επειδη εμενα απλα μου αφαιρεθηκε η δυνατοτητα να απαντω στο φορουμ με κατι σαν μπαναρισμα ενω αυτοι συνεχιζαν να βριζουν αλλα  ο ενας εφαγε το μπαν τελικα και ο αλλος πηρε τον τιτλο που του αξιζε ενω εγω ειμαι εδω και θα ειμαι για πολλα χρονια
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
και κατι πτωματα ντουντ μπιλυ13 κλπ....νομισαν οτι νικησαν καποτε επειδη εμενα απλα μου αφαιρεθηκε η δυνατοτητα να απαντω στο φορουμ με κατι σαν μπαναρισμα ενω αυτοι συνεχιζαν να βριζουν αλλα  ο ενας εφαγε το μπαν τελικα και ο αλλος πηρε τον τιτλο που του αξιζε ενω εγω ειμαι εδω και θα ειμαι για πολλα χρονια
τα πράγματα τα βλεπω σκούρα τσομπανη εχουν πέσει πολλοί να σε φάνε δικαίως η αδίκως για να κάτσεις θα δώσεις αγώνα αν θα μείνεις χρονια η ιστορία και το μέγεθος των αρχιδιων σου θα το δείξει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τα πράγματα τα βλεπω σκούρα τσομπανη εχουν πέσει πολλοί να σε φάνε δικαίως η αδίκως για να κάτσεις θα δώσεις αγώνα αν θα μείνεις χρονια η ιστορία και το μέγεθος των αρχιδιων σου θα το δείξει
εγω παντως δεν βλεπω κανεναν πλην απο κατι αγνωστα νικ τασος πορνος πουσταρας ,ντουκ νουκεμ πουσταρδεμ,και η εκτορινα κωλομπινα ενα παλαιολιθικο ξεραμενο σκατο του σαιτ και ο χρησιμος ηλιθιος νεοακολουθος του
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
εγω παντως δεν βλεπω κανεναν πλην απο κατι αγνωστα νικ τασος πορνος πουσταρας ,ντουκ νουκεμ πουσταρδεμ,και η εκτορινα κωλομπινα ενα παλαιολιθικο ξεραμενο σκατο του σαιτ και ο χρησιμος ηλιθιος νεοακολουθος του
ενας λόγος παραπάνω όπως εσυ το περιγράφεις να γίνεις 2 φορές καραμουζα μετα αν δεν αντέξεις  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενας λόγος παραπάνω όπως εσυ το περιγράφεις να γίνεις 2 φορές καραμουζα μετα αν δεν αντέξεις  ;)
εδω ημουν πριν απο σας και ας μην το ξερατε εδω θα ειμαι και οταν ολοι σας πεθανετε να γραψω και να εκφωνησω τον επικηδειο σας...οι ιδεες δεν πεθαινουν :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
εδω ημουν πριν απο σας και ας μην το ξερατε εδω θα ειμαι και οταν ολοι σας πεθανετε να γραψω και να εκφωνησω τον επικηδειο σας...οι ιδεες δεν πεθαινουν :grin:
τριμπιουντ θρεντ πρεπει να βάλεις ενα κλώνο να σου ανοίξει έστω και καθυστερημένα  :grin:
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
εδω ημουν πριν απο σας και ας μην το ξερατε εδω θα ειμαι και οταν ολοι σας πεθανετε να γραψω και να εκφωνησω τον επικηδειο σας...οι ιδεες δεν πεθαινουν :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin:
[move][size=15pt]ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ[/size][/move]

Έχω την τιμή να μεταφέρω κάποια σχόλια του καλού μου φίλου και εξαίρετου μέλους του παρόντος ιστοτόπου κ. gl, ο οποίος με την λαμπρή συμμετοχή του, τόσο στην κύρια θεματολογία του ιστοτόπου, όσο και στην περιφερειακή, κόσμησε τον παρόντα. Δεν κρύβω βέβαια, ότι ο κ. gl, είχε ως νικ, και "κακές" στιγμές, καί δεν είναι λίγες οι φορές που γι΄αυτόν τον λόγο, είχαμε διασταυρώσει τα ξίφη μας. Οι "καλές" του στιγμές όμως, ήταν αριθμητικά σαφώς περισσότερες και πιο λαμπρές. Ούτως, ο απολογισμός παραμένει θετικός.

Ακολουθεί το σχόλιό του:


"Το νικ gl αν και φαινεται ως warn πλεον εχει αποκλειστει απο τον ιστοτοπο (πουστικη δλδ τακτικη) και φυσικα ο πηγασιος και ο θεσσαλος....

Ως gl αν και δεν φαινεται επισημα ειμαι στην πραγματικοτητα μπαναρισμενος απο ip και ζητω επισημα να βγει το νικνειμ μου απο τους συντονιστες των συλλογων και να φαινεται ως banned διοτι δεν θελω να εχω καμια σχεση με αντμινς και μοντς που υποθαλπτουν και επικροτουν υβριστες μαναδων και οστων νεκρων."
:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom