Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Την συναντησα την Ανοιξη φετος . Περασα υπεροχα . Πηρα ωριαιο προγραμμα στα 80 ευρα +20 αναλ. Πολυ καλο μασσαζ και 2ο μερος. Δεν εγραψα κριτικη γιατι υπηρχαν κριτικες αλλης κοπελας με το ονομα Στελλα προηγουμενων ετων που η Στελλα που συναντησα εγω δεν ηταν στο Σεντραλ! Δεν σκεφτηκα να βαλω το ονομα της με λατινικα γραμματα. Αλλα υπηρξε και η κριτικη του συναγωνιστη Για μυημένους κ συνειδητοποιημένους μύστες (7.5) | Καλλιρρόης 48 που θα μπερδευε ακομη περισσοτερο τα πραγματα, αλλα ειναι η μονη που αφορα στην Στελλα που ηταν προ πκαραντινας στου Μπακνανα. Ελπιζω να βοηθησα καπως!
Άρα δυνατή μιλφ η Στέλλα
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
23
Like
5.038
Πόντοι
2.846

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
961
Πόντοι
361
Την συναντησα την Ανοιξη φετος . Περασα υπεροχα . Πηρα ωριαιο προγραμμα στα 80 ευρα +20 αναλ. Πολυ καλο μασσαζ και 2ο μερος. Δεν εγραψα κριτικη γιατι υπηρχαν κριτικες αλλης κοπελας με το ονομα Στελλα προηγουμενων ετων που η Στελλα που συναντησα εγω δεν ηταν στο Σεντραλ! Δεν σκεφτηκα να βαλω το ονομα της με λατινικα γραμματα. Αλλα υπηρξε και η κριτικη του συναγωνιστη Για μυημένους κ συνειδητοποιημένους μύστες (7.5) | Καλλιρρόης 48 που θα μπερδευε ακομη περισσοτερο τα πραγματα, αλλα ειναι η μονη που αφορα στην Στελλα που ηταν προ πκαραντινας στου Μπακνανα. Ελπιζω να βοηθησα καπως!
Επισκέφτηκα την Τετάρτη το μαγαζί. Διαθέσιμες Ρούλα, Στέλλα,Μαριάννα,κ μια Κινεζουλα νομίζω Νίνα .ενώ έκανα επιλογή την Μαριάννα για μια ώρα χωρίς να ειπωθεί κάτι στην υποδοχή, με ενημέρωσε στο δωμάτιο ότι θα μπορέσει μόνο για μισή ώρα. Την ευχαρίστησα κ της είπα ότι θα επιλέξω την Στέλλα για μια ώρα. Είχα να την δω μια τριετία περίπου.εξακολουθει να έχει ωραίο κορμί για την ηλικία της κ ειδικά με τις γόβες κ το κορμάκι που φοράει το αναδεικνύει.Στο πρόσωπο έχει σπάσει αρκετά, αλλά από υπηρεσίες παραμένει σταθερή αξία. Ο χώρος δεν έχει ανανεωθεί καθόλου τόσο καιρό κ πρέπει μαζί με το 3ης Σεπτεμβρίου 119 να είναι το μόνο μαγαζί με εξωτερικό μπάνιο. Η Κινεζουλα μου φάνηκε ενδιαφέρουσα περίπτωση για το μέλλον. Πάντως η τιμολογιακή πολιτική του μαγαζιού το θέτει μακριά από τον ανταγωνισμό κ χωρίς να το δικαιολογεί κάπως.σε οποίο πρόγραμμα επιλέξεις, η 2η εκτόνωση+20€, ακόμα κ στο πρόγραμμα μιας ώρας. Και με 3 μαγαζιά σε απόσταση αναπνοής με τιμή 80 € για 2 εκτονώσεις (Φ7, Λ23, Σ40-42
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
Πάντως η τιμολογιακή πολιτική του μαγαζιού το θέτει μακριά από τον ανταγωνισμό κ χωρίς να το δικαιολογεί κάπως.σε οποίο πρόγραμμα επιλέξεις, η 2η εκτόνωση+20€, ακόμα κ στο πρόγραμμα μιας ώρας. Και με 3 μαγαζιά σε απόσταση αναπνοής με τιμή 80 € για 2 εκτονώσεις (Φ7, Λ23, Σ40-42
Συμφωνώ απόλυτα φίλε. Ειδικά το θέμα του μπάνιου είναι μεγάλο. Για να κάνεις μπάνιο πρέπει να βγεί πρώτα ο άλλος πελάτης από το δωμάτιο, να σε κρύψουν για λίγο και κωμικές γενικότερα καταστάσεις. Ενδεικτικά, έχω κλείσει πρόγραμμα στο δωμάτιο του τζακούζι, το οποίο είναι και το κοντινότερο στο μπάνιο και τη στιγμή που πάνω να βγώ από το μπάνιο για να μπώ στο δωμάτιο έρχεται η κυρία της υποδοχής μαινόμενη λέγοντάς μου όχι ακόμη, μη βγαίνεις γιατί φεύγει άλλος κύριος από το άλλο δωμάτιο.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Πάντως η τιμολογιακή πολιτική του μαγαζιού το θέτει μακριά από τον ανταγωνισμό κ χωρίς να το δικαιολογεί κάπως

Έχει μόνιμη πελατεία το μαγαζί. Ειδικά οι παλιές Μαριάννα Τάνια Ρούλα έχουν κόσμο που τις ακολουθεί γι αυτό παραμένει σταθερή αξία στην περιοχή.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δεν ξέρω βρε παιδιά για το αν είναι δυνατό μιλφ σε υπηρεσίες η στελιτσα....δεν την έχω πάρει ποτέ γιατί δεν με έψησε και ποτέ...
Αν δεν δοκιμάσεις δεν πρόκειται να καταλάβεις τι προσφέρει φίλε. Αλλά αν δεν σε έχει ψήσει μέχρι σήμερα τότε θα σου μείνει η απορία .Πάντως είναι δοτική και ενδιαφέρουσα
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
961
Πόντοι
361
Έχει μόνιμη πελατεία το μαγαζί. Ειδικά οι παλιές Μαριάννα Τάνια Ρούλα έχουν κόσμο που τις ακολουθεί γι αυτό παραμένει σταθερή αξία στην περιοχή.
Εγώ πήγα για την Μαριάννα στο συγκεκριμένο μαγαζί κ αφού είχα φάει άκυρο σε Φ7 κ Φ2 με σχεδόν όλες τις κοπέλες που ήθελα κλεισμένες σε διαδοχικά ραντεβού .τελικα έφαγα άκυρο κ από Μαριάννα!με 100€ για 1 εκτόνωση σε ωριαίο πρόγραμμα κ μετριοτατο χώρο αλλά και "προσωπικό" που χρειάζεται ανανέωση δεν νομίζω να αποτελεί ελκυστικό προορισμό κατά την γνώμη μου.
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Εγώ πήγα για την Μαριάννα στο συγκεκριμένο μαγαζί κ αφού είχα φάει άκυρο σε Φ7 κ Φ2 με σχεδόν όλες τις κοπέλες που ήθελα κλεισμένες σε διαδοχικά ραντεβού .τελικα έφαγα άκυρο κ από Μαριάννα!με 100€ για 1 εκτόνωση σε ωριαίο πρόγραμμα κ μετριοτατο χώρο αλλά και "προσωπικό" που χρειάζεται ανανέωση δεν νομίζω να αποτελεί ελκυστικό προορισμό κατά την γνώμη μου.

φαίνεται δεν ήταν η μέρα σου γενικά
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
1) Theodor73, έγραψε: Πηρα ωριαιο προγραμμα στα 80 ευρα +20 αναλ.
2) petsakas79sp_v2, έγραψε: 100€ για 1 εκτόνωση σε ωριαίο πρόγραμμα ...
__________________________________________________________________
Τελικά το ωριαίο πρόγραμμα πόσο κοστίζει, 80 ή 100 ευρώ;
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
961
Πόντοι
361
1) Theodor73, έγραψε: Πηρα ωριαιο προγραμμα στα 80 ευρα +20 αναλ.
2) petsakas79sp_v2, έγραψε: 100€ για 1 εκτόνωση σε ωριαίο πρόγραμμα ...
__________________________________________________________________
Τελικά το ωριαίο πρόγραμμα πόσο κοστίζει, 80 ή 100 ευρώ;
60 € μισή ώρα, 80 € 45 λεπτά, 1 ώρα 100 €.ολα με 1 εκτόνωση.+20€ η 2η σε οποιοδήποτε πρόγραμμα, +20 φουλ.
 

vizomanis

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
KΑΛΗΜΕΡΑ.Τα παίρνει καμια κοκοτα στην μαπα στο συγκεκριμένο μαγαζι?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Εγώ πήγα για την Μαριάννα στο συγκεκριμένο μαγαζί κ αφού είχα φάει άκυρο σε Φ7 κ Φ2 με σχεδόν όλες τις κοπέλες που ήθελα κλεισμένες σε διαδοχικά ραντεβού .τελικα έφαγα άκυρο κ από Μαριάννα!με 100€ για 1 εκτόνωση σε ωριαίο πρόγραμμα κ μετριοτατο χώρο αλλά και "προσωπικό" που χρειάζεται ανανέωση δεν νομίζω να αποτελεί ελκυστικό προορισμό κατά την γνώμη μου.
Τι εννοείς ακριβώς ότι έφαγες άκυρο από την Μαριάννα; Διευκρίνισε το λίγο.

Επίσης, σου είπε η ίδια για φουλ +20;
Ρωτάω γιατί τις προηγούμενες 2 φορές που την συναντήσα δεν δεχόταν πρωκτικό, και της το είπα πριν να πάω για μπάνιο, αλλά αυτή τίποτα(ενώ αρχικά δεχόταν) .
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
961
Πόντοι
361
Τι εννοείς ακριβώς ότι έφαγες άκυρο από την Μαριάννα; Διευκρίνισε το λίγο.

Επίσης, σου είπε η ίδια για φουλ +20;
Ρωτάω γιατί τις προηγούμενες 2 φορές που την συναντήσα δεν δεχόταν πρωκτικό, και της το είπα πριν να πάω για μπάνιο, αλλά αυτή τίποτα(ενώ αρχικά δεχόταν) .
Όπως είχα πει κατέληξα εκεί αφού πέρασα από γειτονικά μαγαζιά, σε ένα από τα οποία είχα κλησει τηλεφωνικό ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα για 1 ώρα. Όταν πήγα συνεπεστατος στην ώρα μου κ αφού περίμενα κ κάνα 20λεπτο μπαίνω στο δωμάτιο έχοντας πει πάλι το 1 ώρα κ ενώ αρχίζω να γδυνομαι τσουπ η κοπελιά μπαίνει να μου πει ότι τελικά δεν γίνεται για ώρα λόγω άλλου κλεισμένου ραντεβού κ ότι μπορεί μισή ώρα κ αυτό με δυσκολία. Εξήγησα ότι είχα καλέσει κ είχα ραντεβού, τελικά καταλήξαμε ότι έγινε παρανόηση στην μετάφραση.....Μου επέστρεψαν χρήματα, πέρασα κ από άλλο γειτονικό μαγαζί κ οι 2 κοπέλες που ήθελα κλεισμένες για αρκετή ώρα. Κατέληξα κ48 με στόχο την Μαριάννα που δεν είχα δοκιμάσει ποτέ πριν. Αναφέρω κ πάλι ότι θέλω για πρόγραμμα μιας ώρας ( δεν επιλέγω ποτέ μικρό πρόγραμμα) με την συγκεκριμένη κ μου λέει ότι θα είναι διαθέσιμη σε 10 λεπτά. Περιμένω στο σαλόνι κ περνά πρώτα Ρούλα που προσπαθεί να με πείσει να μπω μαζί της, μια Κινεζουλα που ήταν συμπαθητική, και η Στέλλα. Μετά από μισή ώρα έρχεται η Μαρίαννα κ με συνοδεύει στο δωμάτιο.εκει που αρχίζω να ξεντυνομαι πάλι μπαίνει κ μου λέει....ααααα τελικά δεν μπορώ 1ωρα έχω ραντεβού μετά .... Ρωτάω ποια μπορεί για ώρα κ μου λέει η Στέλλα. Έτσι προχώρησα μαζί της. Μια σημαντική λεπτομέρεια για εμένα, τονίζω στην υποδοχή ότι θέλω 2 εκτονώσεις κ μου λέει θα τα βρεις με την κοπέλα στο δωμάτιο. Επιλέγω 1 ώρα κ τελικά μαθαίνω στο δωμάτιο ότι όλα τα προγράμματα είναι 1 φορά κ η 2η + 20€.θα μπορούσε να μου πει , πάρε 45 λεπτά κ με +20 έχεις κ 2η εκτόνωση ή το πιο τίμιο να μου τα εξηγούσε όλα πριν κ να αποφασζα μόνος μου. Τον τιμοκατάλογο που είπα τον έμαθα στο δωμάτιο από την Στέλλα που της έκανε εντύπωση η μη ενημέρωση μου.Δεν είπα ότι πήρα φουλ πρόγραμμα εγώ αν κ έχω διαβάσει ότι κάποιες εδώ το προσφέρουν ή πρόσφεραν τουλάχιστον. Πάντως για να είμαι δίκαιος δεν πέρασα καθόλου άσχημα με την Στέλλα, κάθε άλλο τιμάει την φανέλα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Όπως είχα πει κατέληξα εκεί αφού πέρασα από γειτονικά μαγαζιά, σε ένα από τα οποία είχα κλησει τηλεφωνικό ραντεβού με συγκεκριμένη κοπέλα για 1 ώρα. Όταν πήγα συνεπεστατος στην ώρα μου κ αφού περίμενα κ κάνα 20λεπτο μπαίνω στο δωμάτιο έχοντας πει πάλι το 1 ώρα κ ενώ αρχίζω να γδυνομαι τσουπ η κοπελιά μπαίνει να μου πει ότι τελικά δεν γίνεται για ώρα λόγω άλλου κλεισμένου ραντεβού κ ότι μπορεί μισή ώρα κ αυτό με δυσκολία. Εξήγησα ότι είχα καλέσει κ είχα ραντεβού, τελικά καταλήξαμε ότι έγινε παρανόηση στην μετάφραση.....Μου επέστρεψαν χρήματα, πέρασα κ από άλλο γειτονικό μαγαζί κ οι 2 κοπέλες που ήθελα κλεισμένες για αρκετή ώρα. Κατέληξα κ48 με στόχο την Μαριάννα που δεν είχα δοκιμάσει ποτέ πριν. Αναφέρω κ πάλι ότι θέλω για πρόγραμμα μιας ώρας ( δεν επιλέγω ποτέ μικρό πρόγραμμα) με την συγκεκριμένη κ μου λέει ότι θα είναι διαθέσιμη σε 10 λεπτά. Περιμένω στο σαλόνι κ περνά πρώτα Ρούλα που προσπαθεί να με πείσει να μπω μαζί της, μια Κινεζουλα που ήταν συμπαθητική, και η Στέλλα. Μετά από μισή ώρα έρχεται η Μαρίαννα κ με συνοδεύει στο δωμάτιο.εκει που αρχίζω να ξεντυνομαι πάλι μπαίνει κ μου λέει....ααααα τελικά δεν μπορώ 1ωρα έχω ραντεβού μετά .... Ρωτάω ποια μπορεί για ώρα κ μου λέει η Στέλλα. Έτσι προχώρησα μαζί της. Μια σημαντική λεπτομέρεια για εμένα, τονίζω στην υποδοχή ότι θέλω 2 εκτονώσεις κ μου λέει θα τα βρεις με την κοπέλα στο δωμάτιο. Επιλέγω 1 ώρα κ τελικά μαθαίνω στο δωμάτιο ότι όλα τα προγράμματα είναι 1 φορά κ η 2η + 20€.θα μπορούσε να μου πει , πάρε 45 λεπτά κ με +20 έχεις κ 2η εκτόνωση ή το πιο τίμιο να μου τα εξηγούσε όλα πριν κ να αποφασζα μόνος μου. Τον τιμοκατάλογο που είπα τον έμαθα στο δωμάτιο από την Στέλλα που της έκανε εντύπωση η μη ενημέρωση μου.Δεν είπα ότι πήρα φουλ πρόγραμμα εγώ αν κ έχω διαβάσει ότι κάποιες εδώ το προσφέρουν ή πρόσφεραν τουλάχιστον. Πάντως για να είμαι δίκαιος δεν πέρασα καθόλου άσχημα με την Στέλλα, κάθε άλλο τιμάει την φανέλα
Η υποδοχή είναι πολύ ευχάριστη να ακούσει και να εξυπηρετήσει, αλλά, ΔΕΝ ανακοινώνει τι κάνουν και τι ΔΕΝ κάνουν οι κοπέλες στα δωμάτια, είναι φάουλ μεγάλο(ακόμα και κοπέλα που ρώτησα εκεί για το πρόγραμμα των υπολοίπων κοριτσιών, δεν μου απάντησε ξεκάθαρα) .

Έχω περάσει καλά εκεί με τις κοπέλες. Κάποιες όμως, έχουν ένα αρνητικό, άλλη δεν φιλάει, άλλη δεν θέλει 69, κ.λ.π (κάποιες τα συνδυάζουν όλα όμως, όπως στα υπόλοιπα μασατζίδικα της περιοχής, που όλα είναι μέσα στο βασικό πρόγραμμα) . Καλύτερα θα ήταν, αν κάποια κοπέλα δεν δέχεται κάτι, να ανακοινώνεται από την υποδοχή στην ενημέρωση(γιατί να μάθεις στο δωμάτιο ότι δεν φιλάει ή δεν κάνει 69 / γλυψίματα, τρως μια ξενέρα... )
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Η υποδοχή είναι πολύ ευχάριστη να ακούσει και να εξυπηρετήσει, αλλά, ΔΕΝ ανακοινώνει τι κάνουν και τι ΔΕΝ κάνουν οι κοπέλες στα δωμάτια, είναι φάουλ μεγάλο(ακόμα και κοπέλα που ρώτησα εκεί για το πρόγραμμα των υπολοίπων κοριτσιών, δεν μου απάντησε ξεκάθαρα) .

Έχω περάσει καλά εκεί με τις κοπέλες. Κάποιες όμως, έχουν ένα αρνητικό, άλλη δεν φιλάει, άλλη δεν θέλει 69, κ.λ.π (κάποιες τα συνδυάζουν όλα όμως, όπως στα υπόλοιπα μασατζίδικα της περιοχής, που όλα είναι μέσα στο βασικό πρόγραμμα) . Καλύτερα θα ήταν, αν κάποια κοπέλα δεν δέχεται κάτι, να ανακοινώνεται από την υποδοχή στην ενημέρωση(γιατί να μάθεις στο δωμάτιο ότι δεν φιλάει ή δεν κάνει 69 / γλυψίματα, τρως μια ξενέρα... )
Ή νά μπορείς να ρωτήσεις την ίδια κοπέλα προσωπικά πρίν μπεις στο δωμάτιο και χωρίς νά ακούει κανείς τι ρωτάς, σέ κοντινά Λαδάδικα τής περιοχής την έχεις αυτήν την δυνατότητα, προσωπικά με έχει γλιτώσει από ξενερα που θά την έτρωγα στο δωμάτιο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Η υποδοχή είναι πολύ ευχάριστη να ακούσει και να εξυπηρετήσει, αλλά, ΔΕΝ ανακοινώνει τι κάνουν και τι ΔΕΝ κάνουν οι κοπέλες στα δωμάτια, είναι φάουλ μεγάλο(ακόμα και κοπέλα που ρώτησα εκεί για το πρόγραμμα των υπολοίπων κοριτσιών, δεν μου απάντησε ξεκάθαρα) .

Έχω περάσει καλά εκεί με τις κοπέλες. Κάποιες όμως, έχουν ένα αρνητικό, άλλη δεν φιλάει, άλλη δεν θέλει 69, κ.λ.π (κάποιες τα συνδυάζουν όλα όμως, όπως στα υπόλοιπα μασατζίδικα της περιοχής, που όλα είναι μέσα στο βασικό πρόγραμμα) . Καλύτερα θα ήταν, αν κάποια κοπέλα δεν δέχεται κάτι, να ανακοινώνεται από την υποδοχή στην ενημέρωση(γιατί να μάθεις στο δωμάτιο ότι δεν φιλάει ή δεν κάνει 69 / γλυψίματα, τρως μια ξενέρα... )
Συγγνώμη αλλα μιλάμε για επαγγελματικό περιβάλλον ή για σχολική εκδρομή? Είναι δυνατόν να παζαρεύεις με κάθε μια το μενού? Ύστερα μου λέτε γιατί σε καποια χρεώνουν 100 απο την αρχή και τα κανεις ολα.....
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Συγγνώμη αλλα μιλάμε για επαγγελματικό περιβάλλον ή για σχολική εκδρομή? Είναι δυνατόν να παζαρεύεις με κάθε μια το μενού? Ύστερα μου λέτε γιατί σε καποια χρεώνουν 100 απο την αρχή και τα κανεις ολα.....

Όλοι ξέρουμε ότι δεν έχουν όλες το ίδιο πρόγραμμα. Σε όλα τα μαγαζιά γίνεται αυτό. Απλά αλλάζει η τιμολόγηση
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Όλοι ξέρουμε ότι δεν έχουν όλες το ίδιο πρόγραμμα. Σε όλα τα μαγαζιά γίνεται αυτό. Απλά αλλάζει η τιμολόγηση
Σωστά τα λες, φυσικά και δεν έχουν όλες το ίδιο πρόγραμμα.

Η υποδοχή όμως όταν την ρωτάς κάτι, γιατί δεν είναι σαφής; Και δεν είμαι κάποιος που πήγε μια φορά εκεί, δηλαδή απλά περαστικός, τυχαίος.

Τα αυτονόητα δηλαδή σε άλλα μασατζίδικα(φιλιά και 69 ας πούμε στα σχεδόν σίγουρα και τα δύο, λίγες κοπέλες να μην τα συνδυάζουν αυτά και ελάχιστες φορές να μην τα δέχονται καν) . Αυτό όμως δεν θα σου ειπωθεί από την υποδοχή(μην πάμε και στα... ενδότερα, π.χ. πρωκτικό, που παρά το γεγονός ότι κάνουν κάποιες, πάλι η υποδοχή θα σου πει να ρωτήσεις την κοπέλα στο δωμάτιο) . Και ναι, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ότι κάποιες φορές, μπορεί και οι κοπέλες να μην θέλουν να κάνουν κάτι με τον καθένα, για Χ/Ψ λόγους, αλλά καλό είναι αυτό να ξεκαθαρίζεται από πριν.
Αν είναι να έχω και μια ΛΙΣΤΑ μαζί μου και να σημειώνω τι κάνει και τι δεν κάνει η κάθε μια..... (και φυσικά, να το κάνω αυτό από πριν με την κοπέλα της επιλογής μου, σαν να την περνάω συνέντευξη)
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Σωστά τα λες, φυσικά και δεν έχουν όλες το ίδιο πρόγραμμα.

Η υποδοχή όμως όταν την ρωτάς κάτι, γιατί δεν είναι σαφής; Και δεν είμαι κάποιος που πήγε μια φορά εκεί, δηλαδή απλά περαστικός, τυχαίος.

Τα αυτονόητα δηλαδή σε άλλα μασατζίδικα(φιλιά και 69 ας πούμε στα σχεδόν σίγουρα και τα δύο, λίγες κοπέλες να μην τα συνδυάζουν αυτά και ελάχιστες φορές να μην τα δέχονται καν) . Αυτό όμως δεν θα σου ειπωθεί από την υποδοχή(μην πάμε και στα... ενδότερα, π.χ. πρωκτικό, που παρά το γεγονός ότι κάνουν κάποιες, πάλι η υποδοχή θα σου πει να ρωτήσεις την κοπέλα στο δωμάτιο) . Και ναι, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ότι κάποιες φορές, μπορεί και οι κοπέλες να μην θέλουν να κάνουν κάτι με τον καθένα, για Χ/Ψ λόγους, αλλά καλό είναι αυτό να ξεκαθαρίζεται από πριν.
Αν είναι να έχω και μια ΛΙΣΤΑ μαζί μου και να σημειώνω τι κάνει και τι δεν κάνει η κάθε μια..... (και φυσικά, να το κάνω αυτό από πριν με την κοπέλα της επιλογής μου, σαν να την περνάω συνέντευξη)

Τι νόημα έχει να κάνεις συνενόηση με την υποδοχή; Χαλασμένο τηλέφωνο και καλά; Απευθείας με την κοπέλα και καθαρές κουβέντες. Μην σκαλωνεις με την υποδοχή. Να περάσουμε καλά θέλουμε.

Μιλάς με κοπέλα και προχωράς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom