Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 901K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
καλα την μαριαννα την μεγαλητερη ξεκωλιαρα εκει μεσα πως κ δεν την εχεις τιμησει?????ντροπη  ;)
δεν πιστεύω ότι δεν την έχει δει στα ενδότερα...
ίσως επειδή είναι το Νο1 του καταστήματος, είναι περιττό να αναφέρουμε ότι έχει τεσταριστεί...

και γω την έχω δει δις... την πρώτη φορά η εμπειρία ήταν super, τη δεύτερη φορά πιο διεκπεραιωτική...
σειρά τώρα έχει η Μαρία...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
δεν πιστεύω ότι δεν την έχει δει στα ενδότερα...
ίσως επειδή είναι το Νο1 του καταστήματος, είναι περιττό να αναφέρουμε ότι έχει τεσταριστεί...

και γω την έχω δει δις... την πρώτη φορά η εμπειρία ήταν super, τη δεύτερη φορά πιο διεκπεραιωτική...
σειρά τώρα έχει η Μαρία...
η μαριαννα ηταν εγγυηση...αλλα μετα απο ενα περιστατικο στραβωσα κ δεν θα την ξανατιμισω αν και ειναι μερες που δεν μπορω να αντοισταθω...την μαρια δεν την εχω τιμησει αν κ εχω ακουσει καλα λογια δεν μου αρεσει εμφανησιακα....γραψε μας λεπτομεριες καλο βολι
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
η μαριαννα ηταν εγγυηση...αλλα μετα απο ενα περιστατικο στραβωσα κ δεν θα την ξανατιμισω αν και ειναι μερες που δεν μπορω να αντοισταθω...την μαρια δεν την εχω τιμησει αν κ εχω ακουσει καλα λογια δεν μου αρεσει εμφανησιακα....γραψε μας λεπτομεριες καλο βολι
με την πρώτη ευκαιρία...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Τελικά,όσο και αν φαίνεται παράξενο,υπάρχουν πολλοί που "κολλάνε" με τις καταστάσεις αυτές....άλλος με κάποια συγκεκριμένη τάνα,άλλος με κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί.....στούντιο,κωλόμπαρο,μασαζ,στριπτηζάδικο,Ρουμάνα,Αλβανίδα,κοντή,χοντρή,ψηλή,όμορφη,ξανθιά,μελαχροινή,δεν έχει σημασία...οι μεγαλύτεροι εδω μέσα τα έχουμε βιώσει αυτά σε μικρότερες ηλικίες,αλλοι τα ξαναβιώνουμε πάλι μετά απο χρόνια...

Παιδιά,αγαπητοί φίλοι,εδω χρειάζεται προσοχή,μεγάλη προσοχή....Μπορεί να μην το συνειδητοποιούμε,όμως ολες αυτές οι καταστάσεις ουσιαστικά καλύπτουν ένα μεγάλο ΚΕΝΟ,που έχουμε μέσα μας....Ενα κενό που υπάρχει μέσα στην ψυχή μας και μας αναγκάζει να καταφεύγουμε σε τέτοιες λύσεις...ένα κενό που το έχει δημιουργήσει η έλλειψη της ΑΓΑΠΗΣ...εμείς μπορεί να λέμε ότι το κάνουμε για διασκέδαση και εκτόνωση,κοροιδεύουμε τον εαυτό μας όμως.Και μην ξεχνάτε...η πραγματική αγάπη,αυτή που θα γεμίσει το κενό που έχουμε μέσα μας,ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ....ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΔΩΡΕΑΝ...

Καλό βράδυ σε όλους
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Τελικά,όσο και αν φαίνεται παράξενο,υπάρχουν πολλοί που "κολλάνε" με τις καταστάσεις αυτές....άλλος με κάποια συγκεκριμένη τάνα,άλλος με κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί.....στούντιο,κωλόμπαρο,μασαζ,στριπτηζάδικο,Ρουμάνα,Αλβανίδα,κοντή,χοντρή,ψηλή,όμορφη,ξανθιά,μελαχροινή,δεν έχει σημασία...οι μεγαλύτεροι εδω μέσα τα έχουμε βιώσει αυτά σε μικρότερες ηλικίες,αλλοι τα ξαναβιώνουμε πάλι μετά απο χρόνια...

Παιδιά,αγαπητοί φίλοι,εδω χρειάζεται προσοχή,μεγάλη προσοχή....Μπορεί να μην το συνειδητοποιούμε,όμως ολες αυτές οι καταστάσεις ουσιαστικά καλύπτουν ένα μεγάλο ΚΕΝΟ,που έχουμε μέσα μας....Ενα κενό που υπάρχει μέσα στην ψυχή μας και μας αναγκάζει να καταφεύγουμε σε τέτοιες λύσεις...ένα κενό που το έχει δημιουργήσει η έλλειψη της ΑΓΑΠΗΣ...εμείς μπορεί να λέμε ότι το κάνουμε για διασκέδαση και εκτόνωση,κοροιδεύουμε τον εαυτό μας όμως.Και μην ξεχνάτε...η πραγματική αγάπη,αυτή που θα γεμίσει το κενό που έχουμε μέσα μας,ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ....ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΔΩΡΕΑΝ...

Καλό βράδυ σε όλους
Τι είπες φίλε μου τώρα!  το πιο ειλικρινές κείμενο μπράβο  :) :)
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Παιδιά,αγαπητοί φίλοι,εδω χρειάζεται προσοχή,μεγάλη προσοχή....Μπορεί να μην το συνειδητοποιούμε,όμως ολες αυτές οι καταστάσεις ουσιαστικά καλύπτουν ένα μεγάλο ΚΕΝΟ,που έχουμε μέσα μας....Ενα κενό που υπάρχει μέσα στην ψυχή μας και μας αναγκάζει να καταφεύγουμε σε τέτοιες λύσεις...ένα κενό που το έχει δημιουργήσει η έλλειψη της ΑΓΑΠΗΣ...εμείς μπορεί να λέμε ότι το κάνουμε για διασκέδαση και εκτόνωση,κοροιδεύουμε τον εαυτό μας όμως.Και μην ξεχνάτε...η πραγματική αγάπη,αυτή που θα γεμίσει το κενό που έχουμε μέσα μας,ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ....ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ
Καλό βράδυ σε όλους
πώς να κοιμηθώ τώρα που με έπιασαν τα νευροφυτικά μου με αυτά που γράφεις; {παραδέχομαι ότι δεν είναι μακριά απ'την αλήθεια}  :huh:
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
καλα την μαριαννα την μεγαλητερη ξεκωλιαρα εκει μεσα πως κ δεν την εχεις τιμησει?????ντροπη  ;)
Μια φορά και τέλος. Κοκκαλιάρα, αγχωτικό γαμήσι, πρόθυμη για κώλο, κατάποση κλπ. Με τρόμαξε
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Τελικά,όσο και αν φαίνεται παράξενο,υπάρχουν πολλοί που "κολλάνε" με τις καταστάσεις αυτές....άλλος με κάποια συγκεκριμένη τάνα,άλλος με κάποιο συγκεκριμένο μαγαζί.....στούντιο,κωλόμπαρο,μασαζ,στριπτηζάδικο,Ρουμάνα,Αλβανίδα,κοντή,χοντρή,ψηλή,όμορφη,ξανθιά,μελαχροινή,δεν έχει σημασία...οι μεγαλύτεροι εδω μέσα τα έχουμε βιώσει αυτά σε μικρότερες ηλικίες,αλλοι τα ξαναβιώνουμε πάλι μετά απο χρόνια...

Παιδιά,αγαπητοί φίλοι,εδω χρειάζεται προσοχή,μεγάλη προσοχή....Μπορεί να μην το συνειδητοποιούμε,όμως ολες αυτές οι καταστάσεις ουσιαστικά καλύπτουν ένα μεγάλο ΚΕΝΟ,που έχουμε μέσα μας....Ενα κενό που υπάρχει μέσα στην ψυχή μας και μας αναγκάζει να καταφεύγουμε σε τέτοιες λύσεις...ένα κενό που το έχει δημιουργήσει η έλλειψη της ΑΓΑΠΗΣ...εμείς μπορεί να λέμε ότι το κάνουμε για διασκέδαση και εκτόνωση,κοροιδεύουμε τον εαυτό μας όμως.Και μην ξεχνάτε...η πραγματική αγάπη,αυτή που θα γεμίσει το κενό που έχουμε μέσα μας,ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ....ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΔΩΡΕΑΝ...

Καλό βράδυ σε όλους
Καλα τα λες "φιλοσοφε" ;) andy,αλλα ενταξει...εδω μεσα μιλαμε για μασαζοπουτανοεμπειριες.
Πλιν ελαχιστων περιπτωσεων(κυριως μικροτερης ηλικιας)δεν νομιζω πως οι περισσοτεροι καλυπτουν την αγαπη...και ευτυχως δηλαδη.
Πιο πολυ την "πρεζα" μας περνουμε ή καλυπτουμε σεξουαλικα απωθημενα που δεν μπορουμε να κανουμε στην νορμαλ ζωη ή τελος καλυπτουμε τον σεξουαλικο τομεα.Γι'αυτο εγω θα ελεγα οτι το κολλημα με μαγαζι ή πουτη ειναι γιατι μας κανει να περναμε καλυτερα,δηλαδη αυτη κανει καλα τη δουλεια της και εμεις περνουμε σεξουαλικα αυτο που θελουμε.

Επι του συγκεκριμενου λαδοϊδρυματος παντος για να πω την αληθεια εχω και εγω τις καλυτερες μασαζοεμπειριες μου :grin:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά,αγαπητοί φίλοι,εδω χρειάζεται προσοχή,μεγάλη προσοχή....Μπορεί να μην το συνειδητοποιούμε,όμως ολες αυτές οι καταστάσεις ουσιαστικά καλύπτουν ένα μεγάλο ΚΕΝΟ,που έχουμε μέσα μας....Ενα κενό που υπάρχει μέσα στην ψυχή μας και μας αναγκάζει να καταφεύγουμε σε τέτοιες λύσεις...ένα κενό που το έχει δημιουργήσει η έλλειψη της ΑΓΑΠΗΣ...εμείς μπορεί να λέμε ότι το κάνουμε για διασκέδαση και εκτόνωση,κοροιδεύουμε τον εαυτό μας όμως.Και μην ξεχνάτε...η πραγματική αγάπη,αυτή που θα γεμίσει το κενό που έχουμε μέσα μας,ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ....ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΔΩΡΕΑΝ...

Πιο πολυ την "πρεζα" μας περνουμε ή καλυπτουμε σεξουαλικα απωθημενα που δεν μπορουμε να κανουμε στην νορμαλ ζωη ή τελος καλυπτουμε τον σεξουαλικο τομεα.Γι'αυτο εγω θα ελεγα οτι το κολλημα με μαγαζι ή πουτη ειναι γιατι μας κανει να περναμε καλυτερα,δηλαδη αυτη κανει καλα τη δουλεια της και εμεις περνουμε σεξουαλικα αυτο που θελουμε.


Πραγματικά, πόσο δίκιο έχετε!!!!!!
Συμφωνώ και με τους δυό σας.
Προσωπικά, υπάρχουν φορές όπου έκανα κατάθεση για να "γεμίσω" προσωπικά-συναισθηματικά μου κενά, υπήρξαν όμως και πολλές φορές που η κατάθεση έγινε, ακριβώς για να πάρω την "δόση" μου, και να γεμίσω τον.... "υπαρξιακό" μου κόσμο.
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
...και συπμληρώνω.
Κατάθεση την προηγούμενη εβδομάδα στην Μαρία, όπου ήθελα να δώ εάν την πρώτη φορά πέρασα καλά επειδή ακριβώς ήταν η "πρώτη φορά μαζί της", ή επειδή "ταίριαξε" η χημεία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Τελικά και η 2η φορά είχε πολύ θετικό αποτέλεσμα για εμένα, και μάλιστα θα έλεγα, ότι αυτή την φορά ήταν πιο διαχυτική και ελεύθερη απέναντι μου.
Επίσης εντύπωση μου έκανε, ότι ήξερε με ποιά είχα πάει την τελευταία φορά που είχα επισκευτεί το ίδρυμα, αλλά εκείνη ήταν σε.... εργασία. (πράγμα που δηλώνει για μία ακόμη φορά, ότι πέφτει ποολύ μελέτη των κοριτσιών, εδώ μέσα)
....άν έδινε και το κωλαρίνο της.... :grin:
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
...και συπμληρώνω.
Κατάθεση την προηγούμενη εβδομάδα στην Μαρία, όπου ήθελα να δώ εάν την πρώτη φορά πέρασα καλά επειδή ακριβώς ήταν η "πρώτη φορά μαζί της", ή επειδή "ταίριαξε" η χημεία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Τελικά και η 2η φορά είχε πολύ θετικό αποτέλεσμα για εμένα.
Επίσης εντύπωση μου έκανε, ότι ήξερε με ποιά είχα πάει την τελευταία φορά που είχα επισκευτεί το ίδρυμα, αλλά εκείνη ήταν σε.... εργασία. (πέφτει ποολύ μελέτη των κοριτσιών, εδώ μέσα) :grin:
τουλάχιστον έκανε κάτι σε cob?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
...και συπμληρώνω.
Κατάθεση την προηγούμενη εβδομάδα στην Μαρία, όπου ήθελα να δώ εάν την πρώτη φορά πέρασα καλά επειδή ακριβώς ήταν η "πρώτη φορά μαζί της", ή επειδή "ταίριαξε" η χημεία μου με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Τελικά και η 2η φορά είχε πολύ θετικό αποτέλεσμα για εμένα, και μάλιστα θα έλεγα, ότι αυτή την φορά ήταν πιο διαχυτική και ελεύθερη απέναντι μου.
Επίσης εντύπωση μου έκανε, ότι ήξερε με ποιά είχα πάει την τελευταία φορά που είχα επισκευτεί το ίδρυμα, αλλά εκείνη ήταν σε.... εργασία. (πράγμα που δηλώνει για μία ακόμη φορά, ότι πέφτει ποολύ μελέτη των κοριτσιών, εδώ μέσα)
....άν έδινε και το κωλαρίνο της.... :grin:
Η Μαρια που λες, ειναι απο την Χαλκιδα ???
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Η Μαρια που λες, ειναι απο την Χαλκιδα ???

προηγούμενο ποστ συναθλητή...

Σεβαστές οι απόψεις όλων των συντρόφων, αλλά εγώ, μετά από μακρά εμπειρία και δαπανηρή διαδομή στις μασαζερί της πρωτευούσης, δηλώνω ότι η Καλλιρόης 48 είναι the place to be. Αν πέθαινα αύριο, θα ζητούσα να με κάψουν και να σκορπίσουν τη στάχτη στον κήπο του σπιτιού μου στο χωριό, αλλά ο πούτσος μου να σταλεί ταρριχευμένος στην ως άνω διεύθυνση, όπου έχει ζήσει στιγμές ηδονικού μεγαλείου.
Παραδόξως δεν είδα περιγραφές από διπλά πακέτα. Εγώ έχω πάρει τη Μαρία επανειλημμένα μόνη της (λέει Ελληνίδα από τη Χαλκίδα, αλλά είναι μάλλον αλβανάκι μεγαλωμένο εδώ) αλλά και τρίο με Αντζελα (λέει Ουγγαρία, αλλά όσο καλύτερα τη γνωρίζω και μιλάμε, καταλαβαίνω από την  προφορά ότι είναι αλβανάκι) ή με Αλίσια (ρουμάνα εκφυλόφατσα, άβυζη, αλλά σκλάβα του πούτσου και κορμί πορνοστάρ από τη μέση και κάτω). Προ καιρού έπαιζε και κοντό μελαχρινό αλβανάκι-πουτσομεζές, ιδανικό δίδυμο με Μαρία. ΠΛέον υπάρχει και ένα ψηλοκάπουλο, επίσης αλβανό, με φτιαγμένο βυζί και αγγελικό προσωπάκι. Το πήρα τρίο με Αντζελα και το γάμησα από κώλο κατόπιν δικών τους εκκλήσεων (να ξέρετε ότι η γκόμενα παίρνει μόνο τα 35 από τα 80 και όλα τα εξτρά, γι' αυτό μη φοβάστε να ζητήσετε επιπλέον παροχές, αν βέβαια αντέχει η τσέπη).
Πάω εκεί από το 2008, αλλά για κακή μου τύχη δεν είχα γνωρίσει το αφεντικό μέχρι πριν 4 μήνες. Εχω αφήσει ΠΟΛΛΑ λεφτά εκεί μέσα. Μιλάμε για πάνω από 12 διπλά και περίπου 20 σόλα, το όλον 1800+1600, πάνω από τριάμιση χιλιάρικα δλδ. Αυτά...
ΥΓ Highlight των τελευταίων επισκέψεών μου: όταν τα έριξα στη μάπα της Μαρίας και τα μάζεψε με τη γλώσσα η Αλίσια. Ενιωσα... Rocco Siffredi!!! Πώς να ξεκολλήσεις μετά;
καλά εντελώς απρόσεκτος...
όχι απλά cob, μέχρι και cif κάνει η κοπελιά...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
προηγούμενο ποστ συναθλητή...
Σε ευχαριστω, γιατι ειχα αυτη την απορια !!!
Εγω παντως, δυο φορες που πηγα μαζι της, ηταν αψογη !!!
Μου την ειχε προτεινει η Κα ΒΕΤΑ !!!
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Σε ευχαριστω, γιατι ειχα αυτη την απορια !!!
Εγω παντως, δυο φορες που πηγα μαζι της, ηταν αψογη !!!
Μου την ειχε προτεινει η Κα ΒΕΤΑ !!!
θα {εκ}τιμηθεί η περίπτωσή της...
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Εγω παλι ειχα παρατηρησει οτι μετα τη δευτερη φορα ειχε αρχισει μια φθινουσα πορεια...αλλα ειχε βελτιωθει πολυ στο μασαζ σε σχεση με τις πρωτες της ημερες
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εγω παλι ειχα παρατηρησει οτι μετα τη δευτερη φορα ειχε αρχισει μια φθινουσα πορεια...αλλα ειχε βελτιωθει πολυ στο μασαζ σε σχεση με τις πρωτες της ημερες
Μασαζ το λες εσυ ???  ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
Σεβαστές οι απόψεις όλων των συντρόφων, αλλά εγώ, μετά από μακρά εμπειρία και δαπανηρή διαδομή στις μασαζερί της πρωτευούσης, δηλώνω ότι η Καλλιρόης 48 είναι the place to be. Αν πέθαινα αύριο, θα ζητούσα να με κάψουν και να σκορπίσουν τη στάχτη στον κήπο του σπιτιού μου στο χωριό, αλλά ο πούτσος μου να σταλεί ταρριχευμένος στην ως άνω διεύθυνση, όπου έχει ζήσει στιγμές ηδονικού μεγαλείου.
Παραδόξως δεν είδα περιγραφές από διπλά πακέτα. Εγώ έχω πάρει τη Μαρία επανειλημμένα μόνη της (λέει Ελληνίδα από τη Χαλκίδα, αλλά είναι μάλλον αλβανάκι μεγαλωμένο εδώ) αλλά και τρίο με Αντζελα (λέει Ουγγαρία, αλλά όσο καλύτερα τη γνωρίζω και μιλάμε, καταλαβαίνω από την  προφορά ότι είναι αλβανάκι) ή με Αλίσια (ρουμάνα εκφυλόφατσα, άβυζη, αλλά σκλάβα του πούτσου και κορμί πορνοστάρ από τη μέση και κάτω). Προ καιρού έπαιζε και κοντό μελαχρινό αλβανάκι-πουτσομεζές, ιδανικό δίδυμο με Μαρία. ΠΛέον υπάρχει και ένα ψηλοκάπουλο, επίσης αλβανό, με φτιαγμένο βυζί και αγγελικό προσωπάκι. Το πήρα τρίο με Αντζελα και το γάμησα από κώλο κατόπιν δικών τους εκκλήσεων (να ξέρετε ότι η γκόμενα παίρνει μόνο τα 35 από τα 80 και όλα τα εξτρά, γι' αυτό μη φοβάστε να ζητήσετε επιπλέον παροχές, αν βέβαια αντέχει η τσέπη).
Πάω εκεί από το 2008, αλλά για κακή μου τύχη δεν είχα γνωρίσει το αφεντικό μέχρι πριν 4 μήνες. Εχω αφήσει ΠΟΛΛΑ λεφτά εκεί μέσα. Μιλάμε για πάνω από 12 διπλά και περίπου 20 σόλα, το όλον 1800+1600, πάνω από τριάμιση χιλιάρικα δλδ. Αυτά...
ΥΓ Highlight των τελευταίων επισκέψεών μου: όταν τα έριξα στη μάπα της Μαρίας και τα μάζεψε με τη γλώσσα η Αλίσια. Ενιωσα... Rocco Siffredi!!! Πώς να ξεκολλήσεις μετά;

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: και τώρα που τη γνώρισες την αφεντικίνα σε τι έγινες πλουσιότερος??? :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom