Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Να σου κάνω και άλλη μια ερώτηση....συγνώμη αν σε έχω ζαλίσει. Υπάρχει περίπτωση να πάω στο κατάστημα και επειδή δεν με ξέρουν να μην παιχτεί τίποτα; Όχι τίποτα άλλο, αλλά επειδή είμαι απο επαρχία θα είμαι μόνο 2 μέρες Αθήνα και δεν λέει να φάω φόλα.
Όσο για το άλλο που μου είπες, απο μασαζ είμαστε πλήρεις και στην Ρόδο και με το παραπάνω. Απο μπριζόλιασμα χολένουμε.

η ειδικοτης του μαγαζιου το μπριζολαρισμα...διατιθενται και σοδα μετα για χώνεψη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι ,στην αρχή η σερίφησα    χαμογελαστή γλυκιά μάλιστα μας ρώτησε που χαθήκατε έχετε καιρό να έρθετε….όταν φύγαμε και δεν περάσαμε(μαλάκια που δεν πέρασα με την Ελένη)ψιλοτσαντήστηκε  
και αρκέστηκε να πεί ότι τις καθημερινές έχει 8 κοπέλες σύνολο , ρόστερ Μαριάννα κλασσικά με την φουστίτσα της που δεν αφήνει τίποτα στην φαντασία μελαχρινή λεπτή μικρό βυζί , Νικόλ μελαχρινή με τα μαλλιά αλογοουρά ψηλή λεπτή μικρό βυζί  ωραίο κώλο , Εύα μελαχρινή κοντή καυλόφατσα  κανονικό σώμα μικρό βυζί , Ελένη(όλα τα λεφτά εμφανισιακά)  ξανθιά κοντή κορμάρα με φοβερό κώλο μικρό βυζί και πολύ ωραίο πρόσωπο. θέλω να πώ ότι εδώ πρώτη φορά είδα σε μασατζήδικό έκτος απο σφραγισμένη πετσέτα σφραγισμένες παντόφλες μίας χρήσεως να έχει και ατομικά σφουγγαράκια.....
0453.jpg
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
...(μαλάκια που δεν πέρασα με την Ελένη)...
Καλυτερα...  γλιτωσες ενα 70αρι πεταμενο....


Μεγαλη ξεπετα η Ελενιτσα..
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...
Στο σαλοναρισμα ερχεται ολο χαρη και χαμογελο κ ναζι..
Και μετα στο δωματιο εχει ενα στυλακι...ΓΑΜΑΤΑ!
Ντιβα κ καλα...ειρωνεια.. τουπε... και θεατρο καργα!
+βυζακι μικρο με ραγαδες!!! :headbang:
ΜΑΚΡΙΑ...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Επίσης μακριά απο τη Δέσποινα,η οποία αν και έχει τρελές  :boobies: και ειναι ωραία στο σαλονάρισμα,μέσα στο δωμάτιο σκάει γαϊδαρο,δεν κανω το ενα,δεν κανω το άλλο,μη εδώ μη εκεί...Αϊ σιχτήρ.
Η Μαριάννα δεν φτάνει να κρατήσει όλο το μαγαζί,πρεπει να πεσει  :s&m_3: για να στρώσουν οι κώλοι.Όποιανης δεν της αρέσει το καβλί,να πάει να δουλέψει μεροκάματο σε κανα σουπερμάρκετ,εμείς τα λεφτά δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο...
Παίδες η Κάρλα γύρισε???Ξέρουμε αν εχει πάρει μεταγραφή αλλού;;
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή από τα δύο ξανθά του μαγαζιού - αν θυμάμαι καλά - Έλλη και Εύα ή τλσπ κάπως παρόμοια δεν λέει καμιά τίποτε ? Πάντως αυτή με τα γυαλάκια είναι για πολύ χύσιμο  :2on1:  :2on1:  :2on1:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Δηλαδή από τα δύο ξανθά του μαγαζιού - αν θυμάμαι καλά - Έλλη και Εύα ή τλσπ κάπως παρόμοια δεν λέει καμιά τίποτε ? Πάντως αυτή με τα γυαλάκια είναι για πολύ χύσιμο  :2on1:  :2on1:  :2on1:
Με τα γυαλιά της πρεσβυοπίας λες;Το milf το ξανθό γύρω στα σαράντα;
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σοφιστικέ γυαλάκια τατουάζ πάνω από το κωλαράκι γύρω στα 33 (μάλλον Αλβανάκι) - αλλά πόδια ποίημα
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Σοφιστικέ γυαλάκια τατουάζ πάνω από το κωλαράκι γύρω στα 33 (μάλλον Αλβανάκι) - αλλά πόδια ποίημα
Έχω καιρό να πάω,κι αν η Γιούλη δεν βάλει τάξη δεν πρόκειται να με ξαναδούν.Έχουν σηκώσει παντιέρα η πιτσιρίκες και μας δουλεύουν.Ελπίζω να μην συνέλθουν απότομα όταν η Γιούλη της αλλάξει σαν τους καναπέδες,γιατι σαν εμφάνιση ειναι ωραία κομμάτια.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Που είναι η Κάρλα;;; οεο;;;;
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ξανθια με γυαλακια ειναι η Ελλη. Οντως καβλοφατσα. Δηλωνει θεσαλονικια αν θυμαμαι καλα. Αδυνατη με ωραια ποδια , μικρο στηθος για τα γουστα μου και λιγο χαλαρο σωμα. Καλη πιπα με μπολικο σαλιο και στησιμο στο καθρεπτη να βλεπει και αυτη τον εαυτο της επι το  εργο. Απο  σεξ μετρια πραγματα και ελαφρως μια ταση ξεπετας.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Υποθετική ερώτηση:Αν η Κάρλα ήταν citytour,θα άξιζε τα 150 ή 200 euro????θα τα δίνατε;κρίνωντας απο εμφάνιση και υπηρεσίες.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Υποθετική ερώτηση:Αν η Κάρλα ήταν citytour,θα άξιζε τα 150 ή 200 euro????θα τα δίνατε;κρίνωντας απο εμφάνιση και υπηρεσίες.

Προσωπικά θα τα έδινα. Αν κάποιος διαφωνεί, δεκτο!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Προσωπικά θα τα έδινα. Αν κάποιος διαφωνεί, δεκτο!
Αχ να υπήρχαν μαγαζιά που να πηδάς τέτοιου επιπέδου γκόμενες με 70 Euro.Αν τελικά σταμάτησε,είναι μεγάλη απώλεια....(επιτέλους σε βρίσκω και σε ενα αλλο thread,εκτός απο το γνωστό)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Καλυτερα...   γλιτωσες ενα 70αρι πεταμενο....


Μεγαλη ξεπετα η Ελενιτσα..
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...
Στο σαλοναρισμα ερχεται ολο χαρη και χαμογελο κ ναζι..
Και μετα στο δωματιο εχει ενα στυλακι...ΓΑΜΑΤΑ!
Ντιβα κ καλα...ειρωνεια.. τουπε... και θεατρο καργα!
+βυζακι μικρο με ραγαδες!!! :headbang:
ΜΑΚΡΙΑ...

μη χολοσκας τιμωρηθηκε δεοντως ενα απογευματακι... 50 λεπτα σκληρο πηδημα, δεν πηρε ανασα... τα καταλαβα αμεσως αυτα που περιγραφεις και ανεβασα στροφες, πηρα το αυταρχικο μου και μεχρι να τελειωσω ειδε το Χρήστο φανταρο...
δεν θα ξαναπαρω βεβαιως... εκει παμε για να μας περιποιηθουν όχι για να τις περιποιηθουμε εμεις...
τελικα αυτη την περιοδο στο μαγαζι μονο Ευα, Μαριαννα για στανταρ και σε δευτερη μοιρα Μαρια (αν ειναι, εγω δεν την ειδα) και Ελλη, οι δυο τελευταιες θελουν προσοχη γιατι εχουν ξεπε-τασεις...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μη χολοσκας τιμωρηθηκε δεοντως ενα απογευματακι... 50 λεπτα σκληρο πηδημα, δεν πηρε ανασα... τα καταλαβα αμεσως αυτα που περιγραφεις και ανεβασα στροφες, πηρα το αυταρχικο μου και μεχρι να τελειωσω ειδε το Χρήστο φανταρο...
δεν θα ξαναπαρω βεβαιως... εκει παμε για να μας περιποιηθουν όχι για να τις περιποιηθουμε εμεις...
τελικα αυτη την περιοδο στο μαγαζι μονο Ευα, Μαριαννα για στανταρ και σε δευτερη μοιρα Μαρια (αν ειναι, εγω δεν την ειδα) και Ελλη, οι δυο τελευταιες θελουν προσοχη γιατι εχουν ξεπε-τασεις...

ελπίζω η απαξίωση να ολοκληρώθηκε με χύσιμο στο στόμα  :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εγω προσπαθησα κι αυτη εκανε πιβοτ πριν προλαβω να την καθηλωσω και φυγανε στον καναπε τα περισσοτερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom