Νέα

Χανούμια ψηφίστε ΝΔ. Ο Αλογοσκούφης σας φτιάχνει γήπεδο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Αντε χανούμια ψηφίστε ΝΔ.
Ο Αλογοσκούφης παραχωρεί - δικιά του είναι άραγε? - την έκταση του ΟΔΔΥ για να φτιάξετε γήπεδο.

warnwarn.gif
 Μη[/URL] χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Αντε χανούμια ψηφίστε ΝΔ.
Ο Αλογοσκούφης παραχωρεί - δικιά του είναι άραγε? - την έκταση του ΟΔΔΥ για να φτιάξετε γήπεδο.
Ήσασταν τούρκοι τώρα που θα πάτε στα Λιόσια θα γίνετε τουρκόγυφτοι....
ΡΕ ΣΥ ΝΤΡΟΠΗ.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δηλαδή  εσείς  ψηφίσατε  ΠΑΣΟΚ  όταν  σας  βάλανε  την  τελευταία  στιγμή  στον  φάκελλο  του  2004??? :jerking: :jerking: :jerking:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: Άλλαξε και λίγο χέρι... :jerking: :jerking: :idiot: :idiot: :idiot:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εχει το "ελευθερο" ο χρηστης "tilestora"  να αποκαλει τους ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ τουρκους και τουρκογυφτους?

τους admin kai mods ρωταω...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Αντε χανούμια ψηφίστε ΝΔ.
Ο Αλογοσκούφης παραχωρεί - δικιά του είναι άραγε? - την έκταση του ΟΔΔΥ για να φτιάξετε γήπεδο.
Ήσασταν τούρκοι τώρα που θα πάτε στα Λιόσια θα γίνετε τουρκόγυφτοι....
Έχεις πολύ μεγάλη πλάκα φίλε μου...Και μάλλον έχεις και το ακαταλόγιστο....
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Οτι γηπεδο θα παρει ο παναθηναικος θα παρει και η αεκ . :dancing: Ας το καταλαβουν ολοι οτι οποιο κομμα και να βγει κερδισμενος θα ειναι μονο ο ολυμπιακος  :headbang:  τωρα οι μαλακες συναγωνιστες παναθηναικοι που ψηφισαν νεα δημοκρατια μηπως και δουν μια καλυτερη μερα (και εννοω μονο για αυτο τον λογο γιατι ο καθενας μπορει να ψηφιζει οτι γουσταρει)ας προσεχαν :thefinge: Ομως πριν πανε να ψηφισουν να περασουν απο τον ταφο του μιχαλη στο τριτο, να θυμηθουν οτι οι δολοφονοι ειναι ελευθεροι και ετοιμοι να ξαναχτυπησουν αφου απολαμβανουν την φροντιδα και την θαλπωρη της κυβερνησης της ΝΔ και ειδικα των υπουργων δικαιοσυνης και δημοσιας ταξης, και φυσικα μετα να ψηφισουν και με τα δυο τους χερια ΝΔ ....  :jerking: :jerking: :jerking:... πληροφοριες που λενε οτι ο πρωθυπουργος σε μετεκλογικη εξοδο του στον μπαιρακταρη δεν θα μιλησει την ωρα που τρωει το αγαπημενο του γιαουρτλου μονο για νταβατζηδες αλλα και για τους γαυρους δολοφονους τους οποιους ειναι ετοιμος να συντριψει εχοντας αιχμη του δωρατος τον πολυδωρα δεν εχουν εξακριβωθει.... :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μ αρεσει που του δινετε σημασια ρε παλικαρια....

αφηστε το παιδι να εκτονωθει...

Εκτονωσου φιλε μου....και μετα πηγαινε στο γηπεδο να ανανεωσεις τη συνδρομη σου ως μελος...
Α ρε κοροιδα...Οταν σε εναν απατεωνα παραχωρειται πραξικοπηματικα δημοσια εκταση για 49 χρονια σε περιοχη φιλετο ειναι ευηπολυπτος επιχειρηματιας...οταν δινεται στην ΑΕΚ μια υποβαθμισμενη περιοχη που μεσα απο τη δημιουργια γηπεδου θα αναγεννηθει ειναι ρουσφετι....

οξω πουστη απτη παραγκα...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
τωρα οι μαλακες συναγωνιστες παναθηναικοι που ψηφισαν νεα δημοκρατια μηπως και δουν μια καλυτερη μερα (και εννοω μονο για αυτο τον λογο γιατι ο καθενας μπορει να ψηφιζει οτι γουσταρει)ας προσεχαν :thefinge: Ομως πριν πανε να ψηφισουν να περασουν απο τον ταφο του μιχαλη στο τριτο, να θυμηθουν οτι οι δολοφονοι ειναι ελευθεροι και ετοιμοι να ξαναχτυπησουν αφου απολαμβανουν την φροντιδα και την θαλπωρη της κυβερνησης της ΝΔ και ειδικα των υπουργων δικαιοσυνης και δημοσιας ταξης, και φυσικα μετα να ψηφισουν και με τα δυο τους χερια ΝΔ ....  

Βρες τίποτα άλλο για να πείσεις τους Παναθηναϊκούς να ψηφίσουν ΠΑ.ΣΟ.Κ. (αντί για Ν.Δ.) και αν δεν μπορείς, δείξε τουλάχιστον λίγο σεβασμό στον νεκρό Μιχάλη...   :headbang: :headbang: :headbang:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
905
Πόντοι
96
 Μαλακία εκανε γιατι οι περισσότεροι θέλουν Ν. Φιλαδέλφεια!!!

 και ασχετο αλλα αξεχαστο θα μου μεινει 5 τσιγγανοι (τσιγγανοι τσιγγανοι οχι οι πιο κυρίλε) βάζελοι που έβριζαν γυφτο και απλυτο τον "βραζιλιανο" απο τη Ρόδο Παπα..κατι που έπαιζε στην ΑΕΚ!

 Μιλαμε για ατομα με χαιτη , μαλλι μιας εβδομαδας και παντοφλα καφέ  και σε μια φαση λένε "Αντε λουσου Παπατετοιε" και κρυβομουν πισω απο τις καρεκλες στο ΟΑΚΑ.

 Δουλευα και εναν φίλο μου βάζελο 'Γεια σου Παναθα με την κύριλα σου" και ειχε γίνει έξαλλος αυτος!!

 
OP
OP
T

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Είμαι περίεργος να δώ αν ο Ντέμης κάνει την πατέντα Κόκκαλη δηλ. να γράψει το γήπεδο στην εταιρεία του (βλέπε ΝΤΕΝΙΚ Α.Ε.). Ο κοντίνιο κάνει το θύμα αλλά είναι γάτα....
Όσο για τον nik30 που στεναχωρήθηκε για το τουρκόγυφτοι, ανακαλώ.
Θα το διατυπώσω πιο ευγενικά:
Γιατί οι ΑΕΚτζήδες πήγαν ομαδικά στην Ηλεία; Για να εισπράξουν το επίδομα....




warnwarn.gif
 ο[/URL] 6ος κανόνας της λειτουργίας του forum

6. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Ομάδες ατόμων
-Δημόσια Πρόσωπα
-Την προσωπικότητα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-Άλλους χρήστες του site.

Εσύ τα ξεπέρασες και εξοργίζεις τους άλλους.Να είσαι πιο κόσμιος.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρεσιτάλ  :jerking: δίνεις  μεγάλε!!!!
Άντε  το  Ντάτσουν  σου  και  στο  τσαντήρι  σου....
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αντε χανούμια ψηφίστε ΝΔ.
Ο Αλογοσκούφης παραχωρεί - δικιά του είναι άραγε? - την έκταση του ΟΔΔΥ για να φτιάξετε γήπεδο.
Ήσασταν τούρκοι τώρα που θα πάτε στα Λιόσια θα γίνετε τουρκόγυφτοι....
αν και παναθηναικος ειναι θεμα ανθρωπιας!εισαι τουλαχιστον γραφικος και μαλλον δεν εχεις κανενα στη ζωη να ασχολειται μαζι σου και θελεις καποιος επιτελους να ασχοληθει μαζι σου για αυτο γραφεις αυτα τα εμπρηστικα!
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι περίεργος να δώ αν ο Ντέμης κάνει την πατέντα Κόκκαλη δηλ. να γράψει το γήπεδο στην εταιρεία του (βλέπε ΝΤΕΝΙΚ Α.Ε.). Ο κοντίνιο κάνει το θύμα αλλά είναι γάτα....
Όσο για τον nik30 που στεναχωρήθηκε για το τουρκόγυφτοι, ανακαλώ.
Θα το διατυπώσω πιο ευγενικά:
Γιατί οι ΑΕΚτζήδες πήγαν ομαδικά στην Ηλεία; Για να εισπράξουν το επίδομα....

Κάποτε οι πατεράδες λέγανε στους γιούς τους "Το μόνο που θέλω είναι να μη γίνεις πούστης". Νομίζω ότι με τη σύγχρονη λαίλαπα, της ηλιθιότητας, που μαστίζει την ελληνική κοινωνία πρέπει να αλλάξει και η διαχρονική πατρική συμβουλή "Το μόνο που θέλω είναι να μη γίνεις πούστης ή ηλίθιος και το κυριότερο να μη γίνεις ταυτόχρονα και τα δύο"...
 
OP
OP
T

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Κάποτε οι πατεράδες λέγανε στους γιούς τους "Το μόνο που θέλω είναι να μη γίνεις πούστης". Νομίζω ότι με τη σύγχρονη λαίλαπα, της ηλιθιότητας, που μαστίζει την ελληνική κοινωνία πρέπει να αλλάξει και η διαχρονική πατρική συμβουλή "Το μόνο που θέλω είναι να μη γίνεις πούστης ή ηλίθιος και το κυριότερο να μη γίνεις ταυτόχρονα και τα δύο"...
Συμφωνώ. Αν ήμουν πατέρας δεν θα ήθελα θέλω ο γιος μου να γίνει ΑΕΚ.

Εν τω μεταξύ προεκλογικά ο Σουφλιάς έβγαλε το ρυμοτομικό έκανε το δωράκι του στον Πηλαδάκη για να κάνει γήπεδο η Λάρισα. Δώστε γήπεδα στο λαό....
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Ρε σεις σε site μπουρδέλων είστε διαβαστε και τπτ αλλο να αφήσετε τις  :jerking:
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Ατομα που ψηφίζουν και εκλέγουν αυτούς που θα αποφασίζουν για το μέλλον τους με κριτήριο τις ποδοσφαιρικές τους προτιμήσεις είναι εντελώς άξια της μοίρας τους. :-
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αντε χανούμια ψηφίστε ΝΔ.
Ο Αλογοσκούφης παραχωρεί - δικιά του είναι άραγε? - την έκταση του ΟΔΔΥ για να φτιάξετε γήπεδο.
Ήσασταν τούρκοι τώρα που θα πάτε στα Λιόσια θα γίνετε τουρκόγυφτοι....

Ξέρεις το τραγουδάκι που λέει: "Πόσο  :jerking: είσαι, μαζί μας ασχολείσαι;". Πόσο γελοίος και γραφικός μπορείς να γίνεις ακόμα; Δείξε μας.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom