Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Άμα είναι να τις εκπαιδεύουμε κιόλας όλες καλές είναι. Διαλέγεις την πιο μουνάρα κι ας είναι κομοδίνο και ρίχνεις χρήμα. Δε λέω ότι κάποιες που το έχουν το ταλέντο δεν τις βοηθάμε να γίνουν καλύτερες και να γαμιούνται όπως προτιμάμε εμείς. Αλλά όχι να τις εκπαιδεύσω κάτι τύπισσες σαν την Αλίνα ή τη Νικόλ.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
ναι με την Μαριάννα είναι κεκτημένο  δικαίωμα να γαμήσεις τον κώλο της , πότε δεν πλήρωσα έξτρα....σε όσους πάνε πρώτη φορά πάντα ζητούσε +20....

Έτσι, έτσι.. Μια φορά γάμησα μουνί και περίμενε εξτραδάκι..  :grin:
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ναι με την Μαριάννα είναι κεκτημένο  δικαίωμα να γαμήσεις τον κώλο της , πότε δεν πλήρωσα έξτρα....σε όσους πάνε πρώτη φορά πάντα ζητούσε +20....

Το θέμα είναι να προλάβεις... Αν δεν μείνεις προσηλωμένος στον στόχο σου, σου επιτήθεται και σε τελειώνει σε χρόνο μηδέν.
Παρεμπιπτόντως, τις προάλλες μου γυάλισε αυτή η ελλη, με τα γυαλιά. Κάνω λάθος ή έχει περάσει και απο κάποιο στούντιο?
 

Επισκέπτης
Το θέμα είναι να προλάβεις... Αν δεν μείνεις προσηλωμένος στον στόχο σου, σου επιτήθεται και σε τελειώνει σε χρόνο μηδέν.
Παρεμπιπτόντως, τις προάλλες μου γυάλισε αυτή η ελλη, με τα γυαλιά. Κάνω λάθος ή έχει περάσει και απο κάποιο στούντιο?

παλιοτερα εργαζοταν Φραντζη 4
 

Επισκέπτης
ναι όντως.....αλλά με αυτά που έγραψα τι σχέση έχει.......
φαντάσου  πόσο κορόιδο είσαι που την ήξερες τόσο καιρό και σου έπερνε έξτρα και εγώ που την ήξερα τόσο λίγο δεν πλήρωνα , μπράβο  :birdman:  ;)

συνεχιζε να μας διασκεδαζεις τιμημενε καραγκιοζακο :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι με την τεράστια εμπειρία που έχει νομίζω είναι ο κατάλληλος για να την εκπαίδευσή  :grin: :grin: :grin:
όσο έχει βοηθήσει και το σαίτ με τις ενημερώσεις του και τις κριτικές του  :2funny: :2funny: :2funny:

ρε παπαρα εμεις δεν ειμαστε "τιμημενοι" εμμισθοι του μπου να ξημεροβραδιαζομαστε στο σιτε και να γραφουμε κριτικες...εξαλλου οπως οι κριτικοι κινηματογραφου ηταν αποτυχημενοι ηθοποιοι και σκηνοθετες ετσι και οι κριτικοι του μπου ειναι αποτυχημενοι μπηχτες :birdman: :2funny:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ρε παπαρα εμεις δεν ειμαστε "τιμημενοι" εμμισθοι του μπου να ξημεροβραδιαζομαστε στο σιτε και να γραφουμε κριτικες...εξαλλου οπως οι κριτικοι κινηματογραφου ηταν αποτυχημενοι ηθοποιοι και σκηνοθετες ετσι και οι κριτικοι του μπου ειναι αποτυχημενοι μπηχτες :birdman: :2funny:

πάλι αρχίσαμε τα ίδια...

τον ξέρεις και κάνεις χαρακτηρισμούς;


από που κι ως που το παίζεις "μάγκας" πίσω από ένα πληκτρολόγιο;

άμα θέλεις να τον βρίσεις, γιατί δεν το κάνεις από κοντά ρε "μάγκα";

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
πάλι αρχίσαμε τα ίδια...

από που κι ως που το παίζεις "μάγκας" πίσω από ένα πληκτρολόγιο;

Δυστυχώς,πολύ συχνό φαινόμενο τώρα τελευταία.....υπάρχουν πολλοί που ενω δεν έχουν προσφέρει απολύτως τίποτα στην ενημέρωση,που είναι ο κύριος σκοπός του φόρουμ,είναι πάντα πολύ "πρόθυμοι" να βρίσουν,να συκοφαντήσουν,να δημιουργήσουν καυγάδες....Γνώμη μου? αδιαφορήστε,απομονώστε τους και σε λίγο θα εξαφανιστούν......
 

Επισκέπτης
πάλι αρχίσαμε τα ίδια...

τον ξέρεις και κάνεις χαρακτηρισμούς;


από που κι ως που το παίζεις "μάγκας" πίσω από ένα πληκτρολόγιο;

άμα θέλεις να τον βρίσεις, γιατί δεν το κάνεις από κοντά ρε "μάγκα";

ρε κρετινε ποτε τον εβρισα; απλα του ειπα οτι ειναι παραμυθας.εσυ δικηγορος του εισαι; :birdman:
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς,πολύ συχνό φαινόμενο τώρα τελευταία.....υπάρχουν πολλοί που ενω δεν έχουν προσφέρει απολύτως τίποτα στην ενημέρωση,που είναι ο κύριος σκοπός του φόρουμ,είναι πάντα πολύ "πρόθυμοι" να βρίσουν,να συκοφαντήσουν,να δημιουργήσουν καυγάδες....Γνώμη μου? αδιαφορήστε,απομονώστε τους και σε λίγο θα εξαφανιστούν......

απο ποτε η κριτικη σε ψευδεις σχολιασμους ειναι συκοφαντια; :jerking:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ρε κρετινε ποτε τον εβρισα; απλα του ειπα οτι ειναι παραμυθας.εσυ δικηγορος του εισαι; :birdman:

δεν απάντησες "μαγκάκο"

τον ξέρεις και τον βρίζεις;

γιατί δεν του τα λες από κοντά και τα λες πίσω από ένα πληκτρολόγιο;

γιατί πρέπει να δηλητηριάζεις το φόρουμ;

αναφέρεσαι σε ένα συγκεκριμένο μέλος, γιατί δεν του στέλνεις πμ;

κι εγώ δεν σου έστειλα κωλοδάχτυλα..."μαγκάκο"






 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
συνεχιζε να μας διασκεδαζεις τιμημενε καραγκιοζακο :2funny:

ρε παπαρα εμεις δεν ειμαστε "τιμημενοι" εμμισθοι του μπου να ξημεροβραδιαζομαστε στο σιτε και να γραφουμε κριτικες...εξαλλου οπως οι κριτικοι κινηματογραφου ηταν αποτυχημενοι ηθοποιοι και σκηνοθετες ετσι και οι κριτικοι του μπου ειναι αποτυχημενοι μπηχτες :birdman: :2funny:


ρε κρετινε ποτε τον εβρισα; απλα του ειπα οτι ειναι παραμυθας.εσυ δικηγορος του εισαι; :birdman:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
απο ποτε η κριτικη σε ψευδεις σχολιασμους ειναι συκοφαντια; :jerking:

Ακου φίλε,μια φορά θα στα πω γιατί δεν έχω διάθεση για κοκορομαχίες,έχω πολύ σοβαρότερα θέματα να ασχοληθώ....

Εδω μέσα,κάποιοι γράφουμε επώνυμα,και αυτό σημαίνει ότι μας γνωρίζουν πάρα πολύ καλά άλλα μέλη,ξέρουνε ποιοί είμαστε,που μένουμε,τα τηλέφωνά μας,κλπ.Αρα,κρινόμαστε σε προσωπικό επίπεδο για οτι γράψουμε,το καταλαβαίνεις αυτό? έχουμε το θάρρος της γνώμης μας και αντίστοιχα την ευθυνη για οτι πούμε....
Προσωπικά,5 χρόνια μέλος στο site,δεν είχα ποτέ πρόβλημα να γράψω αυτό που πιστευω πραγματικά,είτε αφορά μαγαζιά,είτε αφορά υπηρεσίες,είτε αφορά τον χαρακτήρα και την συμπεριφορά άλλων μελών τα οποία γνωρίζω προσωπικά.Και κατά καιρούς,και ανθρώπους και καταστάσεις υπερασπίστηκα,αλλά και απαράδεκτες συμπεριφορές και μεθοδεύσεις κατηγόρησα.....Και ποτέ δεν λογάριασα τι θα σκεφτούν,η τι θα πουν οι άλλοι για μένα.....Τον αυτοσεβασμό μου και την αξιοπρέπεια μου την διατήρησα στο ακέραιο....αυτό με ενδιαφέρει....
Γιατί στα λέω όλα αυτά? για να καταλάβεις,ότι δεν είμαστε όλοι ίδιοι και πρακτικές σαν την δική σου δεν είναι αποδεκτές.
Οσο για το "ψευδής σχολιασμός",έχεις πάει σχολείο? δεν υπάρχει τέτοια έκφραση.....και το emoticon της μαλακίας που έβαλες ( :jerking:) στο επιστρέφω.......Αυτά και τέλος!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Δεν μου λετε ρε...ο sotomoto ειναι muted ή οχι;
γιατι αμα ειναι,ειμαστε 4-0 και παμε για πεμπτο....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
ρε παπαρα εμεις δεν ειμαστε "τιμημενοι" εμμισθοι του μπου να ξημεροβραδιαζομαστε στο σιτε και να γραφουμε κριτικες...εξαλλου οπως οι κριτικοι κινηματογραφου ηταν αποτυχημενοι ηθοποιοι και σκηνοθετες ετσι και οι κριτικοι του μπου ειναι αποτυχημενοι μπηχτες :birdman: :2funny:
σου ξαναλέω πρόσεχε τι γράφεις θα το φάς το κεφάλι σου
δεν έχω καμία ανάγκη το μπου , έχω την ζωή  μου , θα μου πείς έσυ πως θα διαχειριστώ τον ελεύθερο μου χρόνο ,
όσα δεν φτάνει η αλέπού τα κάνει κρεμαστάρια....
να μην ασχολείσαι με την πάρτι μου....αν έχεις να γράψεις καιμιά κριτική η ενημέρωση κάντό , το να εκτοξεύεις ψέμματα και κατηγοριές  όταν δεν έχεις τι να πείς δείχνει τι πάστα ανθρώπου είσαι....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
το παραμυθάς και ψεύτικες κριτικές απο που βγαίνει ρε μεγάλε????

ρε νεο σμυρνιώτη μην ασχολείσαι ρε παλικάρι μου άσε εμάς που σε ξέρουμε και όσους σε εμπιστεύονται  να το κρίνουν αυτός γελοιοποιείται από μονος του με αυτά που λέει
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δεν συμφωνω μαζι σου...απλα χρειαζεται λιγο εκπαιδευση :s&m_1:

υποστράτηγε ξέρω γω ένα κόλπο για να μην ξαναδώσεις λεφτά για λώκα μαριάννας..πάρε γλυκά από κωνσταντινίδη...έχει αδυναμία στο μιλφέιγ..Μετά από αυτό θα σου ανοίγει και τα ρουθούνια. Για σκέψου το.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
υποστράτηγε ξέρω γω ένα κόλπο για να μην ξαναδώσεις λεφτά για λώκα μαριάννας..πάρε γλυκά από κωνσταντινίδη...έχει αδυναμία στο μιλφέιγ..Μετά από αυτό θα σου ανοίγει και τα ρουθούνια. Για σκέψου το.
 


  ποιος  κωνσταντινιδης  ?    η δεσποινα  στο ψυχικο  εχει το καλυτερο  μιλφειγ.  να δει  αυτο που εγραψες  ο λουπ (  για τον κωνσταντινιδη ).   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom