Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
Περασμα απο το μαγαζι.....Κανω τη βλακεια και περνω Στελλα......ξεπετα σκετη...αγγαρεια....νομιζει οτι αυτη πληρωνη.....απο τροπουσ αστα.....αλβανικη κουτοπονηρη συμπεριφορα.......στη φυλης περνας καλυτερα και πιανει τοπο το δεκαρικο.μην ξαναπαει κανεις ....κλαιω τα 60 ...μακαρι να τα πεταγα στο δρομο θα επιαναν τοπο......εμπαργκο παιδια στην πεινα αλιως μυαλο δεν βαζουν.με αυτη τη συμπεριφορα δεν σου σηκωνεται με τιποτα.Και η κυρια ΓΙΟΥΛΗ στο κολπο μεσα..ΑΔΙΑΦΟΡΗ παρα τα παραπονα μου.......κανονικα αυριο αυτη πρεπει να τη διωξη απο το μαγαζι....αλλα  στο κολπο και η ΓΙΟΥΛΗ......ΜΑΥΡΟ ΠΑΙΔΙΑ....το πανε μονες τους για κλεισιμο.....ενημερωστε τον κοσμο να μην μας περνανε για μαλκες...εμεις πληρωνουμε ......δεν εχουν καταλαβει τι γινεται θα το καταλαβουν συντομα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365

Έχει δίκιο ο φίλος για τη Γιούλη.. Κάποτε ήταν επικοινωνιακή και έδειχνε κάποιο ενδιαφέρον για τον πελάτη αλλά αυτά είναι περασμένα μεγαλεία πλέον..
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
187
Like
13
Πόντοι
1
Η Γιούλη είναι χρεωμένη μέχρι το λαιμό, δε την ενδιαφέρει πλέον τίποτα, έχουν εκδοθεί εντολές κατάσχεσης σε περιουσιακά της στοιχεία, ότι αρπάξει στο κύκνειο άσμα της καριέρας της κ του ιδρύματος,,

ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ χωρίς περαιτέρω αναλώσεις στο thread...
 

oxi allo dalara

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
256
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Η Γιούλη είναι χρεωμένη μέχρι το λαιμό, δε την ενδιαφέρει πλέον τίποτα, έχουν εκδοθεί εντολές κατάσχεσης σε περιουσιακά της στοιχεία, ότι αρπάξει στο κύκνειο άσμα της καριέρας της κ του ιδρύματος,,

ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ χωρίς περαιτέρω αναλώσεις στο thread...

Του ΤΕΙΡΕΣΙΑ εισαι φιλε μου ?   :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
εχουμε κανενα νεο απο το μαγαζι; εχω καιρο να παω και σκεφτομουν μια επισκεψη καθως ηταν σουπερ για pse καταστασεις (οχι για μασαζ βεβαια..).
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
έχει ένα ωραίο μελαχρινό αλβανάκι... έχει κολλήσει το μυαλό μου και δεν θυμάμαι όνομα... την ξανθιά με τα γυαλιά... Έλλη? και κλάσσικ Μαριάννα...
τράβα να μας κάνεις και μια καλή ενημέρωση...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
έχει ένα ωραίο μελαχρινό αλβανάκι... έχει κολλήσει το μυαλό μου και δεν θυμάμαι όνομα... την ξανθιά με τα γυαλιά... Έλλη? και κλάσσικ Μαριάννα...
τράβα να μας κάνεις και μια καλή ενημέρωση...

και η Κλαούντια βεβαίως βεβαίως
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
και η Κλαούντια βεβαίως βεβαίως

Πέρασμα και από εδώ σχετικά αργά. Στην πόρτα η Κλαούντια με καινούργιο τατου κάτω από το λαιμό και δεξί χέρι στο γύψο. Παρούσες μόνο αυτή, η Μαριάνα και άλλη μία αδιάφορη δεν θυμάμαι όνομα.... Με ενημέρωσαν ότι αρκετές κοπέλες έχουν αποχωρήσει. Παρακμή....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Πέρασμα και από εδώ σχετικά αργά. Στην πόρτα η Κλαούντια με καινούργιο τατου κάτω από το λαιμό και δεξί χέρι στο γύψο. Παρούσες μόνο αυτή, η Μαριάνα και άλλη μία αδιάφορη δεν θυμάμαι όνομα.... Με ενημέρωσαν ότι αρκετές κοπέλες έχουν αποχωρήσει. Παρακμή....
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Και με το χέρι στο γυψο  τι κανει εκεί  ? Ακομα και πορτα να ειναι μόνο , ξενερωμα 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Εργατικο ατυχημα?  :2funny:
Η Ελλη η ξανθια με τα γυαλια εχει φυγει. Δεν ξερω για που. Η Τζενη , η άλλη ξανθια με το ωραιο προσωπο αλλά με κοιλουμπα εχει παει στο Μαρνης 28
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
346
Κριτικές
56
Like
2.232
Πόντοι
8.395
χτεσινη τσαρκα, οπου υποδεχτηκε μια Μαρια.
Παρελασαν η Μαριαννα -καθε φορα πρωτη πρωτη, πρεπει να δινει αγκωνιες στις αλλες , παλαια γαρ..
Στη συνεχεια μια κοντουλα νεαρη συμπαθητικη (μου διαφευγει το ονομα), την βλεπω τακτικη τελευταια..
Τελος ενα new entry η Νικολ , πιπινι εξ Ρουμανιας , γαλακτος ΑΑΑ, 6αρι προσωπο (αγουρο) , 7αρι σωμα λεπτο καλιγραμμο.
Αντε λεω , παμε . Στο interview τη ρωταω αν τα κανει ολα, κ αφου μου λεει ναι , και λεω παμε, η εκτη αισθηση με κανει να
ξαναρωτησω πιο εμπεριστατωμενα για DFK OWO  κλπ , οπου μου λεει οτι ναι μεν τα εχει το μενου, αλλα σημερα δεν τα κανει
λογω πονολεμου.. προσπαθησα να εξηγησω οτι με ενα CIM  θα εφευγε αμεσως το προβλημα, αλλα δε μιλαει καλα ακομα τα
Ελληνικα , οποτε το αφησαμε για την αλλη φορα.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Σήμερα στην πόρτα η Γιούλη και εκτός από τις γνωστές, και μια Κινεζούλα δεν θυμάμαι όνομα, με ωραίο σωματάκι ψηλή για Κινέζα με 1,5 στήθος και χωρίς Ελληνικά. Μαριάννα, Κλαούντια και ένα μελαχροινό Ρουμανάκι.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μην είναι αυτή από το Σ.45;
Ναι αυτή είναι.
Προ ολίγου περασματάκι. Η Μαριάννα στο δωμάτιο, Σοφία κινέζα ψηλή, δούλευε παλιά στο Συγγρού 45 και για ένα μικρό διάστημα στο Στουρνάρη 29. Την έχω πάρει με μέτριες εντυπώσεις.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
δεν βλεπω φωτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom