Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.213
Κριτικές
18
Like
20.005
Πόντοι
4.546
Επίσκεψη στο ίδρυμα, έλεγχος πιστοποιητικού εμβολιασμού, δεν χαίρομαι ιδιαίτερα που φαίνεται το όνομά μου, αλλά πρώτον, δεν φταίνε αυτοί αν εφαρμόζουν τον νόμο και δεύτερον στα ριαπαπά μου σε όποιον σκεφθεί πονηρά, και εγώ αν χρειαστεί γίνομαι πονηρός, άσε που δεν είμαι παντρεμένος.

Πέρασα με Στέλλα, με τόσα που διάβασα εδώ, με έφαγε η περιέργεια.

Καλή συνάντηση σε γενικές γραμμές (αν και προς λύπη μου, μόνο δύο φιλιά πεταχτά μου έδωσε. Ναι, ξέρω, άλλοι δεν τα δίνουν με κορίτσια του χώρου, μικρή σημασία έχει, εγώ τα θέλω και τα δίνω αν υπάρξει ανταπόκριση).
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.851
Like
4.447
Πόντοι
456
Επίσκεψη στο ίδρυμα, έλεγχος πιστοποιητικού εμβολιασμού, δεν χαίρομαι ιδιαίτερα που φαίνεται το όνομά μου, αλλά πρώτον, δεν φταίνε αυτοί αν εφαρμόζουν τον νόμο και δεύτερον στα ριαπαπά μου σε όποιον σκεφθεί πονηρά, και εγώ αν χρειαστεί γίνομαι πονηρός, άσε που δεν είμαι παντρεμένος.

Πέρασα με Στέλλα, με τόσα που διάβασα εδώ, με έφαγε η περιέργεια.

Καλή συνάντηση σε γενικές γραμμές (αν και προς λύπη μου, μόνο δύο φιλιά πεταχτά μου έδωσε. Ναι, ξέρω, άλλοι δεν τα δίνουν με κορίτσια του χώρου, μικρή σημασία έχει, εγώ τα θέλω και τα δίνω αν υπάρξει ανταπόκριση).
Δηλαδη φιλια ΔΕΝ , απο γκροβερ πως ειναι και ποσο το ολο πακετο Full ????
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.213
Κριτικές
18
Like
20.005
Πόντοι
4.546
Δηλαδη φιλια ΔΕΝ , απο γκροβερ πως ειναι και ποσο το ολο πακετο Full ????
Μισάωρο πήρα, 60€.
Να σημειώσω πως ΕΜΕΝΑ δεν φίλησε(δυο τρία φιλιά στα πεταχτά, όχι βαθειά), λέω προσωπική εμπειρία, μπορεί συγκεκριμένους πελάτες/γνωστούς να τους φιλάει.
Ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει πριν πάω για μπάνιο, τυπικά δηλαδή επειδή συνήθως δεν ρωτάω πάντα από πριν, και μου είπε "τα απλά βασικά", δεν ανέφερε κάτι για πρωκτικό. Τώρα, αν σε άλλους δίνει ή έχει δώσει, κανένα πρόβλημα, δεν θα κάτσω να σκάσω τι και πώς.

Και στην υποδοχή που ρώτησα, στην αρχή, να μου πει για το πρόγραμμα των κοριτσιών, μου είπε ότι, "αν θες κάτι συγκεκριμένο ρώτησε/συζήτησέ το με τα κορίτσια". Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι δεν ξέρει τι πρόγραμμα κάνει η κάθε μία, τέλος πάντων. Δεν ξέρω τα διάφορα έξτρα που προσφέρονται και σε ποιά τιμή, αλλά λογικά είναι στην κατηγορία του +20;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.851
Like
4.447
Πόντοι
456
Μισάωρο πήρα, 60€.
Να σημειώσω πως ΕΜΕΝΑ δεν φίλησε(δυο τρία φιλιά στα πεταχτά, όχι βαθειά), λέω προσωπική εμπειρία, μπορεί συγκεκριμένους πελάτες/γνωστούς να τους φιλάει.
Ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει πριν πάω για μπάνιο, τυπικά δηλαδή επειδή συνήθως δεν ρωτάω πάντα από πριν, και μου είπε "τα απλά βασικά", δεν ανέφερε κάτι για πρωκτικό. Τώρα, αν σε άλλους δίνει ή έχει δώσει, κανένα πρόβλημα, δεν θα κάτσω να σκάσω τι και πώς.

Και στην υποδοχή που ρώτησα, στην αρχή, να μου πει για το πρόγραμμα των κοριτσιών, μου είπε ότι, "αν θες κάτι συγκεκριμένο ρώτησε/συζήτησέ το με τα κορίτσια". Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι δεν ξέρει τι πρόγραμμα κάνει η κάθε μία, τέλος πάντων. Δεν ξέρω τα διάφορα έξτρα που προσφέρονται και σε ποιά τιμή, αλλά λογικά είναι στην κατηγορία του +20;
Eυχαριστω !!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.213
Κριτικές
18
Like
20.005
Πόντοι
4.546
Να συμπληρώσω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έκατσε όλη την ώρα που πλήρωσα, δεν έφυγε λεπτό νωρίτερα. Μπράβο της, δεν το κάνουν όλες, ούτε σε διαφορετικά μασάζ αλλά ακόμα και ούτε στα ίδια μαγαζιά μερικές φορές.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Επίσκεψη στο ίδρυμα, έλεγχος πιστοποιητικού εμβολιασμού, δεν χαίρομαι ιδιαίτερα που φαίνεται το όνομά μου, αλλά πρώτον, δεν φταίνε αυτοί αν εφαρμόζουν τον νόμο και δεύτερον στα ριαπαπά μου σε όποιον σκεφθεί πονηρά, και εγώ αν χρειαστεί γίνομαι πονηρός, άσε που δεν είμαι παντρεμένος.

Πέρασα με Στέλλα, με τόσα που διάβασα εδώ, με έφαγε η περιέργεια.

Καλή συνάντηση σε γενικές γραμμές (αν και προς λύπη μου, μόνο δύο φιλιά πεταχτά μου έδωσε. Ναι, ξέρω, άλλοι δεν τα δίνουν με κορίτσια του χώρου, μικρή σημασία έχει, εγώ τα θέλω και τα δίνω αν υπάρξει ανταπόκριση).
Συνήθως όταν γνωριστείς ανοίγονται τα κορίτσια σε περισσότερο gfe συνεδρία
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Επισκεψη ψυχοσωματικης εκτόνωσης..
Χτες η μέρα ήταν άστα να πάνε..
Το τελευταίο ραντεβού που κατέληξε σε ναυάγιο ηταν δίπλα στο Φιξ..
Η ώρα 18:00 ήμουν νηστικός με τσίτα τα νεύρα , αλλά δεν σκεφτόμουν τίποτα άλλο εκτός από να αδειάσω..
Οι επιλογές σε πέριξ ινκόγκνιτο Λαδάδικα κάηκαν γιατί ήθελα κάτι καινούργιο να δοκιμάσω..
Κατευθύνομαι για Σέντραλ σπα, χτυπάω κουδούνι ανεβαίνω στον 1ο ανοίγει την πόρτα η ευγενέστερη υπηρεσια κάθομαι καναπέ ,παρουσιάζει τα προγράμματα κ έρχονται 4 κοπέλες, διαλέγω νικολ για 30' στα 60€..
Η Νικόλ είναι Λευκορωσίδα γύρω στα 30 με υψος 1,60 κ 45 κιλά..
Η συννενόηση έγινε στα αγγλικά, ζήτησα πρώτα εκτόνωση κ στην συνέχεια μασάζ για να χαλαρώσω..
Η Νικόλ δεν δίνει φιλιά κ το στοματικό της ήταν με πλαστικό, όμως στην συγκεκριμένη στιγμή δεν με ενδιέφερε γιατί σκοπος μου ήταν να αδειάσω..
Μιας κ δεν είχε φιλία την έβαλα να παίξει τρομπόνι, πολύ καλο πάνω από το πλαστικο, μετά σεξ σε ιεραποστολικη στάση που ακολουθούσε τον Ρυθμό το ευλυγιστο κορμάκι της κ τελείωμα μέσα της..
βγαζει πλαστικο με καθαρίζει κ μπρουμητιζω στο μασαζοκρεβατο
Ξεκινάει ένα χαλαρωτικό μασαζακι μέχρι την λήξη του μισαωρου..
Μετά ντουζακι για την ολοκλήρωση της χαλάρωσης..
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Επισκεψη ψυχοσωματικης εκτόνωσης..
Χτες η μέρα ήταν άστα να πάνε..
Το τελευταίο ραντεβού που κατέληξε σε ναυάγιο ηταν δίπλα στο Φιξ..
Η ώρα 18:00 ήμουν νηστικός με τσίτα τα νεύρα , αλλά δεν σκεφτόμουν τίποτα άλλο εκτός από να αδειάσω..
Οι επιλογές σε πέριξ ινκόγκνιτο Λαδάδικα κάηκαν γιατί ήθελα κάτι καινούργιο να δοκιμάσω..
Κατευθύνομαι για Σέντραλ σπα, χτυπάω κουδούνι ανεβαίνω στον 1ο ανοίγει την πόρτα η ευγενέστερη υπηρεσια κάθομαι καναπέ ,παρουσιάζει τα προγράμματα κ έρχονται 4 κοπέλες, διαλέγω νικολ για 30' στα 60€..
Η Νικόλ είναι Λευκορωσίδα γύρω στα 30 με υψος 1,60 κ 45 κιλά..
Η συννενόηση έγινε στα αγγλικά, ζήτησα πρώτα εκτόνωση κ στην συνέχεια μασάζ για να χαλαρώσω..
Η Νικόλ δεν δίνει φιλιά κ το στοματικό της ήταν με πλαστικό, όμως στην συγκεκριμένη στιγμή δεν με ενδιέφερε γιατί σκοπος μου ήταν να αδειάσω..
Μιας κ δεν είχε φιλία την έβαλα να παίξει τρομπόνι, πολύ καλο πάνω από το πλαστικο, μετά σεξ σε ιεραποστολικη στάση που ακολουθούσε τον Ρυθμό το ευλυγιστο κορμάκι της κ τελείωμα μέσα της..
βγαζει πλαστικο με καθαρίζει κ μπρουμητιζω στο μασαζοκρεβατο
Ξεκινάει ένα χαλαρωτικό μασαζακι μέχρι την λήξη του μισαωρου..
Μετά ντουζακι για την ολοκλήρωση της χαλάρωσης..

Μακάρι να έδινε και φιλιά
 

SailorJerry

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Επισκεψη ψυχοσωματικης εκτόνωσης..
Χτες η μέρα ήταν άστα να πάνε..
Το τελευταίο ραντεβού που κατέληξε σε ναυάγιο ηταν δίπλα στο Φιξ..
Η ώρα 18:00 ήμουν νηστικός με τσίτα τα νεύρα , αλλά δεν σκεφτόμουν τίποτα άλλο εκτός από να αδειάσω..
Οι επιλογές σε πέριξ ινκόγκνιτο Λαδάδικα κάηκαν γιατί ήθελα κάτι καινούργιο να δοκιμάσω..
Κατευθύνομαι για Σέντραλ σπα, χτυπάω κουδούνι ανεβαίνω στον 1ο ανοίγει την πόρτα η ευγενέστερη υπηρεσια κάθομαι καναπέ ,παρουσιάζει τα προγράμματα κ έρχονται 4 κοπέλες, διαλέγω νικολ για 30' στα 60€..
Η Νικόλ είναι Λευκορωσίδα γύρω στα 30 με υψος 1,60 κ 45 κιλά..
Η συννενόηση έγινε στα αγγλικά, ζήτησα πρώτα εκτόνωση κ στην συνέχεια μασάζ για να χαλαρώσω..
Η Νικόλ δεν δίνει φιλιά κ το στοματικό της ήταν με πλαστικό, όμως στην συγκεκριμένη στιγμή δεν με ενδιέφερε γιατί σκοπος μου ήταν να αδειάσω..
Μιας κ δεν είχε φιλία την έβαλα να παίξει τρομπόνι, πολύ καλο πάνω από το πλαστικο, μετά σεξ σε ιεραποστολικη στάση που ακολουθούσε τον Ρυθμό το ευλυγιστο κορμάκι της κ τελείωμα μέσα της..
βγαζει πλαστικο με καθαρίζει κ μπρουμητιζω στο μασαζοκρεβατο
Ξεκινάει ένα χαλαρωτικό μασαζακι μέχρι την λήξη του μισαωρου..
Μετά ντουζακι για την ολοκλήρωση της χαλάρωσης..
Η Νικολ ειναι η Λινα που δουλευε Σ108 μεχρι τον Ιουνιο;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.213
Κριτικές
18
Like
20.005
Πόντοι
4.546
Ακόμη μια επίσκεψη στο μαγαζί, με Μαρία, μια χαρά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.213
Κριτικές
18
Like
20.005
Πόντοι
4.546
Είναι η γνωστή Μαρία που βρίσκεται εκει σταθερή;
Εγώ πρώτη φορά πέρασα μαζί της, λίγες φορές έχω πάει στο μαγαζί αυτό. Έχει κάμποσα χρόνια εκεί, από ότι μου είπε.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Τι γλυψιματάρα κάνει αυτή η Τάνια ρε παιδιά?
Πραγματικά παραπατάω κάθε φορά μετά το πέρας της συνεδρίας!

έχει εξελιχθεί σε μια από τις κορυφαίες στον χώρο :wink:
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Την καινουρια τη Νικόλ όπου χθες δεν πήρε ανασα η κοπέλα, θα μας πει καποιος κάτι , κάποια γνώμη πως κινείται μέσα στο δωμάτιο ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom