Νέα

Champions league 2011/12

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ομάδα θα σηκωσει την κατσαρόλα στο μοναχο τον μαιο?

  • Μπάγερν

    Ψήφοι: 13 41,9%
  • Τσέλσι

    Ψήφοι: 18 58,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    31
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο μοιραίος παίκτης της Λυών ήταν ο Μ.Bastos :idiot: :uglystupid: :o :o :o.Για μένα είναι ο καλύτερος παίκτης της κι αφού δεν μπόρεσε την ισοφάριση σε 2 τουλάχιστον κλασσικές ευκαιρίες τα πράγματα ήταν πολύ δύσκολα για την ομάδα του :headbang: :headbang:.Όσο για θέμα κούρασης που λέγαν οι πιρφόροι :jerking: :jerking: οι δημοσιογράφοι,δεν υπάρχει καν θέμα σύγκρισης.Κρίμα για την Λυών,σίγουρα θα βλέπαμε ανώτερη μπάλα στην επόμενη φάση :rockon: :rockon:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο μοιραίος παίκτης της Λυών ήταν ο Μ.Bastos :idiot: :uglystupid: :o :o :o.Για μένα είναι ο καλύτερος παίκτης της κι αφού δεν μπόρεσε την ισοφάριση σε 2 τουλάχιστον κλασσικές ευκαιρίες τα πράγματα ήταν πολύ δύσκολα για την ομάδα του :headbang: :headbang:.Όσο για θέμα κούρασης που λέγαν οι πιρφόροι :jerking: :jerking: οι δημοσιογράφοι,δεν υπάρχει καν θέμα σύγκρισης.Κρίμα για την Λυών,σίγουρα θα βλέπαμε ανώτερη μπάλα στην επόμενη φάση :rockon: :rockon:
ποια μπαλα ρε φιλε?

που χανει απο της προτελευταιες στην γαλλια...

με βρωμια περασε στους 16..

 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Μια λαμπαδα στον Πλατινι,που περασε στους 16 η Λυον σε βαρος του Αγιαξ  ;)
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Έξω η μπόχα της Μισέλ από το CL!
[size=14pt]Και μακάρι Ντόρτμουντ-Μαρσέιγ να καταλήξουν Πρωτοδικείο!![/size]  :grin:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
α μωρη βρωμιαρα μαρσειγ..


δηλαδη ρε φιλε
τι
καλυτερο εχουν αυτοι οι αραπαδες, που δεν μπορουν να βαλουν ενα γκολ,που με κωλοφαρδια, και πουστια απο τους ομιλους ειναι στους 8?



ευχομαι μωρη ξεκολιαρα ομαδα να σε πιασει καμια ναπολι η μπαγερν να σε ξεκολιασει


η ακομα χειροτερα, καμια μπαρτσελονα η ρεαλ να γινεις ρεντικολο 

 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
559
Πόντοι
96
α μωρη βρωμιαρα μαρσειγ..


δηλαδη ρε φιλε
τι
καλυτερο εχουν αυτοι οι αραπαδες, που δεν μπορουν να βαλουν ενα γκολ,που με κωλοφαρδια, και πουστια απο τους ομιλους ειναι στους 8?



ευχομαι μωρη ξεκολιαρα ομαδα να σε πιασει καμια ναπολι η μπαγερν να σε ξεκολιασει


η ακομα χειροτερα, καμια μπαρτσελονα η ρεαλ να γινεις ρεντικολο 
τυπε ο νεκρος με τον πεθαμενο επαιζαν σημερα η ιντερ ειναι πολυ χαλια φετος
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τυπε ο νεκρος με τον πεθαμενο επαιζαν σημερα η ιντερ ειναι πολυ χαλια φετος
εγω δεν λεω οτι η ιντερ θα πηγαινε ψηλα φετος, αλλα 8αδα λογο φανελας αξιζε...

με οποια και αν παιξει η μαρσειγ στους 8 εκτος του αποελ δεν εχει καμια ελπιδα,τι μιλαν,τι μπαγερν,τι μπενφικα, και και, θα φαει καλα..

 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
εγω δεν λεω οτι η ιντερ θα πηγαινε ψηλα φετος, αλλα 8αδα λογο φανελας αξιζε...

με οποια και αν παιξει η μαρσειγ στους 8 εκτος του αποελ δεν εχει καμια ελπιδα,τι μιλαν,τι μπαγερν,τι μπενφικα, και και, θα φαει καλα..

Την Benfica δεν την έχω τόσο πολύ στα υπόψιν μου.. αλλά ειλικρινά θέλω να πέσει με Barcelona να δω πως θα την αντιμετωπίσει... τώρα που δεν θα έχει και τον μαντατά... όχι ότι αν ήταν αυτός θα έκανε κάτι... αλλά λέμε τώρα...
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Την Benfica δεν την έχω τόσο πολύ στα υπόψιν μου.. αλλά ειλικρινά θέλω να πέσει με Barcelona να δω πως θα την αντιμετωπίσει... τώρα που δεν θα έχει και τον μαντατά... όχι ότι αν ήταν αυτός θα έκανε κάτι... αλλά λέμε τώρα...

νταξι.. πουσταριο ειναι ο πλατινι,ο αρχιμανδρητης των στημενων ειναι,ερχοταν εδω το καλοκαιρι για το θεμα των στημενων

και ελεγε οτι θα μας τραβηξει τα αυτια, και αυτος φετος εχει κανει τα οργια  :2funny:
διαστημικα σκορ, βατη κληρωση για της γαλλικες στους 16, που την πληρωσε η λυων.. 
αλλα ετσι ειναι πλεον, οταν σε πανευρωπαικο επιπεδο υπαρχει η κριση, το ποδοσφαιρο πλεον ειναι μπιζνα.. και οχι μπαλα..
μονο ο αποελ εχει διαψευσει αυτην την θεωρια φετος.. με λιγα λεφτα και δες που εφτασε  ;)

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στο Stamford Bridge πάμε για παράταση, παρεμπιπτόντως όμως, αυτό το καυλάκι :cum: :tits2: :zfuck: στον πάγκο της Chelsea ξέρει κανείς πια είναι και το ρόλο παίζει ??? :think:

Έχουμε καμιά Φώτο ??? :think:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Στο Stamford Bridge πάμε για παράταση, παρεμπιπτόντως όμως, αυτό το καυλάκι :cum: :tits2: :zfuck: στον πάγκο της Chelsea ξέρει κανείς πια είναι και το ρόλο παίζει ??? :think:

Έχουμε καμιά Φώτο ??? :think:
στο θρεντ στοιχημα εχω βαλει λινκ φιλε
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Στο Stamford Bridge πάμε για παράταση, παρεμπιπτόντως όμως, αυτό το καυλάκι :cum: :tits2: :zfuck: στον πάγκο της Chelsea ξέρει κανείς πια είναι και το ρόλο παίζει ??? :think:

Έχουμε καμιά Φώτο ??? :think:
Θα κανει τσιμπουκια στους παιχτες στο ημιχρονο.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ελπιζω να περασει η Ναπολι,παιζει καλο ποδοσφαιρο  :rockon:
Εντομεταξυ μολις τελειωσε το ημιχρονο ετσι οπως το εβλεπα  να γινετε ανοιχτο παιχνιδι,πιστεψα οτι θα παει παρατα  :rockon:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάρε νάχεις, να και το 4ο η Chelsea, χαρούλες που θα κάνει το Evaki..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Κριμα  >:(
Εκατσε αδικαιολογητα η Ναπολι ..
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Δεν παλεύεστε ρε μάγκες...

Χθες το βράδυ έβλεπα το ματς κ παρατήρησα το γκομενάκι στον πάγκο της Τσέλσι κ ετοιμαζόμουνα σήμερα να μπω να ρωτήσω αν την ξέρετε...

Μπαίνω κ βλέπω ότι ήδη το έχετε κάνει....

Τι παλληκάρια υπάρχουν εδώ μέσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom