Νέα

Χανούμια ψηφίστε ΝΔ. Ο Αλογοσκούφης σας φτιάχνει γήπεδο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
φιλε συναγωνιστη sas1977 δεν εχω σκοπο να πεισω κανενα να ψηφισει το οτιδηποτε αλλα το συγκεκριμενο ποστ το εκανα για τους εξης δυο λογους Α) θυμουμενος τις μαλακιες που ελεγαν καποιοι συγκεκριμενοι απο τον συνδεσμο της Νικαιας - Κορυδαλλου και παροτρυναν τοτε καποια παιδακια να ψηφισουν ΝΔ καλυπτομενοι παντα πισω απο τον μυθο της πρασινης ποδοσφαιρικα ΝΔ. Και οπως διαβασες και στο ποστ μου αναφερομαι μονο σε οσους ψηφισαν κυβερνηση σκεφτομενοι ποδοσφαιρικα και μονο.
και Β) γιατι εχω αγανακτησει γιατι σε αυτη την γαμημενη χωρα δεν λειτουργει κανενας θεσμος και ειδικα της δικαιοσυνης. Τρελαινομαι οταν βλεπω λαμογια και διαφορους αλλους να δρουν ανετα και με τις ευλογιες ολων των φορεων , φαντασου ποσο με τρελλαινει να κυκλοφορουν ελευθεροι δολοφονοι δεν προσπαθω να εκμεταλευτω τον θανατο του Μιχαλη για κανενα πολιτικο κερδος αν ηθελα να κανω κατι τετοιο θα το εκανα στο thread του παναθηναικου εδω κανοντας την απλη ερωτηση " πως ειναι δυνατον τα παιδια της Θ13 και γενικα ολοι οι αρρωστοι παναθηναικοι που εχουν τοσα παραπονα και εχουν αποκλειστει απο τις εκδηλωσεις της ομαδας μας να ψηφιζουν το ιδιο κομμα με τον σωφερ? " αυτο θα ελεγα και τιποτε αλλο
 

Επισκέπτης
αν και φίλος της ΑΕΚ εγώ ένα έχω να πω ότι είμαι αντίθετος με την παραχώρηση κρατικής γης σε οποιονδήποτε γιατί όλα αυτά είναι δικά μας και μπορούσε η κάθε κυβέρνηση όλους ας το πούμε αυτούς του περιττούς χώρους να τους διαθέσει για το γενικό όφελος κάποτε ο Μάρξ έγραψε ότι η θρησκεία είναι το όποιο του λαού εδώ στην χώρα μας ισχύει ότι το ποδόσφαιρο αντικαθιστά τον όρο θρησκεία. 
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
Κάποτε οι πατεράδες λέγανε στους γιούς τους "Το μόνο που θέλω είναι να μη γίνεις πούστης". Νομίζω ότι με τη σύγχρονη λαίλαπα, της ηλιθιότητας, που μαστίζει την ελληνική κοινωνία πρέπει να αλλάξει και η διαχρονική πατρική συμβουλή "Το μόνο που θέλω είναι να μη γίνεις πούστης ή ηλίθιος και το κυριότερο να μη γίνεις ταυτόχρονα και τα δύο"...


ακομα να διορθωσω κατι η σωστη ατακα ειναι μην γινεις πουστης, ηλιθιος ή καφρος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom