Νέα

Chat room/Έχεις pm/Spam/Άρλεκιν thread

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 549K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Να μπει κανονικό τσατ στο σάιτ ;

  • Ο jimy.m. να ποστάρει μετά τα μεσάνυχτα

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο baros να πει καλή κουβέντα και να την εννοεί

    Ψήφοι: 11 8,7%
  • Ο dimmits να έρθει Αθήνα και να πάει Αγκυρας

    Ψήφοι: 10 7,9%
  • Ο the saint να μη ζητήσει κώλο από εκδιδόμενη

    Ψήφοι: 21 16,5%
  • Ο Αθηναίος να πουλήσει τη μάσκα

    Ψήφοι: 8 6,3%
  • Ο iuakoya να συναντήσει τον jimy.m.

    Ψήφοι: 15 11,8%
  • Ο Tassos Karipidis να πάρει πιπίνι

    Ψήφοι: 17 13,4%
  • Ο βάτραχος να επιστρέψει

    Ψήφοι: 27 21,3%
  • Ολοι να καταλήξουμε στο υπόγειο

    Ψήφοι: 36 28,3%
  • Τίποτα από τα παραπάνω

    Ψήφοι: 35 27,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    127

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
σ' εχασα λιγο, για ριξε μια αναλυση..

είναι αυτό που έλεγα πριν. βάζεις προτεραιότητες. επιλέγεις βάζοντας πάνω απ'όλα την κρίση σου..όχι το συν-αίσθημα, ούτε κάβλες ούτε έρωτες.

θες να φτάσεις ψηλά, διαβάζει χρόνια στο πανε, δεν θα παρατήσεις τις σπουδές σου για έναν έρωτα. έρωτες έρχονται-παρέρχονται

αν είσαι όμως τυπάκι αλάνι-τα καταφέρνω όλα στυλ, θα πιεις την πορτοκαλάδα γτ δεν θα μπορέσεις να είσαι 12 ώρες στη βιβλιοθήκη-σχολή-διάβασμα για το πτυχίο-μεταπτυ-διδα-μεταδιδα κτλ + παράλληλα να φροντίζεις συναισθηματικά + το γκομενάκι.είναι φέιλ εξ αρχής. αυτό το κάνει κάποιος μέτριος δίχως κύριους στόχους
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Διότι δεν παίζει κανένα θηλυκό αυτή την περίοδο... Και είμαι μόνιος και με τρώει ο πόνιος... Και ο αγοραίος έρωτας εδώ είναι μηδαμινός ή κάτω των στάνταρτ μου   :headbang: :headbang:


Ε νταξ  μωρε....Τα ιδια περναμε ολοι λιγο πολυ....    :)


Υπομονη...
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
είναι αυτό που έλεγα πριν. βάζεις προτεραιότητες. επιλέγεις βάζοντας πάνω απ'όλα την κρίση σου..όχι το συν-αίσθημα, ούτε κάβλες ούτε έρωτες.

θες να φτάσεις ψηλά, διαβάζει χρόνια στο πανε, δεν θα παρατήσεις τις σπουδές σου για έναν έρωτα. έρωτες έρχονται-παρέρχονται

αν είσαι όμως τυπάκι αλάνι-τα καταφέρνω όλα στυλ, θα πιεις την πορτοκαλάδα γτ δεν θα μπορέσεις να είσαι 12 ώρες στη βιβλιοθήκη-σχολή-διάβασμα για το πτυχίο-μεταπτυ-διδα-μεταδιδα κτλ + παράλληλα να φροντίζεις συναισθηματικά + το γκομενάκι.είναι φέιλ εξ αρχής. αυτό το κάνει κάποιος μέτριος δίχως κύριους στόχους


Ολα ειναι σχετικα...Κατι που ειναι μετριοτητα για σεν αμπορει να ειναι ευτυχια για καποιον αλλον.....Μην τα χαντακωνεις ολα....
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
χααχααχχαχα για το 1ο...

για το 2ο...θα'σαι μετά σα τραβ..πολύ έντονα χαρακτηριστικά...θα γαμηθεί ο δίας...τελικά οι γκόμενες επιβεβαιώνετε ότι είστε φουλ στο λοου σελφ αστιμ


μην μπερδεύεσαι αλήθεια ήταν  :grin:

για το 2ο δεν το κρύψαμε ποτέ νομίζω  :grin:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
είναι αυτό που έλεγα πριν. βάζεις προτεραιότητες. επιλέγεις βάζοντας πάνω απ'όλα την κρίση σου..όχι το συν-αίσθημα, ούτε κάβλες ούτε έρωτες.

θες να φτάσεις ψηλά, διαβάζει χρόνια στο πανε, δεν θα παρατήσεις τις σπουδές σου για έναν έρωτα. έρωτες έρχονται-παρέρχονται

αν είσαι όμως τυπάκι αλάνι-τα καταφέρνω όλα στυλ, θα πιεις την πορτοκαλάδα γτ δεν θα μπορέσεις να είσαι 12 ώρες στη βιβλιοθήκη-σχολή-διάβασμα για το πτυχίο-μεταπτυ-διδα-μεταδιδα κτλ + παράλληλα να φροντίζεις συναισθηματικά + το γκομενάκι.είναι φέιλ εξ αρχής. αυτό το κάνει κάποιος μέτριος δίχως κύριους στόχους
Αν και μιλας σκληρα, εχεις δικιο..
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ολα ειναι σχετικα...Κατι που ειναι μετριοτητα για σεν αμπορει να ειναι ευτυχια για καποιον αλλον.....Μην τα χαντακωνεις ολα....

+φωνώ, εξάλλου είμαι γνωστός για τις κάθετες απόψεις μου.


..που συνήθως είναι και οι σωστότερες.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ολα ειναι σχετικα...Κατι που ειναι μετριοτητα για σεν αμπορει να ειναι ευτυχια για καποιον αλλον.....Μην τα χαντακωνεις ολα....
Κ εγω σκεφτηκα να απαντησω ακριβως το ιδιο με σενα..
Ομως υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που θεωρουν οτι μπορουν να τα πετυχουν ολα, αλλα με προγραμμα, με σειρα..
Οποτε πρωτα πανε τα πτυχια και μετα η προσωπικη ζωη..
Και καπως ετσι μεγαλωνουν οι γυναικες, χωρις να εχουν ζησει τιποτα στη ζωη τους και τοτε τους βγαινουν ολα τα απωθημενα..
Και ξεσαλωνουν και γαμιουνται αβερτα και τρελαινονται.
Και μετα βρισκουν ενα μαλακα-κακομοιρη και του φορτωνονται..
Επιλογες ειναι ολα..
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μην μπερδεύεσαι αλήθεια ήταν  :grin:

για το 2ο δεν το κρύψαμε ποτέ νομίζω  :grin:

οι απόψεις αλλάζουν σύμφωνα με το αίσθημα της στιγμής ( δεν θυμάμαι ποιός το είπε, αν θες το ψάχνω )

βιτρίνα >>> παστουρμά, το στυλ, το ύφος <<< σας προστατεύει ...



















...γατάκια
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Κ εγω σκεφτηκα να απαντησω ακριβως το ιδιο με σενα..
Ομως υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που θεωρουν οτι μπορουν να τα πετυχουν ολα, αλλα με προγραμμα, με σειρα..
Οποτε πρωτα πανε τα πτυχια και μετα η προσωπικη ζωη..
Και καπως ετσι μεγαλωνουν οι γυναικες, χωρις να εχουν ζησει τιποτα στη ζωη τους και τοτε τους βγαινουν ολα τα απωθημενα..
Και ξεσαλωνουν και γαμιουνται αβερτα και τρελαινονται.
Και μετα βρισκουν ενα μαλακα-κακομοιρη και του φορτωνονται..
Επιλογες ειναι ολα..

φίλε, το θέμα είναι να έχεις το μυαλό σου στα ίσα του.

( μια εποχή περνούσα 14 μαθήματα το 6μηνο + πηδούσα σα κουνέλι..όπου μωρό και o wolfakis.. όταν ήταν να διαβάσω διάβαζα σα τυφλός που ήθελε το φως του..όποιος με διέκοπτε ενώ ήξερε για μένα έτρωγε Χ..οι στόχοι που σου'λεγα ;) )
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
φίλε, το θέμα είναι να έχεις το μυαλό σου στα ίσα του.

( μια εποχή περνούσα 14 μαθήματα το 6μηνο + πηδούσα σα κουνέλι..όπου μωρό και o wolfakis.. όταν ήταν να διαβάσω διάβαζα σα τυφλός που ήθελε το φως του..όποιος με διέκοπτε ενώ ήξερε για μένα έτρωγε Χ..οι στόχοι που σου'λεγα ;) )
μαν μιλαμε για κοπελα που φευγει το πρωι για τη δουλεια και γυρναει 7-8 καθε μερα..
και μεσα σ' αυτο το χρονο πρεπει να χωρεσει το διδακτορικο, τους φιλους, την οικογενεια, αλλα και το γκομενο..
Δε γινονται αυτα..
Και το καταλαβαινω ακομα κ εγω που δεν εχω καμια σχεση μ' αυτη τη φαση..
Απλα κ εκεινη εχει δεθει και δεν της ειναι ευκολο να παρει μια αποφαση..
Γι' αυτο το τρεναρουμε κ οι δυο..
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μαν μιλαμε για κοπελα που φευγει το πρωι για τη δουλεια και γυρναει 7-8 καθε μερα..
και μεσα σ' αυτο το χρονο πρεπει να χωρεσει το διδακτορικο, τους φιλους, την οικογενεια, αλλα και το γκομενο..
Δε γινονται αυτα..
Και το καταλαβαινω ακομα κ εγω που δεν εχω καμια σχεση μ' αυτη τη φαση..
Απλα κ εκεινη εχει δεθει και δεν της ειναι ευκολο να παρει μια αποφαση..
Γι' αυτο το τρεναρουμε κ οι δυο..

1.αν είναι 24 και βαράει διδακτορικό + μάλιστα στα οικονομικά, κα΄που το'δα νομίζω, θα την πάρει κανά πανε του εξωτερικου. ή πολυεθνικη

2. αφού εσύ είσαι ο πιο φλου, + θέλεις να μείνεις μαζί της φτιάξε το πρόγραμμά σου σύμφωνα με τα κενά της + τότε ίσως και να κρατήσει παραπάνω.

3. βρες κι εσύ κανά άλλο μωράκι να καλύπτεις τον χρόνο που δεν θα βρίσκεσαι με την προφεσσορίνα
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Κ εγω σκεφτηκα να απαντησω ακριβως το ιδιο με σενα..
Ομως υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που θεωρουν οτι μπορουν να τα πετυχουν ολα, αλλα με προγραμμα, με σειρα..
Οποτε πρωτα πανε τα πτυχια και μετα η προσωπικη ζωη..
Και καπως ετσι μεγαλωνουν οι γυναικες, χωρις να εχουν ζησει τιποτα στη ζωη τους και τοτε τους βγαινουν ολα τα απωθημενα..
Και ξεσαλωνουν και γαμιουνται αβερτα και τρελαινονται.
Και μετα βρισκουν ενα μαλακα-κακομοιρη και του φορτωνονται..
Επιλογες ειναι ολα..


Αυτα δεν ισχυουν μονο για γυναικες ξαναλεω.....Αν ησουν γυναικα θα εβλεπες τι περιπτωσεις που θελουν να λεγονται αντρες κυκλοφορουν.....    :rolleyes:


μαν μιλαμε για κοπελα που φευγει το πρωι για τη δουλεια και γυρναει 7-8 καθε μερα..
και μεσα σ' αυτο το χρονο πρεπει να χωρεσει το διδακτορικο, τους φιλους, την οικογενεια, αλλα και το γκομενο..
Δε γινονται αυτα..
Και το καταλαβαινω ακομα κ εγω που δεν εχω καμια σχεση μ' αυτη τη φαση..
Απλα κ εκεινη εχει δεθει και δεν της ειναι ευκολο να παρει μια αποφαση..
Γι' αυτο το τρεναρουμε κ οι δυο..


Δεν μπορω να καταλαβω τι σε χαλαει να το πατε χαλαρα για λιγο καιρο.....Οσο την πιεζεις το ξερεις κι εσυ οτι ειναι χειροτερο.....
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
1.αν είναι 24 και βαράει διδακτορικό + μάλιστα στα οικονομικά, κα΄που το'δα νομίζω, θα την πάρει κανά πανε του εξωτερικου. ή πολυεθνικη

2. αφού εσύ είσαι ο πιο φλου, + θέλεις να μείνεις μαζί της φτιάξε το πρόγραμμά σου σύμφωνα με τα κενά της + τότε ίσως και να κρατήσει παραπάνω.

3. βρες κι εσύ κανά άλλο μωράκι να καλύπτεις τον χρόνο που δεν θα βρίσκεσαι με την προφεσσορίνα
Ειναι 25, εχει τελειωσει στο warwick MSc in Finance με υποτροφια και θελει να ξεκινησει οχι ακριβως διδακτορικο, αλλα κατι αντιστοιχο..
Αυτο

 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Δεν μπορω να καταλαβω τι σε χαλαει να το πατε χαλαρα για λιγο καιρο.....Οσο την πιεζεις το ξερεις κι εσυ οτι ειναι χειροτερο.....
Με χαλαει το οτι απο εκει που την εβλεπα συχνα, τωρα θα πρεπει να ειμαι συναισθηματικα εκει, αλλα σωματικα μια στο τοσο..
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ειναι 25, εχει τελειωσει στο warwick MSc in Finance με υποτροφια και θελει να ξεκινησει οχι ακριβως διδακτορικο, αλλα κατι αντιστοιχο..
Αυτο


χαχααχχαχαχαα οι πίνακες είναι για να σε πείσουν να μπεις στο πρόγρμμα; χχαααχχχαχααχαχχααχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom