Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
τι εγινε...? γυρισε η Μαριαννα?
πηγε κανεις σημερα να πει το ροστερ?
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
γυρισε την πηρα εγω. ειχε και αλλεσ δυο (μια ελλη συγκρατησα καλο τεμαχιο και ελληνιδα). οσο για την μαριαννα αφου με σκουπισε με την γλωσσα τηςμου τα εγλυψε ολα μεχρι κολοτρυπηδας, μετα την εσκισα(λογου χαρη) στα ορθια και για ναμην λερωσουμε το δωματιο μου τα ηπιε ολα. αφου ηθελα να ντυθω και δεν τον εβγαζε απο το στομα της!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ουτε σταγονα ουτε ευρω πανε χαμενα...
αλλα δεν πηρες κωλο και με στενοχωρησες...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γυρισε την πηρα εγω. ειχε και αλλεσ δυο (μια ελλη συγκρατησα καλο τεμαχιο και ελληνιδα). οσο για την μαριαννα αφου με σκουπισε με την γλωσσα τηςμου τα εγλυψε ολα μεχρι κολοτρυπηδας, μετα την εσκισα(λογου χαρη) στα ορθια και για ναμην λερωσουμε το δωματιο μου τα ηπιε ολα. αφου ηθελα να ντυθω και δεν τον εβγαζε απο το στομα της!!!!

τώρα που είναι και φρέσκια και ξεκούραστη της βγαίνει όλη η καύλα! :rockon:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γυρισε την πηρα εγω. ειχε και αλλεσ δυο (μια ελλη συγκρατησα καλο τεμαχιο και ελληνιδα). οσο για την μαριαννα αφου με σκουπισε με την γλωσσα τηςμου τα εγλυψε ολα μεχρι κολοτρυπηδας, μετα την εσκισα(λογου χαρη) στα ορθια και για ναμην λερωσουμε το δωματιο μου τα ηπιε ολα. αφου ηθελα να ντυθω και δεν τον εβγαζε απο το στομα της!!!!

κάρλα.εύα ηντούστανε? :cheesy:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μμμ και η Αλισια λετε να γυρισει?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ε στο κουζινάκι ή σε δωμάτιο θα τανε. Ή τελικά είναι φάντασμα όπως είχε πεί πρόσφατα κάποιος. :2funny:

                                    Breaking News!!!! 

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες μου… η Κάρλα… δεν θα επιστρέψει για δουλεία στο «μαγαζί»…  :headbang:

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να πάει σε κάποιο άλλο…  :priest:
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.932
Πόντοι
2.391
Σημερινο πρωινο περασμα απο το μαγαζι. Ροστερ : Μαριαννα , Χριστινα, κατερινα, Κλαουντια ,Ελλη.
Περασμα με την μαριαννα που φαινοταν οτι είχε πολλα κεφια. Ξαπλώνω, τα πεταει όλα και αρχίζει μασαζακι σε κανα 10λεπτο , αφου είχα γίνει τουρμπο ,σηκώνομαι και τις τον δίνω κατευθειαν στο στόμα ακα, όλο μέσα και παραλίγο και τηνπαρεα του @@.
ϋφος μέσα στην καύλα ενώ την έιχα στα 4, και την σαπισα στα κωλοσκάμπιλα. Επιτόπου και κουλουρακι, και πριν το τελειωμα πετάω το λαστιχο και ερχεται η ΗΟΟVER , τα ρουφαει ολα και δεν εμεινε σταγόνα. με ακολούθησε και στο ντουσ και ήθελε να τον τον είχε συνεχεια στο στόμα , λέγοντας μου οτι εχει μείνει κάτι ακόμα. Κοστος 70+20 .
Σουπερ καύλα η μαριαννα με πολλα κεφια.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
                                     Breaking News!!!! 

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες μου… η Κάρλα… δεν θα επιστρέψει για δουλεία στο «μαγαζί»…  :headbang:

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να πάει σε κάποιο άλλο…  :priest:
μη μου το λες... χασαμε ΤΗΝ πιπα....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
                                    Breaking News!!!! 

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες μου… η Κάρλα… δεν θα επιστρέψει για δουλεία στο «μαγαζί»…  :headbang:

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να πάει σε κάποιο άλλο…  :priest:
Μαλλον και τα φαντασματα δεν γλυτωνουν τον ξενιο ζευς :P
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η Κάρλα είναι καύλα... όποιος μάθει ας ενημερώσει τον κόσμο!!!
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Σημερινο πρωινο περασμα απο το μαγαζι. Ροστερ : Μαριαννα , Χριστινα, κατερινα, Κλαουντια ,Ελλη.
Περασμα με την μαριαννα που φαινοταν οτι είχε πολλα κεφια. Ξαπλώνω, τα πεταει όλα και αρχίζει μασαζακι σε κανα 10λεπτο , αφου είχα γίνει τουρμπο ,σηκώνομαι και τις τον δίνω κατευθειαν στο στόμα ακα, όλο μέσα και παραλίγο και τηνπαρεα του @@.
ϋφος μέσα στην καύλα ενώ την έιχα στα 4, και την σαπισα στα κωλοσκάμπιλα. Επιτόπου και κουλουρακι, και πριν το τελειωμα πετάω το λαστιχο και ερχεται η ΗΟΟVER , τα ρουφαει ολα και δεν εμεινε σταγόνα. με ακολούθησε και στο ντουσ και ήθελε να τον τον είχε συνεχεια στο στόμα , λέγοντας μου οτι εχει μείνει κάτι ακόμα. Κοστος 70+20 .
Σουπερ καύλα η μαριαννα με πολλα κεφια.

Φίλε μου γιατί + 20? Μη μου πεις ότι σοθ χρεώσανε το κουλούρι?
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η ελλη ξερει κανενας τι λεει ???  εμφανισημη μου φανηκε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom